Jak się ubrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 12:04   #1
netka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4

Jak się ubrać?


Witam,
ja nie chcę zmieniać fryzurki, z tym raczej problemu nie mam. Mam za to inny. Nie mam pojęcia jak się ubrać, żeby uwydatnić to co chcę pokazać,a ukryć to co niepotrzebne.
O moim wyglądzie:
Mam 160cm wzrostu, ważę 52kg, jestem szczupła, a nawet bardzo, sporo schudłam po porodzie. Górę mam w rozm.36 a dół 38. Jeśli chodzi o figurę, to jestem prosta Nie mam wcięcia w talii, nie mam tyłka ani cycków, to znaczy cycki mam ale takie maleńkie 75B. W biuście 88cm, w biodrach 90, pas 72. JAk się powinna ubierać taka prosta "chłopczyca"?
Nie mam w tej chwili zdjęcia na tym komputerze ale później postaram się coś wkleić.
Proszę o porady.
netka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:07   #2
tokiohotelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Jak się ubrać?

Między 90 w biodrach a 72 w pasie , troche różnicy jest , aby wydawało się że różnica jest większa i to podkreślało dobre są paski zakładane w pasie. Teraz są bardzo modne i jest duży wybór , można nosić do sukienek , tunik. Jesteś dość niska , a pasek do sukienki , mógłby pomóc abyś wydawała się wyższa. Jak mówisz jesteś , szczupła , spódnice z wyższym stanem czy też spodnie , podkreślą górę , która będzie wydawała się bardziej wydatna.
tokiohotelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:10   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Jak się ubrać?

W biodrach 90 cm i nosisz 38? Chyba cos pomyliłaś I zdaje sie masz źle dobrany stanik bo przy takiej wadze 75 pod biustem to raczej dziwne.
Musisz budować talie szerokimi paskami, dobre też będą bluzeczki i sukienki z podwyższoną talią. Dekolty w trapez albo prostokąt.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:06   #4
netka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się ubrać?

co do tego stanika to może byc prawda, że ma źle dobrany, szczególnie, że ostatnio jest głośno o złym doborze rozmiarów stanika. Tyle, że głównie mówi się o dużych piersiach a niewiele o małych. Poczytałam troszkę o tym,ale jak mam wygarniać cycki jak nie ma czego wygarniać, a jak mam stanik mniejszy w obwodzie np. 70 to automatycznie miseczki są nieco mniejsze i fiszbiny nie są tam gdzie być powinny, a i tak piersi topią się w miseczce bo ona odstaje,a mniejsza miseczka jest z kolei za mała.
Aczkolwiek bardzo dziękuję za te rady z paskami, bardzo się przydadzą,a w szafie rzeczywiście mam ich niewiele.
netka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:43   #5
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Jak się ubrać?

Są staniki o mniejszych obwodach i miseczkach Tylko trzeba poszukać. Np. mój rozmiar to 65 F Jeżeli Twój obwód jest za duży to stanik nie spełnia swojej roli, jest bezużyteczny a wręcz szkodliwy
Najlepiej szukać i przymierzać

aha jak jesteś niska to nie nos rybaczek - skracają nogi. Lepiej zafunduj sobie mikro szorty
Sukienki i spódnice w literę A, wąskie w tali zbudują Ci kobiecą figurę.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:54   #6
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Jak się ubrać?

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
W biodrach 90 cm i nosisz 38? Chyba cos pomyliłaś .
a czemu?
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:39   #7
netka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się ubrać?

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
a czemu?
to jaki powinnam nosić rozmiar przy takim obwodzie waszym zdaniem? jeżeli tylko w ten się mieszczę? W 36 nie wchodzę, a 40 jest za luźny...
netka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 11:33   #8
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Jak się ubrać?

Cytat:
Napisane przez netka26 Pokaż wiadomość
co do tego stanika to może byc prawda, że ma źle dobrany, szczególnie, że ostatnio jest głośno o złym doborze rozmiarów stanika. Tyle, że głównie mówi się o dużych piersiach a niewiele o małych. Poczytałam troszkę o tym,ale jak mam wygarniać cycki jak nie ma czego wygarniać, a jak mam stanik mniejszy w obwodzie np. 70 to automatycznie miseczki są nieco mniejsze i fiszbiny nie są tam gdzie być powinny, a i tak piersi topią się w miseczce bo ona odstaje,a mniejsza miseczka jest z kolei za mała.
Aczkolwiek bardzo dziękuję za te rady z paskami, bardzo się przydadzą,a w szafie rzeczywiście mam ich niewiele.
jeśli w 70 masz za małe miseczki to bierzesz większą! rozpoznaje tutaj objawy 'literkofobii'

ile masz pod biustem?(baaardzo ciasno i na wydechu) - od obwodu pod biustem odejmujesz 5 i zaokrąglasz w dół

na 88 w biuście powinnaś nosić polskie 70D/ 65F/ 60I albo brytyjskie 30D/ 30E/ 28FF (tak! te miseczki mają taką samą wielkość przy różnych obwodach, jak zaniżasz obwód to miseczka o 2 oczka w górę), więc teraz marsz do sklepu przymierzać

polecam kalkulator: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
i wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-07-04 o 11:45
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 11:35   #9
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Jak się ubrać?

Cytat:
Napisane przez netka26 Pokaż wiadomość
to jaki powinnam nosić rozmiar przy takim obwodzie waszym zdaniem? jeżeli tylko w ten się mieszczę? W 36 nie wchodzę, a 40 jest za luźny...
mam 91 i też 38
biodra biodrami ale przy spodniach "zawadzać" może brzuch, uda, także nie ma reguły że przy takim obwodzie to taki rozmiar

jak masz mniejszy rozmiar u góry to może noś jakieś delikatne 'bufki' na rekawach żeby wyrównać proporcje? (nie wiem czy masz ramiona szersze od bioder)

i paski, ale noszone nie na biodrach tylko w talii albo nawet wyżej, pod biustem, podkreśli to talię i wydłuży nogi a jeśli jeszcze bluzka nad paskiem sie pofałduje to i biust będzie ciut większy się wydawał

a jeśli ci zależy na powiększeniu biustu to polecam wkładki silikonowe i stanik z miseczką literkę większą są calkiem wygodne, nawet jeśli nie na codzień czy na upały to czasem sobie można pozwolic i cieszyc sie wiekszym biustem

Edytowane przez ..::anvastra::..
Czas edycji: 2009-07-04 o 11:37 Powód: literki
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.