Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-27, 14:50   #31
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: regulacja brwi

Nie wiem czy czegos nie pokrecilam, bo podajecie b.wyskokie ceny. Ja chyba placilam 50zl.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 14:58   #32
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: regulacja brwi

młodaa napisał(a):
> Nie wiem czy czegos nie pokrecilam, bo podajecie b.wyskokie ceny. Ja chyba placilam 50zl.
>
> pozdrawiam

ceny sa zroznicowane, gdzies w cenniku widzialam tez tansz, tzw. mlodziezowe oczyszczanie chyba wlasnie za 50 zl, jest to chyba samo oczyszczanie bez maseczki nawilzajacej i masazu czy jakos tak
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 15:40   #33
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: regulacja brwi

tak ceny sa zronzicowane w zaleznosci od wieku, rodzaju cery, u mnie takie zwykle tzw mlodziezowe oczyszczanie koztuje 50-60 zl, ale takie to cer bardziej problemowych jak np moja 80-120 zl, w zaleznosci jakie maseczki i dodatkowe zabiegi sa stosowane. ceny pewnie tez w duzej mierze zaleza od renomy salonu kosmetycznego.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 15:41   #34
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: regulacja brwi

u mnie taki zabieg (oczyszczanie) który wyglada prawie tak samo jak opisała w którymś ze swoich feletioników Beatka Krajnik kosztuje 40 zł. Albo 35- w innym salonie. Tak wiec dziwi mnie ta cena 100-120?

buziaki
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 16:41   #35
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: regulacja brwi

Hm ja zawsze płaciłam 55 zł za cały zabieg, czyszczenie, maseczki i wszystko co powinno się w takim zabiegu zawrzeć chodziłam zawsze do jednej kosmetyczki, która oczyszczała mi super buzię (a w mojej naprawdę JEST co oczyszczać..) ale ostatni jednak zrezygnowałam.. bo ja powinnam średnio co 2 miesiące chodzić a to trochę drogo wychodzi na taką częstotliwosć
Więc czyszczę się sama w domq i wcale moja buzia nie jest zmasakrowana po moim czyszczeniu
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 16:58   #36
amor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 65
Re: regulacja brwi

Dziś byłam i na oczyszczaniu i na regulacji brwi za oczyszczanie zapłaciłam 48 zł a za regulację 4 zł , ale to dlatego bo juz mialam podregulowane brwi tylko doprwiala mi a gdy na takich gestych brwiach robi to bierze 6zł
amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 17:06   #37
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: regulacja brwi

Hm a tak z ciekawości spytam --> po regulacji brwi u kosmetyczki jak długo one nie odrastają ?
Bo zastanawiam się czy jest sens regulować u kosmetyczki kiedy moge to zrobic sama w domq ?
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-27, 17:24   #38
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: regulacja brwi

Oj sens jest Ja na przykład teraz zapuszczam brwi właśnie po to żeby udać sie do kosmetyczki zeby nadała im ładny kształt, potem juz sama w domq bede depilowac, to oczywiste-nie zamierzam co dwa dni latać do kosmetyczki Ale myślę, ze warto depilować brwi u kosmetyczki aby to kosmetyczka (byle dobra!) nadała im kształt,a nie ty sama, bo kosmetyczka spojrzy na to obiektywnym okiem, biorąc pod uwagę kształt twarzy itd. Samemu nie warto eksperymentowac, chyba że ma się naturalnie ładny kształt i nie potrzeba zbyt wiele wprawy przy depilacji "domowej". (Czego nie mozna powiedziec o moim naturalnym kształcie brwi który jest strasznie pokręcony i dziwaczny )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 18:03   #39
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: regulacja brwi

tylko ze ze mna jest tak że kształt moich brwi jest regularny a wyrywam sobie sama niepotrzebne włoski
Zatsanawiam się tylko czy gdyby robiła to kosmetyczka to czy jakoś dłużej by nie trzymały się nie wyrasatając ?
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 18:13   #40
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: regulacja brwi

Nie sądze - w koncu to ta sama metoda. (pinceta/pęseta/penseta )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 21:10   #41
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: regulacja brwi

Nie wiem jakie to bylo oczyszczanie, choc przez telefon tez podaja takie ceny, a wtedy przeciez nie widac czy mloda osoba bedzie "oczyszczana" czy tez nie.
Co do regulacji, tak jak dziewczyny pisaly. Sens oczywscie jest, bo wiekszosc dziewczyn same wyskubuja sobie za duzo/nierowno, a najgorzej jesli jedna brew bardzo rozni sie od drugiej. Kosetyczka nadaje ladny ksztalt, a pozniej tylko te wloski ktore wyrastaja wyrywa sie. Jelsi natomiast nie utrzymamy ladnego ksztaltu.spsujemy go to wtedy trzeba niecoi zapuscic i znowu isc na podregulowanie

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 21:04   #42
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: regulacja brwi

takie oczyszczanie u kosmetyczki robi skorze bardzo dobrze, z tym, ze co 2 miesiace czeba powtarzac niestety.
"najgorsze" jest to, ze myslisz sobie: "a tam, mam tylko 4 krostki, szybko pojdzie", a dobra kosmetyczka znajdzie ci jeszcze wiecej i to takie, ktore dopiero zamierzaja wyskoczyc nie jest to przyjemne, ale ja goraco polecam. skora jest naprawde gleboko czyszczona, co w warunkach domowych nie jest mozliwe.

mfg
svenja
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 21:44   #43
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: regulacja brwi

A ja polecam regulację brwi woskiem. Mniej boli, a kształt jest idealny, wyrywają sie nawet najmniejsze włoski. Ze wzgledu na zużyty materiał, może kosztować nieco drożej niż metoda "ręczna", ale nie jest to znacząca suma.
Co do oczyszczania, to u mojej kosmetyczki tradycyjne wyciskanie jest droższe niż metoda ultradźwiękowa. Tyle, że ta druga to właściwie peeling i porządnych pryszczy nie można sie pozbyć w ten sposób.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-29, 06:41   #44
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: regulacja brwi

Lee napisał(a):
> u mnie taki zabieg (oczyszczanie) który wyglada prawie tak samo jak opisała w którymś ze swoich feletioników Beatka Krajnik kosztuje 40 zł. Albo 35- w innym salonie. Tak wiec dziwi mnie ta cena 100-120?


Wszystko zależy między innymi od jakości kosmetyków, które kosmetyczka używa do zabiegu, czy używa np. ampułek, jakich maseczek. Profesjonalne kosmetyki są niestety dość drogie, więc i cena zabiegu musi być wysoka (są też ekskluzywne salony, tak cena jest więcej niż wysoka). Znam, niestety kosmetyczki, które raz kupiły profesjonalne kosmetyki, a później nalewają do opakowań od nich zwłykłe preparaty ogólnie dostępne. Wtedy mogą sobie pozwolić na zaniżenie ceny. To jest oszustwo, ale widocznie sumienie ich nie gryzie
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 16:57   #45
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Re: regulacja brwi

kosztuje kolo 10 zl, kosmetyczka penseta reguluje brwi(wyrywa wloski ktore rosna poza linia brwi).
__________________
podpis usunięty - zawiera treści nazistowskie.
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 16:57   #46
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Re: regulacja brwi

kosztuje kolo 10 zl, kosmetyczka penseta reguluje brwi(wyrywa wloski ktore rosna poza linia brwi).
__________________
podpis usunięty - zawiera treści nazistowskie.
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 10:07   #47
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: regulacja brwi

Nie jestem specjalistką, ani nawet nigdy nie byłam na "manualnym" oczyszczaniu twarzy, jednak chyba nigdy bym się na nie nie skusiła. Czytałam, że odchodzi się już od mechanicznego oczyszczania cery. Ale to tylko moje zdanie.

Brwi - pierwszy raz regulowałam u kosmetyczki. Teraz od czasu do czasu także chodzę do kosmetyczki na regulację, szczególnie wtedy kiedy chcę naprawdę ładnie wyglądać.
Na pewno nie warto samemu eksperymentować z pensetą, aby nadać własciwy kształt brwiom. Chociaż znam dziewczyny, które brwi zawsze wyrywają sobie same i mają je bardzo ładne, kształtne i równe. Mimo wszystko na ten "pierwszy raz" polecam kosmetyczkę, bo zabieg nie jest drogi, a na pewno nie wyjdziesz z brwiami wyskubanymi i cienkimi jak niteczka.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 08:47   #48
beanow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Re: regulacja brwi

Pytanie do poznanianek.
który gabinet polecacie i jaką kosmetyczkę do regulacji brwi.
beanow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 09:15   #49
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
gdzie dobra kosmetyczka?

beanow napisał(a):
> Pytanie do poznanianek.
> który gabinet polecacie i jaką kosmetyczkę do regulacji brwi.

Wlasnie mialam zadac to samo pytanie tylko ze do Warszawianek.
Gdzie w stolicy znajde dobry i nie za drogi gabinet kosmetyczny?
Znacie takie ktore odwiedzacie regularnie i oddajecie sie w rece kosmetyczek bez zadnego niepokoju?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 10:35   #50
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Podciągam bo musze wybrać sie tam dzisiaj... Bo juz mnie korci aby samodzielnie powyrywać te zbedne wloski z brwi!!!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 13:38   #51
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Kochana poznanianko beanow Odwiedź ten wątek: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1090254175 dodam, że sylkaka dopisała mi później na maila jeszcze jeden adresik, który pozwolę sobie tu wkleić:
p. Jola
tel. 8 23 23 80 os. Wichrowe Wzgorze/ pawilon 103 - na przeciwko
starego Mega Sam-u!
Niestety osobiście nic nie polecę, bo głupie brwi wolno rosną i jeszcze u żadnej kosmetyczki nie byłam, wciąż zapuszczam... wiec, Ines, znam ten ból Dzisiaj rozpoczecie roku szkolnego a ja co? Z zarośnietymi brwiami, brrr... No ale trzymam sie dzielnie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 13:46   #52
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Joey napisał(a):
wiec, Ines, znam ten ból Dzisiaj rozpoczecie roku szkolnego a ja co? Z zarośnietymi brwiami, brrr... No ale trzymam sie dzielnie

Ja nie wytrzymalam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 21:18   #53
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Oj Ines, Ines... Ja teraz osobiste rekordy biję - 3. miesiąc bez depilacji Ale stwierdziłam dzisiaj coś co mnie zaskoczyło. Otóż, w grubych brwiach czuję się bardziej pewna siebie, autentycznie!! Moze teraz brwi nadają mojej twarzy taki wyraz a ja sie "dostosowuję" Nie wiem sama co o tym myśleć Ale prawda jest taka, że z moimi naturalnymi brwiami, dość dziwacznymi (bo coraz grubszymi w stronę zewnętrzną twarzy czyli totalnie na odwrót niż być powinno), czuję się naprawdę pewna siebie i zawzięta, w porównaniu do tego co było jak miałam wąskie i konczące się za wcześnie...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 11:32   #54
joe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 25
regulacja brwi - włoski "z góry"

Czy to prawda, że przy regulacji brwi nie powinno się wyrywać włosków tych od góry tylko dolne? Jeśli tak, to dlaczego???

Mam ładne brwi, ale jedną wyżej, drugą niżej i jedyne co mogłabym zrobić, to wyrównać je przez wyrwanie górnych włosków w jednej z nich.

Pozdrawiam
joe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 13:48   #55
MalaMi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

Lepiej sama pierwszy raz tego nie rob, bo zrobisz sobie krzywo. Idz do salonu kosmetycznego, tego typu usluga nie kosztuje duzo (w moim miescie, gdzie ja chodze, jakies 5zl).
MalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:00   #56
catt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 13
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

ja nie polecam wyrywania rzęś z góry( to one tak jakby stanowią ogólny zarys brwi)...jeżeli faktycznie masz jedna wyżej a druga niżej to za radą Agnieszki polecam wybranie sie do kosmetyczki...pozdrawia m
catt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:12   #57
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

ja natomiast słyszałam, że nieumiejętne wyrywanie bri(tych górnych), może doprowadzić nawet do paraliżu mięśni twarzy!
nie wiem czy to prawda, ale chyba lepiej nie ryzykować....
poza tym, jesli to się jakoś szczegóonie nie rzuca w oczy, może lepiej zostawić?nie mamay symetrycznych połówek twarzy, mnie się np wydaje, że 1 oko mam większe od drugiego
kiedyś czytałam jakiś artykuł na temat w/w symetryczności i podobno najbardziej symetryczne połowki mają
a)Denzel Washington
b)Shazza
......................... ...
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:36   #58
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

Ja też to gdzieś czytałam. Podobno można sobie uszkodzić jakiś nerw - ale nie pamiętam jaki.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:45   #59
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

Nerw trójdzielny, tak pisze w poradniku na Wizażu Ja kiedyś wyrywałam te "górne" włoski i dość dziwnie mi to wychodziło, właściwie za każdym razem inaczej. Bardzo trudno jest utrzymać zawsze ten sam kształt brwi kiedy się wyrywa włoski od góry i od dołu. Albo...ja nie umiałam ^^ Raczej tego nie polecam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 13:51   #60
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

Właśnie usiłowałam sobie przypomnieć gdzie to czytałam
Wydaje mi się, że rzeczywiście robiąc to samemu można popsuć kształt brwi.
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.