Ehh te wyniki..... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 16:01   #31
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Ehh te wyniki.....

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Dlaczego korepetytorka nie powiedziała Ci o tym wcześniej? Przecież z tego powodu większość osób chodzi na korki, żeby opanować wstrzelenie się w klucz... To naprawdę nie od dzisiaj wiadomo, że na maturze z biologii połowa to wiedza, a druga połowa to właśnie umiejętność pisania pod klucz.
Słuchaj ona mnie uczyła jak najlepiej strzelać w klucz i co najlepiej pisać aby nie lać wody tylko zwięźle dobrze i na temat i na dodatek tak aby jakoś sie wpasować w ten klucz. Tyle, że ja na dodatek musiałam robić dwa razy wiecej pracy bo podstawę miałam w szkole - ale robiłam to co mogłam.


Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Ale zgadzam się, że dali ostry klucz, przewidywałam wynik o 5% wyższy u siebie, a jednak... Przypuszczam, że poleciało mi na tym eksperymencie z liśćmi i wątrobą ;/ A tyle tych zadań z eksperymentów ćwiczyłam. A do nich jest właśnie najpaskudniejszy klucz.
I popatrz, że sporo było tych zadań z eksperymentami. Na dodatek kilka było ABCD, i jeszcze ta zakreślanka z meduzami[?] o ile mi się dobrze kojarzy, że to meduzy bo już mi się nawet nie chcę w tę maturę zaglądać. No i pierwsze zadanie prawda-fałsz, gdzie jedna pomylka powoduje zero punktów tak samo jak w drugim zadaniu pomyłka i już zero punktów (o ile nie pomyliłam zadania). Poza tym kilka ostatnich zadań (te na ostatniej stronie) moim zdaniem były bardzo "głupie".
I ten klucz jest bardzo ścisły (nie taki jak w zeszłym roku) bo egzaminatorzy całe OKE doszły do wniosków, że to prosta matura i nie ma co popuszczać tylko sprawdzać tak jak jest w KLUCZU.
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.