Prawdopodobieństwo ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 10:46   #1
bEsTiA9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Unhappy

Prawdopodobieństwo ciąży?


Witam.

Mam mały problem a dokładniej chodzi o to, że czuję ból w podbrzuszu, bolą mnie piersi jak przed okresem i tak już od tygodnia (soboty 21.06), dnia 22 uprawiałam przerywany seks z facetem i wyszedł ze mnie na długo przed wytryskiem. Jeszcze raz zaznaczę, że bóle przedmiesiączkowe zaczęły się dzień przed stosunkiem ale dziś jest już 03.07 a okresu wciąż nie ma... Wciąż odczuwam te bóle ale okresu nie ma... próbowałam gorącej kąpieli wręcz parzącej ale wciąż nic... I teraz moje pytanie... Czy duże jest prawdopodobieństwo ciąży czy po prostu tak mi się opóźnia przez stres... dodam, ze bardzo się tym stresuję i przez strach przed niechcianą ciążą aż nie mogę spać po nocy... Na test jest jeszcze za wcześnie...
Ps. Moje cykle są bardzo nieregularne... zdarzało się, że nie miałam okresu nawet do 3 miesięcy...
bEsTiA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:02   #2
euphora721
Rozeznanie
 
Avatar euphora721
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 778
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Cytat:
Napisane przez bEsTiA9 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam mały problem a dokładniej chodzi o to, że czuję ból w podbrzuszu, bolą mnie piersi jak przed okresem i tak już od tygodnia (soboty 21.06), dnia 22 uprawiałam przerywany seks z facetem i wyszedł ze mnie na długo przed wytryskiem. Jeszcze raz zaznaczę, że bóle przedmiesiączkowe zaczęły się dzień przed stosunkiem ale dziś jest już 03.07 a okresu wciąż nie ma... Wciąż odczuwam te bóle ale okresu nie ma... próbowałam gorącej kąpieli wręcz parzącej ale wciąż nic... I teraz moje pytanie... Czy duże jest prawdopodobieństwo ciąży czy po prostu tak mi się opóźnia przez stres... dodam, ze bardzo się tym stresuję i przez strach przed niechcianą ciążą aż nie mogę spać po nocy... Na test jest jeszcze za wcześnie...
Ps. Moje cykle są bardzo nieregularne... zdarzało się, że nie miałam okresu nawet do 3 miesięcy...

Ja też miałam różne myśli jeśli chodzi o mnie. Moja rada poczekaj tydzień i kup test albo idź do ginekologa. W którym dniu cyklu wtedy byłaś? Nie wiem czy to był Twój pierwszy raz czy nie, ale ja po swoim pierwszym razie chodziłam 'chora' przez prawie miesiąc... ból brzucha, nudności
__________________
Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy, ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu. ~ George Bernard Shaw
10.10.2014 Zdałam Prawko
28.10.2014 Znów szczęśliwa

Znów dbam o włosy
10.2014-12.2014 JUDO
12.2014 ćwiczę jak dzika
euphora721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:10   #3
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Nie martw sie. Nie sadze, zeby bylo jakiekolwiek prawdopodobienstwo. Niedlugo dostaniesz okres

A na przyszlosc zabezpieczaj sie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:11   #4
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze - brakiem ciąży.
Na przyszłość jednak...czy słyszałaś o skuteczniejszych metodach antykoncepcji niż stosunek bez żadnego zabezpieczenia?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:19   #5
bEsTiA9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Hej, nie to nie był mój pierwszy raz To mój drugi partner i w sumie z nim pierwszy raz to robiłam. Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć jaki to mój dzień cyklu bo mam baaardzo nieregularne ale hmm to będzie około hmm 27 dzień... coś takiego. Objawy mam i miałam przed stosunkiem jak przed okresem ale naprawdę strasznie się stresuję...

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Tak, tak... ale to był moment i już to robiliśmy. Teraz pozwalam mu na cokolwiek jedynie z prezerwatywą bo później obydwoje się stresujemy... Więc teraz pozostaje mi czekać na okres... Oby nastąpił...
bEsTiA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:56   #6
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Cytat:
Napisane przez bEsTiA9 Pokaż wiadomość
Hej, nie to nie był mój pierwszy raz To mój drugi partner i w sumie z nim pierwszy raz to robiłam. Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć jaki to mój dzień cyklu bo mam baaardzo nieregularne ale hmm to będzie około hmm 27 dzień... coś takiego. Objawy mam i miałam przed stosunkiem jak przed okresem ale naprawdę strasznie się stresuję...

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Tak, tak... ale to był moment i już to robiliśmy. Teraz pozwalam mu na cokolwiek jedynie z prezerwatywą bo później obydwoje się stresujemy... Więc teraz pozostaje mi czekać na okres... Oby nastąpił...
No i? Wez kalendarz i sobie zapisuj.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:34   #7
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Cytat:
Napisane przez bEsTiA9 Pokaż wiadomość
Hej, nie to nie był mój pierwszy raz To mój drugi partner i w sumie z nim pierwszy raz to robiłam. Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć jaki to mój dzień cyklu bo mam baaardzo nieregularne ale hmm to będzie około hmm 27 dzień... coś takiego. Objawy mam i miałam przed stosunkiem jak przed okresem ale naprawdę strasznie się stresuję...

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Tak, tak... ale to był moment i już to robiliśmy. Teraz pozwalam mu na cokolwiek jedynie z prezerwatywą bo później obydwoje się stresujemy... Więc teraz pozostaje mi czekać na okres... Oby nastąpił...
Skoro to 27 cyklu to zrób jutro test ciążowy- nie jest za wcześnie na niego.
I owszem, możesz być w ciąży uprawiając stosunek przerwany.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 13:04   #8
jolaaa91
Raczkowanie
 
Avatar jolaaa91
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gru
Wiadomości: 140
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży?

Kążdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży, więc na przyszłość zabezpieczaj się, bo potem będzie płacz.
Zrób test, powinien już wykazać ciążę.
__________________
Zbyt wiele tracimy myśląc o tym,
co powiedzą inni.
jolaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 14:04:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.