Akademik i ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 18:17   #1
isabella_swan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52

Akademik i ja


Witam. Niedługo będe prawdopodobnie mieszkała w akademiku. Nie mam nic przeciwko, ale... będe się wstydziła. Chodzi o moją cerę. Ogólnie nie jest w złym stanie, ale mam na całej twarzy okropny rumień, bez makijażu wyglądam jak burak, tak jest cały czas. Wiadomo, że będe sie malowała na zajęcia itp. ale gdy np. będe wstawała rano, to wszyscy mieszkańcy których spotkam w pokoju albo na korytarzu będą mnie widzieć. I nie przesadzam, naprawdę bardzo źle wygląda moja cera. Może macie jakieś rady, co na to poradzić? Bo w makijażu nie będe non stop chodziła...
__________________
isabella_swan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:20   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Witam. Niedługo będe prawdopodobnie mieszkała w akademiku. Nie mam nic przeciwko, ale... będe się wstydziła. Chodzi o moją cerę. Ogólnie nie jest w złym stanie, ale mam na całej twarzy okropny rumień, bez makijażu wyglądam jak burak, tak jest cały czas. Wiadomo, że będe sie malowała na zajęcia itp. ale gdy np. będe wstawała rano, to wszyscy mieszkańcy których spotkam w pokoju albo na korytarzu będą mnie widzieć. I nie przesadzam, naprawdę bardzo źle wygląda moja cera. Może macie jakieś rady, co na to poradzić? Bo w makijażu nie będe non stop chodziła...
a co można na to poradzić? przecież nie założysz sobie torby na głowę
nie każdy bez makijażu wygląda idealnie, w akademiku też mieszkają ludzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:29   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Akademik i ja

Właściwie to nic nie poradzisz.W końcu każdy wygląda inaczej bez makijażu i w makijażu.Ja bym nie wpadała w paranoję i myslała,że ''każda z nas wstaje bez makijażu''
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:31   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Akademik i ja

Po prostu olej to Inni też przecież nie wyglądają idealnie przez 24 godziny na dobę Tak samo jak inni będą widzieć Ciebie bez makijażu, tak Ty będziesz widziała innych zanim się pomalują
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:31   #5
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Akademik i ja

na początku może i będziesz się czuła niezręcznie ale po jakimś czasie... ja tam chodzę w piżamie, powyciąganych dresach i bez makijażu, w roztrzepanych włosach i mam gdzieś kto mnie widzi i co sobie myśli :P nie mam zamiaru ciągle być idealna bo niby po co? to zwykłe życie.. radzę się przyzwyczaić bo tak wszyscy chodzą
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:33   #6
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Akademik i ja

Jestem pewna że rano po akademiku kręci się masę dziewcząt nieumalowanych i jestem również pewna że nie każda ma piękną nieskazitelną cerę Nikt na pewno szczególnie nie zwróci na to uwagi. Nie myśl o tym bo można obłędu dostać, a potem słyszy się takie kwiatki że dziewczyny 24/24 w makijażu, nawet w nocy
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:38   #7
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Akademik i ja

Internat / akademik to miejsce gdzie po pewnym niedługim czasie ludzie zaczynają być ze sobą zżyci, czuć sie przy sobie swobodnie. Uwierz mi, kilka dni i minie skrępowanie.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 18:46   #8
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Akademik i ja

W akademiku nikogo nie będzie obchodziło, czy chodzisz w makijażu, czy bez Serio. Ja pomykam rozczochrana, w nieumytych włosach, w samym szlafroku, z podkrążonymi oczami... I tak pomyka też całe piętro, to nie jest dla nikogo widok szczególny ani zadziwiający.
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:50   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Akademik i ja

nie ma sie co przejmowac i niepotrzebnie nakrecac. ludzie chodza po akademiku w dresach i porozciaganych koszulkach
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:51   #10
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Akademik i ja

Nikt nie ma idealnej cery i nikt nie jest idealny ja zawsze po szkole zmywam makijaż, przebieram się w dresy i tak chodzę po domu, a w dodatku po wstaniu moja twarz jest tłusta i świeci się jak latarnia ... i podejrzewam, że w akademiku robiłabym to samo, wątpię, żeby kogoś obchodziło, że mam zasyfioną mordkę czy nieumyte włosy.. jesteśmy zwykłymi ludźmi, a nie paniami poprawionymi photoshopem poza tym będą mogli podziwiać Cię 'odstawioną' na zajęciach, wykładach, czy co tam jest na studiach

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-04-24 o 18:52
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:51   #11
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Internat / akademik to miejsce gdzie po pewnym niedługim czasie ludzie zaczynają być ze sobą zżyci, czuć sie przy sobie swobodnie. Uwierz mi, kilka dni i minie skrępowanie.
Może na noc taki krem klik. Sama nie używałam jeszcze, ale do używania 'po domu' i na noc wydaje mi się ok. Jest niedrogi, możesz spróbować
A poza tym nikt nie jest idealny i sama widzisz, że spotkało Cię tutaj zrozumienie i dziewczyny z akademika pewnie nie będą gorzej podchodziły do tego, głowa do góry
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 18:56   #12
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Może na noc taki krem klik. Sama nie używałam jeszcze, ale do używania 'po domu' i na noc wydaje mi się ok. Jest niedrogi, możesz spróbować
A poza tym nikt nie jest idealny i sama widzisz, że spotkało Cię tutaj zrozumienie i dziewczyny z akademika pewnie nie będą gorzej podchodziły do tego, głowa do góry
Zepsuje sobie tylko cerę, po co się malować na noc? nie przyjmuję takich ideologii a to co wysłałaś to niestety badziew..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:00   #13
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Akademik i ja

W akademiku rano wszyscy wyglądają źle pozatym nie musisz się wszystkim podobać tylko swojemu TŻ.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:09   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Akademik i ja

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26519672]Zepsuje sobie tylko cerę, po co się malować na noc? nie przyjmuję takich ideologii a to co wysłałaś to niestety badziew..[/QUOTE]

Hmm, tak jak pisałam, nie używałam, ale tylko słyszałam dobre opinie Więc skoro testowałaś i mówisz, że badziew, no to widocznie masz rację. Co do malowania na noc, to wg mnie krem tonujący jest jak zwykły krem, który nakładasz na noc na buzię, a nie jest to podkład, więc nie powinien szkodzić ani zapychać i nie jest to pełen makijaż przecież, a może dałby poczucie komfortu jako doraźne rozwiązanie
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:13   #15
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Akademik i ja

Opinia zależy od osoby kosmetyki to indywidualna sprawa A najlepsze poczucie komfortu dałoby mi zaakceptowanie siebie i zrozumienie, że nie tylko ja będę rozczochrana i nieumalowana, tym bardziej, że autorka żadnej masakry na twarzy nie ma no, ale co kto lubi..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:13   #16
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Witam. Niedługo będe prawdopodobnie mieszkała w akademiku. Nie mam nic przeciwko, ale... będe się wstydziła. Chodzi o moją cerę. Ogólnie nie jest w złym stanie, ale mam na całej twarzy okropny rumień, bez makijażu wyglądam jak burak, tak jest cały czas. Wiadomo, że będe sie malowała na zajęcia itp. ale gdy np. będe wstawała rano, to wszyscy mieszkańcy których spotkam w pokoju albo na korytarzu będą mnie widzieć. I nie przesadzam, naprawdę bardzo źle wygląda moja cera. Może macie jakieś rady, co na to poradzić? Bo w makijażu nie będe non stop chodziła...
Ja mam jedną radę - udać się do naprawdę dobrego dermatologa. Nie tylko maskować problem, ale tez go leczyć.

Nie widziałam Cię nigdy, więc być może przesadzasz i Twoja cera nie wygląda tak źle. Lecz jeśli czujesz dyskomfort, wstydzisz się i boisz jak ludzie zareagują na widok Twojej twarzy to najlepiej zdecydować się na leczenie.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:20   #17
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Akademik i ja

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26519953]Opinia zależy od osoby kosmetyki to indywidualna sprawa A najlepsze poczucie komfortu dałoby mi zaakceptowanie siebie i zrozumienie, że nie tylko ja będę rozczochrana i nieumalowana, tym bardziej, że autorka żadnej masakry na twarzy nie ma no, ale co kto lubi..[/QUOTE]

To na pewno. Moje rozwiązanie to takie doraźne, na sam początek, gdy będzie się aklimatyzować. Najlepiej chyba, Autorko, jak pójdziesz do dermatologa i on Ci powie czy to jest taka uroda Twojej skóry czy choroba skóry? Jeżeli taką masz cerę po prostu, to pewnie nie wygląda to bardzo źle i może się niepotrzbnie przejmujesz, a jeśli jakieś schorzenie to można je skutecznie i bezpiecznie leczyć.
Najlepszą radę da pewnie taki specjalista
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 19:42   #18
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Akademik i ja

wbrew pozorom, bardzo dużo osób ma rumień albo widoczne naczynka. nie jesteś z tym problemem sama. jestem przekonana o tym, że w twoim akademiku znajdziesz dziewczyny z bardzo podobną cerą. a może, w tym akademiku, znajdziesz sobie koleżankę, która też ma rumień i będziecie się mogły dzielić doświadczeniami, namiarami na dobrego dermatologa/kosmetyczkę
będzie dobrze
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 20:04   #19
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Witam. Niedługo będe prawdopodobnie mieszkała w akademiku. Nie mam nic przeciwko, ale... będe się wstydziła. Chodzi o moją cerę. Ogólnie nie jest w złym stanie, ale mam na całej twarzy okropny rumień, bez makijażu wyglądam jak burak, tak jest cały czas. Wiadomo, że będe sie malowała na zajęcia itp. ale gdy np. będe wstawała rano, to wszyscy mieszkańcy których spotkam w pokoju albo na korytarzu będą mnie widzieć. I nie przesadzam, naprawdę bardzo źle wygląda moja cera. Może macie jakieś rady, co na to poradzić? Bo w makijażu nie będe non stop chodziła...
Po pierwsze: nie stresuj się, bo myślę, ze mało osób wygląda pięknie zaraz po przebudzeniu
Po drugie: byłaś z tym problemem u dermatologa? Może coś by poradził, niektóre rumienie da się wyleczyć. Natomiast jeśli jest to po prostu problem ze słabymi naczynkami, to polecam kupić sobie jakiś krem (specjalny na noc) do takiej cery. Ja też mam ten problem i stosuję Sorayę, po której moja cera wygląda trochę lepiej (i nie ma to nic wspólnego z makijażem na noc).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 20:27   #20
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Akademik i ja

Rany.. )
Nie miałam jakichś oporów przed zamieszkaniem w akademiku, chociaż się malowałam przed wyjściem na uczelnię. Nie myślałam, że to może być problem, w akademiku naprawdę można się poczuć swobodnie, nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy, nawet jeśli masz rumień na twarzy.
Ale ja byłam x lat w harcerstwie, jeździłam na obozy, więc ogólnie skrępowanie, brak makijażu i takie tam, to w ogóle nie był dla mnie problem.
Zobaczysz, że nikt nie będzie Ci robić przykrości.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:07   #21
isabella_swan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Dot.: Akademik i ja

Mój rumień naprawde źle wygląda- jak niedawno kumpela mnie zobaczyła pierwszy raz bez makijażu to powiedziała że okropnie to wygląda... Ale sama to wiem, domownicy też mi to mówią.

U dermatologa byłam- recepta kosztowałaby mnie więcej niż myślałam, nie było mi stać i poprostu jej nie wykupiłam. A jaki jest powód mojego rumienia to nie wiem, dermatolog prawie nic nie mówił na ten temat.
__________________
isabella_swan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:35   #22
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Mój rumień naprawde źle wygląda- jak niedawno kumpela mnie zobaczyła pierwszy raz bez makijażu to powiedziała że okropnie to wygląda... Ale sama to wiem, domownicy też mi to mówią.

U dermatologa byłam- recepta kosztowałaby mnie więcej niż myślałam, nie było mi stać i poprostu jej nie wykupiłam. A jaki jest powód mojego rumienia to nie wiem, dermatolog prawie nic nie mówił na ten temat.
Powiem tak: przyczyny rumienia moga być naprawdę różne, przede wszystkim wybierz się do lekarza jeszcze raz by powiedział Ci jakie sa przyczyny jego powstania (to bardzo ważne). Co do kosztów leków, cóż ceny są bardzo wysokie, zastanów się czy nie lepiej próbować zlikwidowac problem niż sie z nim męczyć? Może masz oszczędności lub rodzice Ci to sfinansują... Z własnym zdrowiem nie ma żartów, tym bardziej że u Ciebie wpływa to tak niekorzystnie na samopoczucie.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:36   #23
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Mój rumień naprawde źle wygląda- jak niedawno kumpela mnie zobaczyła pierwszy raz bez makijażu to powiedziała że okropnie to wygląda... Ale sama to wiem, domownicy też mi to mówią.

U dermatologa byłam- recepta kosztowałaby mnie więcej niż myślałam, nie było mi stać i poprostu jej nie wykupiłam. A jaki jest powód mojego rumienia to nie wiem, dermatolog prawie nic nie mówił na ten temat.
Skoro Cie nie stac na leczenie to musisz go polubic . A niech inni mowia co chca. Taka Twoja uroda .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:40   #24
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Akademik i ja

na kosmetyczce masz wątek z poradami dla naczynkowców, zajrzyj tam. prosiłaś lekarza o zamienniki, tańsze leki? zawsze możesz opić się trochę soku z marchwi (skóra nabierze ciemniejszego kolorytu to nie będzie tak widać) albo spróbować łykać wit. c, niektórym pomaga i nie są już tacy czerwoni na twarzy.
ja bym zainwestowała w dobry krem do twarzy odpowiedniego do typu cery. jakby cię było stać to dokupiłabym jeszcze serum na noc, i tyle. powinno być lepiej. ale pójdź do lekarza, pytaj go o to co chcesz wiedzieć i proś o tańsze zamienniki (o ile się da)
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:41   #25
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Skoro Cie nie stac na leczenie to musisz go polubic . A niech inni mowia co chca. Taka Twoja uroda .
O mamusiu...
To niekoniecznie uroda, to może być początek poważnej choroby...
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:59   #26
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Akademik i ja

Jak dla mnie rumień to oznaka zdrowia.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 22:08   #27
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
O mamusiu...
To niekoniecznie uroda, to może być początek poważnej choroby...
Znam osobe ktora boryka sie z rumieniem 40 lat. Leczenie nie pomaga . Lekarze tez nie sa w stanie nic powiedziec. I co ta osoba ma zrobic
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 07:12   #28
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez isabella_swan Pokaż wiadomość
Mój rumień naprawde źle wygląda- jak niedawno kumpela mnie zobaczyła pierwszy raz bez makijażu to powiedziała że okropnie to wygląda... Ale sama to wiem, domownicy też mi to mówią.

U dermatologa byłam- recepta kosztowałaby mnie więcej niż myślałam, nie było mi stać i poprostu jej nie wykupiłam. A jaki jest powód mojego rumienia to nie wiem, dermatolog prawie nic nie mówił na ten temat.
To moze idz do innego lekarza - popros o tanszy lek oraz wyjasnienie przyczyny.
Co do reszty - ja nie mieszkalam nigdy w akademiku, wiec w zasadzie nie mam porad. A nie da sie wykombinowac jakies rownie taniej alternatywy? Bo jak rozumiem decydujesz z powodow finansowych glownie.
To uczelnia techniczna czy raczej uniwersytet? Bo na technicznych jest wiekszy luz, jesli chodzi o makijaz czy stroj.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 08:02   #29
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Akademik i ja

Trzy lata temu mialam takie obawy jak Ty. Ba, na poczatku wstydzilam sie nawet malowac przy kims. Na szczescie to szybko zniknelo. Dzis juz nawet przemkniecie przez korytarz w pizamie z Hello kitty w naolejowanych wlosach nie stanowi dla mnie zadnego problemu ;-) Radze wrzucic na luz, zreszta sama zobaczysz.


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To uczelnia techniczna czy raczej uniwersytet? Bo na technicznych jest wiekszy luz, jesli chodzi o makijaz czy stroj.
Nie ma jak to stereotypy Nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie zasugerowalas, ze dziewczyny z politechnik to nie dbaja o stroj i makijaz a na uniwerku to same wypindrzone laski i strach sie bez makijazu pokazac. Moze koloryzuje troche, ale w Twojej wypowiedzi mniej wiecej o to chodzilo.
To czy ktos zwraca( i w jakim stopniu to robi)uwage na ubior czy make up to cecha danego czlowieka, nie decyduje o tym w glownej mierze to, do jakiej uczelni uczeszcza imho.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-04-25 o 08:11
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 08:34   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Akademik i ja

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Nie ma jak to stereotypy Nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie zasugerowalas, ze dziewczyny z politechnik to nie dbaja o stroj i makijaz a na uniwerku to same wypindrzone laski i strach sie bez makijazu pokazac. Moze koloryzuje troche, ale w Twojej wypowiedzi mniej wiecej o to chodzilo.
To czy ktos zwraca( i w jakim stopniu to robi)uwage na ubior czy make up to cecha danego czlowieka, nie decyduje o tym w glownej mierze to, do jakiej uczelni uczeszcza imho.
Luz a niedbalosc to jest pewna roznica. Ale moze tylko ja ja widze?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.