Śkpsze miesiączki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 18:58   #1
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92

Śkpsze miesiączki ?


Hm...dostałam miesiączki poprawnie 30 dnia cyklu mam co 29-30 dni od dobrych 7 miesięcy pięknie ładnie przychodzi. Jestem młodą osobą bo mam dopiero 17 lat. Miesiączkuje od 13 roku życia i zawsze czas miesiączki to dla mnie było coś strasznego....Nie wiem co bym nie robiła zawsze mnie zalewało...Zawsze zostawiałam po sobie plamy i to było coś okropnego. Wtedy za to nic a nic mnie nie bolało ani brzuch ani piersi nic. A od listopada 2012 roku jest inaczej ;/ od listopada jest tak średnio dużo tej krwi jeszcze w listopadzie troche dużo było krwi a potem mniej . Np w grudniu było mniej i trwała 3 dni. W styczniu więcej w lutym mniej marzec i kwiecień więcej A teraz dostałam dziwnie , naprawde jest skąpszy ;/ tylko wczoraj (1 dzień) było dośc więcej tej krwi jak i dzisiaj w nocy a dzisiaj - tak średnio a w tym momencie jest tej krwi mało-nie jest może to plamienie ale jest skąpiej. I kurde boję sie że może to ciąża.,,,tylko jest jeden prblem JA NIE WSPÓŁŻYJE. Owszem z chłopakiem mamy swoje intymne sprawy,ale nie było stosunku między nami,boje się jednej sytuacji która zdarzyła się w połowie marca (miałam wtedy dni płodne ...) i jego sperma wylądowała na moim brzuchu,ale przecież miałam spodnie,majtki i zaraz po wytrsykku wytarłam się i poczułabym przedewszystkim że coś mi "tam" poleciało...I miałam okres po tym zdarzeniu i teraz-to już dwie miesiączki ;/zauważyłam również skrzepy krwi więc no kurde musi być to miesiączka ;/...Więc czy ciąże moge wykluczyć czy nie czy co to może być? Podkreśle że kiedyś miałam obfute miesiączki a teraz już są mniejsze...Kiedyś nic mnie nie blało a dzisiaj i wczoraj bardzo bolał mnie brzuch-w marcu miałam tak samo i od lutego przed miesiączką twardnieją i bolą mnie piersi. Więc może mi się coś pozmieniał w tych sprawach? Kurde sama już nie wiem...a jak to ciąża :C? Ale kurcze przeciez ja nie współżyje...
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.