Co sądzicie o Roksie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-03, 14:34   #31
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez _Julita89 Pokaż wiadomość
Co do opinii, jakoby za seks płacili ludzie z problemami w relacjach z ludźmi, przegrywy, czy by było z nimi coś nie halo... to tak z ciekawości, bo padło tu kilka takich stwierdzeń - czy to wg was reguła, czy komentarz indywidualnie do sytuacji autora?
Zależy co rozumiesz przez to.

Nie odnosi się to personalnie do autora, wielu z nich ma problemy z ludźmi, niektórzy traktują seks jak usługę i potrzebę fizjologiczną na równi z jedzeniem itd.

Aczkolwiek jeśli chodzi o bycie przegrywem - tak, każdy kto korzysta z usług prostytutki jest w moim odczuciu przegrywem. Albo nie potrafi inaczej zdobyć kobiety, albo mu się nie chce. Frajer pierwszej wody.

Nie chciałabym partnera, który albo ma takie problemy emocjonalne albo aż tak przedmiotowo traktuje seks, sprowadzając go do zamówienia pizzy z Pyszne.pl z dowozem.

Oczywiście tak sobie myślę, Ty możesz myśleć, że w związku z tym jestem poje.ana i twoje prawo.

Wolność słowa i opinii jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 14:44   #32
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale dlaczego usługa seksualna to jest materialistyczne traktowanie kobiety w większym stopniu, niż np masaż czy zrobienie obiadu? Szczerze pytam.
Ty dalej swoje.

Dziwnie postrzegasz świat.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 14:46   #33
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez keiton Pokaż wiadomość
A raczej o facetach korzystających z nich?

Po 7 latach szukania doszedłem do wniosku, że pewnie zostanę na zawsze sam, więc mógłbym chociaż od czasu do czasu skorzystać z Roksy.

Zastanawiam się tylko, co by było gdybym jednak kiedyś kogoś znalazł i na etapie wyciągania trupów z szafy wyszło by coś takiego. Jak byście zareagowały?
Portal z ogłoszeniami na których ogłaszają się laski by oferować seks za kasę, najczęściej są to studentki. Proste. Każda normalna ''locha'' aby zarobić na studia poszłaby do normalnej i w miarę uczciwej pracy, no ale tak też przecież można...

Rozumiem seks bez zobowiązań czy w układzie fwb, no ale płacenie za niego? Lol.
Cóż to za rodzaj desperacji i kompletnego braku szacunku...

Wolałabym nie mieć kontaktu za bardzo z facetem, który korzystał z usług prostytutek. Nazywajmy rzeczy po imieniu - to prostytutki tyle, że przebywają w sieci bo tam mają większy ''rozrzut'' i po prostu net jest bardziej, globalny, trafia do większej ilości społeczeństwa.

Napisałam ''wolałabym'' bo nie wiem czy bym chciała mieć z takim typem do czynienia czy nie. Z jednej strony najważniejsza część - jest większe prawdopodobieństwo, że koleś mógł zostać zarażony potocznie mówiąc ''syfem'' no i nie dziwota. Gumka też nie daje stu procentowej pewności i gwarancji przed wirusem HIV.
To samo dotyczy przygodnych kontaktów seksualnych.

Prostytutki nie są tylko przy trasach i w burdelach. Często nie pokazują swojej twarzy na takich stronkach bo jednak starają się chronić anonimowość.

Kwestia podejścia i akceptacji albo i jej braku.
Kwestię przygód seksualnych z panienkami poznanymi chociażby w klubach, można pominąć i nie trzeba wspominać o tym. Przeszłość jest przeszłością w kwestii przygodnego seksu, ale już kwestię korzystania z usług seksualnych powinna ta czy owa, każda laska, z którą byś się związał - wiedzieć.
Ja osobiście chciałabym wiedzieć czy koleś korzystał z usług prostytutek. Wtedy ja podejmuje decyzję czy potrafię się z tym pogodzić i to akceptuję czy jednak dziękuje Panu i mówię ''sayo nara'' .

Tak samo jeśli facet w przeszłości dopuścił się zdrady, również.

Nie szkaluję i nie potępiam prostytutek, ale po prostu wolałabym, aby facet się badał, tak samo jak i ja oraz, żeby zawsze dwoje ludzi używało zabezpieczenia.

Powiem tak, rozumiem nawet raz skorzystanie z usług prostytutek, ale płacenie za seks mimo wszystko jest uręgające. Gdzie Twój honor, szacunek do siebie i do innych kobiet chociażby?

Już lepiej znaleźć kogoś na seks w necie czy w klubie, w jakimś miejscu byle nie w burdelu i nie płacąc za niego. To tragiczne.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-03-03 o 14:49
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 14:53   #34
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez kwiat_pustyni92 Pokaż wiadomość
Ty dalej swoje.

Dziwnie postrzegasz świat.
Może dziwnie, ale ja przynajmniej znam podstawę swoich własnych przekonań. I nie twierdzę, że mam rację, gdy nie potrafię tego udowodnić.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 14:55   #35
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Portal z ogłoszeniami na których ogłaszają się laski by oferować seks za kasę, najczęściej są to studentki. Proste. Każda normalna ''locha'' aby zarobić na studia poszłaby do normalnej i w miarę uczciwej pracy, no ale tak też przecież można...

Rozumiem seks bez zobowiązań czy w układzie fwb, no ale płacenie za niego? Lol.
Cóż to za rodzaj desperacji i kompletnego braku szacunku...

Wolałabym nie mieć kontaktu za bardzo z facetem, który korzystał z usług prostytutek. Nazywajmy rzeczy po imieniu - to prostytutki tyle, że przebywają w sieci bo tam mają większy ''rozrzut'' i po prostu net jest bardziej, globalny, trafia do większej ilości społeczeństwa.

Napisałam ''wolałabym'' bo nie wiem czy bym chciała mieć z takim typem do czynienia czy nie. Z jednej strony najważniejsza część - jest większe prawdopodobieństwo, że koleś mógł zostać zarażony potocznie mówiąc ''syfem'' no i nie dziwota. Gumka też nie daje stu procentowej pewności i gwarancji przed wirusem HIV.
To samo dotyczy przygodnych kontaktów seksualnych.

Prostytutki nie są tylko przy trasach i w burdelach. Często nie pokazują swojej twarzy na takich stronkach bo jednak starają się chronić anonimowość.

Kwestia podejścia i akceptacji albo i jej braku.
Kwestię przygód seksualnych z panienkami poznanymi chociażby w klubach, można pominąć i nie trzeba wspominać o tym. Przeszłość jest przeszłością w kwestii przygodnego seksu, ale już kwestię korzystania z usług seksualnych powinna ta czy owa, każda laska, z którą byś się związał - wiedzieć.
Ja osobiście chciałabym wiedzieć czy koleś korzystał z usług prostytutek. Wtedy ja podejmuje decyzję czy potrafię się z tym pogodzić i to akceptuję czy jednak dziękuje Panu i mówię ''sayo nara'' .

Tak samo jeśli facet w przeszłości dopuścił się zdrady, również.

Nie szkaluję i nie potępiam prostytutek, ale po prostu wolałabym, aby facet się badał, tak samo jak i ja oraz, żeby zawsze dwoje ludzi używało zabezpieczenia.

Powiem tak, rozumiem nawet raz skorzystanie z usług prostytutek, ale płacenie za seks mimo wszystko jest uręgające. Gdzie Twój honor, szacunek do siebie i do innych kobiet chociażby?

Już lepiej znaleźć kogoś na seks w necie czy w klubie, w jakimś miejscu byle nie w burdelu i nie płacąc za niego. To tragiczne.
Nie potępiasz a jednak piszesz, że normalna dziewczyna tak nie robi.


Kwestie przygód na jedną noc można pominąć nikt nie musi spowiadać się z prywatności ja jednak pytam dla mnie to ważne.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 15:17   #36
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez kwiat_pustyni92 Pokaż wiadomość
Ty dalej swoje.

Dziwnie postrzegasz świat.
Ja się zgadzam z Caudofemoralis.

To już jest nas dwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 15:23   #37
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z Caudofemoralis.

To już jest nas dwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu jest więcej takich osób.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 15:31   #38
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez kwiat_pustyni92 Pokaż wiadomość
Nie potępiasz a jednak piszesz, że normalna dziewczyna tak nie robi.


Kwestie przygód na jedną noc można pominąć nikt nie musi spowiadać się z prywatności ja jednak pytam dla mnie to ważne.
Czego nie robi normalna dziewczyna?
Nie oferuje seksu za kasę?

Skrajna jestem jak widzisz.
Ciężko mnie zrozumieć.

No ja osobiście unikam typów na swej drodze życiowej, których interesuje ile miałam penisów w sobie. No sorry, ale dla mnie taki koleś jest skreślony Uważam, że taka przeszłość jest przeszłością nie trzeba do niej wracać czy jej rozgrzebywać.

Jakbym była prostytutką natomiast to bym powiedziała facetowi z którym bym się spotykała, tego bym nie ukrywała, bo uznałabym, że taką kwestię ma prawo wiedzieć, ale seks bez zobowiązań czy w układzie fwb, co kogo to obchodzi?
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 15:34   #39
keiton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Kiedyś założenie konta na stronie randkowej było dla mnie poniżej honoru.

Z prostytucją chyba nie miałem problemu, pewnie dlatego, że czasem korzystali z tego znajomi, których nie miałem za przegrywów (może nie wszystkich). To po prostu raczej coś, czego nie chciałbym mieć w swojej historii z racji konsekwencji jakie za tym idą.

Po prostu po 7 latach od ostatniego związku uznałem, że kolejnego już raczej mieć nie będę, więc teraz to bez różnicy.
keiton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 15:35   #40
_Julita89
Raczkowanie
 
Avatar _Julita89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 181
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Ale dlaczego usługa seksualna to jest materialistyczne traktowanie kobiety w większym stopniu, niż np masaż czy zrobienie obiadu? Szczerze pytam.
Jeśli o mnie chodzi, to nie jest to w zadnym stopniu większy materializm, niz właśnie zapłata za masaz czy obiad, albo jakąkolwiek inną usługę słuzącą zaspokojeniu danej potrzeby. Po prostu za coś płacisz i coś dostajesz. O ile usługodawca, jak i klient robi coś dobrowolnie, to jest to ok.

Z prostytucją jest taka róznica, ze nawet gdzie jest to legalne jest problem wyzysku i handlem ludźmi. Naiwnym trzeba być, by myśleć, ze np. w takim Amsterdamie wszystkie panie w dzielnicy czerwonych latarni są tam bo chcą i cały hajs mają dla siebie, a nie z przymusu bo uciekły z biednego kraju, zabrano im paszport, zastraszono, itd itp. Poza tym wydaje mi się, ze większość osób ogólnie seks łączy z uczuciami, jakąś relacją międzyludzką (nawet krótką i płytką, typu uśmiechanie się do kogoś w klubie, bajera, wspólny taniec, itd. itp.) niz tylko zaspokojeniem potrzeb typu "chce mi się jeść" i stąd jest to moze inaczej postrzegane, jako materializm, wyzysk, czy zerowanie na kimś. Takie są moje przemyślenia.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zależy co rozumiesz przez to.

Nie odnosi się to personalnie do autora, wielu z nich ma problemy z ludźmi, niektórzy traktują seks jak usługę i potrzebę fizjologiczną na równi z jedzeniem itd.

Aczkolwiek jeśli chodzi o bycie przegrywem - tak, każdy kto korzysta z usług prostytutki jest w moim odczuciu przegrywem. Albo nie potrafi inaczej zdobyć kobiety, albo mu się nie chce. Frajer pierwszej wody.

Nie chciałabym partnera, który albo ma takie problemy emocjonalne albo aż tak przedmiotowo traktuje seks, sprowadzając go do zamówienia pizzy z Pyszne.pl z dowozem.

Oczywiście tak sobie myślę, Ty możesz myśleć, że w związku z tym jestem poje.ana i twoje prawo.

Wolność słowa i opinii jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wcale nie myślę, by czyjakolwiek opinia była w tym temacie poje.ana i popieram wolność słowa i opinii. Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, bo jak wiadomo zycie nie jest czarno-białe, a temat na tyle ciekawy, ze mozna poznać opinie róznych ludzi.
__________________
28.02 ...and I said "yes"
_Julita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 15:41   #41
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Czego nie robi normalna dziewczyna?
Nie oferuje seksu za kasę?

Skrajna jestem jak widzisz.
Ciężko mnie zrozumieć.

No ja osobiście unikam typów na swej drodze życiowej, których interesuje ile miałam penisów w sobie. No sorry, ale dla mnie taki koleś jest skreślony Uważam, że taka przeszłość jest przeszłością nie trzeba do niej wracać czy jej rozgrzebywać.

Jakbym była prostytutką natomiast to bym powiedziała facetowi z którym bym się spotykała, tego bym nie ukrywała, bo uznałabym, że taką kwestię ma prawo wiedzieć, ale seks bez zobowiązań czy w układzie fwb, co kogo to obchodzi?
Po prostu pytam, bo trochę zbieżne informację podałaś.

Czemu skrajna jesteś, mnie sądzę.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 18:53   #42
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez keiton Pokaż wiadomość
Kiedyś założenie konta na stronie randkowej było dla mnie poniżej honoru.

Z prostytucją chyba nie miałem problemu, pewnie dlatego, że czasem korzystali z tego znajomi, których nie miałem za przegrywów (może nie wszystkich). To po prostu raczej coś, czego nie chciałbym mieć w swojej historii z racji konsekwencji jakie za tym idą.

Po prostu po 7 latach od ostatniego związku uznałem, że kolejnego już raczej mieć nie będę, więc teraz to bez różnicy.



Jakie?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:58   #43
keiton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

To Ty pisałaś, że nie trzeba się do tego przyznawać, tak? No właśnie, ja uważam, że nie powinno się tak rzeczy ukrywać. To na pewno nie jest materiał na pierwszą randkę, ale według mnie to jest sfera o której parterka ma prawo wiedzieć.
keiton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:05   #44
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez keiton Pokaż wiadomość
To Ty pisałaś, że nie trzeba się do tego przyznawać, tak? No właśnie, ja uważam, że nie powinno się tak rzeczy ukrywać. To na pewno nie jest materiał na pierwszą randkę, ale według mnie to jest sfera o której parterka ma prawo wiedzieć.
Ona ma prawo wiedzieć, a ty masz prawo nie mówić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:28   #45
psisen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Śmieszy mnie czytając to, jak kobiety postrzegają facetów korzystając z usług prostytutek.

Sądzą, że jak ktoś płaci, to musi płacić za seks bo żadna go nie chcę.

A to nie jest prawda.

Co jest prawda? Faceci są tak stworzeni że seksualnie pobudzają ich atrakcyjnie dziewczyny, im większa atrakcyjność, tym większe podniecenie, przyjemność, z obcowania z taka dziewczyną, i finał finałów mega silny orgazm, ale nie sam orgazm jest ważny, bo przy mega atrakcyjnej dziewczynie chemia wisi w powietrzu, jest silne podniecenie, a czuć podniecenie to czuć przyjemność seksualną.

Oczywiście, nie znaczy, że każdy by chciał tylko atrakcyjna na partnerkę, do związku, bo do życia jest ważny charakter, ale to seksu to tak, tylko się liczy atrakcyjność fizyczna. Każdy tak ma.

Z 1 seks będzie beznadziejny bo pewnie w ogóle go nie będzie bo nie będzie erekcji.

Z 5 seks będzie średni, bo średnio będzie mu się podobała, więc srednio będzie czuł podniecenie.

z 10 chemia wisi w powietrzu, seks będzie boski

Pisze o skali 1-10

Czy wiecie, że jak dziewczyna jest 10 czy nawet 9 lub 8 czyli z wyższej półki atrakcyjności, to samo siedzenie przy niej, patrzenie na nią jest przyjemnością seksualną? Taka dziewczyna podnieca, nawet gdy jest ubrana, a podniecenie to już przyjemność seksualna. Każdy facet tak ma, bo takie jest jego uwarunkowanie.

I teraz wyboraźcie sobie, chłopaka przeciętnego z wyglądu, albo brzydkiego, która dziewczyna która jest 10 9 czy 8 na niego spojrzy? Gdzie otrzymują takie laski setki wiadomości na portalach? Żadna., chyba ze byby zamożny to jakas materialistka owszem, a gdy zarabia normalnie, to żadna.

Oczywiście, przeciętny chłopak, w takiej sytuacji wiąże się z przecietną dziewczyna, seks jest średni, ale jest silny orgazm wiec jest ok.

Tylko sądzicie, że takiemu chłopakowi łatwo żyć całe życie, wiedząc że marzy o nie tylko o zwiazku, ale o seksie z taka 10 choćby raz w życiu? Marzy. Taki przeciętniaczek, i taka Ariana Grande

Który nie chciałby miec chwile z nią przyjemnosci, czy aby mu zrobiła chocby loda? Każdy.

Oczywiście na divy nie chodzi się regularnie, bo jakby ktoś miał kasę, toby zwykła atrakcyjna poleciała na niego, ale uzbierac czy z pensji pójśc raz czy kilka razy w życiu i mieć seks z taka [B]Ariną? Każdy przeciętniak czy brzydki tego chce, i dlatego idą, chociaz raz w życiu lub kilka, ale nie idzie po to aby mieć seks, tylko aby miec seks z 10 a takiej w życiu nie może mieć bo nie ma ani kasy ani sam nie jest przystojniakiem.

Albo inna sytuacja, facet 40 50 lat, moze mieć za głupie 200 zł seks z piekną laską w wieku 20 lat, myslicie ze nie kusi? Sądizcie że taki 50 latek nie moze miec seksu, moze, ale z Grażyną. w podobnym do niego wieku, ale gdy jest wolny np, i za głupie 200 zł moze spędzić czas z piekną Arianą 20 letnią? Kusi i idą, bo realnie żadna 20 latkie nie związę się z 50 altkiem zwłaszcza nie bogaczem.

Znów natura, nie znaczy ze 50 latek chciałby żyć z 20 latką za duza roznoca wieku, ale tak każdy 50 latek chcialby seksu z 20 latką.

Sama myśl, że on silwy 50 lat a taka piekna 20 latka robi mu loda....przecież realnie to marzenie nie do spełnienia, ale jednak można i wystarczy 200 zł

Młode i ładne dziewczyny są tak pociagające, podniecające dla zdrowego faceta, jak dla geja drugi gej taki przykład.

I teraz na koniec, jak ktos pyta was kobiety kto wam sie podoba kto was pociąga, nie widzę, aby to byli raczej zwykli chłopaki ale wrzucanie facetów ze swoich snow, jacyś starsi zazwyczaj aktorzy piosenkarze, sławni ludzie, gdzie o taki facecie marzycie, i wiecie że to nierealne, ALE, jakby teraz was zapytac, jakby była okazja, aby ten wasz sławny aktor z marzen waszych mógłby z wami spedzic czas godzinkę, i to intymnie za głipie 200 zł, nie skorzystałybyscie? Marzycie o takim a tu nagle 200 zł i robi wam minetkę, pokazuje sie nago, wchodzi w was, nie skorzystałybyscie? YYY

Tak samo przecietny chłopak, piekna dziewczyna ztakim sie nie zwiaze, o ile nie jest bogaty, ale to nie znaczy, ze chocby nie chciał raz w życiu aby piekna dziewczyna zrobila mu loda POMIMO, ze seks z przecietnymi jak ona dziewczynami moze miec do woli.
psisen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:38   #46
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Chyba troszeczke Cie ponioslo, przeciez Autor tutaj wyraznie mowi, ze pojdzie na Rokse jak zadnej nie znajdzie, wiec cos nie trafiles.

Ale tak to wszystko odhaczone jesli chodzi o post typowego mizogina jak na Wizaz przystalo.

PS. facet z Twojego opowiadania dalej jest dla mnie frajerem.

I nie czaje o co chodzi z ta Ariana Grande jako przyklad idealnej kobiety
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:01   #47
keiton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Czy ten wątek wylądował na wykopie?
keiton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:04   #48
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez keiton Pokaż wiadomość
To Ty pisałaś, że nie trzeba się do tego przyznawać, tak? No właśnie, ja uważam, że nie powinno się tak rzeczy ukrywać. To na pewno nie jest materiał na pierwszą randkę, ale według mnie to jest sfera o której parterka ma prawo wiedzieć.

To jeżeli wyznajesz taką zasadę to dla mnie sprawa jest jasna. Nie poszłabym na prostytutki na Twoim miejscu i tyle. Szukasz problemu. To Twój penis.


Cytat:
Napisane przez psisen Pokaż wiadomość
aby ten wasz sławny aktor z marzen waszych mógłby z wami spedzic czas godzinkę, i to intymnie za głipie 200 zł, nie skorzystałybyscie? Marzycie o takim a tu nagle 200 zł i robi wam minetkę, pokazuje sie nago, wchodzi w was, nie skorzystałybyscie? YYY

Nie, stać mnie, żeby nie płacić za seks
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:05   #49
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

o roksie nie sadze nic,robota jak kazda
o facecie uzywajacym prostytutki ?sadze ze to frajer,nigdy nie chcialabym byc z kims kto musial placic za seks
jesli zamierzasz korzystac to raczej sie do tego nikomu nie przyznawaj bo obciach
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 20:34   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Czy ten wątek wylądował na wykopie?
nie wiem ale na Garsoniera na pewno
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:39   #51
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez psisen Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie czytając to, jak kobiety postrzegają facetów korzystając z usług prostytutek.

Sądzą, że jak ktoś płaci, to musi płacić za seks bo żadna go nie chcę.

A to nie jest prawda.

Co jest prawda? Faceci są tak stworzeni że seksualnie pobudzają ich atrakcyjnie dziewczyny, im większa atrakcyjność, tym większe podniecenie, przyjemność, z obcowania z taka dziewczyną, i finał finałów mega silny orgazm, ale nie sam orgazm jest ważny, bo przy mega atrakcyjnej dziewczynie chemia wisi w powietrzu, jest silne podniecenie, a czuć podniecenie to czuć przyjemność seksualną.

Oczywiście, nie znaczy, że każdy by chciał tylko atrakcyjna na partnerkę, do związku, bo do życia jest ważny charakter, ale to seksu to tak, tylko się liczy atrakcyjność fizyczna. Każdy tak ma.

Z 1 seks będzie beznadziejny bo pewnie w ogóle go nie będzie bo nie będzie erekcji.

Z 5 seks będzie średni, bo średnio będzie mu się podobała, więc srednio będzie czuł podniecenie.

z 10 chemia wisi w powietrzu, seks będzie boski

Pisze o skali 1-10

Czy wiecie, że jak dziewczyna jest 10 czy nawet 9 lub 8 czyli z wyższej półki atrakcyjności, to samo siedzenie przy niej, patrzenie na nią jest przyjemnością seksualną? Taka dziewczyna podnieca, nawet gdy jest ubrana, a podniecenie to już przyjemność seksualna. Każdy facet tak ma, bo takie jest jego uwarunkowanie.

I teraz wyboraźcie sobie, chłopaka przeciętnego z wyglądu, albo brzydkiego, która dziewczyna która jest 10 9 czy 8 na niego spojrzy? Gdzie otrzymują takie laski setki wiadomości na portalach? Żadna., chyba ze byby zamożny to jakas materialistka owszem, a gdy zarabia normalnie, to żadna.

Oczywiście, przeciętny chłopak, w takiej sytuacji wiąże się z przecietną dziewczyna, seks jest średni, ale jest silny orgazm wiec jest ok.

Tylko sądzicie, że takiemu chłopakowi łatwo żyć całe życie, wiedząc że marzy o nie tylko o zwiazku, ale o seksie z taka 10 choćby raz w życiu? Marzy. Taki przeciętniaczek, i taka Ariana Grande

Który nie chciałby miec chwile z nią przyjemnosci, czy aby mu zrobiła chocby loda? Każdy.

Oczywiście na divy nie chodzi się regularnie, bo jakby ktoś miał kasę, toby zwykła atrakcyjna poleciała na niego, ale uzbierac czy z pensji pójśc raz czy kilka razy w życiu i mieć seks z taka [B]Ariną? Każdy przeciętniak czy brzydki tego chce, i dlatego idą, chociaz raz w życiu lub kilka, ale nie idzie po to aby mieć seks, tylko aby miec seks z 10 a takiej w życiu nie może mieć bo nie ma ani kasy ani sam nie jest przystojniakiem.

Albo inna sytuacja, facet 40 50 lat, moze mieć za głupie 200 zł seks z piekną laską w wieku 20 lat, myslicie ze nie kusi? Sądizcie że taki 50 latek nie moze miec seksu, moze, ale z Grażyną. w podobnym do niego wieku, ale gdy jest wolny np, i za głupie 200 zł moze spędzić czas z piekną Arianą 20 letnią? Kusi i idą, bo realnie żadna 20 latkie nie związę się z 50 altkiem zwłaszcza nie bogaczem.

Znów natura, nie znaczy ze 50 latek chciałby żyć z 20 latką za duza roznoca wieku, ale tak każdy 50 latek chcialby seksu z 20 latką.

Sama myśl, że on silwy 50 lat a taka piekna 20 latka robi mu loda....przecież realnie to marzenie nie do spełnienia, ale jednak można i wystarczy 200 zł

Młode i ładne dziewczyny są tak pociagające, podniecające dla zdrowego faceta, jak dla geja drugi gej taki przykład.

I teraz na koniec, jak ktos pyta was kobiety kto wam sie podoba kto was pociąga, nie widzę, aby to byli raczej zwykli chłopaki ale wrzucanie facetów ze swoich snow, jacyś starsi zazwyczaj aktorzy piosenkarze, sławni ludzie, gdzie o taki facecie marzycie, i wiecie że to nierealne, ALE, jakby teraz was zapytac, jakby była okazja, aby ten wasz sławny aktor z marzen waszych mógłby z wami spedzic czas godzinkę, i to intymnie za głipie 200 zł, nie skorzystałybyscie? Marzycie o takim a tu nagle 200 zł i robi wam minetkę, pokazuje sie nago, wchodzi w was, nie skorzystałybyscie? YYY

Tak samo przecietny chłopak, piekna dziewczyna ztakim sie nie zwiaze, o ile nie jest bogaty, ale to nie znaczy, ze chocby nie chciał raz w życiu aby piekna dziewczyna zrobila mu loda POMIMO, ze seks z przecietnymi jak ona dziewczynami moze miec do woli.
Lol, jeszcze większe frajerstwo opisujesz niż to, o którym myślałam ja.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:42   #52
selenam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

To głupota, że chcesz się opowiadać kobiecie którą poznasz. Nic nikomu nie mów.

Co do bycia przegrywem to absurd. Korzystają z tych usług zarówno gwiazdy filmowe, milionerzy, ludzie żonaci, politycy, jak i zwykli janusze. Generalizowanie ich jako przegrywów (bo robią coś co mi się nie podoba) to obłęd. Równie dobrze można mówić, że wszyscy studenci są ambitni albo wszyscy księża są dobrymi ludźmi.
selenam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:43   #53
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez selenam Pokaż wiadomość
Co do bycia przegrywem to absurd. Korzystają z tych usług zarówno gwiazdy filmowe, milionerzy, ludzie żonaci, politycy, jak i zwykli janusze.
A to milioner albo gwiazda filmowa nie może być frajerem?

Ciekawe.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:51   #54
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez psisen Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie czytając to, jak kobiety postrzegają facetów korzystając z usług prostytutek.

Sądzą, że jak ktoś płaci, to musi płacić za seks bo żadna go nie chcę.

A to nie jest prawda.

Co jest prawda? Faceci są tak stworzeni że seksualnie pobudzają ich atrakcyjnie dziewczyny, im większa atrakcyjność, tym większe podniecenie, przyjemność, z obcowania z taka dziewczyną, i finał finałów mega silny orgazm, ale nie sam orgazm jest ważny, bo przy mega atrakcyjnej dziewczynie chemia wisi w powietrzu, jest silne podniecenie, a czuć podniecenie to czuć przyjemność seksualną.

Oczywiście, nie znaczy, że każdy by chciał tylko atrakcyjna na partnerkę, do związku, bo do życia jest ważny charakter, ale to seksu to tak, tylko się liczy atrakcyjność fizyczna. Każdy tak ma.

Z 1 seks będzie beznadziejny bo pewnie w ogóle go nie będzie bo nie będzie erekcji.

Z 5 seks będzie średni, bo średnio będzie mu się podobała, więc srednio będzie czuł podniecenie.

z 10 chemia wisi w powietrzu, seks będzie boski

Pisze o skali 1-10

Czy wiecie, że jak dziewczyna jest 10 czy nawet 9 lub 8 czyli z wyższej półki atrakcyjności, to samo siedzenie przy niej, patrzenie na nią jest przyjemnością seksualną? Taka dziewczyna podnieca, nawet gdy jest ubrana, a podniecenie to już przyjemność seksualna. Każdy facet tak ma, bo takie jest jego uwarunkowanie.

I teraz wyboraźcie sobie, chłopaka przeciętnego z wyglądu, albo brzydkiego, która dziewczyna która jest 10 9 czy 8 na niego spojrzy? Gdzie otrzymują takie laski setki wiadomości na portalach? Żadna., chyba ze byby zamożny to jakas materialistka owszem, a gdy zarabia normalnie, to żadna.

Oczywiście, przeciętny chłopak, w takiej sytuacji wiąże się z przecietną dziewczyna, seks jest średni, ale jest silny orgazm wiec jest ok.

Tylko sądzicie, że takiemu chłopakowi łatwo żyć całe życie, wiedząc że marzy o nie tylko o zwiazku, ale o seksie z taka 10 choćby raz w życiu? Marzy. Taki przeciętniaczek, i taka Ariana Grande

Który nie chciałby miec chwile z nią przyjemnosci, czy aby mu zrobiła chocby loda? Każdy.

Oczywiście na divy nie chodzi się regularnie, bo jakby ktoś miał kasę, toby zwykła atrakcyjna poleciała na niego, ale uzbierac czy z pensji pójśc raz czy kilka razy w życiu i mieć seks z taka [B]Ariną? Każdy przeciętniak czy brzydki tego chce, i dlatego idą, chociaz raz w życiu lub kilka, ale nie idzie po to aby mieć seks, tylko aby miec seks z 10 a takiej w życiu nie może mieć bo nie ma ani kasy ani sam nie jest przystojniakiem.

Albo inna sytuacja, facet 40 50 lat, moze mieć za głupie 200 zł seks z piekną laską w wieku 20 lat, myslicie ze nie kusi? Sądizcie że taki 50 latek nie moze miec seksu, moze, ale z Grażyną. w podobnym do niego wieku, ale gdy jest wolny np, i za głupie 200 zł moze spędzić czas z piekną Arianą 20 letnią? Kusi i idą, bo realnie żadna 20 latkie nie związę się z 50 altkiem zwłaszcza nie bogaczem.

Znów natura, nie znaczy ze 50 latek chciałby żyć z 20 latką za duza roznoca wieku, ale tak każdy 50 latek chcialby seksu z 20 latką.

Sama myśl, że on silwy 50 lat a taka piekna 20 latka robi mu loda....przecież realnie to marzenie nie do spełnienia, ale jednak można i wystarczy 200 zł

Młode i ładne dziewczyny są tak pociagające, podniecające dla zdrowego faceta, jak dla geja drugi gej taki przykład.

I teraz na koniec, jak ktos pyta was kobiety kto wam sie podoba kto was pociąga, nie widzę, aby to byli raczej zwykli chłopaki ale wrzucanie facetów ze swoich snow, jacyś starsi zazwyczaj aktorzy piosenkarze, sławni ludzie, gdzie o taki facecie marzycie, i wiecie że to nierealne, ALE, jakby teraz was zapytac, jakby była okazja, aby ten wasz sławny aktor z marzen waszych mógłby z wami spedzic czas godzinkę, i to intymnie za głipie 200 zł, nie skorzystałybyscie? Marzycie o takim a tu nagle 200 zł i robi wam minetkę, pokazuje sie nago, wchodzi w was, nie skorzystałybyscie? YYY

Tak samo przecietny chłopak, piekna dziewczyna ztakim sie nie zwiaze, o ile nie jest bogaty, ale to nie znaczy, ze chocby nie chciał raz w życiu aby piekna dziewczyna zrobila mu loda POMIMO, ze seks z przecietnymi jak ona dziewczynami moze miec do woli.
Jesteś żałosny.
Jeśli czerpiesz przyjemność z seksu z kobietą która śpi z tobą tyko dlatego że jej za to płacisz, a tak naprawdę pewnie powstrzymuje obrzydzenie i moze w ogole jest do tej profesji zmuszana to przykro mi, ale jesteś obrzydliwym podczlowiekiem. No ale co tam, ważna twoja przyjemność, bo przecież dziewczyna atrakcyjna...
Biorę punkty na klatę.

A, i wyobraź sobie, że nas kobiety też atrakcyjni czy mający "to cos" faceci potrafią podniecic od samego rozmawiania, wiec życia nikomu nie tlumaczysz.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-03-03 o 22:24
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:57   #55
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A to milioner albo gwiazda filmowa nie może być frajerem?

Ciekawe.
Nie moze, bo ma kase, a laski na to leca, przeciez chlopak o tym pisze
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:01   #56
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

no cóż, takie święte oburzenie, ale jednak ktoś z tych usług korzysta - jest popyt, jest podaż


rozmawiałam ostatnio z facetem, który sam się określił mianem kuplera - wozi taką panią od klienta do klienta i w razie kłopotów z klientem ratuje z opresji. pani odpala mu ustaloną działkę. ich układ jest dobrowolny, tak samo dobrowolnie pani weszła do branży


i ciekawostka - po pół roku takiej pracy miała w telefonie 2000 kontaktów do klientów - więc tych frajerów płacących za seks możemy na swojej drodze spotkać dużo częściej niż nam się wydaje.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:23   #57
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;86562320]
i ciekawostka - po pół roku takiej pracy miała w telefonie 2000 kontaktów do klientów - więc tych frajerów płacących za seks możemy na swojej drodze spotkać dużo częściej niż nam się wydaje.[/QUOTE]

Oczywiście, że tak.

Ja w ogóle uważam wielu ludzi za frajerów i nie spodziewałabym się niczego innego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:13   #58
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Ja o roksie nic nie sądzę. Tak jak o odlotach, itp. klonach do ogłaszania płatnej miłości.

Jakiś kolega wyżej napisał o tym, że mężczyźni korzystają z pań aby zaliczyć taką 9/10, 10/10, kiedy sami nie mają w normalnych warunkach szans na taką.
Niezła bzdura. Bo będąc w trasie jakoś mijam te "10ki" na poboczu i powiem szczerze, że nawet gdyby tego typu panie mi płaciły, to bym się nie zdecydował na kontakt intymny z takową.
Dalej odnośnie wyglądu - wystarczy poczytać garsonierę aby też zdać sobie sprawę, że zdjęcia tych pań na portalach to delikatnie mówiąc w większości nie przystają do rzeczywistości.
Jest widać dużo mężczyzn, którzy nie chcą się wysilać, bawić się we flirt, stawiać drinków, tylko wolą szybką jasną sytuację. Raz, że to wychodzi pewnie taniej, dwa, że szybciej, trzy, że jest panem sytuacji.
I tak, to jest usługa jak masaż. Klient nie jest winny temu, że dana pani może wykonywać tą czynność wbrew sobie. Jest to wina tego, który ją przymusza, jest to wina tego, że prostytucja funkcjonuje obok prawa, że nie jest regulowana prawnie.
Poza tym nie wiem czy tak samo panie tutaj fukające na klientów prostytutek (bo popierają złe traktowanie kobiet, bo do nich chodzą (?) - doprawy alpejka kombinacja myślowa), tak samo fukają na Mirka, który jedzie swoją hondą civic do Heniek Auto-Naprawa w pobliskiej stodole, by tam jego zatrudnieni na czarno obywatele Ukrainy poprawili wydech i wymienili olej?

Poza tym nieco mi zakrawa na hipokryzję uznawanie klientów prostytutek jako tych winnych przyczyniania się do przymuszania kobiet do takich kontaktów. Zakrawa kiedy to mówi taka mając na sobie ubrania made in china, zakrawa kiedy to pisze z iPhone'a, który jest składany za miskę ryżu w fabryce w Chinach, gdzie nad pracownikiem stoi jakiś ponury typ i sprawdza, czy ten dobrze wyrabia normę.

Osobiście nie znam nikogo kto korzystałby z takiego przybytku, nikt mi o tym nie wspominał. Sam nie korzystałem, bo póki co nigdy nie czułem potrzeby, ale orientuję się jako tako jak ten biznes działa, bo to w sumie interesująca branża - jedna z bardzo niewielu, która regulowana nie jest, ale legalna.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-03-04 o 12:15
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:26   #59
Mazmon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 69
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Kazdy ma prawo wybrac jak chce zyc i sie bawic. Ja bym raczej nie zwiazala sie z facetem ktory by z tego korzystal tak samo jakbym nie zwiazala sie z facetem ktory korzysta z uslug tirowek czy chodzi do burdelu. Dla mnie to to samo. Placenie za sex i otrzymywanie pieniedzy za sex mnie troche brzydzi...
Mazmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:43   #60
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez psisen Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie czytając to, jak kobiety postrzegają facetów korzystając z usług prostytutek.



Sądzą, że jak ktoś płaci, to musi płacić za seks bo żadna go nie chcę.



A to nie jest prawda.



Co jest prawda? Faceci są tak stworzeni że seksualnie pobudzają ich atrakcyjnie dziewczyny, im większa atrakcyjność, tym większe podniecenie, przyjemność, z obcowania z taka dziewczyną, i finał finałów mega silny orgazm, ale nie sam orgazm jest ważny, bo przy mega atrakcyjnej dziewczynie chemia wisi w powietrzu, jest silne podniecenie, a czuć podniecenie to czuć przyjemność seksualną.



Oczywiście, nie znaczy, że każdy by chciał tylko atrakcyjna na partnerkę, do związku, bo do życia jest ważny charakter, ale to seksu to tak, tylko się liczy atrakcyjność fizyczna. Każdy tak ma.



Z 1 seks będzie beznadziejny bo pewnie w ogóle go nie będzie bo nie będzie erekcji.



Z 5 seks będzie średni, bo średnio będzie mu się podobała, więc srednio będzie czuł podniecenie.



z 10 chemia wisi w powietrzu, seks będzie boski



Pisze o skali 1-10



Czy wiecie, że jak dziewczyna jest 10 czy nawet 9 lub 8 czyli z wyższej półki atrakcyjności, to samo siedzenie przy niej, patrzenie na nią jest przyjemnością seksualną? Taka dziewczyna podnieca, nawet gdy jest ubrana, a podniecenie to już przyjemność seksualna. Każdy facet tak ma, bo takie jest jego uwarunkowanie.



I teraz wyboraźcie sobie, chłopaka przeciętnego z wyglądu, albo brzydkiego, która dziewczyna która jest 10 9 czy 8 na niego spojrzy? Gdzie otrzymują takie laski setki wiadomości na portalach? Żadna., chyba ze byby zamożny to jakas materialistka owszem, a gdy zarabia normalnie, to żadna.



Oczywiście, przeciętny chłopak, w takiej sytuacji wiąże się z przecietną dziewczyna, seks jest średni, ale jest silny orgazm wiec jest ok.



Tylko sądzicie, że takiemu chłopakowi łatwo żyć całe życie, wiedząc że marzy o nie tylko o zwiazku, ale o seksie z taka 10 choćby raz w życiu? Marzy. Taki przeciętniaczek, i taka Ariana Grande



Który nie chciałby miec chwile z nią przyjemnosci, czy aby mu zrobiła chocby loda? Każdy.



Oczywiście na divy nie chodzi się regularnie, bo jakby ktoś miał kasę, toby zwykła atrakcyjna poleciała na niego, ale uzbierac czy z pensji pójśc raz czy kilka razy w życiu i mieć seks z taka [B]Ariną? Każdy przeciętniak czy brzydki tego chce, i dlatego idą, chociaz raz w życiu lub kilka, ale nie idzie po to aby mieć seks, tylko aby miec seks z 10 a takiej w życiu nie może mieć bo nie ma ani kasy ani sam nie jest przystojniakiem.



Albo inna sytuacja, facet 40 50 lat, moze mieć za głupie 200 zł seks z piekną laską w wieku 20 lat, myslicie ze nie kusi? Sądizcie że taki 50 latek nie moze miec seksu, moze, ale z Grażyną. w podobnym do niego wieku, ale gdy jest wolny np, i za głupie 200 zł moze spędzić czas z piekną Arianą 20 letnią? Kusi i idą, bo realnie żadna 20 latkie nie związę się z 50 altkiem zwłaszcza nie bogaczem.



Znów natura, nie znaczy ze 50 latek chciałby żyć z 20 latką za duza roznoca wieku, ale tak każdy 50 latek chcialby seksu z 20 latką.



Sama myśl, że on silwy 50 lat a taka piekna 20 latka robi mu loda....przecież realnie to marzenie nie do spełnienia, ale jednak można i wystarczy 200 zł



Młode i ładne dziewczyny są tak pociagające, podniecające dla zdrowego faceta, jak dla geja drugi gej taki przykład.



I teraz na koniec, jak ktos pyta was kobiety kto wam sie podoba kto was pociąga, nie widzę, aby to byli raczej zwykli chłopaki ale wrzucanie facetów ze swoich snow, jacyś starsi zazwyczaj aktorzy piosenkarze, sławni ludzie, gdzie o taki facecie marzycie, i wiecie że to nierealne, ALE, jakby teraz was zapytac, jakby była okazja, aby ten wasz sławny aktor z marzen waszych mógłby z wami spedzic czas godzinkę, i to intymnie za głipie 200 zł, nie skorzystałybyscie? Marzycie o takim a tu nagle 200 zł i robi wam minetkę, pokazuje sie nago, wchodzi w was, nie skorzystałybyscie? YYY



Tak samo przecietny chłopak, piekna dziewczyna ztakim sie nie zwiaze, o ile nie jest bogaty, ale to nie znaczy, ze chocby nie chciał raz w życiu aby piekna dziewczyna zrobila mu loda POMIMO, ze seks z przecietnymi jak ona dziewczynami moze miec do woli.
Piękna może być sztywna jak kloda i wtedy raczej nici z udanego seksu.
Chemia to raczej powinna być obustronna
W życiu bym nikomu nie zapłaciła za seks, to uwlaczajace.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.