Brzydka skóra na nogach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 20:38   #1
wahey
Raczkowanie
 
Avatar wahey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 68
GG do wahey Send a message via Skype™ to wahey
Exclamation

Brzydka skóra na nogach


Witam Jestem dość zadowolona ze swojego ciała, jednak mam pewien problem - są to nogi. Nie, nie uważam, że są grube, chociaż nie ukrywam, że byłabym zadowolona z nieco szczuplejszych, aczkolwiek nie narzekam

Mam na myśli skórę, jaką mam na nogach. Mam bladą karnację, a w dodatku na mojej skórze widać każdą, najmniejszą nawet bliznę. W związku z przechodzeniem okresu dojrzewania na nogach miałam krostki, nie były to pryszcze, tylko ot krosteczki. Najczęściej jednak je wyciskałam. Mam po tym blizny. Na łydkach także. Na jasnej skórze brązowe przebarwienia widać tym bardziej.

Co mam robić? Bardzo wstydzę się pokazywać nóg. Jest to mój jedyny, poważny kompleks. Boję się, co będzie, jeśli dojdzie do stosunku z partnerem - zmuszona przecież będę do ściągnięcia ubrań, w tym spodni. Bardzo proszę o pomoc. Może jakieś maseczki, kremy rozjaśniające - cokolwiek, byle pomóc. Dermatolog polecił mi Cerkobalm - balsam z mocznikiem, jednak po kilku miesiącach stosowania stwierdzam, że nie widzę rezultatów.

Proszę, błagam o pomoc
__________________

wahey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.