Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-09, 20:34   #4261
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja chyba też wezmę taki rozmiar jak pierścionek (też mam 10). U jednego jubilera mówią, że obrączka ma być pół rozmiaru do rozmiaru mniejsza w innym, że większa, więc już sama nie wiem, a, że chcę obrączkę z kamieniami, to nie da si jej później tak łatwo zmienić.
Zastanawiamy się na takimi:
https://obraczki.pl/obraczki/details,obraczka-B94.html
https://obraczki.pl/obraczki/details,obraczka-B52.html
Choć w sumie będą zupełnie inaczej wyglądać, bo całe z białego złota,całe satynowane, a w tym drugim modelu będzie inna oprawa kamieni (nr 19 w konfiguratorze). Niestety nie mogę dodać gotowych wersji z konfiguratora, bo kopiuje tylko link do modelu i wywala wszystkie modyfikacje.
Ładne nam się spodobał mat i satynowe też...są takie inne, ale miły Pan nas poinformował że z czasem będą się ścierać więc zrezygnowaliśmy z tych opcji i wzięliśmy zwykłe, tradycyjne wykończenie. Już się nie mogę doczekać odbioru
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja się lekko przeraziłam, jak Agula napisała, że zostało 202 Dopiero pamiętam, jak było prawie 600 Nie wiem, nie nadążam, zatrzymajcie tą ślubną karuzelę
Dziewczyny nie straszcie ale ten czas leci.
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ja tylko na chwilę. Nie jestem totalnie na bieżąco i nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję że wszystko u was ok i przygotowania pełna para i wszystko jest po waszej myśli, albo chociaż do zaakceptowania
Zniklam, ale musiałam wszystko ogarnąć... Powinnam niedługo wrócić ale to już pewne, że w innej formie...
Myślę o was Buziaki Moje Grażynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
trzymaj się i wracaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 20:40   #4262
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hahaha a twój tata mieszka w niższych blokach czy w wyższych? Bo my mieszkamy blizej tych niższych jak coś ja dzisiaj cały dzień siedziałam sama w domu, mogłaś wpaść na kawę

Byłaś na Łopuszanskiej? Jak tam z obsługą? Doradzają coś? Dużo klientek było? Też się bardzo poważnie zastanawiam nad Kotylami.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Jestem przeszczęśliwa, że my w tym roku zrezygnowaliśmy z rodzinnych prezentów i robimy tylko siostrzeńcom (ustalone z rodzinką, że tylko dzieciakom coś dajemy) i sobie nawzajem. Siostrzeńców załatwiliśmy wczoraj jedną wizytą w Smyku i w Empiku, a sobie już dawno powiedzieliśmy co byśmy chcieli dostać odpada łażenie, wymyślanie, szukanie, potem zastanawianie się czy na pewno sie spodoba...

Aż zajrzałam do plannera - u nas 258 dni
W tych niższych
Byłam tylko na chwilkę dzisiaj, ale jak będę następnym razem (w okresie poświątecznym), to dam znać z wyprzedzeniem i może faktycznie się zgadamy? Fajnie by było

Byłam na Łopuszańskiej Klientek nie było dużo, spędziliśmy tam ze 25 minut i poza nami ze trzy osoby się przewinęły, z czego jedna to stała klientka, ma jeden model w chyba sześciu kolorach Ale akurat nie z Kotyla, tylko z Sali.

Ekspedientka miła, coś zagaduje, coś próbuje doradzać, ale prawdę mówiąc, nie jest jakaś bardzo pomocna, tylko takie frazesy raczej wygłaszała Ale sympatycznie jest. Co prawda powiedziała mi, że mojego modelu już nie ma i że trzeba się zapisać na listę i jak tu nie ma, to w magazynie raczej też nie ma, więc online nie ma raczej co próbować - no i weszłam dziś na głupa, patrzę, że były, więc długo się nie zastanawiałam zwłaszcza że na stronie jest akurat zniżka 20%

Modeli jest trochę i dostałam oczopląsu na początku i rzeczywiście trzeba mierzyć różne, bo tak jak pisałam, ta sama wysokość obcasa, a inaczej się stopa układa.

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
To mnie najbardziej wkurza u jubilerów, że nie informują klienta o takich ważnych sprawach i jak ktoś się sam nie dopyta, bo wcześniej czegoś nie wyczytał to nie wie i potem ma zonk.
Tak było u brata Tż, wzięli obrączki satynowane i po pól roku zdziwieni, bo im się obrączki wybłyszczyły, a w salonie ich poinformowali dopiero jak chcieli oddać na gwarancję.

Może któraś jeszcze zastanawia się nad białym złotem, a nie wie jakie ma właściwości, to napiszę:

Białe złoto niklowe jest bardzie popularne, jest tańsze niż palladowe , ale nie ma koloru srebrzystego tylko słomkowy (żółtawy), dlatego pokrywa się je rodem, który jest jaśniejszy nawet od srebra, ale się ściera, przez co takie obrączki trzeba raz na jakiś czas odświeżać, bo "żółkną". Nikiel też może uczulać.

Białe złoto palladowe jest droższe, ma kolor bardziej stalowy (dokładając do srebra nie sposób nie odróżnić) i nie zmienia swojego koloru, do tego bardzo rzadko alergizuje.

Przesyłam link, z porównaniem kolorów białego złota i innych metali:
https://coreyegan.com/blogs/blog/whi...als-comparison
Dzięki! Ja bym tu obsługi zupełnie nie obwiniała. Przyszliśmy, powiedzieliśmy, żeby pokazała nam obrączki z białego złota, pokazała, sprawa załatwiona
Myślę, że są niklowe rodowane, ale to niczego nie zmienia w naszym przypadku, bo i tak nie chcemy innych.

Alergii nie mamy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktoras z Was bierze slub cywilny?
My!

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ja tylko na chwilę. Nie jestem totalnie na bieżąco i nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję że wszystko u was ok i przygotowania pełna para i wszystko jest po waszej myśli, albo chociaż do zaakceptowania
Zniklam, ale musiałam wszystko ogarnąć... Powinnam niedługo wrócić ale to już pewne, że w innej formie...
Myślę o was Buziaki Moje Grażynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Szatynko kochana tęsknimy. I mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w miarę ok i że się poukłada jakoś - byle po Twojej myśli.

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-12-09 o 21:05
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 20:44   #4263
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ckin2u - my bierzemy cywilny w plenerze
Szatynka gdzie Ty znowu uciekasz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 21:15   #4264
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
W tych niższych
Byłam tylko na chwilkę dzisiaj, ale jak będę następnym razem (w okresie poświątecznym), to dam znać z wyprzedzeniem i może faktycznie się zgadamy? Fajnie by było

Byłam na Łopuszańskiej Klientek nie było dużo, spędziliśmy tam ze 25 minut i poza nami ze trzy osoby się przewinęły, z czego jedna to stała klientka, ma jeden model w chyba sześciu kolorach Ale akurat nie z Kotyla, tylko z Sali.

Ekspedientka miła, coś zagaduje, coś próbuje doradzać, ale prawdę mówiąc, nie jest jakaś bardzo pomocna, tylko takie frazesy raczej wygłaszała Ale sympatycznie jest. Co prawda powiedziała mi, że mojego modelu już nie ma i że trzeba się zapisać na listę i jak tu nie ma, to w magazynie raczej też nie ma, więc online nie ma raczej co próbować - no i weszłam dziś na głupa, patrzę, że były, więc długo się nie zastanawiałam zwłaszcza że na stronie jest akurat zniżka 20%

Modeli jest trochę i dostałam oczopląsu na początku i rzeczywiście trzeba mierzyć różne, bo tak jak pisałam, ta sama wysokość obcasa, a inaczej się stopa układa.


Dzięki! Ja bym tu obsługi zupełnie nie obwiniała. Przyszliśmy, powiedzieliśmy, żeby pokazała nam obrączki z białego złota, pokazała, sprawa załatwiona
Myślę, że są niklowe rodowane, ale to niczego nie zmienia w naszym przypadku, bo i tak nie chcemy innych.

Alergii nie mamy


My!


Szatynko kochana tęsknimy. I mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w miarę ok i że się poukłada jakoś - byle po Twojej myśli.


Jak nie bede akurat w pracy, to pewnie

Ja wiem tylko, że chciałabym obcas 7 cm, ale jakie paski, jak kolor, nie mam pojęcia. A wypadałoby się już rozejrzeć, skoro w styczniu zamierzam znaleźć suknię

Byle Święta minęły i w końcu ruszymy na pełnych obrotach z przygotowaniami. Wtedy to w ogóle czas zacznie galopować...
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 21:30   #4265
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie chce wesela a przyjęcie w restauracji biorę w sumie jedna pod uwagę i napisałam do nich jak z terminami i czekam na odpowiedz, ale oni nie maja sali typowo ślubnej wiec myśle ze może się udać chcieliśmy około 50 osób ale już widać ze będzie ciężko i może wyjsc koło 70

Obydwoje z tż mieszkamy w Warszawie ale ślub będzie w Radomiu ja w styczniu skończę 28 lat tż w lutym 35




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To sporo osob
A o jakim miesiacu myslalas?

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ckin2u - my bierzemy cywilny w plenerze
Szatynka gdzie Ty znowu uciekasz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w plenerze to pieknie

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2018-12-09 o 21:31
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 21:39   #4266
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszo dzięki za relację czyli najlepiej mierzyć stacjonarnie,ja miałam ten pomysł zamawiać z netu, ewentualnie odsyłać.. mam nadzieję,że znajdę gdzieś stacjonarnie.. albo inna markę w ogóle.. chcę srebrne

Czas leci,jak szalony.. teraz święta, Sylwester,to będzie moment,bo tu szał prezentów, przygotowań,nie będzie czasu myśleć o ślubie,a potem już 2019 ja już bym chciała mieć ten cały etap zaproszeń za sobą

Szatynka wracaj do nas szybko
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 22:12   #4267
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ja tylko na chwilę. Nie jestem totalnie na bieżąco i nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję że wszystko u was ok i przygotowania pełna para i wszystko jest po waszej myśli, albo chociaż do zaakceptowania
Zniklam, ale musiałam wszystko ogarnąć... Powinnam niedługo wrócić ale to już pewne, że w innej formie...
Myślę o was Buziaki Moje Grażynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Kurczę, strasznie tu Ciebie brakuje Mam nadzieję, ze niedługo do nas wrócisz, zawsze jesteś tu mile widziana

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Jak nie bede akurat w pracy, to pewnie

Ja wiem tylko, że chciałabym obcas 7 cm, ale jakie paski, jak kolor, nie mam pojęcia. A wypadałoby się już rozejrzeć, skoro w styczniu zamierzam znaleźć suknię

Byle Święta minęły i w końcu ruszymy na pełnych obrotach z przygotowaniami. Wtedy to w ogóle czas zacznie galopować...
A jak po nowym roku zacznie galopować

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szoszo dzięki za relację czyli najlepiej mierzyć stacjonarnie,ja miałam ten pomysł zamawiać z netu, ewentualnie odsyłać.. mam nadzieję,że znajdę gdzieś stacjonarnie.. albo inna markę w ogóle.. chcę srebrne

Czas leci,jak szalony.. teraz święta, Sylwester,to będzie moment,bo tu szał prezentów, przygotowań,nie będzie czasu myśleć o ślubie,a potem już 2019 ja już bym chciała mieć ten cały etap zaproszeń za sobą

Szatynka wracaj do nas szybko
A ja nawet trochę nie mogę się doczekać Poodwiedzać wszystkich przyjaciół i bliskich. Wiadomo, ze zapraszanie dalszej rodziny najchętniej bym pominęła

A w ogóle nie wiem, czy się chwaliłam, ale zdecydowaliśmy się na te zaproszenia, które pokazywałam wam ostatnio na fejsie. Dla tych nieobecnych wstawiam tutaj Czekam jeszcze na drobne zmiany i myślę, że już w styczniu zamówimy, bo teraz mamy sporo wydatków, a u nich jest krótki czas realizacji, także spokojnie się wyrobimy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmlml.JPG (105,9 KB, 40 załadowań)
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 22:33   #4268
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ooo świetne zaproszenia ! Minimalistycznie ale z klasą bardzo fajne
Oglądałam podobne ale nigdy takich nie dostałam jakoś wolę otwierane ,ale styl naprawdę super dobry wybór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 22:48   #4269
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A my od początku chcieliśmy jednokartkowe Uwielbiamy prostotę i minimalizm, a tu dodatkowo ujęły nas te białe napisy i konkretne, wręcz suche informacje Bo czasami w zaproszeniach jest tak napaćkane, że ciężko jest znaleźć, gdzie w końcu ten ślub, o której godzinie, gdzie wesele. No i oczywiście żadne z nas nie jest fanem wierszyków, bo z nich nic nie wynika - czy to dawać kasę, czy jednak garnek grosików?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 23:03   #4270
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Maria swietny wybor. Te najbardziej mi sie podobaja ze wszystkich ktore wstawilas (chociaz koliberki byly sliczne tez)
Szoszo czy te kotyle rzeczywiscie sa takie swietne jak wszyscy mowia? Miekkie podbicie, delikatna skora czy raczej az takiego szału nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 04:07   #4271
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kurczę, strasznie tu Ciebie brakuje Mam nadzieję, ze niedługo do nas wrócisz, zawsze jesteś tu mile widziana



A jak po nowym roku zacznie galopować



A ja nawet trochę nie mogę się doczekać Poodwiedzać wszystkich przyjaciół i bliskich. Wiadomo, ze zapraszanie dalszej rodziny najchętniej bym pominęła

A w ogóle nie wiem, czy się chwaliłam, ale zdecydowaliśmy się na te zaproszenia, które pokazywałam wam ostatnio na fejsie. Dla tych nieobecnych wstawiam tutaj Czekam jeszcze na drobne zmiany i myślę, że już w styczniu zamówimy, bo teraz mamy sporo wydatków, a u nich jest krótki czas realizacji, także spokojnie się wyrobimy.
Bliskich przyjaciół, znajomych z przyjemnością odwiedzę chodziło mi właśnie o całą resztę

Super te zaproszenia naprawdę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-10, 05:11   #4272
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

I znowu poniedziałek.... Jeszcze tylko 8 pełnych dni pracujących mi zostało, ale tak bardzo się nie chce... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 05:29   #4273
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
To sporo osob
A o jakim miesiacu myslalas?
:

Myślałam o kwietniu ale jak będzie maj to tez nic się nie stanie zależy od sali.
Wiem, że większość przygotowań spadnie na mnie bo tż ma co tydzień szkole w a na tyg prace a ja tylko prace


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 07:25   #4274
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Syatznka mio Ci widzieć, czekamy aż do nas wrócisz!

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
W tych niższych
Byłam tylko na chwilkę dzisiaj, ale jak będę następnym razem (w okresie poświątecznym), to dam znać z wyprzedzeniem i może faktycznie się zgadamy? Fajnie by było

Byłam na Łopuszańskiej Klientek nie było dużo, spędziliśmy tam ze 25 minut i poza nami ze trzy osoby się przewinęły, z czego jedna to stała klientka, ma jeden model w chyba sześciu kolorach Ale akurat nie z Kotyla, tylko z Sali.

Ekspedientka miła, coś zagaduje, coś próbuje doradzać, ale prawdę mówiąc, nie jest jakaś bardzo pomocna, tylko takie frazesy raczej wygłaszała Ale sympatycznie jest. Co prawda powiedziała mi, że mojego modelu już nie ma i że trzeba się zapisać na listę i jak tu nie ma, to w magazynie raczej też nie ma, więc online nie ma raczej co próbować - no i weszłam dziś na głupa, patrzę, że były, więc długo się nie zastanawiałam zwłaszcza że na stronie jest akurat zniżka 20%

Modeli jest trochę i dostałam oczopląsu na początku i rzeczywiście trzeba mierzyć różne, bo tak jak pisałam, ta sama wysokość obcasa, a inaczej się stopa układa.


Dzięki! Ja bym tu obsługi zupełnie nie obwiniała. Przyszliśmy, powiedzieliśmy, żeby pokazała nam obrączki z białego złota, pokazała, sprawa załatwiona
Myślę, że są niklowe rodowane, ale to niczego nie zmienia w naszym przypadku, bo i tak nie chcemy innych.

Alergii nie mamy


My!


Szatynko kochana tęsknimy. I mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w miarę ok i że się poukłada jakoś - byle po Twojej myśli.
Nie chodzi mi o ten konkretnie Wasz salon, tylko o to, że nigdzie o tym nie mówią, a według mnie powinni, bo potem ludzie się dziwią, że jest coś nie tak z obrączkami.

Najlepszym hitem było i tak jak pytałam na targach o obrączki z palladu (nie z białego złota palladowego) i facet nie wiedział o co chodzi w ogóle. Byłoby to nawet do wybaczenia, gdyby nie to, że był szefem, a nie zwykłym pracownikiem...
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 07:27   #4275
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Myślałam o kwietniu ale jak będzie maj to tez nic się nie stanie zależy od sali.
Wiem, że większość przygotowań spadnie na mnie bo tż ma co tydzień szkole w a na tyg prace a ja tylko prace


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niby trochę nietypowy miesiąc na ślub, ale ludzie (z tego co rozmawiałam ze swoimi usługodawcami) biorą pierwszy wolny termin, więc działajcie i pytajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 07:32   #4276
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam się w bury poniedziałek

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja się lekko przeraziłam, jak Agula napisała, że zostało 202 Dopiero pamiętam, jak było prawie 600 Nie wiem, nie nadążam, zatrzymajcie tą ślubną karuzelę
O nieeeee, podejrzałam, że u nas 145, jak to jest możliwe?!

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Jak nie bede akurat w pracy, to pewnie

Ja wiem tylko, że chciałabym obcas 7 cm, ale jakie paski, jak kolor, nie mam pojęcia. A wypadałoby się już rozejrzeć, skoro w styczniu zamierzam znaleźć suknię

Byle Święta minęły i w końcu ruszymy na pełnych obrotach z przygotowaniami. Wtedy to w ogóle czas zacznie galopować...
U mnie z kolorem sprawa była w miarę jasna: wiedziałam, że mają być jakieś jasne, ale nie białe, takie, które nadadzą się ewentualnie do ponownego wykorzystania.
Nie dobieram pod kolor przewodni, bo nie mam
Co do modelu, to polukaj, co Ci się podoba, wybór jest naprawdę spory. Te pierwsze najbardziej mi się podobały na nodze, ale nawet na fotkach, które sobie zrobiłam, widzę, że odstają, no i obcierają z tyłu, a nie mam szczególnie wrażliwych stóp
Jeśli masz opcję, żeby podskoczyć na Łopuszańską, to myślę, że warto

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szoszo dzięki za relację czyli najlepiej mierzyć stacjonarnie,ja miałam ten pomysł zamawiać z netu, ewentualnie odsyłać.. mam nadzieję,że znajdę gdzieś stacjonarnie.. albo inna markę w ogóle.. chcę srebrne
Ja akurat zmierzyłam, bo miałam taką możliwość, generalne 95% butów (i w ogóle wszystkich ciuchów) kupuję online i ewentualnie odsyłam, choć to lepiej działa w przypadku np. zalando, jak masz zwroty za darmo
Gdybym nie miała sklepu w miarę blisko, to na pewno też bym zamawiała online

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

A w ogóle nie wiem, czy się chwaliłam, ale zdecydowaliśmy się na te zaproszenia, które pokazywałam wam ostatnio na fejsie. Dla tych nieobecnych wstawiam tutaj Czekam jeszcze na drobne zmiany i myślę, że już w styczniu zamówimy, bo teraz mamy sporo wydatków, a u nich jest krótki czas realizacji, także spokojnie się wyrobimy.
Napiszę to jeszcze raz: piękne macie te zaproszenia

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Szoszo czy te kotyle rzeczywiscie sa takie swietne jak wszyscy mowia? Miekkie podbicie, delikatna skora czy raczej az takiego szału nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko mi ocenić, bo mam naprawdę trudną stopę, przez mój wysoki łuk w prawie żadnych obcasach nie mam dobrego podparcia, więc wiele modeli jest dla mnie naprawdę niewygodnych.
Ale na pewno są mięciutkie, a nie sztywne i twarde. I w środku też miękkie, choć ja pewnie i tak będę musiała sobie wkleić tam jakąś wkładkę.
Jak dla mnie są naprawdę spoko, choć nie przesadzałabym, że najlepsze buty epoki i szał pał. Ale z butów, które rozważam na ślub, jak na razie są najwygodniejsze (choć nie są jeszcze ideałem, ale nie liczę na to, że znajdę ideał). Przy tym mają też rozsądną cenę (zwłaszcza z tym rabatem 20%, który wciąż wisi na stronie), są porządnie wykonane i stabilne (to zapewne zasługa obcasa, który nie jest szpilą, ale nie jest też grubaśnym klockiem).

Będę mierzyła dalej, jak przyjdą, i zobaczymy


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Syatznka mio Ci widzieć, czekamy aż do nas wrócisz!

Nie chodzi mi o ten konkretnie Wasz salon, tylko o to, że nigdzie o tym nie mówią, a według mnie powinni, bo potem ludzie się dziwią, że jest coś nie tak z obrączkami.

Najlepszym hitem było i tak jak pytałam na targach o obrączki z palladu (nie z białego złota palladowego) i facet nie wiedział o co chodzi w ogóle. Byłoby to nawet do wybaczenia, gdyby nie to, że był szefem, a nie zwykłym pracownikiem...
Ja nie wiedziałam w ogóle, że jest coś takiego jak białe złoto palladowe znałam tylko rodowane (wraz z jego minusami), więc nie ma tu żadnego nieprzyjemnego zaskoczenia, ale rozumiem

Szef nie ogarnia? Rozumiem, że mogą nie mieć palladu w ofercie, ale że nie ogarniał, że w ogóle mogą takie być, to faktycznie porażka...

Wczoraj wysłałam graficzce listę nazwisk do personalizacji zaproszeń i od razu mi się przyśniło, że moja babcia powiedziała, że strasznie brzydkie wybraliśmy te zaproszenia, ona się nie zgadza i że mam wybrać takie jak Lika, bo ona ma dobry gust

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-12-10 o 07:41
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 07:41   #4277
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktoras z Was bierze slub cywilny?
Ja z tego co pamiętam to jeszcze Animka i Szo

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Ja tylko na chwilę. Nie jestem totalnie na bieżąco i nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję że wszystko u was ok i przygotowania pełna para i wszystko jest po waszej myśli, albo chociaż do zaakceptowania
Zniklam, ale musiałam wszystko ogarnąć... Powinnam niedługo wrócić ale to już pewne, że w innej formie...
Myślę o was Buziaki Moje Grażynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Jak się trzymasz kochana?

Dziś mam ostatnie zajęcia z prawa, wykładowca zaproponował na ostatnich że wyjdziemy na piwo ciekawe ile osób pójdzie
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 07:52   #4278
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Witam się w bury poniedziałek


O nieeeee, podejrzałam, że u nas 145, jak to jest możliwe?!


U mnie z kolorem sprawa była w miarę jasna: wiedziałam, że mają być jakieś jasne, ale nie białe, takie, które nadadzą się ewentualnie do ponownego wykorzystania.
Nie dobieram pod kolor przewodni, bo nie mam
Co do modelu, to polukaj, co Ci się podoba, wybór jest naprawdę spory. Te pierwsze najbardziej mi się podobały na nodze, ale nawet na fotkach, które sobie zrobiłam, widzę, że odstają, no i obcierają z tyłu, a nie mam szczególnie wrażliwych stóp
Jeśli masz opcję, żeby podskoczyć na Łopuszańską, to myślę, że warto


Ja akurat zmierzyłam, bo miałam taką możliwość, generalne 95% butów (i w ogóle wszystkich ciuchów) kupuję online i ewentualnie odsyłam, choć to lepiej działa w przypadku np. zalando, jak masz zwroty za darmo
Gdybym nie miała sklepu w miarę blisko, to na pewno też bym zamawiała online


Napiszę to jeszcze raz: piękne macie te zaproszenia


Ciężko mi ocenić, bo mam naprawdę trudną stopę, przez mój wysoki łuk w prawie żadnych obcasach nie mam dobrego podparcia, więc wiele modeli jest dla mnie naprawdę niewygodnych.
Ale na pewno są mięciutkie, a nie sztywne i twarde. I w środku też miękkie, choć ja pewnie i tak będę musiała sobie wkleić tam jakąś wkładkę.
Jak dla mnie są naprawdę spoko, choć nie przesadzałabym, że najlepsze buty epoki i szał pał. Ale z butów, które rozważam na ślub, jak na razie są najwygodniejsze (choć nie są jeszcze ideałem, ale nie liczę na to, że znajdę ideał). Przy tym mają też rozsądną cenę (zwłaszcza z tym rabatem 20%, który wciąż wisi na stronie), są porządnie wykonane i stabilne (to zapewne zasługa obcasa, który nie jest szpilą, ale nie jest też grubaśnym klockiem).

Będę mierzyła dalej, jak przyjdą, i zobaczymy



Ja nie wiedziałam w ogóle, że jest coś takiego jak białe złoto palladowe znałam tylko rodowane (wraz z jego minusami), więc nie ma tu żadnego nieprzyjemnego zaskoczenia, ale rozumiem

Szef nie ogarnia? Rozumiem, że mogą nie mieć palladu w ofercie, ale że nie ogarniał, że w ogóle mogą takie być, to faktycznie porażka...

Wczoraj wysłałam graficzce listę nazwisk do personalizacji zaproszeń i od razu mi się przyśniło, że moja babcia powiedziała, że strasznie brzydkie wybraliśmy te zaproszenia, ona się nie zgadza i że mam wybrać takie jak Lika, bo ona ma dobry gust
Hahaha co za sen

Nie myślałaś o butach na miarę? Oni powinni sobie dać radę nawet z wysokim wysklepieniem. Tylko minusem jest oczywiście, że wcześniej ich nie przymierzysz, a przynajmniej nie tak wysklepione, bo model pewnie tak.

Dziewczyny a oddajecie swoje pierścionki zaręczynowe do czyszczenia/odświeżania/rodowania przed ślubem? Jak myślicie ile wcześniej najlepiej to zrobić z miesiąc, dwa?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 08:20   #4279
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka jak się masz kochana ?

Co do czyszczenia pierścionka, ja nawet o tym nie myślałam ale może dlatego, że mój ciągle wygląda jak nowy mam z białego złota
A ja się zastanawiałam czy podczas ślubu pierścionek zostaje na ręce czy się go ściąga ? Nie wiem skąd ten pomysł w ogóle, ale jakoś ostatnio o tym myślałam, ze podczas ślubu się go nie ma na palcu
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-10, 08:25   #4280
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry
Co z pierścionkiem w trakcie ślubu?
No chyba zostaje nie wiem nic na ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 08:46   #4281
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Boziu dołączyłam prawie ostatnia tu a właśnie sprawdziłam ze do slubu poznało mi 190 dni zastanawiam się teraz w jaki sposób dać gościom do zrozumienia, ze jeśli będą chcieli nocleg to będą musieli sami go zarezerwować i opłacić. Chyba po prostu dołączę kartkę do zaproszenia z informacja


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 08:57   #4282
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Wczoraj wysłałam graficzce listę nazwisk do personalizacji zaproszeń i od razu mi się przyśniło, że moja babcia powiedziała, że strasznie brzydkie wybraliśmy te zaproszenia, ona się nie zgadza i że mam wybrać takie jak Lika, bo ona ma dobry gust
umarłam
W ogóle tak czytam Twoją historię z butami i czuję że będzie podobnie u mnie wysokie podbicie, mała i wąska stopa, bez paska na szpilce noga mi wypadnie a średnio mi się kotyle podobają


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a oddajecie swoje pierścionki zaręczynowe do czyszczenia/odświeżania/rodowania przed ślubem? Jak myślicie ile wcześniej najlepiej to zrobić z miesiąc, dwa?
Oddaję na pewno myślę że na jakiś miesiąc przed




Animka ja na czas ślubu przekładam na lewą rękę a później przełożę pierścionek na obrączkę


Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2018-12-10 o 09:00
Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 09:19   #4283
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hahaha co za sen

Nie myślałaś o butach na miarę? Oni powinni sobie dać radę nawet z wysokim wysklepieniem. Tylko minusem jest oczywiście, że wcześniej ich nie przymierzysz, a przynajmniej nie tak wysklepione, bo model pewnie tak.

Dziewczyny a oddajecie swoje pierścionki zaręczynowe do czyszczenia/odświeżania/rodowania przed ślubem? Jak myślicie ile wcześniej najlepiej to zrobić z miesiąc, dwa?
Nawet nie myślałam o czyszczeniu pierścionka, ale u mnie złoto widać tylko z tylu praktycznie i wygląda jak nowe A z przodu cały jest w brylancikach, które także nadal pięknie się mienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 09:32   #4284
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A no tak ,można go przełożyć. Nie za bardzo wiedziałam o co chodzi w pytaniu nie wiem czy przełoże ,czy zostawię dwa ,jeszcze zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:07   #4285
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hahaha co za sen

Nie myślałaś o butach na miarę? Oni powinni sobie dać radę nawet z wysokim wysklepieniem. Tylko minusem jest oczywiście, że wcześniej ich nie przymierzysz, a przynajmniej nie tak wysklepione, bo model pewnie tak.

Dziewczyny a oddajecie swoje pierścionki zaręczynowe do czyszczenia/odświeżania/rodowania przed ślubem? Jak myślicie ile wcześniej najlepiej to zrobić z miesiąc, dwa?
Przyznam, że trochę myślałam, ale to chyba straszny koszt? Nie wiem, będę się jeszcze rozglądać, jestem już przyzwyczajona do "prawie" dobrych obcasów choć wiadomo, że na ślubie chciałabym jak najwygodniejsze.

Pierścionka chyba nie oddaję, a razie wygląda idealnie (ma 11 m-cy)


Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
umarłam
W ogóle tak czytam Twoją historię z butami i czuję że będzie podobnie u mnie wysokie podbicie, mała i wąska stopa, bez paska na szpilce noga mi wypadnie a średnio mi się kotyle podobają



Oddaję na pewno myślę że na jakiś miesiąc przed




Animka ja na czas ślubu przekładam na lewą rękę a później przełożę pierścionek na obrączkę


Dzień dobry
Nie życzę Ci tego, ale brzmi zupełnie jak moja stopa
Na co dzień oczywiście noszę szpilki bez pasków, ale do tańca bym się nie podjęła

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam czy podczas ślubu pierścionek zostaje na ręce czy się go ściąga ? Nie wiem skąd ten pomysł w ogóle, ale jakoś ostatnio o tym myślałam, ze podczas ślubu się go nie ma na palcu
Nie wiem do końca, jak to jest, ja bym przełożyła zaręczynowy na lewą, bo tam zamierzam go nosić
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:30   #4286
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dziewczyny właśnie dostałam smsa, że obrączki czekają ale muszą poczekać do piątku bo z tżtem razem chcemy odebrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:31   #4287
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
A no tak ,można go przełożyć. Nie za bardzo wiedziałam o co chodzi w pytaniu nie wiem czy przełoże ,czy zostawię dwa ,jeszcze zobaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zostawiam pierścionek i na nim będzie obrączka


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:32   #4288
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie dostałam smsa, że obrączki czekają ale muszą poczekać do piątku bo z tżtem razem chcemy odebrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się na swoje chyba nie doczekam, gdzie tam koniec stycznia
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:34   #4289
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość

Ja się na swoje chyba nie doczekam, gdzie tam koniec stycznia
Nie zapominaj że czas leci jak szalony po Nowym Roku to się dopiero zacznie. My musimy coś zacząć działać z tymi zaproszeniami bo narazie na niczym nie stanęło..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 10:34   #4290
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Super gratuluję.
Ja jednak nie chciałabym tak wczesnie kupować obrączek. Trochę długo będą leżeć ,jeszcze się nie spotkałam z tym ,żeby tak wczesnie kupować obrączki ,ale z drugiej strony już załatwione i wybrane .
Wiadomo jak w każdej sprawie ,że każdy robi po swojemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.