Prezent na rocznice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-12, 20:01   #31
Kolecja
Przyczajenie

Dot.: Prezent na rocznice- poducha Tak/Nie

A moze coś takiego?

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-05-13 o 06:58 Powód: reklama
Kolecja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 12:29   #32
Papillon_
Raczkowanie

Dot.: Prezent na rocznice

Jak ktoś nie żałuje pieniędzy to super pomysłem jest wynajem super cara dla TŻ na jazdę po torze, nie pamiętam jaka to firma, ale wiem, że i lamborghini maja i inne cuda, każdy facet się ucieszy.. Swoją drogą nawet wiele kobiet na pewno - jeśli czytają to faceci

I podpinam się. 1 ROCZNICA ŚLUBU! i koszmar. Co mu kupić? Ani drogie ani banalne i nie ma pomysłu, co poradzicie?

Papillon_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 12:44   #33
klaudia9292
Przyczajenie

Smile prezent na rocznice

Hej dzieczyny!
Bardzo dawno mnie tu nie bylo.
Mam do Was pytanie. Co doradziłybyście mi na prezent na druga rocznice z chlopakiem? Obchodzimy ja koncem miesiaca i jedziemy w gory.
Kompletnie nie mam pojecia co moge mu dac.
Macie może jakieś pomysły?
Dzieki z góry
klaudia9292 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:31   #34
WidzialemLisa
BAN stały

Rocznica prezent, auto?

Cześć, za niedługo mam okrągłą rocznice z moją dziewczyną, naszego związku. Z tej okazji pomyślałem, że kupie jej jakiś większy prezent, może auto? Znalazłem dosyć ładny, a dokładniej fiata multiple. Jak myślicie spodoba jej się taki prezent?
WidzialemLisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 09:43   #35
Hiraska
Raczkowanie

Dot.: Rocznica prezent, auto?

Fiat Multipla nie jest ładny
Hiraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 10:29   #36
simsonka
Raczkowanie

Tylko nie Fiat Multipla. Ten samochód jest przebrzydki
simsonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:21   #37
Kreaturka30
Raczkowanie

Chyba chcesz się z nią rozstać, skoro chcesz kupić jej najbrzydszy samochód jaki znam?
Ewentualnie odpędzić innych facetów.

http://img3.demotywatoryfb.pl//uploa...lo1997_600.jpg
Stary 2014-07-25, 08:56   #38
kasica6662
Zadomowienie

Brzydki, brzydszy... Multipla ;p

Moje dzieła
Preferencje

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:25   #39
lolo792
Przyczajenie

Prezent na rocznicę dla dziewczyny.

Cześć. Poszukuję pomysłów na prezent dla dziewczyny z okazji 2 rocznicy związku. Na razie myślę o zakupie obrączki z grawerem i nic innego nie przychodzi mi do głowy. Możecie coś zasugerować ?
Cena do 150 zł .

Odpadają książki, perfumy, jakieś gadżety

Edytowane przez lolo792
Czas edycji: 2014-07-28 o 10:30
lolo792 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 11:01   #40
pffe
BAN stały

Dot.: Prezent na rocznicę dla dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez lolo792 Pokaż wiadomość
Cześć. Poszukuję pomysłów na prezent dla dziewczyny z okazji 2 rocznicy związku. Na razie myślę o zakupie obrączki z grawerem i nic innego nie przychodzi mi do głowy. Możecie coś zasugerować ?
Cena do 150 zł .

Odpadają książki, perfumy, jakieś gadżety
obrączka z grawerem to na ślub a nie na drugą rocznicę. Zaręczeni jesteście?
pffe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 11:43   #41
lolo792
Przyczajenie

hehe nie, ale taka na rocznice jest zbyt poważna uważasz? Taka z datą ?
Stary 2014-07-29, 08:16   #42
PaniWa
BAN stały

Zdecydowanie!
A może zrobisz coś samemu? Dobrym pomysłem jest, np. Stara rama od obrazu, w której przewiesisz poziomo 2-3 sznurki, a na nich na małymi, drewnianymi klamerkami przyczepisz wasze zdjęcia, najlepiej gdyby wyglądały jak polaroid.
Nie kupuj - zrób coś sam
PaniWa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 09:01   #43
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lolo792 Pokaż wiadomość
hehe nie, ale taka na rocznice jest zbyt poważna uważasz? Taka z datą ?
tak, za poważna
Stary 2014-07-29, 14:46   #44
kassica31
Raczkowanie

A moim zdaniem taka obrączka z grawerem to dobry pomysł. Druga rocznica to już jest świadectwo jakiejś powagi sytuacji i myślę, że Twój pomysł jest bardzo dobry.
kassica31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 15:52   #45
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kassica31 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem taka obrączka z grawerem to dobry pomysł. Druga rocznica to już jest świadectwo jakiejś powagi sytuacji i myślę, że Twój pomysł jest bardzo dobry.
i po 4-5 latach związku dziewczyna mogłaby uciec z krzykiem.
Stary 2014-07-30, 15:52   #46
renczi
Raczkowanie

Ja myślę, że obrączka to nie jest dobry pomysł...
może jakaś kolacja przygotowana przez Ciebie, kolczyki, bransoletka, album ze wspólnymi zdjęciami.
Wszystko zależy od charakteru Twojej dziewczyny...
renczi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 17:15   #47
malajka12
Przyczajenie

Zabierz ją gdzieś Może na kolację? Do teatru?
Stary 2014-07-31, 15:39   #48
lolo792
Przyczajenie

Dziękuje za wszystkie propozycje. Tak mi przyszło do głowy a może by sesja zdjęciowa u jakiegoś profesjonalnego fotografa?
Stary 2014-07-31, 17:59   #49
kassica31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
i po 4-5 latach związku dziewczyna mogłaby uciec z krzykiem.
Niby dlaczego?
kassica31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:24   #50
Melonkowa
Raczkowanie

Ja bym się bardzo ucieszyła gdybym od mojego chłopaka na 2 rocznicę dostała piękną fotoksiążkę, a na pierwszej stronce jakiś cytacik. Projekt można zrobić samemu tylko później trzeba iśc do fotografa, żeby zrealizował
Melonkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 15:09   #51
Edemiks
Przyczajenie

Kup jej duży bukiet czerwonych róż i zaproś na kolację. Żadne sesje, żadne obrączki
Edemiks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:21   #52
magdina565
Przyczajenie

Z biżuterii polecam firmę /http://www.taxor.com.pl/ mają duże niższe ceny niż komercyjni jubilerzy, wzory mają świetne i grawer też
Stary 2014-10-07, 09:21   #53
karolinqa1
Przyczajenie

Witam. Temat chyba juz upadl, ale postanowilam napisać może ktoś odpisze/ napisze

A wiec tak jak temacie prezent na rocznice zwiazku. Jestesmy ze sobą 4 lata dokladnie 11.10.2010 czyli dokladnie za 4 dni stuknie 4 lata o ile stuknie, bo jestesmy pokloceni i to dosc ostro oraz nie jestesmy razem i z tego co widzę chyba już nie bedziemy. Ale.. może przez te kilka dni coś sie zmieni ? Moze moj ukochany zrozumie swoj blad i jakoś przeprosi ? W co watpie.. Jest coś takiego jak nadzieja, ale tutaj ona juz nie pomoże mimo tego chcialabym was prosic o pomoc.

Zanim wszystko przepadlo planowalam kupic sexy bielizne i zabrac go na paintballa, poniewaz ukochany lubi takie gierki. O bieliznie wiedzial poniewaz sami ja zamawialismy. Ale stwerdzilam ze paintball odpada, nie bylam do konca pewna kiedy ma wolne w pracy. Wiec chcialam zarezerwowac hotel, a dokladnie pokoik z lazienką. Zaplacic w dni urezerwacji, przyjsc i udekorować go mnostwem malutkich swieczuszek, nawet w lazience, gdzie się tylko da, platki roz, moze kilka balonow czerwonych ? Ogolnie klimat romantyczny. To miala byc niespodzianka. W tym dniu chcialam pojsc z nim na mily spacer, a nastepnie pojsc zjesc cos dobrego, nie koniecznie wypasiona kolacja w resteuracj igdyz oboje czujemy sie tam nie pewnie i sztywno, wolimy raczej cos zjesc w knapce./ barze. A nastepnie chcialam go zabrac do wynajetego pokoju, gdzie zaloze biezline i mu sie w calosci pokazę. Pomysl brzmi fajnie. Ale siedziec tak w pokoju bez niczego ? Oczywiscie alkohol bedzie juz. Ale myslalam cos zrobic/ kupic/zamowic do pokoju.. Myslalam cos postawic na stolik, bo sama butelka alkoholu to chyba bedzie malo co nie ? Myslalam cos upichcic i przyniesc ale to wszystko wystygnie. Wiec co radzicie ?? A moze inny prezent ?

Z gory przepraszam za bledy.
karolinqa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:21   #54
karolinqa1
Przyczajenie

Dot.: Rocznica związku

Witam. Temat chyba juz upadl, ale postanowilam napisać może ktoś odpisze/ napisze

A wiec tak jak temacie prezent na rocznice zwiazku. Jestesmy ze sobą 4 lata dokladnie 11.10.2010 czyli dokladnie za 4 dni stuknie 4 lata o ile stuknie, bo jestesmy pokloceni i to dosc ostro oraz nie jestesmy razem i z tego co widzę chyba już nie bedziemy. Ale.. może przez te kilka dni coś sie zmieni ? Moze moj ukochany zrozumie swoj blad i jakoś przeprosi ? W co watpie.. Jest coś takiego jak nadzieja, ale tutaj ona juz nie pomoże mimo tego chcialabym was prosic o pomoc.

Zanim wszystko przepadlo planowalam kupic sexy bielizne i zabrac go na paintballa, poniewaz ukochany lubi takie gierki. O bieliznie wiedzial poniewaz sami ja zamawialismy. Ale stwerdzilam ze paintball odpada, nie bylam do konca pewna kiedy ma wolne w pracy. Wiec chcialam zarezerwowac hotel, a dokladnie pokoik z lazienką. Zaplacic w dni urezerwacji, przyjsc i udekorować go mnostwem malutkich swieczuszek, nawet w lazience, gdzie się tylko da, platki roz, moze kilka balonow czerwonych ? Ogolnie klimat romantyczny. To miala byc niespodzianka. W tym dniu chcialam pojsc z nim na mily spacer, a nastepnie pojsc zjesc cos dobrego, nie koniecznie wypasiona kolacja w resteuracj igdyz oboje czujemy sie tam nie pewnie i sztywno, wolimy raczej cos zjesc w knapce./ barze. A nastepnie chcialam go zabrac do wynajetego pokoju, gdzie zaloze biezline i mu sie w calosci pokazę. Pomysl brzmi fajnie. Ale siedziec tak w pokoju bez niczego ? Oczywiscie alkohol bedzie juz. Ale myslalam cos zrobic/ kupic/zamowic do pokoju.. Myslalam cos postawic na stolik, bo sama butelka alkoholu to chyba bedzie malo co nie ? Myslalam cos upichcic i przyniesc ale to wszystko wystygnie. Wiec co radzicie ?? A moze inny prezent ?

Stary 2014-10-07, 10:15   #55
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinqa1 Pokaż wiadomość

Prezent z jakiej okazji? rocznicy związku, którego nie ma?
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 09:00   #56
karolinqa1
Przyczajenie

Tak wiem, to glupie.. Ale prosze nie zrozumcie mnie źle. Bardzo go Kocham bylismy ze soba 4 lata to dla mnie bardzo wiele znaczy. Sama nie wiem co chcialam uslyszec po tym co napisalam, chcialam tylko uslyszec opinie, że może gdyby, może cos..

Tak wyglupilam się, bo on nawet mnie nie chce a ja tutaj mysle jaką mu sprawic niespodzianke chore.. Taka juz jestem
Stary 2014-10-10, 08:59   #57
mariola345
BAN stały

może zafunduj mu niezapomniane chwile i przeżycia. Kup jakąś zabawkę erotyczną lub bieliznę. Ja tak zrobiłam i mój chłopak był wniebowzięty xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-10 o 09:11 Powód: link
mariola345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 10:54   #58
kamila9343
Przyczajenie

hmm a może wasz portret. Wiem że na allegro są osoby które rysują portrety mozesz wysłac zdjecie na którym jesteście razem i ta osoba ci narysuje. Myślę że to jest fajny pomysł.
kamila9343 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:07   #59
kamila0591
Raczkowanie

Rocznica ślubu rodziców

Czesc dziewczyny. Chcialabym kupic moim rodzicom jakis prezent na ich 24 rocznice pozycia malzenskiego. Mama jest krawcowa, kaletnikiem a tata z zawodu budowlancem. Odrazu mowie ze nie moga to byc jakiejs bilety na wyjscia czy kolacje, bo tata pracuje za granica. Przedzial cenowy to mysle ze tak 200zl, chyba ze to bedzie cos na prawde super to maks 300. Moja mama nie ma takiej maszynki do miesa/ziemniakow, ZElmera, na pewno wiecie o jaka mi chodzi ale nie wiem czy to bedzie prezent dla nich czy na nas wszystkich. Mama zawsze zaluje zeby cos takiego kupic i pozycza od babci. Tylko to mi przyszlo do glowy. Czekam a wasze propozycje.
kamila0591 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:16   #60
CarrieBra
Rozeznanie

Dot.: Rocznica ślubu rodziców

A może prezent z cyklu: "Zrób to sama"?
Może album ze zdjęciami ( zdjęć wcale nie musi być wiele) z tych wszystkich lat z jakimiś opisami jak Ty ich widzisz teraz, co sądzisz o tym jak wyglądali w dniu ślubu, w dniu kiedy się poznali itd. (jeśli oczywiście mama z tatą trzymają albumy ze starymi zdjęciami)

Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości