Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBIĆ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 19:56   #1
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Exclamation

Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBIĆ?!


Dziewczyny, jestem zła. Co Wy na taką zawodniczkę?

Mam kolegę Huberta. I ona z nim była w związku chyba z 2,3 lata temu. Z Hubertem mam kontakt, czasem się spotkamy, piszemy ze sobą przez fb, smsy. Znam Huberta parę lat. Dostałam maila dziś ja , i w odbiorcach było jeszcze z 15 dziewczyn:

WYBIÓRCZO:
Cała prawda o naszym kochanym, ubóstwianym, szarmanckim Huberciku
Mam nadzieję, że wreszcie otworzycie oczka i zobaczycie kim naprawdę jest Hubert W.
Widzę, że nie tylko ja byłam tak naiwna, tak łatwowierna... tak bardzo mi zależało, tak bardzo zabolało...
Biedny Hubercik on, od zawsze nie ma szczęścia do kobiet, tyle razy przez nie cierpiał...
A ile zostało zranionych przez niego, ile miało złudne nadzieje... Ile myślało, że Hubercik to coś najlepszego co się mogło przydarzyć... cała ta piękna otoczka, piękne słówka... co to wszystko jest tak naprawdę warte??
Ile jeszcze będzie takich które sie nabiorą na te jego słodkie oczka, piękne słówka...



---> Dodała pliki worda. imię i nazwisko dziewczyny, a w pliku rozmowa prywatna z facebooka miedzy ta dziewczyna a Hubertem! i tak z 18 plikow!!!! w tym moj! prywatne rozmowy!

Ja tego Huberta do oltarza nie chcę ciągnąć, kolega, nic więcej. Ale tam są moje prywatne sprawy... moja choroba... i .. to wszystko udostępniła...

Włamała się pewnie na jego fb.
Zadzwoniłam do Huberta opowiedziec mu o tym. Przeprosil. Ale nic wiecej nie moze zrobic. Wiem jak ta dziewczyna sie nazywa, to wszystko..

Może ponieść za to konsekwencje jakies?

Art. 23. orzeczenia piśmiennictwo Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

t. 24. orzeczenia piśmiennictwo § 1. przypis orzeczenia Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:01   #2
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Trzeba skontaktować się z administracją. Prawdopodobnie jest możliwość zablokowania konta.

Jeżeli jednak moze dostać się na konto to niech zmieni hasło po prostu.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:22   #3
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Trzeba skontaktować się z administracją. Prawdopodobnie jest możliwość zablokowania konta.

Jeżeli jednak moze dostać się na konto to niech zmieni hasło po prostu.
tak ale pytam czy tej dziewczynie cos moze grozic, za to co zrobila ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:26   #4
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Trzeba skontaktować się z administracją. Prawdopodobnie jest możliwość zablokowania konta.

Jeżeli jednak moze dostać się na konto to niech zmieni hasło po prostu.
Autorce bardziej chodziło o to, czy można jakoś tą dziewczynę "ukarać". Autorko: wydaje mi się, że podałaś dobre artykuły Możesz to zgłosić, wtedy tej lasce odechce się takich zabaw.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:27   #5
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Z tego co napisałaś to chyba bardziej się przejęłaś niż ten cały Hubert.
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:29   #6
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1--3 ujawnia innej osobie.

Z tego wynika, że można taką osobę pociągnąć do odpowiedzialności, jednak
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:33   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
Z tego co napisałaś to chyba bardziej się przejęłaś niż ten cały Hubert.
może jemu to wisi, a autorce nie, w końcu to jej [i innych rozmówców]] tajemnice zostały ujawnione. też bym się przejęła.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 20:34   #8
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

no ale skąd miała hasło ? pewnie znała, chyba, że jest tak rozgarnięta żeby się włamać jakimś cudem.. a tak to raczej średnio można coś jej zrobić jeśli to on jej je podał kiedyś i potem nie zmieniał..
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:38   #9
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez pomaranczkav Pokaż wiadomość
no ale skąd miała hasło ? pewnie znała, chyba, że jest tak rozgarnięta żeby się włamać jakimś cudem.. a tak to raczej średnio można coś jej zrobić jeśli to on jej je podał kiedyś i potem nie zmieniał..
wg mnie się włamała bo jeżeli by znała hasło to równie dobrze mogła pisać z dziewczynami w imieniu tego chłopaka.
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:44   #10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Najlepszym rozwiazaniem jest powodztwo cywilne. Raz, ze daje najwieksze szanse na dobry wyrok. Dwa, ze potencjalne pieniadze z zasadzenia pojda do Twojej kieszeni a nie do kieszeni Panstwa jak w przypadku grzywny.

Ewentualnie masz jeszcze do wyboru powodztwo adhezyjne (sprawa cywilna rozpatrywana jako dodatek w sprawie karnej), ale ono zalezy od tego, czy w ogole w sprawie karnej sprawa trafilaby do sadu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-08-20 o 20:46
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:56   #11
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
Z tego co napisałaś to chyba bardziej się przejęłaś niż ten cały Hubert.
jestem chora.. mocno.. i opisuje mu tez jak zmagam sie z choroba. nie chce by 20 dziewczyn innych to czytalo. wkurzylam sie ze ta idiotka - desperatka z IQ kozy cos takiego zrobila. nie miala prawa ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 20:59   #12
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jestem chora.. mocno.. i opisuje mu tez jak zmagam sie z choroba. nie chce by 20 dziewczyn innych to czytalo. wkurzylam sie ze ta idiotka - desperatka z IQ kozy cos takiego zrobila. nie miala prawa ..
yhymm

Adres napewno ten kolega jej zna to można się do niej wybrać, a kontaktowałaś się z tymi innymi dziewczynami? razem coś zdziałajcie.

Dziwi mnie, że ten Hubert tak spokojnie zareagował. Może jednak on dał jej to hasło i teraz mu głupio.

Edytowane przez gatka_84
Czas edycji: 2011-08-20 o 21:01
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 21:23   #13
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Autorko zgłoś to, a kolega niech zmieni hasło na fb i e-mail, bo o ile się nie mylę do odzyskania hasła jest e-mail potrzebny.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:08   #14
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Z tego wynika, że można taką osobę pociągnąć do odpowiedzialności, jednak
§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
No tak, ale Autorka także jest pokrzywdzona, więc wydaje mi się, że to podchodzi pod artykuł:

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Art. 23. orzeczenia piśmiennictwo Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Cytat:
Napisane przez pomaranczkav Pokaż wiadomość
no ale skąd miała hasło ? pewnie znała, chyba, że jest tak rozgarnięta żeby się włamać jakimś cudem.. a tak to raczej średnio można coś jej zrobić jeśli to on jej je podał kiedyś i potem nie zmieniał..
To, że podał jej hasło (jeśli tak było), to nie znaczy, że może rozsyłać jego prywatne rozmowy.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 07:32   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez pomaranczkav Pokaż wiadomość
no ale skąd miała hasło ? pewnie znała, chyba, że jest tak rozgarnięta żeby się włamać jakimś cudem.. a tak to raczej średnio można coś jej zrobić jeśli to on jej je podał kiedyś i potem nie zmieniał..
Ale ona ujawniła tajemnicę korespondencji- nie swojej do tego.
Autorko, ja bym skontaktowała się z pozostałymi dziewczynami- razem będzie łatwiej coś zdziałać.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 08:26   #16
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28881135]Najlepszym rozwiazaniem jest powodztwo cywilne. Raz, ze daje najwieksze szanse na dobry wyrok. Dwa, ze potencjalne pieniadze z zasadzenia pojda do Twojej kieszeni a nie do kieszeni Panstwa jak w przypadku grzywny.

Ewentualnie masz jeszcze do wyboru powodztwo adhezyjne (sprawa cywilna rozpatrywana jako dodatek w sprawie karnej), ale ono zalezy od tego, czy w ogole w sprawie karnej sprawa trafilaby do sadu.[/QUOTE]

mogłabyś coś więcej napisać, jak to załatwić/zorganizować, nie mam zielonego pojęcia


Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
yhymm
Adres napewno ten kolega jej zna to można się do niej wybrać, a kontaktowałaś się z tymi innymi dziewczynami? razem coś zdziałajcie.
Dziwi mnie, że ten Hubert tak spokojnie zareagował. Może jednak on dał jej to hasło i teraz mu głupio.
Hubert w rozmowie tel wczoraj jak mu opowiedziałam, to przeprosił o powiedział że ona co jakiś czas robi coś takiego. Śledzi na fb z kim pisze i jak. No ale.. archiwum moich rozmow i Huberta ma od 2010 roku.

Dobra - Hubert jest bajerant, ale inne dziewczyny odpisaly mi na maila i zadna sie nie przejmuje tym ze Hubert nie traktuje jej jako jedynej, tylko sa zle ze ujawnila te wiadomosci.


Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
To, że podał jej hasło (jeśli tak było), to nie znaczy, że może rozsyłać jego prywatne rozmowy.
Hubert mi mówił, że zabronił jej się do niego odzywać, wogóle to ona ma chyba dziecko ;/

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Ale ona ujawniła tajemnicę korespondencji- nie swojej do tego.
Autorko, ja bym skontaktowała się z pozostałymi dziewczynami- razem będzie łatwiej coś zdziałać.
Tak, są też wściekłe, ale archiwum moich rozmow to akurat od czerwca 2010, a np innych paru z marca / kwietnia tego roku. Więc moja złość jest nie do opanowania w tym momencie


Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie i chęć pomocy!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:54   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

zgłoś sprawę koniecznie - ja zgadzam się z jamestown
korespondencja jako taka w tym wypadku należała do dwóch osób - zarówno do chłopaka jak i do Ciebie więc również jesteś w tym wypadku osobą pokrzywdzoną i nie ma znaczenia to, że włamała się/wzięła informacje z jego konta - ponieważ wciąż ujawniła również Twoje wypowiedzi do czego nie miała prawa
wydrukuj to wszystko, zbierz razem i idź zgłosić sprawę

ja bym na Twoim miejscu zareagowała bo dziewczyna naprawdę przegięła
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:12   #18
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
zgłoś sprawę koniecznie - ja zgadzam się z jamestown
korespondencja jako taka w tym wypadku należała do dwóch osób - zarówno do chłopaka jak i do Ciebie więc również jesteś w tym wypadku osobą pokrzywdzoną i nie ma znaczenia to, że włamała się/wzięła informacje z jego konta - ponieważ wciąż ujawniła również Twoje wypowiedzi do czego nie miała prawa
wydrukuj to wszystko, zbierz razem i idź zgłosić sprawę

ja bym na Twoim miejscu zareagowała bo dziewczyna naprawdę przegięła
na policję?
bo jeśli chodzi o zakładanie sprway sądowej, to nie wiem czy jeśli już nawet będzie musiała mi wypłacić odszkodowanie - to czy to pokryje koszty sądowe za sprawę którą jej założę


nie mam jej adresu zameldowania.
mam tylko imię i nazwisko.. hmm
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:31   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
na policję?
bo jeśli chodzi o zakładanie sprway sądowej, to nie wiem czy jeśli już nawet będzie musiała mi wypłacić odszkodowanie - to czy to pokryje koszty sądowe za sprawę którą jej założę


nie mam jej adresu zameldowania.
mam tylko imię i nazwisko.. hmm


A nie jest tak, że koszty postępowania sądowego ponosi ta osoba, która sprawę przegrywa (tzn o cywilnych tu mówię oczywiscie)? tak mi się wydaje przynajmniej...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:46   #20
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


A nie jest tak, że koszty postępowania sądowego ponosi ta osoba, która sprawę przegrywa (tzn o cywilnych tu mówię oczywiscie)? tak mi się wydaje przynajmniej...

hmm dowiem się
mam jej imię i nazwisko. nr telefonu. i miasto z którego pochodzi. I PROFIL NA NK

moze do jej znajomych napisze zeby podali mi jej adres, ale i do niej, ze uprzedzę ją. hmm

nic więcej nie wiem - więc to chyba za mało do założenia sprawy... ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-08-21 o 10:53
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 08:42   #21
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


A nie jest tak, że koszty postępowania sądowego ponosi ta osoba, która sprawę przegrywa (tzn o cywilnych tu mówię oczywiscie)? tak mi się wydaje przynajmniej...
Jest tak.

Policja tutaj nic nie da, bo moze nawet się w ogóle tym nie zainteresują.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 08:58   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Pytanie, czy facet chce coś tak naprawdę z tym zrobić? Wiem, że Cię to uraziło, autorko wątku etc., ale wiesz - dziewczyna Ci nie groziła, nie dręczyła Cię, włamała się na skrzynkę tego chłopaka i głównie ten wątek by interesował policję. Jej postępowanie jest naganne, ale szczerze wątpię, czy Ty możesz wiele w tej sprawie zdziałać. To ten Hubert musiałby ruszyć tyłek, wykasować konto lub zmienić hasło na jakieś porządne, zmienić również inne hasła (na poczcie, bo może i do niej ma dostęp), zmienić ustawienia (aby np. prośba o nowe hasło nie szła na jej skrzynkę pocztową) i generalnie odciąć ją od dostępu. Tylko, że on jako dorosły człowiek powinien to wiedzieć.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-08-22 o 09:04
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:54   #23
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Pytanie, czy facet chce coś tak naprawdę z tym zrobić? Wiem, że Cię to uraziło, autorko wątku etc., ale wiesz - dziewczyna Ci nie groziła, nie dręczyła Cię, włamała się na skrzynkę tego chłopaka i głównie ten wątek by interesował policję. Jej postępowanie jest naganne, ale szczerze wątpię, czy Ty możesz wiele w tej sprawie zdziałać. To ten Hubert musiałby ruszyć tyłek, wykasować konto lub zmienić hasło na jakieś porządne, zmienić również inne hasła (na poczcie, bo może i do niej ma dostęp), zmienić ustawienia (aby np. prośba o nowe hasło nie szła na jej skrzynkę pocztową) i generalnie odciąć ją od dostępu. Tylko, że on jako dorosły człowiek powinien to wiedzieć.

Hubert zgłosił to wczoraj na policję.
zadzwonił, opowiedział, powiedziano mu aby przyszedł na komendę z laptopem, że w ciągu 3 imesięcy namierzą kto to zrobił.
i wtedy będą konsekwencje..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 08:27   #24
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Hubert zgłosił to wczoraj na policję.
zadzwonił, opowiedział, powiedziano mu aby przyszedł na komendę z laptopem, że w ciągu 3 imesięcy namierzą kto to zrobił.
i wtedy będą konsekwencje..
Ale przecież on wie, kto to zrobił, ta dziewczyna jest nadawcą wysłanych do Was wiadomości, tak? To nie wystarczy Policji?

A komputer mu pewnie zabezpieczą i go przez te 3 m-ce nie zobaczy
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:57   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
Ale przecież on wie, kto to zrobił, ta dziewczyna jest nadawcą wysłanych do Was wiadomości, tak? To nie wystarczy Policji?

A komputer mu pewnie zabezpieczą i go przez te 3 m-ce nie zobaczy
On może wiedzieć co tylko chce - policja musi to sprawdzić po numerze IP.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:15   #26
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

W sumie racja. No ale grunt, że zgłosił.
Swoją drogą, ciekawe jak to się rozwinie, tzn. co z tym zrobi Policja.
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:36   #27
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBI

dokładnie, ciekawe.
powiedzieli że 3 miesiące na ustalenie - nieźle się spieszą :P

ale tak czy siak - dobrze. dziwczyna nauczy sie może przez to trochę mądrości
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.