Czerwcówki 2019 cz.4 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-10, 21:37   #3961
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
a dlaczego wyrzucacie ubrania po szpitalu ?
Też nie wiem po co wyrzucać. Można uprac. Idąc tym tokiem to ubrania w których się przyjeżdża też by trzeba było wyrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:42   #3962
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
a dlaczego wyrzucacie ubrania po szpitalu ?
Po pierwszym porodzie nic nie wyrzuciłam. Wszystko wyprane, dalej służyło, niektóre rzeczy do tej pory. Nawet teraz rodzić zamierzam w tej samej koszuli




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:47   #3963
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Ja też nie wyrzucałam. Wszystko do prania i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:52   #3964
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale macie duże dzieci! Super, że wszystko ok.



Kciuki za wizytę!

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Mnie mój gin wcisnal dziś na wizytę. Wszystko ok. Zamknięte i nic się nie zapowiada wcześniej.
36tc młody ma 2200g. Ma już też włosy na głowie leży dalej głową w dół.

Z cc niestety nie zna nikogo w tym szpitalu co zapisują. Pow, że od 27.05 juz nikogo nie przyjmują w moim szpitalu, ale gdyby cos się zaczęło to jeszcze do 29.05 mogliby coś pokombinować. No ale nic się nie zapowiada.
Także możemy spróbować z sexem , ale żadne z nas nie chce.
Mam być co tydz na wizycie :/ przed następna ktg.
Wczoraj byłam u położnej.

Dał mi skierowanie i pojechałam do tego drugiego szpitala. Gorszego PRL to już dawno nie widziałam. ... czekałam 40 min na lekarza. Zapisali mnie, ale. ... dopiero na normalny TP czyli 10.06.... także oby nic się wcześniej nie zaczęło. 09.06 w ndz rano mam się pojawić na IP patologii. Chyba wolałabym przyjść bezpośrednio 10 na cc.
Przesunęłam wizyte do zdjęcia szwów
W ogóle l4 mam tylko do 10.06. Także wszystko na styk.
Ale pechowo Ci się złożyło z tymi szpitalami współczuję bardzo, kiepsko to wygląda i niepotrzebny dodatkowy stres dla Ciebie

Ja też mam zwolnienie do terminu porodu
Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pisalam tylko na fb. U nas w poniedziałek cc

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ooo, będziemy trzymać kciuki!
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
2 tyg współczuję. Ja tu się zastanawiam jak przeżyje ndz bez Pestki
Mnie też bardzo stresują i martwią te 3 doby bez córci... Przede wszystkim jak ona to zniesie bo od jakiegoś czasu bardzo mamusiowa się zrobiła

Nie ma problemu z tym że wychodzę a ona zostaje z tatą czy z dziadkami. Ale przez 3 lata jej życia tylko jeden raz przeżyła noc beze mnie jak byłam na weekendowym panieńskim. Tak to nawet jak wychodziliśmy na jakąś imprezę blisko to zawsze byłam już przy niej gdy się budziła rano
Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja od 22.04 z dwudniową przerwą w poniedzialek stuknie 3 tyg. Ale chyba przed porodem mnie jeszcze wypiszą bo cisnienie normuje sie leki dzialają..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści! A straszyli że już do porodu Cię nie wypuszcza. Świetnie że leki działają oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, mały ułożony poprzecznie, więc na 27 mam skierowanie do szpitala 28 maja cc. Waży koło 3100g, szyjka dalej 3cm zamknięta, więc chyba nie ma strachu żeby się miało coś podziać przez 2 tygodnie. Teraz raz w tygodniu mam robić ktg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Konkret koksu


Dziś przeglądałam opisy usg z pierwszej ciąży. Wg pomiarów mojego ówczesnego gina Alicja miała 3400 w 36 tygodniu. Tyle że 3 tygodnie później urodziła się z wagą 3310 Chyba na tak późnym etapie już nie ma co się sugerować bardzo wagą. Lekarz mi mówił że obecnie ciężko jest zmierzyć dobrze dziecko które już może być ułożone głową w kanale rodnym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:57   #3965
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Po pierwszym porodzie nic nie wyrzuciłam. Wszystko wyprane, dalej służyło, niektóre rzeczy do tej pory. Nawet teraz rodzić zamierzam w tej samej koszuli




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja, będzie trzeci poród w tej samej koszuli. Mam już do niej sentyment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:58   #3966
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ooo będzie kolejny maluch Szkoda ze pewnie większość teraz tam siedzi...
Ale o wizażu nie zapominajcie


Co do wagi maluchów ja nie wiem ile moja teraz waży dopiero w przyszłą sobotę mam wizytę i dopiero wtedy będę wiedzieć bo w zeszłym tygodniu miałam wizytę bez usg ale stawiam że nie będzie tak wielka jak niektóre z waszych dzieciakow

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja też wolę wizaż mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Na 10.00. Dzisiaj misja wanna, lusterko, maszynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też traktuję to już jako misje i wyzwanie
Wiem z góry że na dobrą godzinę muszę zamknąć się w łazience i że nieźle się namęcze. Joga to pikuś przy tym
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zapraszamy na fb założenie konta zajmie chwilę, a po porodzie będzie fajnie dzielić się zdjęciami naszych maluszków, czy nawet napisać/zapytać o coś na szybko. Jest mega wygodnie, jak masz jakieś pytanie pod komentarzem dostajesz odpowiedzi sobie musisz szukać w lawinie cytowanych postów.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Dołączyłam do grupy na FB ale jakoś nie potrafię sięvw niej odnaleźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 21:59   #3967
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Mój wg niedzielnego usg ma 2770 chyba już nie będą robić przed usg. Ciekawe ile wyjdzie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 22:01   #3968
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
To tak jak ja, będzie trzeci poród w tej samej koszuli. Mam już do niej sentyment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja też biorę na poród tę samą koszulę co z córką haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 22:05   #3969
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Też nie wiem po co wyrzucać. Można uprac. Idąc tym tokiem to ubrania w których się przyjeżdża też by trzeba było wyrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie...
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 22:05   #3970
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Ja od jutra donoszona
W myślach przybijam sobie piątkę że nie posypałam się wcześniej

Chcę jeszcze przetrzymac weekend bo w niedzielę robimy urodziny córci. Nie chcę jej tego zrobić że w tak ważny dla niej dzień skradne show

Ale od poniedziałku mam zamiar wziąć się za mycie okien, mebliw szafach poukładam wszystko, zamrażarkę ogarnę. Może coś się ruszy a jak nie to przynajmniej będę miała w domu posprzątane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 22:13   #3971
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też wolę wizaż mimo wszystkoTeż traktuję to już jako misje i wyzwanie
Wiem z góry że na dobrą godzinę muszę zamknąć się w łazience i że nieźle się namęcze. Joga to pikuś przy tym Dołączyłam do grupy na FB ale jakoś nie potrafię sięvw niej odnaleźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Podałaś nick w odpowiedzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 22:19   #3972
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kupiłam rożek i kocyk. Podkład wielorazowy. Raczej wyrzuce po szpitalu.

Pieluchy flanelowe i tetry. Szczoteczkę bo mam różową; ) i szczotkę do butelek. Jutro znowu pranie.



A i fajne body są na lato po 5 zł.


Tez mam ten rożek i kocyk Daj znać jak te tetry, bo mi po wypraniu w 30 st się porobiły dziurki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 22:25   #3973
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja od jutra donoszona
W myślach przybijam sobie piątkę że nie posypałam się wcześniej

Chcę jeszcze przetrzymac weekend bo w niedzielę robimy urodziny córci. Nie chcę jej tego zrobić że w tak ważny dla niej dzień skradne show

Ale od poniedziałku mam zamiar wziąć się za mycie okien, mebliw szafach poukładam wszystko, zamrażarkę ogarnę. Może coś się ruszy a jak nie to przynajmniej będę miała w domu posprzątane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahah mój lekarz dziś po badaniu powiedział, że poza tym że dalej nie obrócony to w ogóle wszystko zamknięte na 4 spusty i że gdybym miała czekać to faktycznie do września mogłabym tak siedzieć. Także też robię wielkie ogarnianie, bo zajmuje mi to już więcej czasu niż normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-10, 22:32   #3974
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Podałaś nick w odpowiedzi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jedną osoba wisi bez podania nicka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 05:38   #3975
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Kurcze trochę lipa Może się uda coś wcześniej. Mały skromnie z waga Już ładna waga! No i 2 tygodnie i będzie kolejne maleństwo na wątku Trzymamy kciuki! Na którą masz wizytę? Boże mój też ma czkawke codziennie A nawey kilka razy w ciągu dnia Ciekawe ile waży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
a dlaczego wyrzucacie ubrania po szpitalu ?
Ubrania? Ja pisałam o podkładzie do przewijania. Nie o ubraniach.

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
To tak jak ja, będzie trzeci poród w tej samej koszuli. Mam już do niej sentyment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też ta sama koszula.

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ale pechowo Ci się złożyło z tymi szpitalami współczuję bardzo, kiepsko to wygląda i niepotrzebny dodatkowy stres dla Ciebie

Ja też mam zwolnienie do terminu porodu Ooo, będziemy trzymać kciuki!Mnie też bardzo stresują i martwią te 3 doby bez córci... Przede wszystkim jak ona to zniesie bo od jakiegoś czasu bardzo mamusiowa się zrobiła

Nie ma problemu z tym że wychodzę a ona zostaje z tatą czy z dziadkami. Ale przez 3 lata jej życia tylko jeden raz przeżyła noc beze mnie jak byłam na weekendowym panieńskim. Tak to nawet jak wychodziliśmy na jakąś imprezę blisko to zawsze byłam już przy niej gdy się budziła rano
Super wieści! A straszyli że już do porodu Cię nie wypuszcza. Świetnie że leki działają oby tak dalej Konkret koksu


Dziś przeglądałam opisy usg z pierwszej ciąży. Wg pomiarów mojego ówczesnego gina Alicja miała 3400 w 36 tygodniu. Tyle że 3 tygodnie później urodziła się z wagą 3310 Chyba na tak późnym etapie już nie ma co się sugerować bardzo wagą. Lekarz mi mówił że obecnie ciężko jest zmierzyć dobrze dziecko które już może być ułożone głową w kanale rodnym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko ze ja mam wizyty umówione do 31.05
Potem już się nie umawialiśmy bo miałam już rodzic. Teraz wychodzi, że będę później.

Moja dziś w nocy mnie szukała i spala mi znowu na głowie

Ja byłam cały tydz na początku ciąży na podtrzymaniu. Więc była już beze mnie.

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też wolę wizaż mimo wszystkoTeż traktuję to już jako misje i wyzwanie
Wiem z góry że na dobrą godzinę muszę zamknąć się w łazience i że nieźle się namęcze. Joga to pikuś przy tym Dołączyłam do grupy na FB ale jakoś nie potrafię sięvw niej odnaleźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Na poprzednim wątku nie było problemu z wrzuceniem opisu porodu czy zdjęć dzieci. Akurat tutaj to fb jest gorszym zagrożeniem. I wiem co mówię. ...

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Tez mam ten rożek i kocyk Daj znać jak te tetry, bo mi po wypraniu w 30 st się porobiły dziurki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe ok dziś je wrzucę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 06:40   #3976
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Zadne zdjecia w sieci nie sa bezpieczne o tym wiedzą wszyscy ale w zamknietej grupie sa bezpieczne przed "podglądajacymi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 06:54   #3977
Stapelia33
Raczkowanie
 
Avatar Stapelia33
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny pisalam tylko na fb. U nas w poniedziałek cc

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

O rany! mocne kciuki!

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Haha wez w sumie juz chyba sa donoszone na watku wiec w sumie niech rodzą do poniedzialku

No ja mam termin na 17 czerwca. Jeszcze po tych akcjach ostatnia urodze. Zawsze jest tak, ze nastraszą, ze juz itd a potem jest calkiem odwrotnie i klocuszek bedzie

no ale wszystkie jestesmy juz tykajacymi bombami nie znamy dnia ani godziny (oprocz Natlem)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Dziewczyny nasz Facebook preżnie dziala tylko nielicznych brakuje moze rozwacie jeszcze zalozenie konta bez imienia i nazwiska nawet fajnie by bylo jak bysmy byly6 wszystkie. Bez cytowania, kombinowania ze zdjeciami a teraz beda sie rodzic nasze maluszki wiec bedziemy na biezaco wszystkie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



a jak się grupa na fb nazywa?
__________________
pozdrawiam
Agnieszka
Stapelia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 07:01   #3978
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zapraszamy na fb założenie konta zajmie chwilę, a po porodzie będzie fajnie dzielić się zdjęciami naszych maluszków, czy nawet napisać/zapytać o coś na szybko. Jest mega wygodnie, jak masz jakieś pytanie pod komentarzem dostajesz odpowiedzi sobie musisz szukać w lawinie cytowanych postów.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Dla mnie nie ma problemu wrzucić tutaj zdjęcie czy na klubie. Jakos lepiej się odnajduje na forum niż na fb. Miałam kiedyś a od kilku lat nie mam.
Pewnie mniej z nas się tu będzie odzywać ale raczej wątek nie umrze skoro nie jestem sama co się nie przenosi
Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Tez mam ten rożek i kocyk Daj znać jak te tetry, bo mi po wypraniu w 30 st się porobiły dziurki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mam tetry z pepco i po wypraniu są spoko. Za to mam też z Kika i to jest tragedia, po praniu strasznie się sypia
Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Zadne zdjecia w sieci nie sa bezpieczne o tym wiedzą wszyscy ale w zamknietej grupie sa bezpieczne przed "podglądajacymi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet w takiej zamkniętej grupie może się zdarzyć że dołączy ktoś kto np wcale w ciąży nie jest a cała historie o sobie, konto stworzy tylko po to żeby podczytywac. Wiem co mówię. Na innym forum się z tym spotkałam.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 07:19   #3979
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma problemu wrzucić tutaj zdjęcie czy na klubie. Jakos lepiej się odnajduje na forum niż na fb. Miałam kiedyś a od kilku lat nie mam.
Pewnie mniej z nas się tu będzie odzywać ale raczej wątek nie umrze skoro nie jestem sama co się nie przenosiTeż mam tetry z pepco i po wypraniu są spoko. Za to mam też z Kika i to jest tragedia, po praniu strasznie się sypia Nawet w takiej zamkniętej grupie może się zdarzyć że dołączy ktoś kto np wcale w ciąży nie jest a cała historie o sobie, konto stworzy tylko po to żeby podczytywac. Wiem co mówię. Na innym forum się z tym spotkałam.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
O kurcze to lipa z tą tetra.

Niech każdy robi co chce. Ja się na fb nie wybieram. Klub tez jest zamknięty i to bardziej niż fb bo nie wysłałam zaproszenia postronnym osobom.
Mi to nie przeszkadza jak na fb będzie rozmowa. Tutaj też zawsze ktoś zajrzy
Na moim starym wątku zostało mniej niż 10 osób i jest bardzo kameralnie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-11, 07:42   #3980
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
O kurcze to lipa z tą tetra.



Niech każdy robi co chce. Ja się na fb nie wybieram. Klub tez jest zamknięty i to bardziej niż fb bo nie wysłałam zaproszenia postronnym osobom.

Mi to nie przeszkadza jak na fb będzie rozmowa. Tutaj też zawsze ktoś zajrzy

Na moim starym wątku zostało mniej niż 10 osób i jest bardzo kameralnie.
Dokładnie, niech każdy robi jak uważa

No ja sobie specjalnie kolorowe tetry kupiłam w tym kiku bo wydawały się fajne a teraz to nawet nie wiem czy je w ogóle do czegoś użyje zdecydowanie ich nie polecam

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 07:46   #3981
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Ja niemal wszystkie tetry upralam w 90 stopniach i nic się z nimi nie stało. Jakieś dobre egzemplarze mi się chyba trafiły


Ja nigdzie zdjęć dziecka nie zamieszczam i nie planuję. Czy to forum czy fb więc dla mnie też bez różnicy. Po prostu forma wizażu bardziej mi odpowiada niż fb ale rozumiem jeśli ktoś woli facebooka. Komu jak wygodniej




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 07:58   #3982
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Dziś w szpitalu ważenie. Spadlam przez tydzień tu pół kilo. I moja waga tym samym w ciazy wzrosła o +0.8kg jakaś masakra...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 08:23   #3983
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Natlem nieźle.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 09:06   #3984
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma problemu wrzucić tutaj zdjęcie czy na klubie. Jakos lepiej się odnajduje na forum niż na fb. Miałam kiedyś a od kilku lat nie mam.
Pewnie mniej z nas się tu będzie odzywać ale raczej wątek nie umrze skoro nie jestem sama co się nie przenosiTeż mam tetry z pepco i po wypraniu są spoko. Za to mam też z Kika i to jest tragedia, po praniu strasznie się sypia Nawet w takiej zamkniętej grupie może się zdarzyć że dołączy ktoś kto np wcale w ciąży nie jest a cała historie o sobie, konto stworzy tylko po to żeby podczytywac. Wiem co mówię. Na innym forum się z tym spotkałam.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


O matko aż tak? Co za ludzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Dziś w szpitalu ważenie. Spadlam przez tydzień tu pół kilo. I moja waga tym samym w ciazy wzrosła o +0.8kg jakaś masakra...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Ojeju to rzeczywiście słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 09:32   #3985
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Czym potem smarować blizne po cc? żeby jak najładniej się goiła i była jak najmniej widoczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 09:37   #3986
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Czym potem smarować blizne po cc? żeby jak najładniej się goiła i była jak najmniej widoczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cepan na blizny ale nie wiem czy takie świeże

Dzień dobry. Dzisiaj piorę wreszcie... bo 34 tydzień jutro zaczynam i nadal w lesie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 09:37   #3987
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Cepan na blizny ale nie wiem czy takie świeże

Dzień dobry. Dzisiaj piorę wreszcie... bo 34 tydzień jutro zaczynam i nadal w lesie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cepan to jest to co śmierdzi cebulą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 10:16   #3988
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Cepan to jest to co śmierdzi cebulą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.. ja to mam po wypadku na rowerze smarowalam. No smierdzi ale znosnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 10:40   #3989
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Czym potem smarować blizne po cc? żeby jak najładniej się goiła i była jak najmniej widoczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc nie smarowałam, a blizna jest bardzo cienka, trzeba się dobrze przypatrzyc żeby ją zauważyć.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-11, 11:16   #3990
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cześć dziewczyny.
Przede mną intensywny weekend.
Właśnie wróciliśmy z zakupów, córka poszła na drzemkę a jak się obudzi to pojedziemy do zoo.

Jutro moja mama robi urodziny i do tego w Niemczech jutro obchodzi się dzień matki więc jest z tej okazji festyn dla dzieci i poszłabym z córką.

To by były takie nasze ostatnie chwile tylko razem... Czasem mi smutno ale z drugiej strony synek nigdy nie będzie mnie miał tylko dla siebie a córka i tak miała mamusię na wyłączność przez 1,5 roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-13 19:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.