Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-10, 12:49   #271
galakty098
Zakorzenienie

Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Guess what... Faceci robią to samo.
No raczej.

Cytat:
Napisane przez alexalexis Pokaż wiadomość
Ale ja wiem o czym piszesz. Że przy poznawaniu się dziewczyna będzie mówiła komplementy, a potem już w trakcie trwania związku nie. Zależy o jakiej intensywności tych komplementów mówimy.
Bo tak, pierwszy raz komuś powiem, że ma ładny uśmiech, ale po roku już ten ktoś wie, że uśmiech ma ładny, więc po prostu gdy się uśmiechnie zdejmuję bluzkę i wszystko jasne Więc to jest logiczne.
Ale odpychające jest bombardowanie kogoś komplementami i zabieganie w ten sposób o uwagę.
O bombardowaniu nigdzie nie było mowy w moim poście, sama to sobie dopisałaś Chodziło mi właśnie o normalne komplementowanie, a na początku jest tego po prostu więcej z wiadomych powodów.
Stary 2019-09-10, 12:51   #272
olennnkaaaa
Raczkowanie

No to ja nawet na samym począteczku nie słyszałam komplementów. Cóż, żałosna ze mnie desperatka.
olennnkaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 12:54   #273
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
No to ja nawet na samym począteczku nie słyszałam komplementów. Cóż, żałosna ze mnie desperatka.
Ani jednego? Bo ja sam mało ich mówię i nie jestem wylewny, ale jednak mówię.
Stary 2019-09-10, 13:05   #274
alexalexis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Więc dobrze, że masz to już za sobą
Stary 2019-09-12, 18:40   #275
zbijecimozg
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem, po co mówić, że trzeba z tym żyć. Samo się żyje niestety. Nic nie trzeba.

Wiadomo, sprzedał jej standardową gadkę o tym jak to lubi naturalne i nie chce jakiejś miss ani Instagirl. Jest ktokolwiek, kto tak nie twierdzi?

Najwidoczniej kobiety znacznie rzadziej martwią się o to, czy ich partner wie, że nie jest jakiś super. Nie wpadają w panikę, jeśli przez 5s mógł myśleć, że super wygląda, jeżeli wygląda co najwyżej spoko, a w ogóle to ma pękniętą ósemkę i brzydki kolor sznurówek albo jakikolwiek bzdet, którym już wiadomo że się przejmie, bo się sprowadziło jego samoocenę na dno i uwierzy we wszystko.

Już to chyba opowiadałam.
Spotykałam się z chłopakiem, który jak każdy podkreślał, że nie lubi lalek, ceni naturalność, w życiu by nie chciał jakiejś modelki - standard.
Kiedyś sobie siedzieliśmy w barze i przyszła dziewczyna z chyba najpiękniejszym ciałem, jakie widziałam i on od razu zaczął rzygać, jak to nie lubi takich sztucznych itd.
Coś mi tam wspominał, że koledzy go prowadzają (wiadomo, na siłę go wleką przywiązanego do samochodu, a potem odurzają, bo by od razu uciekł) do klubu ze striptizem i tam jest jakaś chyba 18-stka z wielkimi cycami, ale naturalnymi (jak ja je zobaczyłam, to naprawdę nie mogły być bardziej zauważalnie silikonowe, ale się upierała, że prawdziwe), jak ona umie tańczyć na rurze, ale wiadomo, on gardzi na maksa.
Kiedyś się debil nie wylogował z Badoo na moim telefonie i zobaczyłam ich rozmowę... Jak on się tam płaszczył jak ostatni spermiarz, to był taki żal, takie poniżenie, że w realu raczej każdy by się odwrócił z zażenowania i nie chciał być świadkiem takiego robienia sobie wstydu.

Tak że tak. Tajemnica lalkofobii, modelkofobii, missfobii itp. wyjaśniona.
LOL
Rozumiem, że zmiażdżyłaś go argumentami, zrównałaś z ziemią i drugiej randki nie było? A nie, czekaj...
Faktyczne, tajemnica wyjaśniona
zbijecimozg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:28   #276
stewardesa
płateczkośniegowa obsesja

Cytat:
Napisane przez zbijecimozg Pokaż wiadomość
LOL
Rozumiem, że zmiażdżyłaś go argumentami, zrównałaś z ziemią i drugiej randki nie było?
Też. Ale w realu jest więcej możliwości. Poszłam go sprzedać, bo frajer opowiadał o wszystkim
Cytat:
A nie, czekaj...
Czekam, czekam. Aż wrócisz do szkoły i nauczysz się czytania ze zrozumieniem. Z posta nie wynika, że spotykałam się z nim po tym.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2019-09-13 o 07:30
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 08:00   #277
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Cytat:
LOL
Rozumiem, że zmiażdżyłaś go argumentami, zrównałaś z ziemią i drugiej randki nie było? A nie, czekaj...
Cytat:
Też. Ale w realu jest więcej możliwości. Poszłam go sprzedać, bo frajer opowiadał o wszystkim

Czekam, czekam. Aż wrócisz do szkoły i nauczysz się czytania ze zrozumieniem. Z posta nie wynika, że spotykałam się z nim po tym.
Proszę byście obie odpuściły sobie te dalsze wzajemne "uprzejmości".

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 14 360 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości