pigułki + nadżerka + okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 18:18   #1
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85

pigułki + nadżerka + okres


Mam pewien problem. Właśnie skończyłam brać pierwsze opakowanie Diane 35, 9 dni temu miałam wypalaną nadżerkę, najpierw schodziła ze mnie taka woda a teraz takie rdzawe upławy, ale najbardziej mnie martwi to że 3 dni temu skończyłam opakowanie Diany a okresu nie ma tylko te dziwne upławy. Czy to może mieć związek z wypalanką? W ulotce tabletek pisze że krwawienie powinno wystąpić 2-3 dni po przyjęciu ostatniej pigułki, u mnie jest to 3 dzień a okresu nie ma. Nie wiem już co o tym myśleć
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 00:22   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: pigułki + nadżerka + okres

są dziewczyny, które dostają okres w 6 dniu przerwy, więc spooko oko
poza tym - przy pierwszym opakowaniu, szczególnie jeśli poprzednie cykle były bardzo długie i nieregularne, może się okazać, że okres w ogóle nie będzie przypominał wcześniejszych przygód z tymi dniami. trzeba po prostu dać organizmowi trochę czasu do oswojenia się z tabsami.
skontaktuj się ze swoim ginekologiem, powiedz jak sprawa wygląda, a on na bank cię uspokoi
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 08:10   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: pigułki + nadżerka + okres

okres możesz dostać nawet po 8-10 dniach po zakończeniu 1 opakowania. Nie denerwój się. To, że punkt godz 24 nie wystąpił okres nie znaczy, że nie przyjdzie późnie.
Upławy jak najbardziej mają związek z wypalanką. W końcu wszyustko musi się zagoić. Ale mam pytanie : masz dzieci? wypalanki nie nalezy robić u tzw "nierodek".
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:11   #4
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: pigułki + nadżerka + okres

Dzięki dziewczyny okres dostałam dzisiaj więc wszystko gra Nie mam jeszcze dzieci, mówiłam swojemu lekarzowi że mam wątpliwości co do wypalanki ale on mi powiedział że żadne blizny się nie robią, mam nadzieje ze mnie zrobił dobrze zabieg i nie będę miała blizn na szyjce, no bo tak sobie myślę że jeżeli wypalanka jest zrobiona dobrze to nie powinno być powikłań ale to sie okaże za jakiś miesiąc jak mi sie wszystko zagoi.
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:37   #5
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: pigułki + nadżerka + okres

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
wypalanki nie nalezy robić u tzw "nierodek".
Co do tego to ilu lekarzy, tyle opinii. Ja też miałam wypalaną nadżerkę i dwie lekarki powiedziały mi to samo co lekarz Sachmet Później zmieniłam lekarkę na jeszcze inną i ona nawet nie zauważyła, że miałam wypalaną nadżerkę, więc jeśli jest wykonana prawidłowo, nie ma żadnych śladów i powikłań.
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.