Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 13:48   #1
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256

Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.


Witam,

Od jakiegoś czasu zaczęłam stosować jako formę antykoncepcji- plastry. Jest to dla mnie nowa sytuacja, bo jestm początkującą w tych sprawach. Zwracam się do Was z nietypową prośbą, bo na pierwszy rzut oka- błahą. Mam zbyt wysokie libido, co stało się dla mnie dość niezręczne i coraz bardziej uciążliwe, nie umiem sobie z nim poradzić. Mój TŻ, z którym jestem 2,5 roku, mimo,że temperamentem się nie róznimy, ma teraz ciężki okres. Sesja,śmierć bliskiej osoby, praca na 2 zmiany,stąd nie zawsze ta ochota na sex codziennie się pojawia. Od pewnego czasu, to ja go zaczepiam, ja się domagam, by nasze zbliżenia odbywały się codziennie i co najgorsze- nie mam dość po 1 razie. A on zazwyczaj na kolejne ochoty już nie ma. Może się to wydać śmieszne,ale czuje się bardzo skrępowana,bo widzę,ze go sama zmuszam, widzę,że np jest zmęczony, czy najzwyczajnie w świecie nie ma na to ochoty. Kiedyś, owszem, sex był i często,ale po plastrach , moja "ochota" nie ustępuję ani na chwile. Doszło do tego,że TŻ kieruje w moją stronę małe żarciki, ze go wymęczyłam,ze jstem małym zbokiem. Czuję się dziwnie, brzydko ujmując - niewyżyta. Wiem,ze teraz mam duże wymagania,ale przez to,że sama iniciuję od pewnego czasu zbliżenia .czuj, jakby TZowi w ogole już na tym nie zależało...
Czy któraś z Was się z tym zmaga? Czy tak ju będzie zawsze?
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:05   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

A nie pomyślałaś o zmianie sposobu antykoncepcji, na tabletki na przykład?
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:16   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

heh za duze libido uciazliwe? wiedz jakbys miala ZA MALE to wtedy bylaby uciazliwosc !
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 14:21   #4
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Przy zmianie tabletek tak miałam i "unormowało się" po kilku miesiącach. Rozumiem, że na dłuższą metę może to być dyskomfortem.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 15:56   #5
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Myślałam o tabletkach, ale zdecydowałam się na plastry, bo tak doradziła mi moja gin.
Na początku mi to nie przeszkadzało,ale takie ubieganie sie o sex codziennie, widząc,że druga osoba wcale nie ma na to ochoty, wcale nie jeste przyjemnym uczuciem. Trochę żenujące
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:30   #6
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
heh za duze libido uciazliwe? wiedz jakbys miala ZA MALE to wtedy bylaby uciazliwosc !
Uwierz, że może...

Cytat:
Na początku mi to nie przeszkadzało,ale takie ubieganie sie o sex codziennie, widząc,że druga osoba wcale nie ma na to ochoty, wcale nie jeste przyjemnym uczuciem. Trochę żenujące
Ja jestem od roku na tabletkach i mam podobnie, chociaz o seks się "nie ubiegam", czasem po prostu nie okazuję tego, ze mam ochotę, kiedy widzę , że Tż wyraźnie nie jest w nastroju. Wczoraj nawet jakoś zgadalismy się na ten temat i stwierdził, ze jestem naprawdę wyjątkowa, bo jeszcze ani razu nie zdarzyło się, ze odmówiłam seksu. Jemu czasem się zdarza...

Szczerze mówiąc nie wiem czy u mnie to kwestia hormonów, czy tak już po prostu mam. Ja na Twoim miejscu poczekałabym trochę, może minie, chociaż nie wiem ile czasu stosujesz plastry. Jesli nie, to spróbowałabym przejść na tabletki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:48   #7
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Na plastrach jestem od miesiąca,ale takie wysokie libido mam dopiero od ok 2 tygodni. Mój TŻ mi też powiedział,że nigdy jeszcze nie odmówiłam seksu. Ogolnie ja nigdy nie miałam jakiś większych oporów przed tymi sprawami, nie istniało pojęcie,że nie mam ochoty. Ale teraz, jak tylko go widzę,od razu pojawiają się myśli i czyny, które prowadzą do jednego. Czuję,że sytuacja wymyka mi sie spod kontroli,czuje się jak napalony natręt i bardzo mi z tym źle.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 16:52   #8
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Biorę plastry prawie od roku i przez prawie pół roku też miałam bardzo wysokie libido. Poprostu cały czas miałam ochotę. Teraz się unormowało, ale codziennie mam ochotę na zbliżenie. Wiem, co czujesz, gdy druga osoba nie ma chęci. Ja na tabletki zmienić nie mogłam.
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:56   #9
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
Biorę plastry prawie od roku i przez prawie pół roku też miałam bardzo wysokie libido. Poprostu cały czas miałam ochotę. Teraz się unormowało, ale codziennie mam ochotę na zbliżenie. Wiem, co czujesz, gdy druga osoba nie ma chęci. Ja na tabletki zmienić nie mogłam.
___________________
No właśnie ja też nie mogę zmienić, mam problemy z wątrobą i moja ginekolog zapisała plastry.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:07   #10
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Jak jestem skonany, nie mówię nie.
Zamiast normalnego stosunku zaspokajam swoją dziewczynę:
-językiem,
-palcami,
-wibratorem,
Albo robi to sama ze sobą na moich oczach- kręci ją to.

Mam z tego dużo radości i stawia mnie to na nogi.
Wilk syty i owca cała.

Jak dziewczyna jest zmęczona a ja mocno nakręcony to mogę liczyć, na "gorące usta" lub "pomocną dłoń".
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:15   #11
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
___________________
No właśnie ja też nie mogę zmienić, mam problemy z wątrobą i moja ginekolog zapisała plastry.
Dokładnie. Gdy ja mam ochotę, a mój Tż, mówi że jest zmęczony i proponuje, że się mną "zajmie" w inny sposób to jakoś nie bardzo chcę Wole wtedy poczekać ;D
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 18:40   #12
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Znajdź sobie zajęcie. Poważnie. Wątpię, żeby problem z wysokim libido paraliżował Twoje życie. Poza tym stosujesz plastry od miesiąca, albo to rzeczywiście jakiś skok hormonalny, albo raczej kwestia psychiki. Nie szukaj sobie problemów, znajdź zajęcie, a będzie "lepiej".
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 19:05   #13
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Ja naprawdę nie widzę problemu... zawsze możesz zaspokoić się sama, kup sobie wibrator albo coś. Sama normalnie mam takie libido jak Ty obecnie, a w tym momencie tabletki je nieco przyhamowały, niestety, i to dla mnie większy problem niż wieczna chęć na seks.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:06   #14
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja naprawdę nie widzę problemu... zawsze możesz zaspokoić się sama, kup sobie wibrator albo coś. Sama normalnie mam takie libido jak Ty obecnie, a w tym momencie tabletki je nieco przyhamowały, niestety, i to dla mnie większy problem niż wieczna chęć na seks.
Wibrator jest naprawdę dobrym pomysłem
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:08   #15
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Znajdź sobie coś ciekawszego do roboty niż seks albo wibrator zawsze lepszy niż kochanek.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:54   #16
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

lecę po plastry
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 01:24   #17
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
lecę po plastry
IJE! Jakie to te plastry?! Też lecę TŻ byłby zachwycony...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:15   #18
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Miałam tak, gdy po raz pierwszy w życiu zaczęłam brać tabletki. Ale to się zbiegło w czasie z moimi początkami związku z TŻ, więc oboje byliśmy na siebie na okrągło napaleni

Teraz mam takie "przypływy" zwiększonego libido w okresie płodnym i tuż przed okresem. Wszystko mi się z seksem kojarzy i mam ochotę zaczepiać obcych facetów w autobusie na szczęście to tylko myśli, nie wychodzą poza obręb mojej głowy.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Jak jestem skonany, nie mówię nie.
Zamiast normalnego stosunku zaspokajam swoją dziewczynę:
-językiem,
-palcami,
-wibratorem,
Albo robi to sama ze sobą na moich oczach- kręci ją to.

Mam z tego dużo radości i stawia mnie to na nogi.
Wilk syty i owca cała.

Jak dziewczyna jest zmęczona a ja mocno nakręcony to mogę liczyć, na "gorące usta" lub "pomocną dłoń".
Mój TŻ ma takie samo podejście jak Ty i chwała mu za to
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.

Edytowane przez linaya
Czas edycji: 2011-06-17 o 10:14
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:22   #19
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Miałam tak, gdy po raz pierwszy w życiu zaczęłam brać tabletki. Ale to się zbiegło w czasie z moimi początkami związku z TŻ, więc oboje byliśmy na siebie na okrągło napaleni

Teraz mam takie "przypływy" zwiększonego libido w okresie płodnym i tuż przed okresem. Wszystko mi się z seksem kojarzy i mam ochotę zaczepiać obcych facetów w autobusie na szczęście to tylko myśli, nie wychodzą poza obręb mojej głowy.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



Mój TŻ ma takie samo podejście jak Ty i chwała mu za to
Ja zawsze miałam wysokie libido, nawet jak nie używałam antykoncepcji, ale facet nie chciał kupić gumek i musiałam obejść się smakiem, w końcu wzięłam sprawę w swoje ręce, poszłam do lekarza, wykupiłam receptę.
Po prawie 2 latach mam nadal takie samo libido, a coraz mniej okazji do seksu. I też czasem siedzę w autobie, widzę jakiegoś ładnego faceta to aż mnie mrowi na dole i fantazjuję, ale to staje się uciążliwe.
A co do tego podejścia, ja nie mam tak dobrze. Jak tz jest zmęczony to nawet palcem nie kiwnie, więc zaspokajam się sama. Potem się wkurza, że hałasuję i się wiercę... a ja tylko potrzebuję zaspokojenia.
jak kiedyś był seks kilka razy w tyg to teraz muszę się masturbować kilka razy w tyg, a nawet codziennie
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 13:58   #20
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Uwierzcie,że mam inne zajęcia niż seks, nie rozumiem rad w takim stylu,że mam sobie poszukać czegoś do roboty. Dla niektórych to może nie być problem, dla mnie jest, może niezbyt wielki/poważny, jednak jest- inaczej nie powstałby taki wątek.To nowa sytuacja, w której próbuję się odnaleźć. Zadowalać się sama nie lubie, a mój TŻ czasami po prostu jest zbyt zmęczony na wszelkiego typu zabawy. Owszem,deklaruje,że się mną zajmie,ale to nie jest ta sama przyjemność, która wynikałaby ze wspólnego napalenia. To jest tak,że on sie wtedy bardzo stara, myśli tylko o tym,żebym doszła,a przez to - nie wychodzi mu tak jak powinno. Już to przerabiałam i nie chce go nakłaniać. Chodziło mi o rady dziewczyn, które miały do czynienia z czymś takim, czy minie i owszem, uzyskałam takie informacje. Natomiast komentarze w stylu, "lęcę zaraz po plastry" odbieram jako lekko złośliwe. Kogoś temat śmieszy/nie interesuje/uważa za błahy/ - niech się nie udziela. Proste. No,ale forum to forum
Dla mnie to sprawa uciążliwa, bo mój TŻ dużo ostatnio prauje,a ja proszenie sie o sex- nie uważam za komfortowe.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
IJE! Jakie to te plastry?! Też lecę TŻ byłby zachwycony...
_____

Jest sie z czego śmiać.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:10   #21
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

A Ty traktujesz to tak poważnie, jakby rzeczywiście świat miał się zatrzymać. Nie lubisz sama, a facet nie chce, to chyba jesteś w stanie jakoś wytrzymać - proste. Jak dziecko płacze, że chce cukierka, to też trzeba lecieć i zaraz mu go przynieść? To działa na tej samej zasadzie. Tak, przejdzie Ci, bo używasz tych plastrów tyle, co nic. Albo Ci nie przejdzie i trzeba będzie zapiąć Cię w pasy.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:27   #22
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A Ty traktujesz to tak poważnie, jakby rzeczywiście świat miał się zatrzymać. Nie lubisz sama, a facet nie chce, to chyba jesteś w stanie jakoś wytrzymać - proste. Jak dziecko płacze, że chce cukierka, to też trzeba lecieć i zaraz mu go przynieść? To działa na tej samej zasadzie. Tak, przejdzie Ci, bo używasz tych plastrów tyle, co nic. Albo Ci nie przejdzie i trzeba będzie zapiąć Cię w pasy.
_______

Nie traktuję tego śmiertelnie poważnie, napisałam,ze nie jest to jakiś wielki problem, jedynie sprzyja powstawaniu czasem niezbyt fajnego uczucia. Po to jest forum, chciałam sie kogoś poradzić.
Bez pasów się obejdzie, mogłabyś sobie darować....
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:36   #23
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
Uwierzcie,że mam inne zajęcia niż seks, nie rozumiem rad w takim stylu,że mam sobie poszukać czegoś do roboty. Dla niektórych to może nie być problem, dla mnie jest, może niezbyt wielki/poważny, jednak jest- inaczej nie powstałby taki wątek.To nowa sytuacja, w której próbuję się odnaleźć. Zadowalać się sama nie lubie, a mój TŻ czasami po prostu jest zbyt zmęczony na wszelkiego typu zabawy. Owszem,deklaruje,że się mną zajmie,ale to nie jest ta sama przyjemność, która wynikałaby ze wspólnego napalenia. To jest tak,że on sie wtedy bardzo stara, myśli tylko o tym,żebym doszła,a przez to - nie wychodzi mu tak jak powinno. Już to przerabiałam i nie chce go nakłaniać. Chodziło mi o rady dziewczyn, które miały do czynienia z czymś takim, czy minie i owszem, uzyskałam takie informacje. Natomiast komentarze w stylu, "lęcę zaraz po plastry" odbieram jako lekko złośliwe. Kogoś temat śmieszy/nie interesuje/uważa za błahy/ - niech się nie udziela. Proste. No,ale forum to forum
Dla mnie to sprawa uciążliwa, bo mój TŻ dużo ostatnio prauje,a ja proszenie sie o sex- nie uważam za komfortowe.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


_____

Jest sie z czego śmiać.
Faktycznie ejst problem w tym, że nie masz jak wyładować swojego libido, strasznie uciążliwe i wiem co czujesz. Też tak miewam i kiedyś nie lubiłam się sama zaspokajać, ale z czasem zaczęłam to robić i mi się spodobało, podobnie może być u Ciebie.
nie uważaj komentarzy, że ktoś chce lecieć po plastry , za złośliwe, bo strasznie wiele kobiet przez antykoncepcję miewa bardzo niskie libido, więc każda nowinka o środku, po którym jest ono wyższe jest zachęcająca. Brak ochoty jak i nadmierne chęci na seks są ciężkie. Za jakiś czas się przyzwyczaisz, a i może Twój partner będzie miał lżejszy okres, więc powinno się poprawić
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:55   #24
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
Witam,

Od jakiegoś czasu zaczęłam stosować jako formę antykoncepcji- plastry. Jest to dla mnie nowa sytuacja, bo jestm początkującą w tych sprawach. Zwracam się do Was z nietypową prośbą, bo na pierwszy rzut oka- błahą. Mam zbyt wysokie libido, co stało się dla mnie dość niezręczne i coraz bardziej uciążliwe, nie umiem sobie z nim poradzić. Mój TŻ, z którym jestem 2,5 roku, mimo,że temperamentem się nie róznimy, ma teraz ciężki okres. Sesja,śmierć bliskiej osoby, praca na 2 zmiany,stąd nie zawsze ta ochota na sex codziennie się pojawia. Od pewnego czasu, to ja go zaczepiam, ja się domagam, by nasze zbliżenia odbywały się codziennie i co najgorsze- nie mam dość po 1 razie. A on zazwyczaj na kolejne ochoty już nie ma. Może się to wydać śmieszne,ale czuje się bardzo skrępowana,bo widzę,ze go sama zmuszam, widzę,że np jest zmęczony, czy najzwyczajnie w świecie nie ma na to ochoty. Kiedyś, owszem, sex był i często,ale po plastrach , moja "ochota" nie ustępuję ani na chwile. Doszło do tego,że TŻ kieruje w moją stronę małe żarciki, ze go wymęczyłam,ze jstem małym zbokiem. Czuję się dziwnie, brzydko ujmując - niewyżyta. Wiem,ze teraz mam duże wymagania,ale przez to,że sama iniciuję od pewnego czasu zbliżenia .czuj, jakby TZowi w ogole już na tym nie zależało...
Czy któraś z Was się z tym zmaga? Czy tak ju będzie zawsze?
Miałam podobnie, tyle, że po pigułkach i po około pór roku samo przeszło, tzn wróciło do normy
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 23:18   #25
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

chyba zaczne stosowac te plastry - moj mąz bedzie zachwycony poniewaz u mnie libido to raczej zbyt wysokie nie jest.

a tak na powaznie udaj sie do lekarza i powiedz co i jak napewno cos poradzi, moze zmieni plastry na jakies tabletki
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 13:40   #26
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
Jest sie z czego śmiać.
Nie nie jest, wyobraź sobie że mój zanik libido KOMPLETNY jest równie załamujący i mówiłam poważnie... Nie wiem, ciężko w to uwierzyć że ktoś chciałby być na Twoim miejscu?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
Natomiast komentarze w stylu, "lęcę zaraz po plastry" odbieram jako lekko złośliwe.
Wiesz, życzę Ci żebyś kiedyś przez miesiąc zasypiała tyłem do faceta a na każde jego zaczepki musiała mu odmawiać z krzywym uśmiechem. A zaczepia mnie może 1-2 na tydzień. Jak zaczniesz się bać każdego pocałunku, zastanawiając się gorączkowo czy On znowu chce seksu a Ty nie masz zupełnie nastroju... to wtedy zrozumiesz że to nie złośliwość a próba ratunku tego co się straciło.

No ale Tobie się wydaje że masz straszny problem a wszyscy z Ciebie szydzą.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:46   #27
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Nie nie jest, wyobraź sobie że mój zanik libido KOMPLETNY jest równie załamujący i mówiłam poważnie... Nie wiem, ciężko w to uwierzyć że ktoś chciałby być na Twoim miejscu?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



Wiesz, życzę Ci żebyś kiedyś przez miesiąc zasypiała tyłem do faceta a na każde jego zaczepki musiała mu odmawiać z krzywym uśmiechem. A zaczepia mnie może 1-2 na tydzień. Jak zaczniesz się bać każdego pocałunku, zastanawiając się gorączkowo czy On znowu chce seksu a Ty nie masz zupełnie nastroju... to wtedy zrozumiesz że to nie złośliwość a próba ratunku tego co się straciło.

No ale Tobie się wydaje że masz straszny problem a wszyscy z Ciebie szydzą.
Ja też odbieram teksty typu "lecę po plastry" negatywnie. Dla Ciebie Paollino problemem jest niskie a dla Nej wysokie libido. W każdą stronę jest to niekorzystne i każda z Was ma problem choć różnej natury.
Nej- poczekaj miesiąc czy dwa a organizm przyzwyczai się do hormonów i unormuje. Wiele dziewczyn o tym pisze, więc coś w tym musi być.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:56   #28
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też odbieram teksty typu "lecę po plastry" negatywnie. Dla Ciebie Paollino problemem jest niskie a dla Nej wysokie libido. W każdą stronę jest to niekorzystne i każda z Was ma problem choć różnej natury.
Wystarczy po prostu być mniej przewrażliwionym na punkcie swojego problemu. Nie robiłabym afery gdyby ktoś mi napisał "o rany jak fajnie że Ci się obniżyło libido, które to tabletki??" - napisałabym nazwę i życzyła szczęścia by tak samo zadziałały...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:52   #29
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Wystarczy po prostu być mniej przewrażliwionym na punkcie swojego problemu. Nie robiłabym afery gdyby ktoś mi napisał "o rany jak fajnie że Ci się obniżyło libido, które to tabletki??" - napisałabym nazwę i życzyła szczęścia by tak samo zadziałały...
______
Nieważne co Ty miałaś na myśli, ja po prostu w taki sposób odebrałam Twoje wypowiedzi i czytając w jakim stylu prowadzisz dyskusję, dalej uważam,że jesteś uszczypliwa, lekko ironiczna. Ja mam taki problem, nie inny, ale nie traktuję go śmiertelnie poważnie,co już pisałam. Widzisz, ja się zmagam ze zbyt wysokim libido, a Ty wręcz przeciwnie. Nie musisz mi wcale życzyć wielu nocy bez seksu, bym wiedziała, jak się czujesz. Bez przesady, ja Twojej sytuacji nie jestem winna, a zabrzmiało to jakoś pretensjonalnie jak wyrzut,że ja mam ciągle ochote i jeszcze narzekam... i jeszcze wątek na wizażu zakładam o tym.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:25   #30
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Wysokie libido po plastrach,co staje się uciążliwe.

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
______
Nieważne co Ty miałaś na myśli, ja po prostu w taki sposób odebrałam Twoje wypowiedzi i czytając w jakim stylu prowadzisz dyskusję, dalej uważam,że jesteś uszczypliwa, lekko ironiczna. Ja mam taki problem, nie inny, ale nie traktuję go śmiertelnie poważnie,co już pisałam. Widzisz, ja się zmagam ze zbyt wysokim libido, a Ty wręcz przeciwnie. Nie musisz mi wcale życzyć wielu nocy bez seksu, bym wiedziała, jak się czujesz. Bez przesady, ja Twojej sytuacji nie jestem winna, a zabrzmiało to jakoś pretensjonalnie jak wyrzut,że ja mam ciągle ochote i jeszcze narzekam... i jeszcze wątek na wizażu zakładam o tym.
A Twoje hasła brzmią jak wyrzut że Ty masz POWAŻNY problem a my śmiemy narzekać że mamy odwrotną sytuację, zamiast się z niej cieszyć. I jeszcze o zgrozo, mamy czelność pytać jak się nazywają te plastry.
No i wybacz ale średnio mnie interesuje jak odbierasz moje wypowiedzi, bo takie nie są, to Twoje subiektywne odczucia, masz prawo je mieć.


Koniec moich wypowiedzi w tym temacie.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.