Mężczyzna bez prawka - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 10:46   #151
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Tak jak pisała wcześniej _ema_ - żyjemy w różnych środowiskach, dlatego mamy różne potrzeby. Właściwie to nic w tym złego
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 10:50   #152
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Tak jak pisała wcześniej _ema_ - żyjemy w różnych środowiskach, dlatego mamy różne potrzeby. Właściwie to nic w tym złego
No tak. Dla mnie by sie na nic zdala umiejetnosc rabania drewna, bo jestem mieszczuchem i na wies musieliby mnie za kare wywiezc :P
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 10:55   #153
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Nie, to nie to. W całym czasie budowy zdarzają się setki różnych problemów, które trzeba dobrze rozwiązać. Zdarzają się też majstrzy, którzy partolą robotę i jeśli tego w porę nie zauważysz to masz potem problem. Można powiedzieć: to znajdź dobrego majstra. Nie zawsze jednak jest się w stanie rozpoznać dobrego majstra, czasem nawet i ci z polecenia zawodzą.
Nie bez powodu mówi się: "pierwszy dom budujesz dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie". Ja ten pierwszy już po części za sobą mam, dzięki uczestniczeniu w budowie domu rodziców.
Coś w tym jest. Ale znów, nie dla każdego budowa domu to taki fetysz. Ja po pierwszym mam chyba dość na resztę życia, ale jak by było trzeba, to by było trzeba.

Ja chcę faceta, który COŚ w życiu potrafi, najlepiej coś innego, niż przeciętny Kowalski, nie jest leniwy i chętnie się uczy. Taki ktoś jak będzie trzeba, to zaprawę położy, jak będzie trzeba, to fachowca znajdzie, a i do rozmówek polsko-francuskich siądzie, jeśli zajdzie konieczność. "Nie chce mi się" mnie drażni.


Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
A myślisz, że nie? Przedwczoraj chłopak, którego mam na oku, sam z siebie porąbał mi drewno. Coś czuję, że może z tego wyjść miłość mojego życia, zwłaszcza jak sobie pomyślę o tych silnych dłoniach
No to życzę szczęścia .

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Jeden z moich Ex, programista, potrafil duzo naprawic, ale... nie chcialo mu sie i zawsze wolal fachowca, gdy cos sie popsulo. Zarabial bardzo dobrze i stwierdzal zawsze w takich sytuacjach "Za bardzo cenie swoj czas, zeby sie w tym grzebac, dam uczciwym ludziom zarobic".
Tak samo uważam.
Mój eks mieszkał na wsi i tam właśnie też taka zaradność życiowa była w cenie. Jego brat budował dom - przez prawie rok wszystkie weekendy zajęte. Nie tylko brata, mojego eks również, bo jak to tak bratu nie pomóc. Brat mógł sobie kogoś spokojnie wynająć, ale co to za chłop, co zaprawy nie rozrobi. Jak kogoś to kręci to fajnie, ja mam parę innych pomysłów na wolny weekend, nawet, jeśli potem gładź nad kominkiem nie będzie idealna.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 10:59   #154
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jak kogoś to kręci to fajnie, ja mam parę innych pomysłów na wolny weekend, nawet, jeśli potem gładź nad kominkiem nie będzie idealna.
Tak samo mam i ja
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:05   #155
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Mój eks mieszkał na wsi i tam właśnie też taka zaradność życiowa była w cenie. Jego brat budował dom - przez prawie rok wszystkie weekendy zajęte. Nie tylko brata, mojego eks również, bo jak to tak bratu nie pomóc. Brat mógł sobie kogoś spokojnie wynająć, ale co to za chłop, co zaprawy nie rozrobi. Jak kogoś to kręci to fajnie, ja mam parę innych pomysłów na wolny weekend, nawet, jeśli potem gładź nad kominkiem nie będzie idealna.
Bo to czasem potrafi dać człowiekowi ogromną radość. Lubię robić np. wędliny, ciasta i nalewki. Oczywiście - bez problemu mogłabym to w sklepie kupić, jednak gdy się samemu zrobi (nawet jak się poświęci na to pół soboty) to to jakoś tak wewnętrznie cieszy Mogłabym ten czas wykorzystać, aby np. pójść do kina, ale to by mi nie dało takiej frajdy
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:19   #156
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Bo to czasem potrafi dać człowiekowi ogromną radość. Lubię robić np. wędliny, ciasta i nalewki. Oczywiście - bez problemu mogłabym to w sklepie kupić, jednak gdy się samemu zrobi (nawet jak się poświęci na to pół soboty) to to jakoś tak wewnętrznie cieszy Mogłabym ten czas wykorzystać, aby np. pójść do kina, ale to by mi nie dało takiej frajdy
Jak pisałam, jeśli ktoś ma z tego frajdę, to super.
Ja też takie rzeczy robię, bo lubię, a nie dlatego, że muszę i nie da się inaczej. Jak nie mam ochoty, albo czasu, to też sobie poradzę.
Tak samo można gotować w domu, można jeść w restauracjach. Wszystko jest dla ludzi, i tu, i tu, problem rozwiazany.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:23   #157
Piotrspokojny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Ja mam prawko zrobione dla samego Sb Każdy ma w życiu własne pragnienia i cele do których dąży. A to że nie ma tego czy tamtego to nie znaczy że jest gorszy od innych. Każdy człowiek ma swoje własne zdolności/umiejętności, talenty tylko musi je znaleść w Sb. Jeden bedzie lepiej operował nożem a drugi kluczem Takie Życie
Piotrspokojny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 11:53   #158
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
Ja mam prawko zrobione dla samego Sb Każdy ma w życiu własne pragnienia i cele do których dąży. A to że nie ma tego czy tamtego to nie znaczy że jest gorszy od innych. Każdy człowiek ma swoje własne zdolności/umiejętności, talenty tylko musi je znaleść w Sb. Jeden bedzie lepiej operował nożem a drugi kluczem Takie Życie
SB? Ho ho, ciekawa jest historia Twojego życia, oczekuję dalszego ciągu xD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:59   #159
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
Ja mam prawko zrobione dla samego Sb Każdy ma w życiu własne pragnienia i cele do których dąży. A to że nie ma tego czy tamtego to nie znaczy że jest gorszy od innych. Każdy człowiek ma swoje własne zdolności/umiejętności, talenty tylko musi je znaleść w Sb. Jeden bedzie lepiej operował nożem a drugi kluczem Takie Życie
Matko kochana, tych talentów to tylko w SB można szukać?
No i raczej nożem, a nie kluczem. Chociaż jak się tak zastanowić to kluczem francuskim też można.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-10-17 o 12:01
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:03   #160
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Matko kochana, tych talentów to tylko w SB można szukać?
No i raczej nożem, a nie kluczem. Chociaż jak się tak zastanowić to kluczem francuskim też można.
Ja jestem bardzo ciekawa, jakie talenty odnalazł w sobie Piotr, będąc w SB.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:05   #161
Piotrspokojny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
SB? Ho ho, ciekawa jest historia Twojego życia, oczekuję dalszego ciągu xD
A co w niej ciekawego prawko zrobiłem bo chciałem dla własnej satysfakcji aktualnie nie mam auta puki co wole rowerem jeździć tak dla zdrowia
Piotrspokojny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:06   #162
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
A co w niej ciekawego prawko zrobiłem bo chciałem dla własnej satysfakcji aktualnie nie mam auta puki co wole rowerem jeździć tak dla zdrowia
Naprawdę nie załapałeś? xD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:07   #163
Piotrspokojny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo ciekawa, jakie talenty odnalazł w sobie Piotr, będąc w SB.
Ej... Sb- czyli Siebie pisze skrótowo jeśli tak to przeszkadza to nie będę tak pisał
Piotrspokojny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:32   #164
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
Ej... Sb- czyli Siebie pisze skrótowo jeśli tak to przeszkadza to nie będę tak pisał
No niektórzy tutaj nerwowo reagują na takie skróty, generalnie towarzystwo po części trochę wiekowe i nie lubiące internetowej nowomowy.
Ale mi to nie przeszkadza i nie utrudnia zrozumienia przekazu, z którym zresztą się zgadzam.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:41   #165
Piotrspokojny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No niektórzy tutaj nerwowo reagują na takie skróty, generalnie towarzystwo po części trochę wiekowe i nie lubiące internetowej nowomowy.
Ale mi to nie przeszkadza i nie utrudnia zrozumienia przekazu, z którym zresztą się zgadzam.
Mówisz ze wiekowe osoby to pewnie SB im się kojarzy z czymś co mieli niegdyś problem hehe tak czy inaczej trzeba iść z biegiem czasu a nerwy niech zostawia dla Siebie a nie wyżywają się na klawiaturze :P Chociaż troszkę kultury by się przydało

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A po za tym jestem na tej stronie nowy więc troszkę wyrozumiałości i wystarczy powiedzieć
Piotrspokojny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:46   #166
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
Mówisz ze wiekowe osoby to pewnie SB im się kojarzy z czymś co mieli niegdyś problem hehe tak czy inaczej trzeba iść z biegiem czasu a nerwy niech zostawia dla Siebie a nie wyżywają się na klawiaturze :P Chociaż troszkę kultury by się przydało

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A po za tym jestem na tej stronie nowy więc troszkę wyrozumiałości i wystarczy powiedzieć
No właśnie, urodzonym przed 89 SB jednak źle się kojarzy .
Ale spokojnie, trochę tu pobędziesz i przywykniesz do naszej bezinteresownej złośliwości . Witamy na pokładzie!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:49   #167
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
Mówisz ze wiekowe osoby to pewnie SB im się kojarzy z czymś co mieli niegdyś problem hehe tak czy inaczej trzeba iść z biegiem czasu a nerwy niech zostawia dla Siebie a nie wyżywają się na klawiaturze :P Chociaż troszkę kultury by się przydało

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A po za tym jestem na tej stronie nowy więc troszkę wyrozumiałości i wystarczy powiedzieć
Nie jestem wiekowa. To było pierwsze, normalne skojarzenie.
No głupio to wygląda, ale masz prawo pisać, jak chcesz. A ja mam prawo sobie poironizować
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:01   #168
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Nie jestem wiekowa. To było pierwsze, normalne skojarzenie.
No głupio to wygląda, ale masz prawo pisać, jak chcesz. A ja mam prawo sobie poironizować

Ja też nie jestem wiekowa, ale mam uczulenie na tego typu skróty. Bardzo kiepsko to wygląda, po co tak kaleczyć język.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:05   #169
Piotrspokojny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No właśnie, urodzonym przed 89 SB jednak źle się kojarzy .
Ale spokojnie, trochę tu pobędziesz i przywykniesz do naszej bezinteresownej złośliwości . Witamy na pokładzie!
eh... no cóż wspomnienia z komuny przywołałem hehe dzięki zobaczymy co mi z tego przyjdzie :P

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Ja też nie jestem wiekowa, ale mam uczulenie na tego typu skróty. Bardzo kiepsko to wygląda, po co tak kaleczyć język.
Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Nie jestem wiekowa. To było pierwsze, normalne skojarzenie.
No głupio to wygląda, ale masz prawo pisać, jak chcesz. A ja mam prawo sobie poironizować
przepraszam jeśli kogoś uraziłem nie było to celowe, chodź w końcu mogę pisać co chce to kwestia zrozumienia i akceptacji
Piotrspokojny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 13:09   #170
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Piotrspokojny Pokaż wiadomość
przepraszam jeśli kogoś uraziłem nie było to celowe, chodź w końcu mogę pisać co chce to kwestia zrozumienia i akceptacji
Nie no, nikogo nie uraziłeś i nie musisz przepraszać
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:37   #171
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No właśnie, urodzonym przed 89 SB jednak źle się kojarzy .
Ale spokojnie, trochę tu pobędziesz i przywykniesz do naszej bezinteresownej złośliwości . Witamy na pokładzie!
Kurde, pewnie jestem galerianką i ignorantką, ale w pierwszym momencie skojarzyło mi się ze Starym Browarem w Poznaniu (((
Ja miałam problem z prawkiem i w sumie rozumiem, że ktoś też może mieć, ale jednak chciałabym, żeby mój facet sobie z tym poradził i miał prawo jazdy.
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 14:18   #172
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 880
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez qwerty9 Pokaż wiadomość
Cześć!

Chciałem was wizażystki zapytać o jedną sprawę. Długo się nad nią zastanawiałem.
Jaki jest wasz stosunek do mężczyzn bez prawa jazdy? Mam 25 lat i nie potrafię zrobić prawa jazdy. Czy uważacie, że jest to niezbędna umiejętność dla mężczyzny? Jak byście zareagowały, gdybyście się dowiedziały, że mężczyzna (który wam się podoba) nie potrafi jeździć samochodem? Czy byłaby to dyskwalifikująca wada, czy nie zwróciłybyście na to uwagi?

Bardzo ciekawi mnie wasza opinia.
Dla mnie facet przez to jest niemęski. Słowem - tak, to dyskwalifikuje.
Ovathena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 14:23   #173
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Kurde, pewnie jestem galerianką i ignorantką, ale w pierwszym momencie skojarzyło mi się ze Starym Browarem w Poznaniu (((

A ja jestem wiekowa i nie skojarzyło mi się z niczym. A w sumie to ja tutaj chyba mam największe prawo zachowywać się jak stara ciotka, pouczać młodzież oraz snuć wspomnienia z PRLu .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:01   #174
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
przeciez to tylko taki przykladowy argument.
padly same takie przyklady - z punktu widzenia mieszkania na wsi. Lekarz daleko, sklep daleko, praca daleko. Rownie dobrze moge napisac, ze nie chcialabym byc z facetem, ktory tylko w takim miejscu moglabym mieszkac, bo przeciez dyskusja opiera sie o wyborze jakosci zycia poprzez dobor partnera.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:21   #175
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Dokładnie Ja wyobrżam sobie być z mężczyzną, który nie ma samochodu, ale totalnie nie wyobrażam sobie bycia z mężczyzną, który chce całe życie mieszkac na wsi, czy w jakimś totalnie małym miasteczku. Nie wiem dlaczego wielu osobom tak trudno zrozumieć, że ludzie mają jednak różne potrzeby.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:24   #176
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

No. A jak ktoś wyjedzie do Francji to co? Też będzie z facetem po urzędach biegać? No na co komuś facet, który nie zna francuskiego...

Ważniejsze, że człowiek będzie życiowo ogarnięty, pracowity i gotów, by sie uczyć. Przeprowadzka na wieś to nie niespodziewana ciąża, jak komuś się zamarzy życie na prowincji, to pewnie i prawo jazdy zrobi.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:29   #177
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Mężczyzna bez prawka

No na prowincji samochód jest konieczny, ale na szczęście po 18 roku zycia można sobie już wybrać gdzie się chce mieszkać. i wybrać partnera, który to podziela.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:53   #178
chceladnejmadrejibogatej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Czy w domu powinna być zmywarka?
To takie samo porównanie, co kto potrzebuje. Jak jest singiel czy nawet para, to bez zmywarki sobie poradzą, każdy zmyje po sobie i od tego rączki nie odpadną, ale jak jest małżenstwo i 8 dzieci, to taka zmywarka może być jak zbawienie.

Nie wiem, gdzie wy mieszkacie, ale w mieście samochód uważam jak zachciankę.
Mieszkam w mieście poniżej 100 000 mieszkańców, coś jak Sopot, i na osiedlu mam, 3 przychodnie rodzinne, jedną uczelnie, 3 licea, 2 siłownie, jeden basen, 2 szkoły podstawowe, 2 biedronki i jeden lidl, to na jednym osiedlu, na pozostałych podobnie.
Wszędzie można dojśc pieszo, jest znakomita komunikacja miejska, co kilka/naście minut odjeżdza autobus z przystanku, których jest sporo, są taxi, które grosze, po co mi samochód? Podobnie sądzę, ze jest w innych miastach, nawet w tych największych, jazda samochodem może byc masakrą-korki, brak parkingu.

Brak samochodu w takim przypadku to zwyczajnie WYGODA, brak opłat, zero kosztów.

Rozumiem za to, ludzi ze wsi, gdzie muszą dojeżdzac do pracy, albo jeżdzą do miasta choćby po zakupy do jakichś lidlów czy chocby po głupie buty, pani miła zapakuje w olbrzymie pudło, i ciężko taka obładaowana tłuc się autobusem z miasta na wioskę a taksówka też w takich odległościach nie jest tania. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
chceladnejmadrejibogatej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:34   #179
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Brak auta to wygoda haha xd tak napisac moze tylko ktos kogo na auto nie stac i zaklina rzeczywistosc. Sorry.


Ps zrobilam prawko dla wsi (gra slow. Hilarious xddddd)
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:41   #180
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez chceladnejmadrejibogatej Pokaż wiadomość
Rozumiem za to, ludzi ze wsi, gdzie muszą dojeżdzac do pracy, albo jeżdzą do miasta choćby po zakupy do jakichś lidlów czy chocby po głupie buty, pani miła zapakuje w olbrzymie pudło, i ciężko taka obładaowana tłuc się autobusem z miasta na wioskę a taksówka też w takich odległościach nie jest tania. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Uwielbiam to. Wieś = nie ma sklepów, lekarzy, szkoły, niczego, ludzie chodzą w strojach ludowych, a po robocie w polu ganiają w dzidą w lesie w celu zdobycia pożywienia. Czasem przyjeżdżają do miasta zobaczyć cywilizację i zrobić sobie zdjęcie z ruchomymi schodami.

Lekko wyolbrzymiam, ale zbyt często spotykam takie opinie. Mieszkałam kiedyś na wsi, takiej prawdziwej, nie na przedmieściach jak teraz. Na dobrą sprawę dałabym radę przeżyć całe życie siedząc tylko w niej jednej i czasem wyskakując do sąsiedniej. Pomijając kwestie ewentualnych wakacji gdybym tam wciąż mieszkała wystarczyłby mi rower.

Nie zawsze wieś to totalne zadupie. Tak samo jak nie zawsze w mieście jest doskonała komunikacja.

ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 23:47:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.