Pomysł na niebanalny panieński - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 16:27   #1
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298

Pomysł na niebanalny panieński


Hej Dziewczyny, przejrzałam dwie pierwsze strony i nie znalazłam nic o panieńskich (obstawiam, że temat nie raz się tu przewijał, więc proszę o wybaczenie i podpięcie pod istniejący ). Niebawem organizuje przyjaciółce panieński, chciałabym zorganizować jej coś wow, coś innego niż początek imprezy w mieszkaniu, a potem wyjście do klubu. Myślałam o jakimś wyjeździe, ale to się zobaczy, czy reszta panien się zadeklaruje. Macie jakieś fajne pomysły? Młoda powiedziała, że zdaje się na nasz gust, tylko żeby nie było za dużo "panieńskiego" kiczu w stylu słomki-penisy. Pod uwagę brałam też wypad np. do parku rozrywki, ale to raczej opcja na popołudnie i wieczór, a nie na noc.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 17:11   #2
MsMilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 48
Dot.: Pomysł na niebanalny panieński

Ostatnio popularne robią się tzw Escape Room, pokoje zagadek. To w sumie zależy od ilości osób na panieńskim. Tematyka pokojów bardzo różna.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
MsMilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 07:03   #3
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Pomysł na niebanalny panieński

W lipcu organizowałyśmy panieński, wyjazd do innego miasta, escape room (ekstra zabawa, totalnie polecam ), jakieś spacerki, żarełko, potem młoda skakała ze stadionu (dowiedziała się 3 minuty przed faktem) a na koniec standardowo klub ale obyło się bez szarf, różowej limuzyny i balonów, motywem przewodnim był alkohol .

Opcja nie jest najtańsza (transporty, noclegi, atrakcje) ale przy odpowiednio wcześniejszej organizacji i z niewielką, zgraną grupą to świetna sprawa.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 11:48   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Pomysł na niebanalny panieński

Escape Room fajny pomysł, tylko na krótko W sensie coś innego muszę wymyślić. Limuzyny też raczej odpadają, to raczej nie styl Młodej.

Wstępnie myślałam z kumpelą, że zorganizujemy u niej we Wrocławiu befor, a więc czekalaby nas lekka wycieczka (ok. 2,5 godziny pociągiem), można poszwędać się popołudnie po wrocku, może właśnie załatwić ten escape room, a pod wieczór domówka, jakieś gry i w nocy uderzyć do klubu.

Po ile składka? Spotykałam się sama z różnymi, bo i 30 zł, i 50 zl i ostatnio na jednym była składka 250 zł (dla mnie to już mega dużo).
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-08 12:48:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.