Stylizacja ślubna - pomysły ! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 00:47   #1
estherre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6

Stylizacja ślubna - pomysły ! :)


Hej dziewczyny !
dodaje moją suknie abyście mogły mi jakoś pomóc skompletować fryzure,makijaż i ogólnie wszytsko do sukni..bo za dwa i pół miesiąca ślub a ja jeszcze nie zdecydowana !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg timthumb.jpg (31,8 KB, 298 załadowań)
estherre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:08   #2
magda1200
Raczkowanie
 
Avatar magda1200
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 146
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

Ja bym dała taki bukiecik:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stpattys-styled-03.jpg (41,8 KB, 127 załadowań)
magda1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:03   #3
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

sorry,ale fotka sukni bez podstawowych info o tobie nie wystarczy,a jasnowidzek tu nie ma)). opisz siebie trochę, jak wyglądasz,co lubisz,czy masz już wybrany jakiś kolor przewodni ,zeby ew. dobrać kolor kwiatów do wystroju twojej sali itp.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:21   #4
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

Ciężko powiedzieć o ile dodatki typu biżuteria można doradzić, to fryzura i makijaż jest sprawą bardzo indywidualną, ciężko coś powiedzieć co będzie Tobie pasowało nie widząc Cię, fryzurę dobiera fryzjerka biorąc pod uwagę Twoją urodę, suknię i stan tego co masz na głowie podobnie z makijażem, jeśli chodzi biżu to myślę ze jakieś kolczyki i bardzo bardzo delikatny łańcuszek na szyję, gdyż suknia ma dużo świecących się ozdóbek.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Natomiast jeśli chodzi o bukiet, ja np swoim bukietem chcę po części nawiązać do stroików które będą na stołach, nie identycznie ale jednak żeby mało wspólne elementy, podobną kolorystykę, salę mam w kolorach : biel, bordo(krzesła) jest kilka drobnych elementów fioletu i kwiaty będę mieć w odcieniach bordo, trochę ciemnego różu, jasnego fioletu, kremu z dodatkiem zieleni w postaci margaretek z zielonymi środkami i zielonymi stokrotkami, myślę, że sama będziesz w stanie określić co będzie pasować, jeśli ustalisz sobie pewne zasady organizacji ślubu Jeśli zamawiasz bukiet u florystki na pewno coś Ci doradzi, szukaj też na google jest tam mnóstwo propozycji w galerii, na wizażu jest też osobny wątek o wiązankach ślubnych
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:26   #5
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

Witam ja również mam do Was prośbę o rade mam już swoją suknię (jeszcze w trakcie przeróbek) jednak nie wiem jaki dobrać do niej welon i biżuterię... chyba będę mieć włosy rozpuszczone tylko lekko podpięte te z przodu więc myślę że nie powinny wystawać spod welonu...? a włosy mam prawie do pasa....do tego jestem niską osobą więc nie wiem jaki welon najlepiej pasuje do mojej sylwetki...we włosach chce mieć też wpięty kwiat więc nie wiem co z biżuterią żeby nie przesadzić....proszę o rady
aha co do bukietu to planuję mieć w odcieniach niebieskiego/fioletu lub kolorowy jeszcze nie wiem ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaDSC00976.jpg (86,6 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez VeiN
Czas edycji: 2012-05-11 o 15:28
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:36   #6
magda1200
Raczkowanie
 
Avatar magda1200
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 146
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

VeiN, piękną masz suknie Myślę, że pasowała by do niej jakaś delikatna bransoletka i dłuższe kolczyki - bez naszyjnika, który mógłby wszystko przytłoczyć. A kwiat we włosach to dobry pomysł - można zrezygnować z welonu, no chyba ze bardzo chcesz. Chociaż uważam, ze dla niskiej osoby welon może być również przytłaczający
magda1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:29   #7
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

Dziękuje za odpowiedź nie chcę rezygnować z welonu, jakoś tak mi on dopełnia całości jak kropka na "i" ale nie robię wesela tylko uroczysty obiad więc pewnie zaraz po kościele go zdejmę ;] tylko nie wiem jakiej długości powinnam wybrać welon....i czy zwykłą mgiełkę czy ozdobioną np kryształkami? i czy jeśli wezmę długie kolczyki i będzie jeszcze kwiat i welon to czy to nie za dużo ?
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 16:06   #8
matkabeatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Stylizacja ślubna - pomysły ! :)

A ja nie musiałam myśleć o takich rzeczach trafiłam do salonu ślubnego Coline i tam pani Dorotka się mną zajęła, a na ślubie czułam się świetnie oraz słyszałam same pochwały, ale w sumie w taki dzień nikt Ci nic przykrego nie powie :P więc cieszę się, że sama sobie się podobałam i wyglądałam ślicznie
matkabeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.