Tabletki i "znikomy" okres...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-22, 15:16   #1
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461

Tabletki i "znikomy" okres...?


Wiem, że tego typu wątków na forum jest cała masa, jednak w żadnym nie znalazłam takiej sytuacji jak moja. (oczywiście skonsultuję się z lekarzem przy najbliższej wizycie, ale póki co święta, wiec nie ma takiej możliwości więc może wy mnie choć troche uspokoicie)

Od 3 miesięcy biorę tabletki (Novynette), generalnie żadnych skutków ubocznych, tylko jeden niepokojący mnie objaw: otóż przy pierwszych dwóch opakowaniach zdarzały mi sie plamienia (wiem, normalne), po pierwszym opak. w trakcie siedmoiodniowej przerwy dostałam "okres", trwał 2 dni więc króciutko ale był dość obfity, natomiast po drugim i trzecim opakowaniu występuje u mnie tylko niewielkie, wręcz znikome plamienie (kilka kropel krwi ledwo dostrzegalne na wkładce) które trwa 1 dzien. Wiem że okres może się zmienić, zminimalizować, ale czy aż tak? w ulotce jest napisane że jeśli 2 razy okres sie nie pojawi należy odstawić tabletki, ale u mnie jednak jakieś tam plamienie jest....

Czy któraś z was miała podobne doświadczenia?
z góry dziękuję za odp.
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:02   #2
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Tabletki i "znikomy" okres...?

pewnie jest to normalne przy tabletkach, bo to jednak sztuczna ingerencja w nasz organizm, ale moze powinnas porozmawiac ze swoim ginekologiem.
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.