kupował ktoś Emu u forlessthanever? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 15:41   #1
dagmarecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1

kupował ktoś Emu u forlessthanever?


witam wszystkich,
mam pytanie czy robil ktos zakupy przez allegro lub na stronie internetowej u sprzedawcy forlessthanever? chodzi mi konkretnie o buty Emu? koncem listopada 2010 kupilam u nich Stingery niewiele w nich chodzilam bo tylko wtedy, kiedy bylo sucho, zeby ich nie zniszczyc, ale niestety ostatnio jeden mi sie troche pobrudzil na czubku i glupia zaczelam go czyscic (oczywiscie przy pomocy oryginalnego zestawu do Emu) i z buta zrobila mi sie masakra puscil farbe, zrobily sie paskudne zacieki i odbarwienia wyglada jakby byl przypalony probowalam go wyczyscic jeszcze raz ale teraz wyglada duzo gorzej to niemozliwe zeby woda i preparat emu az tak go zniszczyly, dlatego zaczynam miec watpliwosci co do tego czy one wogole sa oryginalne pisalam do forlessthanever, ale mnie zbywaja, ze gwarancji na Emu udzielaja tylko na 2m-ce i to na wady, a nie zabrudzenia i zebym szukala porad na internecie nie mam pojecia co zrobic z tymi butami, do chodzenia sie nie nadaja wierzcie mi, a przeciez ich nie wyrzuce po zaledwie kilku razach; moze Wy mi cos doradzicie drogie wizazanki,
pozdrawiam
dagmarecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:53   #2
Sweetyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: kupował ktoś Emu u forlessthanever?

Też kupiłam te butki,są ciepłe i wogóle ale przepuszczają wodę :P co jest dużą wadą. I od soli buty strasznie wyglądają :x.
Powinnaś poszukać jakiś rad pielęgnacyjnych dla tego typu materiału,z którego jest zrobiony ten but. Ale sądząc po opisie dużo nie zdziałasz ;cc
Sweetyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:25   #3
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: kupował ktoś Emu u forlessthanever?

Ja też kupowałam buty u tego sprzedawcy i jestem pewna, że są w 100% oryginalne.

Stan Twoich butów jest niestety po zestawie do czyszczenia EMU. W tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204064 dziewczyny już wiele razy opisywały sytuację taką jak Twoja, też używały preparat z EMU.
Ostrzegały, żeby go nie kupować, bo niszczy buty...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.