Internet w UK - laptop / pc wifi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 20:01   #1
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878

Internet w UK - laptop / pc wifi


Dziewczyny HELP
Na 'gwałt' muszę zakupić internet do laptopa. Nie mam telefonu stacjonarnego więc nie mam się jak podpiąć do sieciówki

Potrzebuję zatem kupić internet do laptopa.

Wiem, ze moge wypbrac spośród kilku firm na rynku min O2 itp. ALE czy ktoś mi powie dokładnie co powinnam kupić? tj jaki sprzęt? co mi jest potrzebne? i jak się o to pytać? Jaka wybrac oferte? (najlepiej unlimited). Czy jeśli na tą chwilę nie mamy jeszcze konta bankowego mogę kupić taki internet? Czy byłaby mozliwosć zakupu takiego internetu z opcją wifi?

p.s. nie wiem czy to wazne, ale na ta chwile mam mozliwosc laczenia sie z internetem poprzez siec wifi i sieciowo.
Proooosze POMÓŻCIE!!!

Edytowane przez myaja
Czas edycji: 2011-10-07 o 20:04
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 21:01   #2
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Internet w UK - laptop / pc wifi

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny HELP
Na 'gwałt' muszę zakupić internet do laptopa. Nie mam telefonu stacjonarnego więc nie mam się jak podpiąć do sieciówki

Potrzebuję zatem kupić internet do laptopa.

Wiem, ze moge wypbrac spośród kilku firm na rynku min O2 itp. ALE czy ktoś mi powie dokładnie co powinnam kupić? tj jaki sprzęt? co mi jest potrzebne? i jak się o to pytać? Jaka wybrac oferte? (najlepiej unlimited). Czy jeśli na tą chwilę nie mamy jeszcze konta bankowego mogę kupić taki internet? Czy byłaby mozliwosć zakupu takiego internetu z opcją wifi?

p.s. nie wiem czy to wazne, ale na ta chwile mam mozliwosc laczenia sie z internetem poprzez siec wifi i sieciowo.
Proooosze POMÓŻCIE!!!
jeśli możesz łączyć się przez wifi, to zorientuj się, czy w twojej okolicy nie ma dostawcy internetu przez wifi - na przykład na fuerteventurze (słaba infrastruktura 'kablowa' :P) funkcjonuje to tak, że płacisz 30 euro za miesiąc i masz dostęp do wifi (tak tak, wifi a nie radiówka taka jak w polsce, że jeszcze trzeba mieć router rozprowadzający sygnał po domu).

jeśli chcesz kupić w o2 albo innej sieci, to najprawdopodobniej sprzedają od razu z USB Stick, który służy do włożenia do niego karty sim i podłączenia do laptopa. podpisujesz umowę, dostajesz usb stick i kartę sim, wkladasz jedno w drugie, sticka przez usb do laptopa, odpala ci się program na kompie i możesz łączyć się z internetem.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 09:21   #3
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Internet w UK - laptop / pc wifi

tylko trudno bedzie cos kupic bez konta bo z reguly sa to kontrakty miesieczne a bez danych konta nikt z toba umowy nie podpisze

jezeli masz komorke to z reguly wszyscy operatorzy oferuja Internet w pakiecie, komorke podlaczasz kablem do laptopa i uzywasz jej jako modemu. pojdz do carephone warehouse, wytlumacz sytuajce i na pewno podadza ci kilka opcji

w calym kraju pelno jest bt zone hot spot, wystarczy zalozyc sobie tam konto, oplacic i korzystac z netu wszedzie gdzie jest zasieg
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.