ślady (blizny??) po ugryzieniach komara - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 16:11   #1
kaska567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19

ślady (blizny??) po ugryzieniach komara


witam serdecznie Czy możecie mi jakś poradzić, drogie wizażystki, czy istnieje jakiś sposób żeby się pozbyć brzydkich, czerwonawych śladów po ugryzieniu komara? Niestety przybyło mi takich plamek przez te wakacje, a nie wygląda to zbyt ładnie na nóżkach:-( Pomożecie? Będę wdzięczna
kaska567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:45   #2
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: ślady (blizny??) po ugryzieniach komara

Cytat:
Napisane przez kaska567 Pokaż wiadomość
witam serdecznie Czy możecie mi jakś poradzić, drogie wizażystki, czy istnieje jakiś sposób żeby się pozbyć brzydkich, czerwonawych śladów po ugryzieniu komara? Niestety przybyło mi takich plamek przez te wakacje, a nie wygląda to zbyt ładnie na nóżkach:-( Pomożecie? Będę wdzięczna
przede wszystkim psikaj się preparatami przeciw komarom, żeby uniknąć kolejnych ukąszeń.
Jedyne co mogę poradzić to wcieranie amolu, sprawi że ślady nie będą swędziały i szybciej się zagoją
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:30   #3
kaska567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: ślady (blizny??) po ugryzieniach komara

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
przede wszystkim psikaj się preparatami przeciw komarom, żeby uniknąć kolejnych ukąszeń.
Jedyne co mogę poradzić to wcieranie amolu, sprawi że ślady nie będą swędziały i szybciej się zagoją
już się zaopatrzyłam w śmierdziuszka o amolu słyszałam i zaczęłam stosować na te świeże, swędzące ukąszenia, ale mi chodziło o takie czerwone ślady po ukąszeniach, zostały mi takie po tym jak trochę się zagalopowałam z drapaniem świeżych:/ te już nie swędzą, mam je już od jakiegoś miesiąca i nie chcą zniknąć
kaska567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.