suche plamy na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 10:10   #1
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120

suche plamy na twarzy


Gdy jest mróz na dworze zawsze na twarzy pojawiają mi się takie pomarańczowe suche plamy ,mimo że ciągle smaruje twarz kremem . Nawet zaczęłam używać głęboko nawijzającego kremu dla dzieci i nic nie dało. Używałam też krem z vichy dla bardzo odwodnionej skóry czy jakoś tak, krem z aloesu i wiele ,wiele innych .
Dodam ,że nie mam innych problemów z cerą tzn . trądziku czy coś w tym rodzaju,nie używam też podkładu ani pudru.
Juz nie wiem co mam robić ,może polecicie jakiś krem,który działa albo jakieś sposoby?
Okropnie wygląają te suche plamy ...Jak już pisałam ,pojawiają się w zimę gdy jest mróz.
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 16:16   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: suche plamy na twarzy

mam ten sam problem, mam nadzieje,że ktos sie wypowie...
u mnie sa głównie na przesuszonych miejscach na policzkach, wiec przed wyjściem na mróz po prostu smaruję tlustym kremem i nie nakładam na te miejsca pudru.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:14   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: suche plamy na twarzy

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Gdy jest mróz na dworze zawsze na twarzy pojawiają mi się takie pomarańczowe suche plamy ,mimo że ciągle smaruje twarz kremem . Nawet zaczęłam używać głęboko nawijzającego kremu dla dzieci i nic nie dało. Używałam też krem z vichy dla bardzo odwodnionej skóry czy jakoś tak, krem z aloesu i wiele ,wiele innych .
Dodam ,że nie mam innych problemów z cerą tzn . trądziku czy coś w tym rodzaju,nie używam też podkładu ani pudru.
Juz nie wiem co mam robić ,może polecicie jakiś krem,który działa albo jakieś sposoby?
Okropnie wygląają te suche plamy ...Jak już pisałam ,pojawiają się w zimę gdy jest mróz.
Jak to pomarańczowe plamy? Bo nie rozumiem...

Wygląda na to, że skóra jest przesuszona. Jakiego kremu aktualnie używasz? Chronisz skórę kremem na zimę?

Z nawilżaczy polecam humektan, ale na zimę jest zdecydowanie za lekki. Może po prostu kup sobie specjalny krem na zimę chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tj. mróz/wiatr. te kremy mają bogatą konsystencję. Dobrze byłoby, żeby krem ten posiadał filtr.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:29   #4
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: suche plamy na twarzy

No tak ,używałam juz wielu takich kremów i nic ... Jeden z vichy był nawet ok,ale po częstym stosowaniu przyzwyczaił się do skóry i przestał działać (jak większość kosmetyków;/)
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.