Czy powinnam mu powiedzieć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-02-17, 21:02   #31
askawtn
Aśka TVN

GG do askawtn
Dot.: Czy powinnam mu powiedzieć?

Po co piszesz mu, że chcesz pogadać, a potem posługujesz się przenośniami, niedopowiedzeniami i każesz mu się domyślać, o co Ci chodzi? KAWA NA ŁAWĘ. Zwłaszcza, że po jego zachowaniu widać, że mu zależy.
Stary 2019-02-17, 21:25   #32
Hultaj
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, że w dużej mierze to moja wina, po prostu chciałam go jakoś zmusić żeby coś konkretnego wreszcie powiedział. Jestem ostatnio okropna, mam straszne nastroje i ciągle jestem zmęczona. Wiem, że mnie to nie usprawiedliwia, ale sama już nie wiem co się ze mną dzieje.
Nie dużej a całej.
Mówisz że chcesz pogadac, potem coś kręcisz o tym że córka zostałaby sama gdybyś umarła, ogólnie histeryzujesz, nie mówisz wprost o czym chcesz porozmawiać, on widzi że masz jazdy więc proponuje inny termin a ty wielki foch że jak on może nie pokierować twoją rozmowę o tym co ty masz w głowie i odwalasz sceny że może nie być o czym rozmawiać. Twoje uczucia zatajone, ciąża zatajona no ale przecież chciałaś porozmawiać o możliwych skutkach co by się stało gdybyś umarła - tak bardzo na temat.

O gar nij się.

Cytat:
mam straszne nastroje i ciągle jestem zmęczona.
Pewnie hormony i wpływ ciąży. Co w zestawieniu z twoimi nieprzepracowanymi problemami, chęcią wycięcia mu numeru i zniknięcia i skłonnością do histerii daje mieszankę wybuchową.
Hultaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 21:26   #33
farmaceutka88
Rozeznanie

Zabrałaś się za to od tyłka strony. Boże. Powiedz mu wprost o co chodzi, takie cackanie się i domysły są niepotrzebne. Nie dziwię się, że się wkurzył, odebrał to jak jakieś gierki. Przyszedł, stracił czas, nie dowiedział się nic, zaczęłaś rzucać jakieś aluzje, to się wkurzył i wyszedł. Musi być podejście numer 2.
farmaceutka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 21:50   #34
xfrida
Zakorzenienie

dla mnie to jakis furiat
wyoobraz sobie jakbys naprawde chciala ulozyc sobie zycie z kims innym a on by tu wykrzykiwal ze nie zabierzesz mu corki
to nie jest jego corka dla mnie porabane zachowanie was dwojga
ps.obstawiam ze to troll z uwagi na dawkowanie dramaturgi w watku
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:04   #35
ruda_beksa
Zakorzenienie

Weź się autorko ogarnij bo przykro czytać.

Zapraszasz gościa na pogawędkę, wyskakujesz z jakimiś chorymi manipulacjami o śmierci (SERIO?) usiłując wycisnąć z niego jakieś ~*OMG WYZNANIE*~, okłamujesz go kilkakrotnie (sto razy ponoć), facet nie jest skończonym idiotą więc czuje pismo nosem, ty się denerwujesz że on twojego łgania nie łyka jak młody pelikan więc wygarniasz mu że "chciałaś pogadać o córce" (co z tego, że to gówno prawda, można sobie dzieckiem paszczę wytrzeć dla swoich potrzeb) a on to "olewa".

Chore. Brzmisz jak ostatni toksyk. Znasz pojęcie "gaslighting"?

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:36   #36
SoFanny
not funny

Wiesz co? Napisz mu to faktycznie smsem. To będzie prawdopodobnie najbardziej uczciwa i konkretna forma zakomunikowania tego, na jaką cię stać w obecnym stanie.
SoFanny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:38   #37
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Cytat:
Napisane przez SoFanny Pokaż wiadomość
Wiesz co? Napisz mu to faktycznie smsem. To będzie prawdopodobnie najbardziej uczciwa i konkretna forma zakomunikowania tego, na jaką cię stać w obecnym stanie.
To samo pomyślałam by Autorka się nie zmuszała do kolejnej poważnej rozmowy, której może znów nie udźwignąć.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-02-17 o 22:39
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 14 360 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:47   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
dla mnie to jakis furiat
wyoobraz sobie jakbys naprawde chciala ulozyc sobie zycie z kims innym a on by tu wykrzykiwal ze nie zabierzesz mu corki
No tak, pomijając zachowanie Autorki (rzekome lub prawdziwe), to druga strona medalu. Ani to oficjalny związek, ni pies, ni wydra, a gościu się piekli, że mu córki nie odbierze... Dziwne to wszystko i albo oboje dziwni, albo trollolollo.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-02-17 o 22:49
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 22:58   #39
xfrida
Zakorzenienie

jak mozna sie nie zabezpieczac bedac smotna matka sypiajac z gosciem o ktorym nie masz pojecia czy chce dziecka,czy chce z toba byc itp
wydawaloby sie ze po poprzednich dramatycznych przezyciach z nieplanowana ciaza nastepnym razem autorka zrobi dziecko z glowa
widac niektorzy nie umieja wyciagac lekcji zyciowych
ale tak jak powiedzialam wczesniej dla mnie historia kupy sie nie trzyma
ona chce rzucac wszystko wyprowadzac sie w ciazy do innego miasta a co z praca w tym innym miejscu?a co z dzieckiem tym starszym przedszkolem itp przeciez takich rzeczy sie nie zalatwia w minute
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 23:06   #40
grudniowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez klarajulia Pokaż wiadomość
Zaczął prawie krzyczeć, czy sobie z niego żartuję i czy się z kimś spotykam i żebym nie była taka pewna bo on poruszy niebo i ziemię i nigdy mu córki nie zabiorę. Byłam w szoku po tych słowach i mówię żeby się zastanowił co w ogóle mówi i po co w ogóle bym wtedy poruszała z nim ten temat. Tak mnie to wszystko zdenerwowało, że nie umiałam się już uspokoić. On do mnie na koniec powiedział żebym się wreszcie zastanowiła czego chcę w życiu, to mu mówię, że to on ma z tym największy problem żeby się określić i niech lepiej już stąd idzie. No i on po prostu wyszedł.

Moze sie myle, ale po tych slowach powiedzialabym, ze mu zalezy na Tobie, tylko oboje nie potraficie o tym porozmawiac z jakiegos powodu. Jestescie rodzina, choc moze nie formalnie. Mozliwe, ze on obawia sie dokladnie tego samego - ze jemu zalezy bardziej i ze przez szczerosc popsujecie do konca swoje relacje.
I rzeczywiscie jak to ktos wyzej radzil - napisz mu sms-a czy mejla jesli nie potrafisz spokojnie mu wszystiego powiedziec.

Jeszcze tylko dodam, ze jak na kogos kto ma zostac lekarzem ginekologiem byloby szokujace, gdyby ciaza byla dla niego niespodzianka. Moze liczyl na to, ze wpadniecie i bedziesz musiala w obliczu wspolnego dziecka wreszcie sie zdeklarowac. Infantylne, no ale coz
Stary 2019-02-18, 04:37   #41
klarajulia
Przyczajenie

W sumie żałuję, że tu napisałam. Chciałam sobie poukładać myśli, a jest jeszcze gorzej. Zostałam wariatką, histeryczką, trollem, manipulantką i patologiczną matką, która nie kocha swojego dziecka.
Nasza rozmowa była idiotyczna i tyle, ochłonęłam i to widzę.
I wszyscy się uczepili tej ucieczki, chociaż pisałam wyraźnie, że nie umiem sobie tego wyobrazić teraz na poważnie, ale oczywiście zaraz mnie na policję zgłoszą bo nie potrafię załatwić przedszkola dla córki, która dawno uczy się zresztą w szkole
W każdym razie dziękuję wszystkim, którzy naprawdę chcieli mi coś doradzić i wesprzeć. Więcej tutaj pisać nie zamierzam. Pozdrawiam
klarajulia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 04:41   #42
ruda_beksa
Zakorzenienie

Na odchodne, autorko - nie życzę ci źle, ale jeśli ktoś zachowuje się jak manipulantka i histeryczka, to ciężko dziwić się obcym ludziom że uznają tą osobę za manipulantkę i histeryczkę. Trochę odpowiedzialności za swoje czyny nie zaszkodziłoby ci, ale ty wolisz odgrywać ofiarę. Cóż, powodzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 05:07   #43
Emanuelle_Noire
jadowita żmija

Ja tez ci zycze zebys sie ogarnela i przede wszystkim dorosla bo zachowujesz sie jak rozhisteryzowana nastolata. Zamiast porozmawiac na spokojnie, powiedziec wprost to krecisz jakies dramy i sama sobie utrudniasz wszystko, facetowi też utrudniasz. Jak napisała ruda odpowiedzialności zero. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

'' Życie jest proste- albo masz wyj***** albo masz przeje****''

"Kiedy wieczór zmienia się w świt, coś dobija się do mych drzwi-
Nostalgia".

Edytowane przez Emanuelle_Noire
Czas edycji: 2019-02-18 o 05:48
Emanuelle_Noire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 06:02   #44
patrycjapatib
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
dla mnie to jakis furiat
O tym samym pomyslalam. Ale dla mnie szokujace juz bylo to, ze bez problemu sie na to zgodzila, zeby ona go nazywala tata. Oboje powinni sie troche zastanowic.

I typowe - Autorka robi z siebie ofiare swiadomie przekrecajac nasze slowa i rozmijajac sie z prawda, probujac manipulowac, bo zamiast poklepac ja po plecach wszyscy pisza jak faktycznie to wyglada. Skoro corka jest juz w szkole 'od dawna', to Autorka jest kolo 30, a niestety dalej zachowuje sie jak 15-latka. Dodajmy do tego jeszcze przebieg tej rozmowy z chlopakiem.

Co ja bym teraz zrobila - zadzwonila, przeprosila za swoje zachowanie i poprosila o kolejne spotkanie i wtedy juz wprost powiedziala, ze jestem w ciazy i probowala wspolnie cos postanowic.
Stary 2019-02-18, 06:34   #45
PoPoo
Zadomowienie

Polecam zaznajomić się z pojęciem antykoncepcji i zastosować je w praktyce
PoPoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 08:57   #46
Leany
⚆ _ ⚆

Styl pisania i dynamika wątku bardzo przypomina ten o zdradzającym francuzie.

ale tak ogólnie to zgadzam się z ruda_beksa
Leany jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 09:12   #47
patrycjapatib
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość

Styl pisania i dynamika wątku bardzo przypomina ten o zdradzającym francuzie.
Podlinkujesz?
Stary 2019-02-18, 09:18   #48
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Podlinkujesz?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262565
Leany jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 21:11   #49
klarajulia
Przyczajenie

Tak pomyślałam, że mimo wszystko napiszę po czasie jak się dalej to wszystko ułożyło. Niektórzy co prawda uznali mnie za trolla ale część z Was okazała mi odrobinę wsparcia w bardzo trudnym okresie mojego życia.
A więc tak w dużym skrócie. Ciąża była okropnym czasem, miałam duże problemy ze zdrowiem, byłam i nadal jestem pod opieką psychologa. Córka na szczęście urodziła się zdrowa i jestem z tego powodu najszczęśliwsza na świecie.
Co do mężczyzny o którym pisałam to niestety sytuacja między nami nie ułożyła się tak jakbym tego chciała. Z mojej inicjatywy zamieszkaliśmy na nieokreślony okres czasu razem ze względu na dzieci, ale nasze relacje są w sumie przyjacielskie. Mamy osobne pokoje i po prostu jest między nami taki normalny dystans. Jednak ostatnie miesiące sprawiły, że trochę wszystko przewartościowałam i najważniejsze są i zawsze będą dla mnie córki.
Stary 2019-09-10, 13:50   #50
Nioska93
Raczkowanie

Po prostu dorośnij, jak juz zauważono.
Nioska93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 14:47   #51
klarajulia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nioska93 Pokaż wiadomość
Po prostu dorośnij, jak juz zauważono.
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Miałam trudny okres w życiu, ale wszystko sobie jak widać poukładałam, więc nie rozumiem skąd taki ton...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości