Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-04, 20:00   #1
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214

Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?


Kochane moje, jestem po wypadku samochodowym, i mam uszkodzone oba kolana, obecnie chodzę na intensywną fizjoterapię :-( ...



Przez całe życie ubierałam się kobieco: głównie sukienki i spódniczki, sukienki zawsze mini, buty na obcasie (nawet zimą). Kocham szpilki, a założenie adidasów było dla mnie karą. Taki miałam styl, z resztą po mamie, której chyba nigdy nie widziałam w spodniach .



Teraz nie mogę chodzić na obcasach, i nie wiadomo kiedy znów będę mogła. Szafa jest pełna sukienek, i teraz pytanie: JAKIE BUTY? Nie mam pojęcia jakie kupić buty, żeby pasowały do sukienek, tych luźnych, i tych eleganckich? Jakie buty do sukienki i żakietu?



Chciałabym nadal wyglądać kobieco i seksownie, ale czy tak się w ogóle da nie zakładając szpilek? Błagam pomóżcie .


Za tydzień przestanę chodzić o kulach, i trzeba by kupić jakieś buty
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:15   #2
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Ja również chodzę wyłącznie w szpilkach. Spódnice jednak preferuję przed kolano. Ewentualnie do połowy uda. Mini odpadają.

Jeśli już miałabym ubrać płaskie buty to balerinki, espandryle, lordy itd.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 11:33   #3
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Jeśli już miałabym ubrać płaskie buty to balerinki, espandryle, lordy itd.

Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 10:10   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Nie nosze szpilek wcale i nie czuje sie przez to ani odrobine mniej seksowna. Tez mialam wypadek prawie 13 lat temu, nie moglam chodzic przez ponad pol roku. Przed wypadkiem tez raczej obcasow nie nosilam, teraz mam kilka par butow na slupku, ale przewaznie nosze lordsy, baleriny, sandalki plaskie lub na 4-5 cm obcasie. Spodnie nosze rzadko, a jesli juz, to do nich mokasyny, do sukienek wyzej wymienione inne rodzaje obuwia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 14:11   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Teraz jest taka moda, ze nosi sie sportowe buty do sukienek, wiec o ile nadal mozesz odslaniac nogi to po prostu przerzuc sie na modne trampki. Tak zaraz po wypadku, to nawet plaskie balerinki moga byc nie wystarczajaco wygodne.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 16:50   #6
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Też mi się wydaje, że baleriny mogą być mało komfortowe. Mają zwykle mało stabilną podeszwę, są płytkie i moim zdaniem krok nie jest w nich pewny.

Trampki, tenisówki, lordsy, mokasyny, sznurowane półbuty typu oksfordki, itp.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 18:25   #7
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Balerinki, mokasyny, lordsy, jak radzą dziewczyny, jest mnóstwo ładnych butów na płaskim obcasie. Dla mnie baleriny są megakomfortowe, nie zauważyłam, by mialy coś nie tak z podeszwą i by moj krok w nich był niepewny. Oczywiście wszystko zależy od buta, jego jakości, wymodelowania. Dodam, że też mam kolano po wypadku i po operacji. Te kilka lat temu też biegałam w butach na obcasie i miałam ich pełną szafe. Po wypadku oczywiście nie ośmieliłabym sie założyć obcasów, wiec nakupilam sobie balerinek. Ale z czasem, tak po roku, znowu zaczęłam chodzić w butach na obcasie. Tylko że doceniłam juz wtedy wygodę płaskich butów (zwłaszcza że chodzenie po chodnikach w moim mieście na szpilkach to udręka) no i teraz już rzadko zakładam buty na obcasie. Po prostu nie mam ochoty się męczyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-07, 10:12   #8
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Balerinki, mokasyny, lordsy, jak radzą dziewczyny, jest mnóstwo ładnych butów na płaskim obcasie. Dla mnie baleriny są megakomfortowe, nie zauważyłam, by mialy coś nie tak z podeszwą i by moj krok w nich był niepewny. Oczywiście wszystko zależy od buta, jego jakości, wymodelowania. Dodam, że też mam kolano po wypadku i po operacji. Te kilka lat temu też biegałam w butach na obcasie i miałam ich pełną szafe. Po wypadku oczywiście nie ośmieliłabym sie założyć obcasów, wiec nakupilam sobie balerinek. Ale z czasem, tak po roku, znowu zaczęłam chodzić w butach na obcasie. Tylko że doceniłam juz wtedy wygodę płaskich butów (zwłaszcza że chodzenie po chodnikach w moim mieście na szpilkach to udręka) no i teraz już rzadko zakładam buty na obcasie. Po prostu nie mam ochoty się męczyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie
Kiedyś śmigałam na obcasach niemal codziennie, ale w pewnym momencie siadło mi śródstopie, miałam taki stan zapalny, że płakałam z bólu, a później po zlikwidowaniu go przez ponad 2 tygodnie moje palce się nie zginały w ogóle i wymuszanie tego sprawiało ogromny ból. Dopiero stopniowo udawało mi się je zginać, do normalnej pozycji zajęło to chyba z 2 miesiące. Okazało się, że mam płaskostopie poprzeczne i do czasu zlikwidowania wkładki, ćwiczenia i zero obcasów.
Teraz już mogę normalnie nosić obcasy, ale robię to o wiele rzadziej, bo jak się raz zasmakowało komfortu śmigania w płaskich butach, to obcasy już tak nie rajcują

Już nie mówiąc o tym, że u mnie chodniki też równością nie grzeszą, a prawie całe osiedle wyłożone mam taką kostką:

Oczywiście jest ona wszędzie nierówna, a że kostka mała, to trafienie na krawędź gwarantowane przy prawie każdym kroku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 13:57   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Ja z kolei mieszkam w Paryzu i tu codziennie trzeba pokonywac multum schodow. Zwlaszcza w dol ciezko sie schodzi na obcasach.

Co jest nie tak w balerinkach? Maja zazwyczaj za cienka podeszwe. Choc to oczywiscie zalezy od marki i modelu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg escalier.jpg (9,3 KB, 57 załadowań)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 18:05   #10
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja podobnie
Kiedyś śmigałam na obcasach niemal codziennie, ale w pewnym momencie siadło mi śródstopie, miałam taki stan zapalny, że płakałam z bólu, a później po zlikwidowaniu go przez ponad 2 tygodnie moje palce się nie zginały w ogóle i wymuszanie tego sprawiało ogromny ból. Dopiero stopniowo udawało mi się je zginać, do normalnej pozycji zajęło to chyba z 2 miesiące. Okazało się, że mam płaskostopie poprzeczne i do czasu zlikwidowania wkładki, ćwiczenia i zero obcasów.
Teraz już mogę normalnie nosić obcasy, ale robię to o wiele rzadziej, bo jak się raz zasmakowało komfortu śmigania w płaskich butach, to obcasy już tak nie rajcują

Już nie mówiąc o tym, że u mnie chodniki też równością nie grzeszą, a prawie całe osiedle wyłożone mam taką kostką:

Oczywiście jest ona wszędzie nierówna, a że kostka mała, to trafienie na krawędź gwarantowane przy prawie każdym kroku.
Ja tam jestem szczęśliwa gdy widzę taką kostkę. We Wrocławiu są poniemieckie chodniki. Tysiąc razy gorsze
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 18:11   #11
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Takie płytki to luksus, polecam kocie łby Skutecznie mnie zniechęcają od szpilek na wyjścia w miasto, szczególnie jeśli impreza ma być zakrapiana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7289845V,Ul--Kreta-jest-jedna-z-kilku--ktore-doczekaja-sie-.jpg (61,4 KB, 52 załadowań)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-08, 08:16   #12
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Takie płytki to luksus, polecam kocie łby Skutecznie mnie zniechęcają od szpilek na wyjścia w miasto, szczególnie jeśli impreza ma być zakrapiana
Nie no, ja w centrum też mam mnóstwo kocich łbów i jakichś kamiennych wyrw na chodnikach. Po prostu tam nie bywam na co dzień.

A na moim osiedlu ta wyżej pokazana przeze mnie kostka została tak niechlujnie położona, że każda jedna kostka jest na innym poziomie, pod różnymi kątami i nie raz prawie skręciłam na niej kostkę, idąc w obcasach, bo mi obcas stanął na nierównej krawędzi.
A na obcasach chodzić umiem. Dla mnie to ze wszystkich "nowych" kostek i płyt chodnikowych najgorszy rodzaj.

Bo o wszelkich "zabytkowych" kosteczkach, kamykach, nieregularnych granitach (jak połupane i rzucone na ziemię) to nie ma co wspominać. Nawet chodzenie po nich w płaskich butach jest bolesne, o ile nie mają grubej traktorowej podeszwy

A to moja "ulubiona" nawierzchnia chodnikowa, jakiej pełno w centrum
https://images.pexels.com/photos/207...2&h=750&w=1260
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 19:19   #13
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie no, ja w centrum też mam mnóstwo kocich łbów i jakichś kamiennych wyrw na chodnikach. Po prostu tam nie bywam na co dzień.

A na moim osiedlu ta wyżej pokazana przeze mnie kostka została tak niechlujnie położona, że każda jedna kostka jest na innym poziomie, pod różnymi kątami i nie raz prawie skręciłam na niej kostkę, idąc w obcasach, bo mi obcas stanął na nierównej krawędzi.
A na obcasach chodzić umiem. Dla mnie to ze wszystkich "nowych" kostek i płyt chodnikowych najgorszy rodzaj.

Bo o wszelkich "zabytkowych" kosteczkach, kamykach, nieregularnych granitach (jak połupane i rzucone na ziemię) to nie ma co wspominać. Nawet chodzenie po nich w płaskich butach jest bolesne, o ile nie mają grubej traktorowej podeszwy

A to moja "ulubiona" nawierzchnia chodnikowa, jakiej pełno w centrum
https://images.pexels.com/photos/207...2&h=750&w=1260
Ojj tak, postrach skórzanych obcasów
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:18   #14
sosenka_magda
Przyczajenie
 
Avatar sosenka_magda
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 24
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Mnie niestety kiedyś pokonały schody po których schodziłam po kąpieli.. To był dramat chodzić w stabilizatorze w zimę. Ani kozaków nie nałożyć ani nic dłuższego.
__________________
Nie popełnia błędu tylko ten, kto nic nie robi.
sosenka_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 15:53   #15
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Dajcie spokój, u nas też wszędzie te kocie łby, nawet ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby taką kostką wyłożyć przejścia dla pieszych. I tak jak ktoś napisał - nawet w butach na płaskim, jeśli podeszwa jest cienka, chodzenie po czymś takim to ból. Nie ma dnia, żebym idąc po mieście nie klęła na to, i nie myślała o tym genialnym pomysłodawcy, który zapewne a) nie jest kobietą b) nie chodzi w ogóle pieszo po mieście, tylko jeździ samochodem
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 22:48   #16
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Po dwóch złamaniach śródstopia mogę powiedzieć, że najbezpieczniejszym obuwiem są... glany

Nawet mój chirurg kiedy zobaczył, że je posiadam, kazał mi po ściągnięciu ortezy pomykać jak najdłużej w glanach, bo to "idealny but na dalsze ostrożne traktowanie mojej stopy biorąc pod uwagę jakość polskich chodników".

Nie wiem jak wygląda sprawa grubości podeszwy co do urazów kolan, bo ja jestem specjalistka od łamania kości stóp

Swoją drogą mam chyba jakąś wadę budowy stopy, nigdy jeszcze nie kupiłam butów na obcasie powyżej 4-5 cm w których potrafiłabym chodzić, bo nigdy nie trafiłam na takie profilowanie żeby stopa stykała się całą powierzchnią z butem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 14:35   #17
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Po dwóch złamaniach śródstopia mogę powiedzieć, że najbezpieczniejszym obuwiem są... glany

Nawet mój chirurg kiedy zobaczył, że je posiadam, kazał mi po ściągnięciu ortezy pomykać jak najdłużej w glanach, bo to "idealny but na dalsze ostrożne traktowanie mojej stopy biorąc pod uwagę jakość polskich chodników".

Nie wiem jak wygląda sprawa grubości podeszwy co do urazów kolan, bo ja jestem specjalistka od łamania kości stóp

Swoją drogą mam chyba jakąś wadę budowy stopy, nigdy jeszcze nie kupiłam butów na obcasie powyżej 4-5 cm w których potrafiłabym chodzić, bo nigdy nie trafiłam na takie profilowanie żeby stopa stykała się całą powierzchnią z butem.
To chyba nie jest wada budowy, bo ja też tak mam. To chyba wysokie podbicie czy coś tam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 21:31   #18
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To chyba nie jest wada budowy, bo ja też tak mam. To chyba wysokie podbicie czy coś tam
Tylko, że odchorowywanie każdej wiosny przejścia z glanów w buty, w których czuję po czym chodzę normalne już nie jest. A ja każdorazowo wiosną po założeniu adidasów/ botków prawie kuleję
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 16:56   #19
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tylko, że odchorowywanie każdej wiosny przejścia z glanów w buty, w których czuję po czym chodzę normalne już nie jest. A ja każdorazowo wiosną po założeniu adidasów/ botków prawie kuleję
Pocieszę Cię, że ja nie mam butów, w których mogłabym przechodzić cały dzień. Zawsze bolą mnie stopy- czy to szpilki czy skórzane adidasy
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 20:37   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tylko, że odchorowywanie każdej wiosny przejścia z glanów w buty, w których czuję po czym chodzę normalne już nie jest. A ja każdorazowo wiosną po założeniu adidasów/ botków prawie kuleję
Firma martens robi tez sandaly takie na wiosenne o takiej samej podeszwie co ich zimowe glany. Moze cos w tym kierunku?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 13:51   #21
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Ja też nie noszę szpilek, bo nie mogę...
A do sukienek nawet jakieś kobiece koronkowe itp trampki będą pasować. Wygodne (bezpieczne) i wcale nie odejmują kobiecości. Sandałów nie na obcasie kobiecych też jest multum (bardzo żałuję, że mam tak małą stopę i nie mogę się nimi poratować).

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tylko, że odchorowywanie każdej wiosny przejścia z glanów w buty, w których czuję po czym chodzę normalne już nie jest. A ja każdorazowo wiosną po założeniu adidasów/ botków prawie kuleję

Uważam, żeby nie czuć po czym się chodzi to but musi być "drogi" i firmowy... Nie mogą to być trampki z h&m czy rynku za 30 zł. A np. Conversy za 200. Tak samo z adidasami.
To takie przykłady tylko. Ale zauważyłam po sobie, że nie mogę chodzić w butach tanich i byle jakich. Bolą mnie nogi. Jednak te firmowe mają o wiele lepsze podeszwy.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 16:37   #22
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość

Uważam, żeby nie czuć po czym się chodzi to but musi być "drogi" i firmowy... Nie mogą to być trampki z h&m czy rynku za 30 zł. A np. Conversy za 200. Tak samo z adidasami.
To takie przykłady tylko. Ale zauważyłam po sobie, że nie mogę chodzić w butach tanich i byle jakich. Bolą mnie nogi. Jednak te firmowe mają o wiele lepsze podeszwy.
Niestety wysoka cena nie oznacza z automaty wygody, jedynie z reguły większą wytrzymałość butów.
Conversy dla mnie nie są w ogóle wygodne, płaski kawałek twardej gumy jako podeszwa, żadnego wyprofilowania pod naturalny kształt stopy. Zresztą kiedyś to były tanie trampki, ale że dużo osób je kupowało i zaczęły nosić gwiazdy, to zdrożały.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 13:09   #23
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety wysoka cena nie oznacza z automaty wygody, jedynie z reguły większą wytrzymałość butów.
Conversy dla mnie nie są w ogóle wygodne, płaski kawałek twardej gumy jako podeszwa, żadnego wyprofilowania pod naturalny kształt stopy. Zresztą kiedyś to były tanie trampki, ale że dużo osób je kupowało i zaczęły nosić gwiazdy, to zdrożały.
Mam dwie pary Conversow i robia mi masakre ze stopami, strasznie obcieraja i w ogole nie pasuja mi do ksztaltu stopy chyba, te w wersji slim sa jakies ciasne. Za to tenisowki Superga sa bardzo ok.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 14:49   #24
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wypadek -> kontuzja -> jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam dwie pary Conversow i robia mi masakre ze stopami, strasznie obcieraja i w ogole nie pasuja mi do ksztaltu stopy chyba, te w wersji slim sa jakies ciasne. Za to tenisowki Superga sa bardzo ok.
Próbowałam się ostatnio przekonać, ale jednak wolę buty typu lordsy czy mokasyny. Co prawda coś tam jeszcze próbuję z trampek przymierzyć, z myślą na spacer poza miastem, może znajdę coś, co jednak jest wygodne. Chociaż w mojej głowie trampki to buty na w-f, takie mam skojarzenie ze szkoły podstawowej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-22 14:49:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.