...:::Brzydka fryzurka :-(:::... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-12, 10:24   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

...:::Brzydka fryzurka :-(:::...


Mam włosy sięgające ramion (może troszkę dłuższe) i są one moim największym utrapieniem. Po pierwsze może, możecie mi doradzić coś na zwiększenie pusystości włosów ?? A po drugie, zaraz po myciu moje włosy są piękne i błyszczące ale już po kilka godzinach (a szczególnie jak przejdę się po dworze) są brzydkie, oklapnięte i wyglądają jak tłuste. Co mam z nimi zrobić ???
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 10:37   #2
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Re: ...:::Brzydka fryzurka :-(:::...

nikusia napisał(a):
> Mam włosy sięgające ramion (może troszkę dłuższe) i są one moim największym utrapieniem. Po pierwsze może, możecie mi doradzić coś na zwiększenie pusystości włosów ?? A po drugie, zaraz po myciu moje włosy są piękne i błyszczące ale już po kilka godzinach (a szczególnie jak przejdę się po dworze) są brzydkie, oklapnięte i wyglądają jak tłuste. Co mam z nimi zrobić ???


Przede wszystkim - cięcie. Dobry fryzjer potrafi zdziałać cuda na takich włoskach, chyba moja czupryna jest na to najlepszym dowodem Miałam przylizane włoski, teraz wyglądam jak lew Dobre cieniowanie powinno załatwić sprawę...
Skoro włoski się tak szybko przetłuszczają, myj głowę codziennie szamponem zwiększającym puszystość (znajdziesz coś na KWC). Jeśli są tłuste, nie powinny się szybko wysuszyć, ale pamiętaj o odżywce, bo włosy zamienią się w siano. Odżywka nie powinna obciążać włosów, znajdziesz ją oczywiście na KWC Z kosmetyków zwiększających objętość polecam piankę Taft (zielona) lub płyn odbijający włosy u nasady (Matrix)
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 10:43   #3
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Re: ...:::Brzydka fryzurka :-(:::...

Aaaaa.. i jeszcze jedno, ale to chyba wiesz...jak suszysz włosy, to najlepiej głową w dół lub powiewaj suszarką od dołu i unoś włosy...bo jeśli nie zostaną odpowiednio wysuszone, to nic ich nie podniesie
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.