glosowanie na ulubiony kosmetyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-14, 09:05   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

glosowanie na ulubiony kosmetyk


Moje ulubione kosmetyki:
KREM:Thermal S Mat VICHY (żelowy)bardzo wygodny dozownik,krem dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania,doskonale nawilzajac a przede wszystkim DOSKONALE MATUJĄC ! (przez caly dzien)Mam cere mieszana i zawsze mialam problem z doborem odpowiedniego matujacego (spelniajacego swoja role ) kremu.Bardzo dobry pod makijaż.Cena ok.62,00 PLN Serdecznie polecam.
TUSZ:Maybelline Volume Express - uzywam go odkad pojawil sie na rynku.Zaden inny. Swietnie pogrubia i
wydluza.Cena ok 27,00 PLN.
POMADKA: REVLON Moisturestay Lipcolor nr 18.Ulubiony kolor od 1,5 roku, ktory oprocz innyc
kolorow zawsze jest w mojej toaletce.Bardzo dobrze nawilza,przy nakladaniu mozna odczuc lekkie uczucie chlodu, kolor dlugo sie trzyma, w zaleznosci od ilosci nakladanej pomadki uzuskuje rozne intensywnosci koloru ( i nie widac tej "grubszej warstwy' )Cena ok.45,oo PLN.
ZAPACHY: Paco Rabanne Ultrafiolet !!! REWELACJA.Kuplam juz 3 flakonik, wlasnie mi sie konczy i ...kupie ponownie.Bardzo dlugo "sie trzyma".
Uzywam go do pracy.
Cena ok.170,00 PLN/ 30 ml
EMPORIO ARMANI piekny zapach, to drugi moj ulubiony.Uzywam go na inne okazje. Cena 180,00 PLN/30 ml.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 09:05   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
glosowanie na ulubiony kosmetyk

Moje ulubione kosmetyki:
KREM:Thermal S Mat VICHY (żelowy)bardzo wygodny dozownik,krem dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania,doskonale nawilzajac a przede wszystkim DOSKONALE MATUJĄC ! (przez caly dzien)Mam cere mieszana i zawsze mialam problem z doborem odpowiedniego matujacego (spelniajacego swoja role ) kremu.Bardzo dobry pod makijaż.Cena ok.62,00 PLN Serdecznie polecam.
TUSZ:Maybelline Volume Express - uzywam go odkad pojawil sie na rynku.Zaden inny. Swietnie pogrubia i
wydluza.Cena ok 27,00 PLN.
POMADKA: REVLON Moisturestay Lipcolor nr 18.Ulubiony kolor od 1,5 roku, ktory oprocz innyc
kolorow zawsze jest w mojej toaletce.Bardzo dobrze nawilza,przy nakladaniu mozna odczuc lekkie uczucie chlodu, kolor dlugo sie trzyma, w zaleznosci od ilosci nakladanej pomadki uzuskuje rozne intensywnosci koloru ( i nie widac tej "grubszej warstwy' )Cena ok.45,oo PLN.
ZAPACHY: Paco Rabanne Ultrafiolet !!! REWELACJA.Kuplam juz 3 flakonik, wlasnie mi sie konczy i ...kupie ponownie.Bardzo dlugo "sie trzyma".
Uzywam go do pracy.
Cena ok.170,00 PLN/ 30 ml
EMPORIO ARMANI piekny zapach, to drugi moj ulubiony.Uzywam go na inne okazje. Cena 180,00 PLN/30 ml.
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 09:43   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: glosowanie na ulubiony kosmetyk

Wiolu

Juz zabieram sie za kolekcjonowanie zdjec i bede sukcesywnie je wkladac do Kosmetyku Wszechczasow.

Dziekuje za pierwsza ocene!

Pa!
Agnieszka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 09:43   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: glosowanie na ulubiony kosmetyk

Wiolu

Juz zabieram sie za kolekcjonowanie zdjec i bede sukcesywnie je wkladac do Kosmetyku Wszechczasow.

Dziekuje za pierwsza ocene!

Pa!
Agnieszka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 10:49   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: glosowanie na ulubiony kosmetyk

[img]icons/icon40.gif[/img] Wioletto
Kosmetyki (oprocz zapachow) sa juz w katalogu. Mozesz teraz na nie oddac swoj glos! [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziekuje za propozycje i serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 10:49   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: glosowanie na ulubiony kosmetyk

[img]icons/icon40.gif[/img] Wioletto
Kosmetyki (oprocz zapachow) sa juz w katalogu. Mozesz teraz na nie oddac swoj glos! [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziekuje za propozycje i serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.