DermaPen stamp MyM - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-06, 09:54   #1051
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez bst Pokaż wiadomość
Witam
przeczytałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi (albo przeoczyłam) na nurtujące mnie pytanie.
O co chodzi z tą maksymalną ilością nakłuć? Jedne urządzenia mają 10000 a inne 22000 nakłuć na minutę. Czy chodzi o to, że przy większej ilości nakłuć szybciej przeprowadzimy zabieg?
Chciałabym zakupić dermapen, bo trochę mi żal pieniędzy na zabieg u lekarza. Za dermapen 4.0 na twarz i szyję płacę 900 zł. A myślę, że mogłabym sama ogarnąć temat. Raczej botoks i wypełniacz sama sobie nie podam (tu jednak zainwestuję w lekarza), ale dermapen chyba nie jest taki straszny i przy zachowaniu higieny oraz zakupie wyłącznie certyfikowanych mezokoktajli nie powinnam sobie zrobić krzywdy.
Dermapeny mają kilka prędkości i faktycznie na najszybszej -szybciej uzyskasz efekt zaczerwienienia (czyli w krótszym czasie więcej nakłuć). Ja np. nie pracuję na najwyższych , wolę średnie prędkości.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 09:28   #1052
Dorota__P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mnie Dermaheal Eye Bag ani nie pomógł ani nie zaszkodził.

Moim problemem są cienie i worki plus małe poduszki tłuszczowe. Robiłam samodzielnie 3 serie nakłuć dermapenem, następnie - za radą z forum- 3 serie mezoterapii co 2 tyg. w gabinecie ( nie jestem w stanie się sama). Zabiegi bez znieczulenia, 0,75ml pod oko, 7-8 wkuć. Piekło okrutnie. Lekarz doradził mi preparat Prostrolane Inner B SE ( kwas hialuronowy w składzie) U Mirackiego nie pracują na tym preparacie. Czy ktoś z Was go używał albo słyszał opinie? Cena za jeden zabieg w gabinecie w Warszawie to ok 1000zł, czyli tyle co 3 zabiegi preparatem Eye Bag.
Dorota__P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-18, 17:42   #1053
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, znacie może markę INFINI? Mają ciekawe ampułki do mezoterapii w dobrej cenie, ale nie jestem pewna czy również do mezoterapii mikroigłowej się nadają.

Kupiłam dermapen Dr Pen Ultima M8 i na razie jestem zadowolona. Raz zrobiłam zabieg, taki na początek zapoznawczy. Bez znieczulania. Na ampułce Syis ze śluzem ślimaka helix extract, całą twarz nakłuwałam 0,5 mm (oko 0,25), nie bolało. Także następnym razem zwiększę głębokość nakłuwania.

Edytowane przez bst
Czas edycji: 2023-03-18 o 17:51
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-19, 14:26   #1054
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez bst Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może markę INFINI? Mają ciekawe ampułki do mezoterapii w dobrej cenie, ale nie jestem pewna czy również do mezoterapii mikroigłowej się nadają.

Kupiłam dermapen Dr Pen Ultima M8 i na razie jestem zadowolona. Raz zrobiłam zabieg, taki na początek zapoznawczy. Bez znieczulania. Na ampułce Syis ze śluzem ślimaka helix extract, całą twarz nakłuwałam 0,5 mm (oko 0,25), nie bolało. Także następnym razem zwiększę głębokość nakłuwania.

Ja stosuję Infini M532 taki trochę odpowiednik cytocare. Stosuję do dermapena tylko, gdyż jak robiłam igłą to były opuchnięcia gule i alergia. Uczucie ciepła.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 20:14   #1055
Aloj1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hejo!

Chciałabym zapytać jaki masz sprzęt do mezoterapii, chciałabym sobie taki kupić bo ceny gabinetowe zabiegu są strasznie wysokie ! Jest to mega zabieg, który chętnie wykonywałabym sobie w zaciszu domowym ❤️ . Dlatego liczę na polecajke „pistoletu” do mezo ;-) z góry dziękuje za odpowiedz!
Aloj1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 12:57   #1056
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zrobiłam w środę sobie i mężowy Venome RetinolShot zabieg i dzisiaj skóra się łuszczy ale tak lżej niż miesiąc temu gdy zrobiłam Tca domowy ( czyli połączyłam Tca Kwas woda utleniona i kwas kojowy).
plusem Retinol jest fakt, że sam zabieg nie piecze ale trzeba ok 6 godzin mieć maseczkę na sobie z retinolem. Planuję jeszcze drugi zabieg za jakieś 3 tygodnie bo to ostatni dzwonek przed latem. Tca będę mogła zrobić też w lecie.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Jejku naprawdę widać efekty świadomej ( chociaż taniej ) pielęgnacji oraz dermapenu . Kupiłam też peeling kawitacyjny z jonoforezą i Ems.
Fajnie móc samej robić sobie zabiegi oraz męzowi. Z kosmetyków pod dermapen ( igłpolecam Venome Btx, SRS Lift , Pink Glow, Venome Collagen. To podaję najczęściej igłą kilka wkłuć. mam takie jędrne policzki, że się cieszę. Jeszcze muszę wrócić do masażu bo guasha mi się zepsuło. Z kosmetyków antiage tanich mogę polecić retinol nacomi 1%, serum Lirene Resweratrol tanie a boski skład, AVA C-KKorektor zmarszczek, Pod oczy warto wypróbować Skinimal serum pod oczy. Stosuję też serum z wit C rano Eveline Perfection. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum bo moja skóra jest teraz idealna. Maluję się bo bardzo lubię ale prawie podkładu nie muszę używać.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 17:52   #1057
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: DermaPen stamp MyM

ksiegowa10 miło czytać, że domowy dermapen daje zadowalające efekty. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę, więc nie bardzo mam się jeszcze czym pochwalić. Dziękuję za polecenie ampułek i kosmetyków. Zamówiłam sobie kilka z Skinimal, nawet przystępne cenowo. A do jutra w drogerii natura jest na nie darmowa dostawa od 19 zł.

Zrobiłam trzy zabiegi na twarz.
Pierwszy taki zapoznawczy, pisałam wcześniej.
Drugi z ampułką INFINI Premium Meso M 532, całkiem fajna konsystencja nie spływa za bardzo z twarzy i wydajna. Oczy robiłam nakłucia 0,5 mm, a reszta twarzy 1 mm. Miałam zaczerwienienie 36 h. Skóra nie bardzo się łuszczyła. Zero podpuchnięcia. Jeśli będę kupowała następną ampułkę to wezmę raczej INFINI Premium Meso L 715, bo jednak ja jestem w wieku 40+.
Wczoraj robiłam trzeci raz dermapen na twarz i szyję. Nakłucia takie same jak poprzednie + szyja 1 mm. Ampułka Ares Anti-Age 4ml. I tu mam mieszane uczucia, bo konsystencja bardzo żelowa. Ciężko było wydobyć igłą ze strzykawką z ampułki z systemem flipp-off (gumka). Chyba jeszcze nie mam wprawy, albo ta żelowa konsystencja faktycznie przeszkadzała. Niby fajnie, że żelowa konsystencja, bo w ogóle nie spływała z twarzy, ale wydajność mega słaba. 4 mm ledwo starczyły na twarz, szyję musiałam zrobić INFINI Premium Meso M 532. No i po zaschnięciu ampułki zrobiła się taka maska na twarzy, że nie mogłam nią ruszać. Na szczęście po zastosowaniu zinalfat uczucie minęło. Na drugi dzień mam lekko czerwoną skórę twarzy. Zero podpuchnięcia.

Może za małe te nakłucia robię, bo po dermapenie u lekarza twarz była czerwona do 3 dni. Podpuchnięta szczególnie pod oczami i pod oczami na drugi dzień rano skóra była bardziej wiotka, jakby zmarszczona (tego się bałam, że nie minie, ale jakoś zawsze wracała do formy). No i było spore złuszczanie. Efektów nie zauważyłam, bo byłam tylko 3 razy w odstępach 3 miesięcznych. Taki odstęp między zabiegami zalecił mi lekarz, chyba tylko po to, abym nazbierała kolejne 900 zł na zabieg. Jaką ampułkę stosował to nie wiem, bo nie powiedział, a ja wówczas nie miałam świadomości, że coś tam się daje.
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 08:30   #1058
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Alicjaam123 Pokaż wiadomość
A co myślicie o zabiegu z Retix C,? może ktoś robił,?
Jak się ma do dermapenu?
trochę odświeżę. Stosuję Retin C sama, w domu, co rok, sezonowo przed latem. Zabieg jest bardzo prosty. Nakładasz na kilka godzin i zmywasz po danym czasie. Potem nakładasz preparat pielęgnacyjny po zabiegu to wszystko. Na co trzeba uważać. Jest to bardzo silny zabieg czystym kwasem retinolu. Ma silne właściwości złuszczające. Ja nakładam go na 5h max. Dla wrażliwszych skór lub na pierwszy raz, lepiej skrócić ten czas do 3h, żeby sobie ekstremalnie nie podrażnić skóry. Po zabiegu zaczyna się w przeciągu 2-3 dni proces silnego złuszczania. Skóra schodzi dosłownie płatami, odsłania się ładna, gładka i napięta skóra. Ale proces leczenia niestety trwa około tygodnia zanim skóra dojdzie do siebie i naprawdę wyglądasz nieciekawie, nałożenie make up graniczy z cudem, ze względu na silne łuszczenie. Dobre, delikatne kremy, olejki w tym czasie do nawilżania skóry. Zabieg robię raz, bez jakiś serii, nie jest to moim zdaniem potrzebne, chyba że chcesz mieć efekt utrzymany, ale daruje sobie co chwilę wyglądać jak wąż Zabieg odnawia skórę, regeneruje, ale nie działa na zmarszczki, tzn. nie spłyca ich. Jest to swego rodzaju peeling kwasem, fajny do przygotowania skóry na wiosnę, żeby pozbyć się martwego naskórka po zimie.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2023-06-27 o 08:34
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-29, 19:23   #1059
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: DermaPen stamp MyM

Już jakiś spory czas kupiłam dermapen. I oczywiście kilka zabiegów, kartidze, maski po zabiegowe, krem znieczulający.

I to wszystko leży już z pół roku przynajmniej.

Niech mnie ktoś zmotywuje, że warto. Że są efekty
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 13:39   #1060
Karolkaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Karolkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 19
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witam wszystkich,

Mam pytanko: gdzie mogę dostać krem znieczulający? Możecie podać jakieś konkretne nazwy.
__________________
Pozdrawiam
Karolkaaaaa
Karolkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 20:31   #1061
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny jak często można robić zabieg nano? i czy mogę go naprzemiennie robić z innymi igłami?
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-05, 08:10   #1062
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często można robić zabieg nano? i czy mogę go naprzemiennie robić z innymi igłami?
Nano co 2 tyg pozostałe igły w zaleznosci od głebokosci nakłuc-jesli przekraczają 1 mm regeneracja trwa 4 -6 tyg
Mieszając zachowuj odstępy potrzebne do regeneracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 19:53   #1063
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witam, jestem początkująca, jaki dermapen polecacie? Na rynku jest ich dużo, tanie i drogie... gubię się. Nie chcę kupić badziewia, ale też i nie chcę przepłacić. Mam już swoje lata i potrzebuję porządnego ujędrnienia skóry, polepszenia owalu i redukcji bruzd nosowo-wargowych. Ktoś mi pomoże?
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-03, 23:33   #1064
doroti371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witam serdecznie

Jakie proponujesz ampułki do mezoterapii mikroigłowej dla osoby 50+ ( sucha skóra pozbawiona blasku i zmarszczki)
doroti371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-04, 13:59   #1065
doroti371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołku drogi mam do Ciebie parę pytań ( fajnie jak mogłabym Ciebie mieć na priv)

Jestem po 50 -tce sucha skóra wiotka+zmarszczki Czekam na dermapen (będę się uczyć mezoterapii mikroigłowej) Jaki poleciła byś mi ampułki - koktajle na twarz szyję i dekolt

Czy mogłabyś odezwać się do mnie na Messengera szukaj Dorota Minkiszak ( Jest tylko jedna,) Proszę będę wdzięczna 😘
doroti371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 21:12   #1066
Letycja5255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć dziewczyny

Przymierzam się do spróbowania dermapenu, mam zamiar kupić dr pen A6S. Na twarz zamierzam zastosować osocze (ze względu na pracę mam sprzęt i warunki) słyszałam, że świetnie działa, może któraś ma doświadczenie ?
Problemy w tej partii to głównie : rozszerzone pory, przebarwienia po trądziku, pierwsze oznaki starzenia, nierówny koloryt, a także spora blizna po kociej łapce.
Ponadto, zamierzam wypróbować także na stare rozstępy na pośladkach i umiarkowany również celulit w tej okolicy. Nigdy specjalnie to akurat mi nie przeszkadzało, ale mając sprzęt będę testować. Czy ktoś ma może doświadczenie z ampułkami na tą partię i te problemy ?
Letycja5255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 11:56   #1067
alicja171990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej dziewczyny,
chodziłam na dermapen do kosmetyczki, ale obecna cena 400zł motywuje mnie do tego, aby zacząć robić sama sobie zabieg.
Rozglądam się które urządzenie kupić. Co doradzicie? czy ten z poniższego linku będzie okej?


https://allegro.pl/oferta/dr-pen-m8c...pen-8148919231


P.S. Widziałam takie same na Aliexpress po 250-300zł - czy to to samo czy jakieś podróbki???
alicja171990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 19:35   #1068
Literatka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Letycja5255 było o tym w wątku. Polecane ampułki Tegoder Mesoter Anti-Stretch marks i MCCM Centella Asiatica.

alicja171990 ten z linku ma i poleca ta babka xxx
Też było na wątku, zależy czy zależy Ci na czasie i nie masz problemów z Ali. Może Ci przyjść z Ali oryginalny i w porządku, ale nie musi. Ja nie zamawiałam z Ali, bo mi paczki dochodzą do Polski, ale już nie bezpośrednio do mnie. Zamówiłam na Allegro i zobaczę czy przyjdzie oryginalny, najwyżej zwrócę.
Edit - przyszedł oryginalny i w porządku

Edytowane przez Literatka88
Czas edycji: 2024-03-15 o 21:59
Literatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-26, 18:07   #1069
Hourglass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

dziewczyny jestem starym wyjadaczem z dr.penem

ostatnio byłam na mezoterapii igłowe która wykonywana była takim pistoletem:

https://luxusnatury.pl/pistolet-do-m...631920455.html

w sumie żadna filozofia- wiem jakie ampułki wybrać
na pistolecie ustawia się głębokość - po co przepłacać 3x za każdym razem, można zrobić w domu

ale

koszt tego pistoletu- czy ktoś znalazł coś podobnego?
szukam wszędzie i nie mogę nic znaleźć w ludzkiej cenie
jest dużo maszyn na ali do rf mikroiglowej ale nic właśnie takiego:/
Hourglass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.