Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-01, 15:35   #3661
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Amellie cuda


Moja dzis ma jakis spiacy dzien, przewiduje nocke slaba

Ale robimy postepy, dzis na brzuszku zaczela sie przesuwac w bok, jakies 30 stopni poszlo zaczelysmy dzis 4 miesiac
Dzięki
Moja to samo! Właściwie drzemka za drzemką, teraz już śpi 2h ciągiem. I dzisiaj też zauważyłam, że na brzuszku się przekręciła o kawałek, no też jakieś 30 stopni ;D

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 15:46   #3662
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Myślałam, ale na myśleniu się skończyło boje się trochę, że cos źle zrobię i ona mi wyskoczy. Wiem, ze malo prawdopodobne...
Na 100%kupię nosidelko, ale do tego to chyba trzeba mieć siedzące dziecko.
ja wolę chustę, bo ma tam lepsza pozycje niz jak trzymałabym 30min na rękach. Kieszonka jest takim wiązaniem ze to dziecko od włożenia nie za bardzo ma jak wyskoczyć. Ja bym umarła bez chusty jakbym miała nosic
Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
No mi strona banku też szwankuje. A z pińcet też poczekam, i tak wypłaty dopiero przed wyborami
Dziewczyny, czy myslałyście o tym żeby odkładać dla waszych maluchów jakieś pieniądze? Jakieś konto oszczędnościowe czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się smiejemy, że kupilismy małej mieszkanie-teraz na wynajem, pewnie potem na start będzie Nie za bardzo odkładam, bo u nas raczej nikt pieniędzmi w takich ilościach nie obdarowuje, zeby bylo co z tym zrobic a jakieś 500+ rozejdzie sie na szczepionki i waciki-w tym przypadku pieluchy i ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 15:52   #3663
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny czy w kupach waszych dzieci są czasem jakieś takie ciemne punkciki, kropki? Takie jakby śluzowe bo można to rozmazać jak śluz. No nie wiem jak to wytłumaczyć.
Mała w sobotę dostała porcję mm, dziś zrobiła dziwna kupę, trochę plynna, trochę taka zbitą, śmierdząca. Akurat to podejrzewam że po mm ale właśnie czasem w kupie ma takie ciemne punkciki, a dziś w tej kupię te punkciki były zielone i sporo tego. Wkręcam sobie że te czarne punkciki to krew - krew w kupie byłaby czerwona czy jak? Problemu ze zrobieniem nie miała żadnego bo nawet nie wiedziałam kiedy walnęła, dopiero poczułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 15:54   #3664
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Powiem Wam ze moja 7latka weszla w taki etap, ze chetnie zajmuje sie braciszkiem. Duzo do niego mowi, czyta mu (i sobie przy okazji) ksiazeczki, pokazuje mu zabawki. Potrafi jednorazowo zabawiac go z pol godziny i to wiele razy dziennie. I jak potrzebuję cos zrobic to zawsze mi go popilnuje. No nie powiem, wygoda ogromna.


Owocelki ogladasz pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:07   #3665
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w kupach waszych dzieci są czasem jakieś takie ciemne punkciki, kropki? Takie jakby śluzowe bo można to rozmazać jak śluz. No nie wiem jak to wytłumaczyć.
Mała w sobotę dostała porcję mm, dziś zrobiła dziwna kupę, trochę plynna, trochę taka zbitą, śmierdząca. Akurat to podejrzewam że po mm ale właśnie czasem w kupie ma takie ciemne punkciki, a dziś w tej kupię te punkciki były zielone i sporo tego. Wkręcam sobie że te czarne punkciki to krew - krew w kupie byłaby czerwona czy jak? Problemu ze zrobieniem nie miała żadnego bo nawet nie wiedziałam kiedy walnęła, dopiero poczułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja miała taką dwa razy gdzieś po szczepieniu rotarixem. Też spanikowalam że to krew ale wydaje mi się że jednak nie
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze moja 7latka weszla w taki etap, ze chetnie zajmuje sie braciszkiem. Duzo do niego mowi, czyta mu (i sobie przy okazji) ksiazeczki, pokazuje mu zabawki. Potrafi jednorazowo zabawiac go z pol godziny i to wiele razy dziennie. I jak potrzebuję cos zrobic to zawsze mi go popilnuje. No nie powiem, wygoda ogromna.


Owocelki ogladasz pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, miałam zamówić w weekend ale przez te upały mój łeb już nie funkcjonował. Wezmę chyba otulacz wełniany puppi ten różowy tylko nie wiem jeszcze czy wersję sio czy zwykły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:11   #3666
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Moja miała taką dwa razy gdzieś po szczepieniu rotarixem. Też spanikowalam że to krew ale wydaje mi się że jednak nie Tak, miałam zamówić w weekend ale przez te upały mój łeb już nie funkcjonował. Wezmę chyba otulacz wełniany puppi ten różowy tylko nie wiem jeszcze czy wersję sio czy zwykły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mojej ostatnio to w każdej kupie było po kilka takich punkcików ale nie wiem.. od dłuższego czasu co i raz ma coś takiego. To wygląda jakby śluz był zabarwiony tak. Mąż mówi że to nie krew, mi też się tak wydaje ale nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:17   #3667
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze moja 7latka weszla w taki etap, ze chetnie zajmuje sie braciszkiem. Duzo do niego mowi, czyta mu (i sobie przy okazji) ksiazeczki, pokazuje mu zabawki. Potrafi jednorazowo zabawiac go z pol godziny i to wiele razy dziennie. I jak potrzebuję cos zrobic to zawsze mi go popilnuje. No nie powiem, wygoda ogromna.


Owocelki ogladasz pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Fajnie, że córcia chce to robić i masz chwilę na coś innego, a i ona się nie nudzi i maluch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 16:37   #3668
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w kupach waszych dzieci są czasem jakieś takie ciemne punkciki, kropki? Takie jakby śluzowe bo można to rozmazać jak śluz. No nie wiem jak to wytłumaczyć.
Mała w sobotę dostała porcję mm, dziś zrobiła dziwna kupę, trochę plynna, trochę taka zbitą, śmierdząca. Akurat to podejrzewam że po mm ale właśnie czasem w kupie ma takie ciemne punkciki, a dziś w tej kupię te punkciki były zielone i sporo tego. Wkręcam sobie że te czarne punkciki to krew - krew w kupie byłaby czerwona czy jak? Problemu ze zrobieniem nie miała żadnego bo nawet nie wiedziałam kiedy walnęła, dopiero poczułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, moja ma takie coś. Tez panikuję, ze to krew. Moja tak ma bez mm, samo kp i raz robi kupe samą płynną, raz z takimi kulkami żółtymi, a czasami ma czarne te kulki.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:38   #3669
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
No u mojej ostatnio to w każdej kupie było po kilka takich punkcików ale nie wiem.. od dłuższego czasu co i raz ma coś takiego. To wygląda jakby śluz był zabarwiony tak. Mąż mówi że to nie krew, mi też się tak wydaje ale nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz zdjecia kup u Hafiji. Jest dobra galeria. Ja ogladalam tylko prawidloqe ale sa i te nieprawidlowe do obejrzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:38   #3670
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze moja 7latka weszla w taki etap, ze chetnie zajmuje sie braciszkiem. Duzo do niego mowi, czyta mu (i sobie przy okazji) ksiazeczki, pokazuje mu zabawki. Potrafi jednorazowo zabawiac go z pol godziny i to wiele razy dziennie. I jak potrzebuję cos zrobic to zawsze mi go popilnuje. No nie powiem, wygoda ogromna.


Owocelki ogladasz pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, fajnie ze budują relację siostrzyczki
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 16:42   #3671
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Zobacz zdjecia kup u Hafiji. Jest dobra galeria. Ja ogladalam tylko prawidloqe ale sa i te nieprawidlowe do obejrzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam ta galerie i takie coś widzę w kupach z 3 miesiąca na 2 zdjęciach. Ale takiej jak dzisiejsza to tam nie ma ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 17:25   #3672
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka fajnie mieć dużą różnicę między dziećmi,to są niewątpliwie plusy. Mój synek jeszcze nie na tyle duży żeby na dłużej mała zająć ale potrafi ja rozśmieszyć do głośnego śmiechu, uwielbiam te momenty
Byłam z małą u dermatologa bo nie podoba mi się,że ma coraz więcej suchych placów na ciałku. Jak miała miesiąc były na buzi, zniknęły teraz są na plecach, ramionach itd. lekarz zlecil obserwacje w kierunku AZS, ja naczytałam się o Łzs i nie wiem co dalej. Zastosuje się do zaleceń dermatologa, zobaczymy czy te wszystkie olejki,żele i kremy pomogą,jeśli nie to strzelę sobie w łeb,bo 200zl na to już poszło dzisiaj. Jak się okaże,że to Łzs to rozwiązaniem jest smarowanie skóry plynnym pudrem za niecałe 10 zł. Ponoć wielu lekarzy źle to diagnozuje,bo AZS się nawilża a Łzs wysusza i to zupełnie inny rodzaj pielęgnacji. Głowa mi pęka już od czytania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 17:30   #3673
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Pytałam o leżaczki, chciałam kupić coś porządnego, a w międzyczasie mąż pojechał do sklepu i kupił jakieś badziewie... 160zl nie nasze, miałabym za to używanego Chicco Baloon z olx, a mam piżdżącoróżowy wiesniacki leżaczek z piskliwymi melodyjkami xD jprdl. No ale niech już będzie jak musi.

Ja nie zauważyłam żadnych czarnych kropek w kupie a dziś kup u nas co niemiara, jak u noworodka
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 18:05   #3674
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86955078]Pytałam o leżaczki, chciałam kupić coś porządnego, a w międzyczasie mąż pojechał do sklepu i kupił jakieś badziewie... 160zl nie nasze, miałabym za to używanego Chicco Baloon z olx, a mam piżdżącoróżowy wiesniacki leżaczek z piskliwymi melodyjkami xD jprdl. No ale niech już będzie jak musi.

Ja nie zauważyłam żadnych czarnych kropek w kupie a dziś kup u nas co niemiara, jak u noworodka [/QUOTE]To może zwróć ten do sklepu i kup taki jaki chcesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 19:14   #3675
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Już złożony...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 19:33   #3676
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Powiedzcie mi czy wasze maluchy jak śpią to też są takie wykręcone czy leżą prosto? Bo nie wiem czy u nas to normalne czy juz asymetria?
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 19:40   #3677
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy wasze maluchy jak śpią to też są takie wykręcone czy leżą prosto? Bo nie wiem czy u nas to normalne czy juz asymetria?


Moja spi powykrecana czasem prosto z lapkami na jezuska i nozkami na zabke, ale ostatnio z nogami na szczebelkach pod katem 90 stopni
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 19:41   #3678
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86955078]Pytałam o leżaczki, chciałam kupić coś porządnego, a w międzyczasie mąż pojechał do sklepu i kupił jakieś badziewie... 160zl nie nasze, miałabym za to używanego Chicco Baloon z olx, a mam piżdżącoróżowy wiesniacki leżaczek z piskliwymi melodyjkami xD jprdl. No ale niech już będzie jak musi.

Ja nie zauważyłam żadnych czarnych kropek w kupie a dziś kup u nas co niemiara, jak u noworodka [/QUOTE]Hahaha nieźle. Ale jakby mąż bez niej wiedzy kupił, miałby pewnie niezłe gadanie, bo mamy często odmienne zdania. A bujak na bank kupilby jakiś mega wypasiony, a ja takiego nie chciałam.
My mamy babybjorn, ale wcześniej małemu nie odpowiadał, muszę któregoś dnia z ciekawości go wsadzić.

A jak tam baby hug? Daje radę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 19:43   #3679
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Boże, moje dziecko usnęło bez noszenia, jedynie się przy niej położyłam i dałam ja na boczek. W ogóle dzisiaj ma jakąś niechęć do rąk, pręży się, wygina, no jak nigdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 20:17   #3680
rumianek89
Raczkowanie
 
Avatar rumianek89
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

CiastkoveLove, zazdroszczę Moje za to musiało być wynoszone i wybujane. Jeszcze jestem na kilka dni u rodziców bez męża, a to on w domu usypia synka. I jak dzień fajnie, bo dużo czasu na świeżym powietrzu i ładnie spał tak usypianie na noc tragedia. Najgorsze, że nie mogę się przyzwyczaić do tego jego spania, bo już było tak dobrze. Mam nadzieję, że ten regres snu już minie niedługo i na nowo nauczy się spać...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
rumianek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 20:31   #3681
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose - moja jak spi to przyjmuje dziwne pozycje. Głowę czasem odchyla tak, ze aż dziwne ze sobie karku nie złamała. Lekarka mi powiedziała, ze podczas snu to sobie może przyjmować pozycje jakie chce, my tez w dziwnych śpimy. Pooglądała ja i stwierdziła, ze jest ok.

U nas wieczorny ryk przez godzinę = standardowo. Ja serio akceptuje noszenie, bujanie, tance i przysiady. Ale jak nic na nią nie działa i wyje ochuiwico to wymiękam:/
Błagam o łaskawą noc. I deszcz!
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 20:35   #3682
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja to mam jakiś dzień dobroci od moich dzieci. Starsza mimo drzemki w dzień już zasnela, młodsza śpi o 19.20. Jak ostatnie tygodnie miałam zapieprz, bo studia, bo pudełka, bo sprzątanie, tak dzisiaj już nie wiem co ze sobą zrobić. Dom posprzątany, nie mam nic do zrobienia i tylko się tak snuje po domu.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 20:45   #3683
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Moja miala dobry dzien i wieczorem zaczely sie ryki, ale udalo sie wymasowac (kupilam w koncu olejek ze slodkich migdalow ), kapiel tez jakos poszla, ale pozniej usnac nie chciala, dostala 2 cyce i oczy jak 5 zl i ryk :/ ale na pilce usnela na szczescie

Teraz spi przytulona do szczebelkow bo obcinalam jej paznokcie i przez sen lapala za szczebelki

Ochraniacz przyszedl ale od razu polecial do pralki bo smierdzial wiec jutro zamontujemy


Troche popadalo a teraz mega smierdzi z dworu, chyba ta swiezo skoszona trawa :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 20:47   #3684
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja kupiłam ochraniacz, ale mądra ja:-D myślałam, że wystarczy taki jeden kawałek, który zakryje część łóżka. Dziś mały znów wkręcił nóżkę w szczebelki akurat zaraz za ochraniaczem, więc jutro muszę zamówić na resztę łóżka haha

U nas pada deszcz, ale zero wiatru, jedynie błyska się na maksa. Trochę się stresuję, bo zaraz mąż kończy pracę a ma pół godziny samochodem do domu i żeby go jakaś nawałnica nie złapała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 20:59   #3685
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ochraniacz, ale mądra ja:-D myślałam, że wystarczy taki jeden kawałek, który zakryje część łóżka. Dziś mały znów wkręcił nóżkę w szczebelki akurat zaraz za ochraniaczem, więc jutro muszę zamówić na resztę łóżka haha

U nas pada deszcz, ale zero wiatru, jedynie błyska się na maksa. Trochę się stresuję, bo zaraz mąż kończy pracę a ma pół godziny samochodem do domu i żeby go jakaś nawałnica nie złapała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

to ja kupilam wlasnie na cale lozko, 360 cm
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 21:14   #3686
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Ja to mam jakiś dzień dobroci od moich dzieci. Starsza mimo drzemki w dzień już zasnela, młodsza śpi o 19.20. Jak ostatnie tygodnie miałam zapieprz, bo studia, bo pudełka, bo sprzątanie, tak dzisiaj już nie wiem co ze sobą zrobić. Dom posprzątany, nie mam nic do zrobienia i tylko się tak snuje po domu.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amelie, ty jesteś super Hero. 2 malutkich dzieci, studia, pudełka (swoją drogą śliczne, zawsze zazdroszczę innym talentu do ręcznych robótek, bo ja ni chu chu jego nie mam), ogarnianie domu, mówisz że często męża nie na w domu. I jeszcze nie wiesz co zrobić z jednym wolnym wieczorem. Odpocznij kobieto!
Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Moja miala dobry dzien i wieczorem zaczely sie ryki, ale udalo sie wymasowac (kupilam w koncu olejek ze slodkich migdalow ), kapiel tez jakos poszla, ale pozniej usnac nie chciala, dostala 2 cyce i oczy jak 5 zl i ryk :/ ale na pilce usnela na szczescie

Teraz spi przytulona do szczebelkow bo obcinalam jej paznokcie i przez sen lapala za szczebelki

Ochraniacz przyszedl ale od razu polecial do pralki bo smierdzial wiec jutro zamontujemy


Troche popadalo a teraz mega smierdzi z dworu, chyba ta swiezo skoszona trawa :/
Ej, świeżo skoszona trawa pachnie

Mój mały od kilku dni ma problemy z zasypianiem, często się wybudza zanim zaśnie na dobre na noc. Wcześniej tak nie miał. Ale widzę, że taki czas bo u Was też z tym problemy.

Wgl, dostałam dziś okres niespodziewałam się go tak szybko, bo przecież ja kp i to dość często. Do jeszcze niedawna mały w nocy budził się 3 razy, co 2-3 godz z zegarkiem w tyłku. No, szczęściara że mnie, liczyłam na jakieś pół roku chociaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 21:15   #3687
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Meesha - u mnie taką popsutą wodą z dworu zajeżdża. Liczyłam, że więcej popada, wszędzie sucho na pieprz. Nawet marchewki z ogródka wyrwałam zwiędnięte.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 21:27   #3688
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny, pampersy z lidla maja pasek wilgotności?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 21:28   #3689
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pampersy z lidla maja pasek wilgotności?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3 nie mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 21:40   #3690
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
3 nie mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Szkoda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.