NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 12:05   #1
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dosłownie:)
Wiadomości: 209
Red face

NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel!


Witam serdecznie

Moja historia choć troszkę smutna,( ale na szczęście najgorsze już za mną mam nadzieję ) jednakże ściśle związana z walką o lepszą siebie
Parę lat temu zachorowałam, niestety poważanie, w skróce problemy z jelitami, dwa lata walki i było już dobrze i ze zdrowiem i wagą 54 kg i niespodzianka, jestem w ciąży niestety ilość hormonów spowodowała takie zamieszanie w moim organizminie, że wszystko wróciło ze zdwojoną siłą - dodam, że mam najcudowniejszą córeczkę na świecie i przeszłabym to wszystko jeszcze raz, ale czas po ciąży to masakra, był czas, że przez dwa tygodnie nie byłam w stanie małej wziąść na ręce, nie miałam siły, traciłam jakieś 7 kg w tydzień.. nie będę się zagłębiać no nic, było mineło, nie pamiętam trzy lata znowu walki, niestety z bardzo silnymi sterydami, lekami biologicznymi itd, co nie pozostało bez wpływu na moją figurę, psychikę, poczucie własnej wartości itd... Dziś jest dobrze ze zdrowiem, będzie jeszcze lepiej ale żeby było najpiękniej muszę mieć porządek w głowie, który nastanie kiedy będę znowu piękna w moim odczuciu Trzymajcie kciuki

Mój plan wagowy: 49 kg czyli 7kg do zrzucenia choć jak dojdę do 52 też pewnie będę szczęśliwa
Troszkę już walczyłam na innym wątku, ze wsparciem zgubiłam 2 kg w ciągu 12 dni chcę więcej i częściej

Mój plan na realizację: 1000 kcal oraz 4 x w tygodniu ćwiczenia 1h, mel b oraz ewcia chodakowska

Potrzebuję dużo wsparcia, rozmów, rad i "opierniczu" kiedy trzeba.
Mam dużą potrzebę dzielenia się moimi sukcesami i porażkami, potrzębę wymiany myśli i dyskusji bo wtedy mam siłę do walki i chęć do działań
Obiecuję ze swej strony w zamian dokładnie to samo
To co dajemy zawsze do nas wraca



Pozdrawiam serdecznie
Marta

Cel I - 5.08 - 55 kg
Cel II - 19.08 - 52 kg
Cel III - 2.09 - 49 kg

Było: 58,4 Jest 56,1 Będzie: 49
lenik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:21   #2
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel

lenik33, zerknij na to:

Dietetyk sportowy mówi szczerze na czym polega odchudzanie.




Mi to kiedyś bardzo dużo pomogło. Miałam wiedzę, wiedziałam co robić.
Jednak brakowało czegoś, co mi poukłada tę wiedzę o odchudzaniu w jedną całość.
Życzę Ci powodzenia
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 13:19   #3
basiaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel

fajnie jest ćwiczyć z Ewą Chodakowską dziewczyny, które się podjęły miedzy innymi ja naprawdę osiągnęły doskonałe efekty ja posiawiłam na rzeźbę ale Ty możesz spokojnie razem z nią robic sobie codzienne treningi na you tube ma swój kanał
basiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:29   #4
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dosłownie:)
Wiadomości: 209
Dot.: NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel

Wracam do moich dziewczyn
5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przyszłych PM, młodych mamusiek itp.
Tam jednak wsparcie mam największe Ten wątek proszę uważać za niebyły
lenik33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:18   #5
pooz
Raczkowanie
 
Avatar pooz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 34
Dot.: NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY:) ŻYCIE I CIAŁO MAMY TYLKO JEDNO! 7KG mniej to mój cel

1. Mniej więcej 1000 kcal dziennie
2. Nie jedzenia po 18.
3. Nie jedzenie słodyczy
4. Aktywność fizyczna ( rower, rolki)
Ja też ważyłam 56 kg, ale przez 3 miesiące schudłam 8 kg i doszłam do wymożonej wagi 48. Niestety zrobiło się ciepło i od kwietnia aż do dnia dzisiejszego przytyłam 4 kg. ale KONIEC Z TYM od dziś przestrzegam tych zasad i biorę się za siebie !

_____________________
52 , 51, 50, 49, 48, 47
pooz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.