Głodówka albo dieta dla bolącego brzucha... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 17:27   #1
Little_brunette
Przyczajenie
 
Avatar Little_brunette
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8

Głodówka albo dieta dla bolącego brzucha...


Hej

== Na początku chcę zaznaczyć, że sytuacja którą opisuję jest JEDNORAZOWA -nie mam bulimii ani żadnych wilczych apetytów ==


Mam nadzieję, że to dobre miejsce na zadanie mojego pytania. Niestety - z własnej głupoty i po kilkudniowym obżarstwie - mam straszne sensacje ze strony brzucha - boli, mdli, zgaga mnie chwyciła i kręci mnie powoli na migrenę...

Wiem, wiem, moja wina

Na chwilę obecną ratuję brzuszek herbatkami, miętą, zieloną, pu-erh, no i planuję nic już dzisiaj nie jeść natomiast zastanawiam się, bo chciałabym jutro przeprowadzić jednodniową głodówkę albo ostrą dietę żeby wszystko mi we flakach wróciło do normy i tutaj pojawia się moje pytanie:
Nie jeść tak zupełnie cały dzień nic? A jak jeść to co? Normalnie 3 posiłki? Czy dopiero jak poczuję głód (sądząc po tym jak czuję się teraz, pewnie jeśli poczuję głód W OGÓLE jutro to w okolicy pory obiadowej )

A w ogóle to jeśli jeść to jakie produkty? Bo kiedyś słyszałam że "lekkostrawne" to niekoniecznie te dietetyczne -np. podobno (!!) lekkostrawne jest pieczywo pszenne, banany (taka jest podobno dieta dla żołądkowców)

Poratujcie głupka

Chcę żeby mi się wszystko naprostowało i żebym od pojutrza mogła normalnie jeść jak zwykle
Little_brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:26   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Głodówka albo dieta dla bolącego brzucha...

Kieruj się wyczuciem. Jeśli organizm nie domaga się jedzenia, to bez sensu jest traktowanie się po babcinemu i wciskanie obiadków "żebyś była zdrowa" Przynajmniej oczyścisz organizm z tego syfu, który został w brzuszku po parodniowej sieście Ale jeśli zaatakuje Cię mały głód, albo - co gorsza - wilczy apetyt, wtedy bez wahania sięgnij po wafle ryżowe czy normalny obiad. Unikaj jednak smażonego, pieczonego i ostrego - najlepsze byłyby warzywa na parze
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:44   #3
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Głodówka albo dieta dla bolącego brzucha...

najbardziej lekko strawny jest kleik ryżowy
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:35   #4
barsawia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: Głodówka albo dieta dla bolącego brzucha...

Dziś pewnie po problemie. Nie jedz dużo przez kilka dni i wszystko wróci do normy. Wspomóż trawienie jakimś preparatem typu Verdin to przejdzie Ci szybciej
barsawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.