Trądzik i bardzo przetluszczająca sie skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-30, 15:12   #1
sekebekek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2

Trądzik i bardzo przetluszczająca sie skóra


Witam, mam 19 lat, walczę z trądzikiem i przetluszczajaca sie cerą od 5 lat, przerobiłem juz wszystkie leki od dermatologa, po maście typu duac, epiduo, acnatac aż po antybiotyki doustne (tetralysal), do tego zrezygnowałem całkowicie z fast foodow, gazowanych napoi itp, uzywam dosc drogich kosmetykow typu avene itd, a trądzik nadal jest, ponad to moja skóra po umyciu twarzy, minie jakies 30 minut i jest juz przetluszczona, najbardziej na nosie tam juz sie pojawiaja az takie mikro kropelki tego łoju, w skrocie bardzo szybko mi sie ona przetluszcza i nic nie pomaga, czy to moze byc wina hormonow czy jest jakis sposob na poradzenie sobie z tym?
sekebekek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 10:17   #2
Daniel188
Daniel188
 
Zarejestrowany: 2022-06
Lokalizacja: z Warszawy
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik i bardzo przetluszczająca sie skóra

Mam w 100% podobnie + z bliznami na polikach po wyciskaniu pryszczy (nie radze). Aktualnie przyjmuję tabletki na receptę, które mi Pani dermatolog poleciła i nie powiem, że całkiem niezle się sprawdzają, nazwy aktualnie nie pamiętam ale to były 10 i 20 gm tabletki w fioletowo-żółtym kwadratowym pudełku (gramatura zależna od masy osoby i od stopnia trądzika, w moim przypadku 70kg). Skutki uboczne jakie występują to suchość skóry (przez to też polecam wykupić jakiś krem nawilżający np. vera i pomadkę na usta)
Daniel188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 14:10   #3
sekebekek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik i bardzo przetluszczająca sie skóra

izotek?
sekebekek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-03 15:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.