kiedy wizyta u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-13, 09:48   #1
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83

kiedy wizyta u kosmetyczki


Mam 26 lat, skórę na twarzy suchą, a koło oczu zaczęły robić się zmarszczki, innych problemów raczej nie mam. U kosmetyczki byłam tylko dwa razy w życiu i to dawno. Zastanawiam się czy teraz powinnam zacząć ją odwiedzać częściej i czy wogóle odwiedzać. Bardzo proszę o odpowiedź na to pytanie i jeśli powinnam to jakim zabiegom najlepiej się poddać. Kosmetyczka poradziła abym zaczęła od oczyszczania + zabiegi pielęgnujące typu: dotlenianie, masaż i maseczka. Zastanawiam się czy oczyszczanie nie spowoduje, że skóra stanie się jeszcze bardziej sucha. Jest już wystarczająco sucha - mogę 2 lub nawet 3 razy pokremować kremem nawilżającym i za 15 minut prawie nie ma śladu po nim.
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-14, 11:46   #2
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: kiedy wizyta u kosmetyczki

Ja jeszcze do poprzedniego tekstu chciałabym prosić o jak najszybszą w miarę możliwości odpowiedź ponieważ wybieram się do kosmetyczki w najbliższych dniach (jutro) i nie wiem czy robić tylko zabieg pielęgnujący czy łącznie z czyszczeniem twarzy (nie mam żadnych wągrów ani pryszczy).
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-15, 00:17   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kiedy wizyta u kosmetyczki

Jeżeli rzeczywiście masz suchą skórę to zdecydowanie częściej powinnaś odwiedzać kosmetyczkę. Przeczytaj w Kosmetycznym ABC zalecenia dot. pielęgnacji cery takiej jak Twoja. Taka skóra potrzebuje nie tylko nawilżania , ale przede wszystkim odżywienia. Dobrze będą jej służyły kremy i maseczki o cięższej konsystencji niż kosmetyki nawilżające. Także zabiegi w gabinecie powinny polegać na odżywieniu cery. Nie obawiaj się , że może być jeszcze za wcześnie na tego typu zabiegi. Uważam, że czym wcześniej zaczniesz dbać o dobre odżywianie i nawilżanie swojej suchej skóry tym dłużej zachowa ona swój młody wygląd. Kosmetyczka na pewno będzie wiedziała jakie zabiegi może Ci polecić. Poproś też o specjalny zabieg na okolice oczu i zwróć też uwagę czy podczas zabiegu pielęgnowana jest szyja i dekolt. Jeśli na twarzy widać zaskórniki (czarne punkciki , które uroku nie dodają) to powinnaś zdecydować się na zabieg oczyszczania cery. Suchą cerę też trzeba od czasu do czasu oczyścić ( wówczas gdy jest taka konieczność). Nie obawiaj się ,że po zabiegu oczyszczania cera będzie jeszcze bardziej sucha. Ten zabieg może przecież być połączony z masażem, zabiegiem dotleniającym lub odżywczym.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.