Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-13, 07:54   #2341
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Silikonowe paski ma, na mnie trzyma się super, ale fakt, że nie mam porównania np z Freya bo rozmiarówka kompletnie nie dla mnie
A Avę patrzyłaś?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:13   #2342
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Jejku kompletnie zapomniałam odpisać dziewczynom za podpowiedzi co do stron jeśli chodzi o stroje kąpielowe dla 65H....
dziękuje bardzo ale niestety ceny zabijają Dalii i niestety jeśli chodzi o wybór i wzory to porażka jestem załamana.

Zaraz koniec lata a ja bez stroju kąpielowego do tej pory....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeśli szukasz czegoś tanio to pomyśl nad Avą. Kupiłam czarny klasyczny na allegro za 85zł, a majtki dopasowałam z sieciówki za mniej niż 40. Mam ładny komplet za 125zł. Tylko ja brałam Avę miskę większą niż inne firmy. Czyli jak Dalia pasowała 65G tak Ava 65H

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2019-08-13 o 11:17
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 16:28   #2343
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz czegoś tanio to pomyśl nad Avą. Kupiłam czarny klasyczny na allegro za 85zł, a majtki dopasowałam z sieciówki za mniej niż 40. Mam ładny komplet za 125zł. Tylko ja brałam Avę miskę większą niż inne firmy. Czyli jak Dalia pasowała 65G tak Ava 65H

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O mamo... to tym cudem bym musiała brać 65I bo zwykły stanik mam 65H jakiejś polskiej firmy XD



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 21:12   #2344
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Na moje oko to właśnie Ava ma bardziej polską rozmiarówkę, a Dalii bliżej brytyjskiej (u mnie zarówno Dalia jak i Panache ma taki sam rozmiar). Musiałabyś sprawdzić, bo może akurat ta sama miska H by ci pasowała Może porównaj tabele rozmiarów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 07:27   #2345
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
O mamo... to tym cudem bym musiała brać 65I bo zwykły stanik mam 65H jakiejś polskiej firmy XD



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja noszę normalnie 65H, z Avy (piszę o kostiumie) pasowaly własnie 65I lub 70H
Wzięłam 70H, bo wolałam ciut luźniejszy obwód, 65 był o dziwo dość ciasny.
Wcisnęłabym się na siłę pewnie w swoją normalną miseczkę, ale że mam biust pełny górą, to bałam się, że będzie mi sie wylewał. Tak naprawdę byłam pomiędzy tymi miseczkami - ale bliżej większej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 14:28   #2346
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Na moje oko to właśnie Ava ma bardziej polską rozmiarówkę, a Dalii bliżej brytyjskiej (u mnie zarówno Dalia jak i Panache ma taki sam rozmiar). Musiałabyś sprawdzić, bo może akurat ta sama miska H by ci pasowała Może porównaj tabele rozmiarów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A no widzisz, kurcze nie pomyślałam jakoś o tabeli rozmiarów Żeby to wszystko porównać.

Jejku mam nadzieje ze trafie na coś konkretnego, bo już taka desperacja jest, ze nawet jakiś strój może być z chińczyka XD żeby tylko był chociaż teraz na jeden sezon....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja noszę normalnie 65H, z Avy (piszę o kostiumie) pasowaly własnie 65I lub 70H

Wzięłam 70H, bo wolałam ciut luźniejszy obwód, 65 był o dziwo dość ciasny.

Wcisnęłabym się na siłę pewnie w swoją normalną miseczkę, ale że mam biust pełny górą, to bałam się, że będzie mi sie wylewał. Tak naprawdę byłam pomiędzy tymi miseczkami - ale bliżej większej.


A jeżeli bym zamówiła z 3 stroje to myślicie ze można zwrócić je? Czy raczej nie ma szans ? Bo już nawet o czymś takim myślałam, ze przykładowo wyłożę z 500 zł na raz ale mam pare strojów i najwyżej wszystko oddam jeśli będzie złe...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 15:18   #2347
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Masz prawo w ciągu 14 dni od odebrania paczki odstąpić od kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 21:25   #2348
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Masz prawo w ciągu 14 dni od odebrania paczki odstąpić od kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To by była fajnie dobra to ide przeglądać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 21:53   #2349
Pomarancza9101
Raczkowanie
 
Avatar Pomarancza9101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 112
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć dziewczyny

Postanowiłam poszukać stanika dobrej jakości zamiast tanich sieciówek. Mój problem polega na tym, że za każdym razem, kiedy już miałam taki lepszy stanik, wracałam do tych tanich, bo nie odpowiadał mi efekt - mam nieduży biust, szeroko rozstawiony (szerokość w klatce piersiowej 80cm) i zależy mi na tym, by optycznie go powiększyć i zebrać jak najbliżej siebie. Nie podoba mi się to, że każdy dobrze dobrany stanik po prostu przylega do biustu i nic z nim nie robi, a najgorzej, kiedy obejmuje całą pierś, zasłaniając ją również od góry. Mi zależy na tym, by jednak coś z tych piersi pokazać I dlatego zawsze ostatecznie kończy się na push-upach - bardzo lubiłam taki wygodny z Cubusa, ale postanowiłam zainwestować w coś lepszego, bo jednak nawet jeśli efekt mi się podoba, to te sieciówki zużywają się bardzo szybko... Czytając trochę Waszych rad, zamówiłam biustonosze z Gorsenii, niby pasuje, ale to znowu nie to Czy to o czym mówię jest w ogóle w przypadku takich staników możliwe? Czy możecie coś polecić? Czy super push up, zdrowie i dobra jakość chodzą w parze? Czy trzeba się pogodzić z tym, co się ma, a efekt uzyskany dzięki tanim sieciówkom to maksymalne ściśnięcie, którego dobry stanik nie daje?
__________________

Pomarancza9101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 22:06   #2350
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Byłaś u braffiterki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 16:02   #2351
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pomarancza9101 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Postanowiłam poszukać stanika dobrej jakości zamiast tanich sieciówek. Mój problem polega na tym, że za każdym razem, kiedy już miałam taki lepszy stanik, wracałam do tych tanich, bo nie odpowiadał mi efekt - mam nieduży biust, szeroko rozstawiony (szerokość w klatce piersiowej 80cm) i zależy mi na tym, by optycznie go powiększyć i zebrać jak najbliżej siebie. Nie podoba mi się to, że każdy dobrze dobrany stanik po prostu przylega do biustu i nic z nim nie robi, a najgorzej, kiedy obejmuje całą pierś, zasłaniając ją również od góry. Mi zależy na tym, by jednak coś z tych piersi pokazać I dlatego zawsze ostatecznie kończy się na push-upach - bardzo lubiłam taki wygodny z Cubusa, ale postanowiłam zainwestować w coś lepszego, bo jednak nawet jeśli efekt mi się podoba, to te sieciówki zużywają się bardzo szybko... Czytając trochę Waszych rad, zamówiłam biustonosze z Gorsenii, niby pasuje, ale to znowu nie to Czy to o czym mówię jest w ogóle w przypadku takich staników możliwe? Czy możecie coś polecić? Czy super push up, zdrowie i dobra jakość chodzą w parze? Czy trzeba się pogodzić z tym, co się ma, a efekt uzyskany dzięki tanim sieciówkom to maksymalne ściśnięcie, którego dobry stanik nie daje?
Jaki masz model z Gorsenii i jakiego rodzaju dekoltu oczekujesz? Bo jesli masz szeroko rozstawiony biust, to moze niekoniecznie dekolt plunge jest dla Ciebie i lepiej sprawdzilby sie half-cup.
Poza tym ladny dekolt mozna osiagnac nie tylko puszapem, ale odpowiednia konstrukcja miski, przykladem sa modele na male biusty Ewy Michalak.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 17:57   #2352
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 12:10   #2353
Pomarancza9101
Raczkowanie
 
Avatar Pomarancza9101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 112
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jaki masz model z Gorsenii i jakiego rodzaju dekoltu oczekujesz? Bo jesli masz szeroko rozstawiony biust, to moze niekoniecznie dekolt plunge jest dla Ciebie i lepiej sprawdzilby sie half-cup.
Poza tym ladny dekolt mozna osiagnac nie tylko puszapem, ale odpowiednia konstrukcja miski, przykladem sa modele na male biusty Ewy Michalak.
To były balkonetki Chciałabym zebrania piersi do siebie, tak żeby przy koszulce z większym dekoltem było to widoczne (i co nieraz udawało mi się przy użyciu tych gorszego sortu staników które jednak szybko się zużywały). Nie chodzi mi rzecz jasna o biustonosz wypchany materiałem tak, że pod koszulką biust wydaje się dwa razy większy Chodzi mi o to, by wyciągnąć z naturalnego biustu tyle, ile można, i zaprezentować go najlepiej zamiast zakrywania.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i pytam właśnie o to, które są dobre Być może ktoś poleci konkretne marki lub modele, sprawdzające się w przypadku małego biustu. Bo zazwyczaj, kiedy przeglądam strony, biustonosze są prezentowane na większym od mojego biuście (np. średnim), co wygląda świetnie, a niestety nie wygląda tak samo na mniejszym, nieraz okazuje się, że stanik obejmuje całą pierś, zupełnie inaczej niż na zdjęciu, no i nie daje takiego efektu wizualnego zebrania. A w przypadku niektórych od razu widzę, że efekt nie jest taki, jaki chciałabym osiągnąć, dlatego zaczęłam zastanawiać się, czy to w ogóle możliwe A rozmiar dobierałam według tych 'dobrych' kalkulatorów. I np. te z Gorsenii rzeczywiście pasują, ale wizualnie to nie było to (przede wszystkim dobrze przylegały) i tak właśnie wyglądało moje kolejne podejście do lepszej jakości staników. A jednak chciałabym znaleźć dla siebie coś idealnego, natomiast gubię się w tych najbardziej polecanych polskich i brytyjskich firmach, bo odnoszę wrażenie, że i tak najlepiej prezentują się na większym biuście.
__________________

Pomarancza9101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 13:14   #2354
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jaki masz model z Gorsenii i jakiego rodzaju dekoltu oczekujesz? Bo jesli masz szeroko rozstawiony biust, to moze niekoniecznie dekolt plunge jest dla Ciebie i lepiej sprawdzilby sie half-cup.
Poza tym ladny dekolt mozna osiagnac nie tylko puszapem, ale odpowiednia konstrukcja miski, przykladem sa modele na male biusty Ewy Michalak.

Te modele Ewy mają jakąś nazwę? Bo się nigdy nie mogę połapać w tych oznaczeniach
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 18:04   #2355
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Pomarancza9101 Pokaż wiadomość
To były balkonetki Chciałabym zebrania piersi do siebie, tak żeby przy koszulce z większym dekoltem było to widoczne (i co nieraz udawało mi się przy użyciu tych gorszego sortu staników które jednak szybko się zużywały). Nie chodzi mi rzecz jasna o biustonosz wypchany materiałem tak, że pod koszulką biust wydaje się dwa razy większy Chodzi mi o to, by wyciągnąć z naturalnego biustu tyle, ile można, i zaprezentować go najlepiej zamiast zakrywania.



No i pytam właśnie o to, które są dobre Być może ktoś poleci konkretne marki lub modele, sprawdzające się w przypadku małego biustu. Bo zazwyczaj, kiedy przeglądam strony, biustonosze są prezentowane na większym od mojego biuście (np. średnim), co wygląda świetnie, a niestety nie wygląda tak samo na mniejszym, nieraz okazuje się, że stanik obejmuje całą pierś, zupełnie inaczej niż na zdjęciu, no i nie daje takiego efektu wizualnego zebrania. A w przypadku niektórych od razu widzę, że efekt nie jest taki, jaki chciałabym osiągnąć, dlatego zaczęłam zastanawiać się, czy to w ogóle możliwe A rozmiar dobierałam według tych 'dobrych' kalkulatorów. I np. te z Gorsenii rzeczywiście pasują, ale wizualnie to nie było to (przede wszystkim dobrze przylegały) i tak właśnie wyglądało moje kolejne podejście do lepszej jakości staników. A jednak chciałabym znaleźć dla siebie coś idealnego, natomiast gubię się w tych najbardziej polecanych polskich i brytyjskich firmach, bo odnoszę wrażenie, że i tak najlepiej prezentują się na większym biuście.
Balkonetka to raczej nie jest od zbierania biustu do dekoltu. Od robienia dekoltów są albo plunge, które zbierają biust do środka/dekoltu V, albo half-cupy, które zbierają biust do góry do dekoltów okrągłych/karo.
Skoro brakuje Ci tego, jak wyglądają modele na małym biuście, to tym bardziej polecam Ewę Michalak, staniki są targetowane na konkretne rozmiary i prezentowane na modelkach o odpowiadającycm targetowi biustach, a nie jak to bywa w wielu markach, po prostu przeskalowywane z konstrukcji D+ na mniejsze rozmiary, co przeważnie nie daje dobrych efektów.

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Te modele Ewy mają jakąś nazwę? Bo się nigdy nie mogę połapać w tych oznaczeniach
Oznaczenia Effuniaków są rzeczywiście mało przejrzyste, ale wystarczy popatrzeć na modelki, żeby się dowiedzieć, na jaką kategorię biustów jest dany model.
Na małe biusty są obecnie:
3D Plunge KLIK
M Plunge KLIK
CHP Half-cup obecnie tylko jeden model KLIK
3DM miękki też tylko jeden model KLIK.

Z powyższych mam 3D Beżuś i M Perłowy w rozmiarze 70B.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:04   #2356
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 01:03   #2357
rozsa
Przyczajenie
 
Avatar rozsa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie stroje kąpielowe na duży rozmiar ? Szukam ładnych i najlepiej usztywnianych miseczek na 65H




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może zerknij sobie na łódzką firmę Novella? Ja tam w zeszłym roku, w ich sklepie stacjonarnym, kupiłam sobie całkiem solidny kostium dwuczęściowy za ok. 100 zł, jeśli dobrze pamiętam. Mają spory wybór rozmiarów. Wzory i kolory to raczej widziałam takie klasyczne, tzn. dużo zieleni i niebieskości i jakieś maziaje albo coś w stylu kwiatów/ liści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 08:35   #2358
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć, uwielbiam temat biustonoszy cieszę się że na was trafiłam. Mogę delikatnie dołączyć?
Mam pytanie noszę triumpha 80e czy któraś z was ma może porównanie z ava? Jaki rozmiar by na mnie pasował? Wiem wiem trzeba przymierzyć i to zrobię ale dopiero w tygodniu a już się napalilam przeglądam allegro i są piękne i właśnie 80e i teraz nie wiem czy brać w ciemno.
Jak któraś z was też nosi/nosiła triumpha to będę wdzięczna za podpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:15   #2359
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2019-08-18 o 10:17
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 15:29   #2360
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za podpowiedź to może spróbuję sobie zamówić 85f. Mam nadzieję że będę mogła zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 19:01   #2361
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź to może spróbuję sobie zamówić 85f. Mam nadzieję że będę mogła zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W każdym sklepie internetowym możesz zwrócić w ciągu 14 dni, bo takie jest prawo konsumenta w Polsce.
Tylko uważaj, żeby np nie odrywać żadnych naklejek (często są w majtkach takie) i że wszystkimi metkami odesłać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 19:09   #2362
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2019-08-19 o 19:11
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 00:41   #2363
Pomarancza9101
Raczkowanie
 
Avatar Pomarancza9101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 112
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuję za pomoc, właśnie o to mi chodziło Spróbuję Ewy Michalak w takim razie i zobaczymy
__________________

Pomarancza9101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 10:07   #2364
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej.Drogie Panie.Pierwszy raz skusiłam się na bieliznę firmy Gorteks.Kupiłam biustonosz-model Kendal, push up zapinany z przodu-cudo!Niestety okazał się mieć dość dziwnie zbudowaną miseczkę.Patrząc z boku biust nie wygląda na zaokrąglony tylko uformowany w taki stożek.Od dołu jest spłaszczony. Generalnie biust z przodu wygląda świetnie ale z boku...dziwnie i nienaturalnie.Kupiłam dwa rozmiary( w razie czego ) i oba miały identycznie uformowane miseczki-widać ten typ tak maNawet po wyjęciu wkładek efekt jest nadal taki sam. Stwierdziłam, trudno.Szukam dalej. Miałam kilka modeli "do ew. kupienia" zapisanych na stronie, patrzę a to też firmy Gorteks Upatrzyłam dwa modele półgorsetów :Charlize i Paris.Czy któras z Was może testowała(lub ma )te modele?Czy ten efekt spłaszczenia od dołu jest "normą" w tej firmie?Może to widzę tylko ja, ale bardzo mi się to nie podoba.Ostatnio nakupowałam staników (i naodsyłałam), więc mam dość kolejnych zakupów w ciemno-wolałabym się upewnić czy to był przypadek w tamtym modelu czy oni tak po prostu szyją push upy…?
Ps.Dodam że noszę 70C więc może w przypadku większych piersi to nie rzuca się w oczy, w moim przypadku każde zniekształcenie tego co mam jest nie do przyjęcia

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2019-08-21 o 10:09
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 11:54   #2365
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Upatrzyłam dwa modele półgorsetów :Charlize i Paris

Czy chodzi może o ten Paris?

https://www.gorteks.com.pl/product-p...z-push-up.html


Ja miałam https://www.gorteks.com.pl/product-p...z-push-up.html który wydaje się inną wersją kolorystyczną i odesłałam. Te "zakładki" wydawały się być płaskie i kanciaste przez co biust nie był taki ładny okrągły tylko jakiś taki jak "opakowany w karton". Ostatnio testowałam też kilka innych modeli z gortexu i tylko jeden zostawiłam. Wszystkie dziwnie mnie spłaszczały, ale co model to w inny sposób. Zostawiłam ten https://www.gorteks.com.pl/product-p...ztywniany.html . Ale nie jest on jakiś super. Po prostu potrzebowałam czegokolwiek. Też mam 70C (

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2019-08-21 o 11:56
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 12:30   #2366
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 06:40   #2367
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Czy chodzi może o ten Paris?

https://www.gorteks.com.pl/product-p...z-push-up.html


Ja miałam https://www.gorteks.com.pl/product-p...z-push-up.html który wydaje się inną wersją kolorystyczną i odesłałam. Te "zakładki" wydawały się być płaskie i kanciaste przez co biust nie był taki ładny okrągły tylko jakiś taki jak "opakowany w karton". Ostatnio testowałam też kilka innych modeli z gortexu i tylko jeden zostawiłam. Wszystkie dziwnie mnie spłaszczały, ale co model to w inny sposób. Zostawiłam ten https://www.gorteks.com.pl/product-p...ztywniany.html . Ale nie jest on jakiś super. Po prostu potrzebowałam czegokolwiek. Też mam 70C (
Dzięki za odpowiedź.Chodzi mi o półgorset Paris:
https://www.gorteks.com.pl/product-p...t-push-up.html
i Charlize:
https://www.gorteks.com.pl/product-p...t-push-up.html

Rozumiem teraz że nie tylko ja mam takie odczucia...A szkoda bo piękne mają modele.Ten Kendal ma tak piękny tył z koronki i ta wygoda zapięcia z przodu-super po prostu!No ale chyba każda z nas woli mieć okrągłe piersi a nie jakieś "czuby"

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Domyślam się więc że to push upy mają tak zrąbaną konstrukcję. Niestety przy moim biuście zwykłe usztywniane nie dają dobrego efektu.Szkoda na prawdę szkoda.Dawno nie urzekły mnie tak jakiekolwiek biustonosze jak tej firmy.Szkoda że tylko na zdjęciach... Swoją drogą czy jak tworzą dany model to nie przyglądają się wnikliwie jak leży na biuście?Czy aby na pewno go upiększa a nie deformuje?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 07:30   #2368
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2019-08-22 o 07:32
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 07:45   #2369
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Swoją drogą czy jak tworzą dany model to nie przyglądają się wnikliwie jak leży na biuście?Czy aby na pewno go upiększa a nie deformuje?
Bo dany model bedzie roznie lezal na roznych biustach. Piersi potrafia byc naprawde bardzo rozne. Stad okreslenie "kompatybilny\niekompatyb ilny" z konkretnym biustem.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2019-08-22 o 07:47
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 06:39   #2370
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie, nie uprzedzam się.Ale ja po prostu potrzebuję push upa...Dwójka dzieci "nadszarpnęła" mój biust...Kiedyś nosiłam tylko półusztywniane bez "powiększaczy" i było super.Teraz jakoś nie mogę...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.