Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 14:37   #4981
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na rece.jpg (18,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na rece2.jpg (20,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Walentynka z czarnym.jpg (38,5 KB, 104 załadowań)
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:42   #4982
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

Piękna ta walentynka TŻ się spisał
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:48   #4983
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Miramar pokaż nam tą rybke z każdej strony Bardzo fajnie wygląda
Anno ślicznie walentynka się prezentuje Ja dziś też ze swoją
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:50   #4984
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

Śliczna ta walentynka, mój TŻ też mi ją zaproponował ale zepsół mi się telefon więc ..
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Martiryb Trolle cudnei wyglądaja nawet z dwoma koralami J alubię małe kompozycje i cłae bransolety

A to moje koraliki które niedługo do mnei przybędą
Sorina Ty to możesz sklep otworzyć
A gdzie jeszcze dorwałaś te limitówki ?
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się mój listonosz spisał.. doleciały właśnie moje pierwsze Trollki

pobiegłam od razu porobić zdjęcia i aparat nie odpalił, bo bateria kaput powinna naładować się w 2-3 godziny, to Wam pokażę powiem tylko jedno.. jestem zachwycona prześliczne pudełeczko (jestem okropna gadżeciara ), cudne zapięcie i koraliki.. no i uroczy katalog namawiający do grzechów
Gratulacje ! Czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Przy tych cudach Soriny i Martiryb, to aż wstyd cokolwiek pokazywać, ale, że dzisiaj Walentynki, to się rozgrzeszam .
Rybka dla Rybki - od TŻ (rybka ma groźny paszczur, ale łuski na brzuchu ma przecudne) i ażurowe serduszka od mojej córy .
Bardzo ładne te ażurki
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:04   #4985
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

cudna walentynka i widze tez stopery z Apartu bardzo fajnie wyglądają
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:11   #4986
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
pffff...nie ma czegoś takiego jak "bardzo biedna kompozycja" !! Jak kupiłam pierwszą srebrną branso,dostałam dwa gratisy :czerwone pióra i czerwone kwiaty i oczu oderwać nie mogłam ,tak mi się podobała ta branso z tymi 2 (słownie WOMA) koralikami
więc dawaj zdjęcia
to prawda.. też się napatrzeć nie mogę na te DWA koraliki

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

prześliczny prezent coraz bardziej zaczynają podobać mi się inne kolory, niż tylko granaty czy neutralna czerń

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Gratulacje ! Czekamy na zdjęcia
będą
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:17   #4987
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Trellemorele sklep to może nei ale małe stoisko to i owszem

Koraliki z Warszawskiego stoiska Teraz dużo kimon z Litwy sprowadzili bo my tu na wizzazu po roku ich zapragnełyśmy Ten różowy z diamencikiem został im ostatni i byl dla jakiejś klientki która go nie odebrała i pani ze stoiska przypomniała sobie o mnie i mam
A świąteczne to czekały na mnie już jakiś czas Miały byc tylko te 2 czerwone ale potem jeszcze chciałam brązowo-niebieski i zielony

Nie wytrzymam w tym stresie i oczekiwaniu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 16:12   #4988
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

Piękna Walentynka

Dziewczyny, tak się zastanawiam czy na ebay też można się naciąć na podróbki trolli pomimo tego, że jest napisane oryginał? Pandory chyba nie odważyłabym się kupić np. przez allegro, bo podróbek całe zatrzęsienie. Czy z trollami jest to samo?
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:17   #4989
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

sorina Piękne prezenty Szczególnie secesja mnie urzekła A zakupy cudne Szczególnie ten różowy kwiat czy jak mu tam z diamencikami

ilios
przepiękne te Rzeźbione kwiaty Reszta oczywiście też

martiryb Gratuluję zatrollowania I powiem Ci, że ja najbardziej chyba lubię właśnie takie kompozycje z kilku koralików Sama pamiętam jak miałam tylko trzy Trolle i to tak ładnie delikatnie wyglądało Czekam na Twoje fotki
A tutaj masz kreator Trollowy: http://www.trollbeads.co.uk/build-a-bracelet.html Tylko niestety nie ma w nim wszystkich korali

Miramar śliczności

Anno piękna jest ta walentynka

cherubinka niestety można się natknąć też na podróbki Trolli Nie ma ich aż tak dużo jak podróbek Pandory, ale czasami się zdarzają, więc lepiej zapytać tutaj przed kupieniem czegoś
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.


Edytowane przez paulina95
Czas edycji: 2012-02-14 o 16:18
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:29   #4990
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziękuję

przy okazji spytam.. czy jest jakiś taki projektor bransoletek Trollowych, czy jak to się zwie, taki jak w Pandorze?
jest nawet kilka ale tylko jeden adres kojarzę
http://www.trollbeads.co.uk/build-a-bracelet.html

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Paulina mnie wyprzedziła
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 16:32   #4991
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Piękna Walentynka

Dziewczyny, tak się zastanawiam czy na ebay też można się naciąć na podróbki trolli pomimo tego, że jest napisane oryginał? Pandory chyba nie odważyłabym się kupić np. przez allegro, bo podróbek całe zatrzęsienie. Czy z trollami jest to samo?
murano jeszcze bym kupiła,ciężko je podrobić...ale to też tylko te które znam.Sreberkom nie wierzę...ostatnio nawet znalazłam aukcję z atrakcyjnymi cenami,niby oryginały chociaż opis był "authentic trollbead" ...jednak w jednym z pozytywnych komentarzy laska napisała,że koralik jest bez oksydy ...no nie wiem,ja nie mam odwagi
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 17:54   #4992
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Ja zamawiam z ebay sreberka i murano. Z murano mam większy problem bo jednak nie wiadomo jakiej wielkości będzie No ale zawsze można upolować wycofane już korale w dość dobrej cenie z srebrami ja nie widzę problemu. Jak jest podróbka to to widać bo trolle są precyzyjnie zrobione i każda znawczyni lub trollomaniaczka się pozna na podróbie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:56   #4993
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Dziewczyny ja właśnie źle postąpiłam sprzedałam na allegro zestaw Pandora, czyli torebki, pudełeczka, czyściki itp, w sumie zestaw miał 32 części, poszło mi to za 70zł, wiem wspieram oszustów źle mi z tym, ale też coś zarobiłam, a po co miałam wyrzucać :p
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:51   #4994
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
OMG Martiryb jak mnie pandora nie rusza tak twoje cudeńka powalają

A ja na szybko daję zdjęcia moich prezentów trollowych
Edyta... chyba jedyne co mogę napisać, to że kopra mi opadła!!!

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w krakowskich trollach jest tak, ze masz taka karte na ktora wpisuja Ci zakupy i jak przekroczysz tysiaka to masz koralik z 1 grupy gratis, do tego za zakup powyzej 400 zl masz koralik z I gr gratis i na walentynki dali promo jak w Warszawie, ale za 300 juz - agat gratis, wiec przy rzezbionych kwiatach dostalam 3 koraliki

edit wiec niby moje zakupy wygladaly tak Załącznik 4500300, ale placilam tylko za rzezbione kwiaty
i według mnie tak powinny wyglądać promocje!

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;32295484]Trellemorele
http://imageshack.us/photo/my-images/444/83942318.jpg/

tu aktualna fotka jesieni starałam się oddać jej kolor- ale ciężko wyszło[/QUOTE]

przepięknie zdjęcie! kolory... cudowne!

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się mój listonosz spisał.. doleciały właśnie moje pierwsze Trollki

pobiegłam od razu porobić zdjęcia i aparat nie odpalił, bo bateria kaput powinna naładować się w 2-3 godziny, to Wam pokażę powiem tylko jedno.. jestem zachwycona prześliczne pudełeczko (jestem okropna gadżeciara ), cudne zapięcie i koraliki.. no i uroczy katalog namawiający do grzechów
dobrze że nie tylko mnie do złego ciągną katalogi

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Przy tych cudach Soriny i Martiryb, to aż wstyd cokolwiek pokazywać, ale, że dzisiaj Walentynki, to się rozgrzeszam .
Rybka dla Rybki - od TŻ (rybka ma groźny paszczur, ale łuski na brzuchu ma przecudne) i ażurowe serduszka od mojej córy .
bardzo mi się podobają

poza tym kusisz mnie tymi motylkami przyjaźni.. znów!

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka


jak romantycznie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Trellemorele sklep to może nei ale małe stoisko to i owszem

Koraliki z Warszawskiego stoiska Teraz dużo kimon z Litwy sprowadzili bo my tu na wizzazu po roku ich zapragnełyśmy Ten różowy z diamencikiem został im ostatni i byl dla jakiejś klientki która go nie odebrała i pani ze stoiska przypomniała sobie o mnie i mam
A świąteczne to czekały na mnie już jakiś czas Miały byc tylko te 2 czerwone ale potem jeszcze chciałam brązowo-niebieski i zielony

Nie wytrzymam w tym stresie i oczekiwaniu
jak dla mnie właśnie najfajniejsze w tym wszystkim jest to oczekiwanie, ten niedosyt i radość - że gdzieś tam do mnie lecą moje korale
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:23   #4995
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Nie dobrze, nie dobrze..... wsiąkłam

Nie kupiłam perfum, nie kupiłam torebki, wydałam na kurale.... i tłumacze sobie że to promocja i że dostane gratisowego agata i że....
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:42   #4996
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Nie dobrze, nie dobrze..... wsiąkłam

Nie kupiłam perfum, nie kupiłam torebki, wydałam na kurale.... i tłumacze sobie że to promocja i że dostane gratisowego agata i że....
że co , że co ?? co kupiłaś ??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:53   #4997
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Dzięki dziewczyny za miłe słowa .

Sorina, jutro obłocę rybkę - ma inne łuski na grzbiecie, a inne, takie malutkie na brzuchu, poza tym paszcza jak u prehistorycznego stwora .

No i dostałam zamówienie z Markafoni, tylko muszę je jutro odebrać, bo przyszło na inny adres. Już straciłam nadzieję, a tu taka niespodzianka w Walentynki

Pat, a motylki są naprawdę swietne, już nie mogę się doczekać podwójnej, wiszącej zawieszki z najnowszej kolekcji.
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:39   #4998
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
prezent walentynkowy od TŻ: Walentynka

__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:47   #4999
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;32295484]Trellemorele
http://imageshack.us/photo/my-images/444/83942318.jpg/

tu aktualna fotka jesieni starałam się oddać jej kolor- ale ciężko wyszło[/QUOTE]
Bardzo Ci dziękuję, oooo i jakie perły obok
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Trellemorele sklep to może nei ale małe stoisko to i owszem

Koraliki z Warszawskiego stoiska Teraz dużo kimon z Litwy sprowadzili bo my tu na wizzazu po roku ich zapragnełyśmy Ten różowy z diamencikiem został im ostatni i byl dla jakiejś klientki która go nie odebrała i pani ze stoiska przypomniała sobie o mnie i mam
A świąteczne to czekały na mnie już jakiś czas Miały byc tylko te 2 czerwone ale potem jeszcze chciałam brązowo-niebieski i zielony

Nie wytrzymam w tym stresie i oczekiwaniu
Jak już Ci się znudzą te 2 ostatnie po prawej to ja się nimi zaopiekuje.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 21:50   #5000
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Sorinie sie nic nie nudzi

A co do pudelek to ja tez sprzedalam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:08   #5001
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa .

Sorina, jutro obłocę rybkę - ma inne łuski na grzbiecie, a inne, takie malutkie na brzuchu, poza tym paszcza jak u prehistorycznego stwora .

No i dostałam zamówienie z Markafoni, tylko muszę je jutro odebrać, bo przyszło na inny adres. Już straciłam nadzieję, a tu taka niespodzianka w Walentynki

Pat, a motylki są naprawdę swietne, już nie mogę się doczekać podwójnej, wiszącej zawieszki z najnowszej kolekcji.
Zazdroszczę, bo ja nadal czekam i nie mam żadnej informacji napisałam do nich wiadomość - zero odzewu...

Co to tej podwójnej zawieszki z nowej kolekcji, to ona będzie chyba emaliowana?
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:28   #5002
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

chyba możemy zakładać nowy wątek
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:32   #5003
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
chyba możemy zakładać nowy wątek
założyć?
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:34   #5004
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

tak zaczynamy kolejna dziesiatke
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:35   #5005
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

NOWY WATEK!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post32312246


Tutaj już nie piszemy
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:38   #5006
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

.

Edytowane przez jolta
Czas edycji: 2012-03-26 o 09:39
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:12   #5007
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Tutaj już nie piszemy!!!

NOWY WĄTEK cz. 11

https://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post32 312246
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-03-28 o 16:14
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:21   #5008
stworzonadlaciebie
Raczkowanie
 
Avatar stworzonadlaciebie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 187
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

.
stworzonadlaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:53   #5009
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

hej

mam do Was prośbę/ pytanie
Sama jestem maniaczką Lilou- mam dwie, niestety jedna jest obecnie na gwarancji, a ostatnio także weszłam w posiadanie charmsów z Kruka.

Niedługo zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki [bliższej niż by mogła być siostra ;p], która niestety wyjechała za granicę chciałbym Jej kupić srebrną Lilou tylko nie mogę zdecydować się na jedną z dwóch opcji:
1) koniczynka z napisem typu "na szczęście"
2) dwa puzzle jeden dla mniej drugi dla mnie i np swoje imiona, czy coś takiego.

Którą opcję Wy byście wybrały?
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.