zestawy: co pasuje do .... wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 13:14   #31
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

Dzięki za sugestie! Zapomniałam sprecyzować, że to wieczorne wyjście to nie takie "wieczorowe" a po prostu wyjście na piwo, koncert. Jestem pod 30-stkę i mam 95% eleganckich ciuchów dlatego kupiłam sobie tę rockową kurtkę i chciałam do niej dobrać młodzieżowy i wygodny look. Wklejam fotki jak to wygląda na mnie. Znalazłam delikatny wisiorek i branzoletkę. W ubraniu nawet z tym kominem wygląda to dla mnie ok - idealnie na deszczową pogodę. Jednak po zdjęciu kurtki brakuje mi czegoś z pazurem. Torebka ma fajny łańcuch ale niestety mam szarą (monotematycznie) a inne nie pasują. Myślałam o tym, żeby dokupić cienką kamizelkę w metalicznym odblaskowym kolorze albo jakąś z przetarciami farbowaną? Jeszcze mnie tak naszło nad grubszymi legginsami (żeby odejść od codziennego jeansu) ale ze spodniami zawsze mam problem i trudniej będzie mi coś znaleźć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (23,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (25,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (23,9 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez aniajpg
Czas edycji: 2015-09-29 o 16:15
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 19:34   #32
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

z kominem wygląda okej, ale ten sweter nie jest fajnym miękkim spływającym oversizem i bez kurtki wygląda jak szary jamnik do chodzenia wyłącznie po domu. nie ma ani interesującego dekoltu (nudny nie za duży, nie za mały serek) czy wykończenia (woda/duży golf) ani nie odsłania sexownie ramienia. nawet biżuteria nie zrobiła z niego nic cokolwiek bardziej interesującego...
i obawiam się, że nawet buty czy torebka nie zmienią jego charakteru.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 20:50   #33
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

Co ja bym zrobiła bez tego forum ja się na tym kompletnie nie znam jak widzicie. Czyli co byś poleciła do tej kurtki na wieczór na takie zwykłe wyjście? Chciałabym, żeby to było sexi i wygodne ale nie sukienka
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 07:08   #34
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

Cytat:
Napisane przez aniajpg Pokaż wiadomość
Co ja bym zrobiła bez tego forum ja się na tym kompletnie nie znam jak widzicie. Czyli co byś poleciła do tej kurtki na wieczór na takie zwykłe wyjście? Chciałabym, żeby to było sexi i wygodne ale nie sukienka
Właśnie szkoda, że nie sukienka, bo masz fajną figurę. Ja bym założyła czarne kryjące rajstopy, botki na obcasie, szarą sukienkę materiałową z rękawem 3/4 i skórę.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 08:37   #35
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

ja bym zaczęła od zmiany spodni - uwielbiam zwykłe niebieskie jeansy, ale niestety powodują, że wszyscy wyglądamy jak licealiści. jeśli mają być niebieskie, to moze z jakimiś przetarciami, dziurami... choć ja bym podmieniła na klasyczne czarne rurki (bo to się zawsze sprawdzi), a najlepiej - woskowane portki. jesteś bardzo zgrabna, więc możesz sobie na nie spokojnie pozwolić.
jeśli chodzi o ten rzeczony sweter, to poszłabym w nietoperzowe klimaty i generalnie jakieś większe golfy, które będą przeciwwagą dla szczupłego dołu. jak wszystko masz takie dopasowane (a możesz sobie pozwolić, bo nic ci nigdzie nadmiernie nie odstaje), ale sweter jest dłuższy, to wyglądasz jak owinięta bandażem, a to nie jest sexy i nie wcale nie pokazuje ładnie figury. podobają mi się bardzo casualowe klimaty just paul. ich dzianinowe płaszcze i swetry to zdecydowanie coś, co widzę w takim zestawieniu, choć swojego ideału jeszcze nie znalazłam.

bardzo podobają mi się też klimaty jak na tej fotce z hm - http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0312987004.html - krótkie błyszczące mini (choć może niekoniecznie widzę siebie czy kogokolwiek innego w cekinowej spódniczce...) i większy "męski" sweter na wierzch. taki zestaw pokazuje nogi, ale z powodzeniem przejdzie z bikerami czy np. modnymi oksfordkami. myślę, że takie coś też by wyglądąło na tobie fajnie.

natomiast jeśli nie czujesz dużych swetrów i to, co podpowiadam w ogóle nie pasuje do twojego stylu i wolisz coś blisko ciała, to krótkie "grzeczne" sweterki w serek zakładane na koszule z kołnierzykiem też są niezmiennie na topie, w tym sezonie w wydaniu retro. albo proste dopasowane okrąglaki rodem z benettona (uwielbiam i kosztują jakieś 100 zł, więc mam w szafie wszelkie odcienie od asfaltu do jasnego szarego) - tyle że gdy zakładam je do niebieskich prostych jeansów wyglądam mocno szkolnie, więc jeśli mają być "po godzinach", dla mnie muszą być z materiałowymi spodniami (w kant lub rurki 7/8) i choćby niewysoką szpilką albo przynajmniej mocno biżuteryjnymi butami (mam brokatowe chiary feraganno z oczkiem i ustami i w takim wydaniu często, obecnie myślę o zakupie błyszczących oksfordów i myślę, że to też by sie sprawdziło). tyle że to średnio jesienno-zimowy klimat.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-09-30 o 08:58
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 20:33   #36
klaudiaaa1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Smile Jakie dodatki do sukienki na Andrzejki ?

Witam Serdecznie ! mama problem ponieważ nie wiem jakie dobrac dodatki do tej sukienki chodzi mi głównie czy lepiej wyglądałyby długie kolczyki i bransoletki czy jakas duza kolia + dodatki na ręce i dokładniej jakie bo nie mam pomyslu (mile widziane bylyby jakies linki z przykladowa biżuteria) sukienka jak na zdj jest w grube czarno-biale pasy buty bede miala klasyczne czarne szpilki a i rozpuszczone włosy Liczę na was i wasze propozycje, z góry bardzo dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0909.jpg (108,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0906.jpg (125,4 KB, 23 załadowań)
klaudiaaa1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:22   #37
Sonciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sonciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na Andrzejki ?

Najlepiej jakbyś wrzuciła zdjęcie na sobie Ja nie noszę kolczyków, więc postawiłabym na jakaś stonowaną kolię i delikatną bransoletkę
__________________
NOWA WYMIANA W LIPCU - wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276537
Sonciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 07:50   #38
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jakie dodatki do sukienki na Andrzejki ?

obawiam się że duże kolorowe dodatki zrobią z ciebie choinkę.
postawiłabym na większy kolczyk i koniec albo większą ilość bransoletek. dekolt zdecydowanie pusty, bo tam i tak już się dzieje.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2015-11-17 o 07:52
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:44   #39
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Sukienka z Greenpoint- jakie dodatki?

Witajcie,
ostatnio kupiłam sobie granatową sukienkę w Greenpoint, dokladnie taką:
http://greenpoint.pl/sukienki/1519-s...kolor-b15blnav

Tylko mam problem, żeby dobrać do niej jakieś dodatki Jakie buty, biżuterię czy inne dodatki do niej widzicie?

Druga moja sukienka jest taka:
http://greenpoint.pl/sukienki/1525-s...kolor-print_68

Będę wdzięczna za pomoc
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 10:36   #40
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Sukienka z Greenpoint- jakie dodatki?

pierwsza jest klasyczna, więc w zasadzie wszystko będzie pasowało
do pierwszej czarne albo granatowe szpilki lub baleriny , sukienka jest gładka więc fajnie by wyglądał jakiś dłuższy wisiorek.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 11:47   #41
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Sukienka z Greenpoint- jakie dodatki?

Dzięki 😃A jak widzicie do tej pierwszej sukienki szpilki bordowe satynowe lub zwykłe beżowe?A jeśli byłoby chłodniej co na sukienkę? Czy jakaś jasna marynarka lub elegancki sweterek?

Czekam też na propozycję do drugiej sukienki 😃
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 13:29   #42
Sonciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sonciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 361
Dot.: Sukienka z Greenpoint- jakie dodatki?

Ja tą granatową widziałabym właśnie w towarzystwie beżowych (nude) dodatków - szpilki i marynarka w takim kolorze oraz złota biżuteria.
A ta druga to raczej klasycznie - czarne szpilki ;-)
__________________
NOWA WYMIANA W LIPCU - wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276537
Sonciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 22:34   #43
CoolVibe
Raczkowanie
 
Avatar CoolVibe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 192
Sukienka na sylwestra - jakie dodatki?

Witam razem ze znajomymi wybieram się na imprezę sylwestrową do klubu. Kupiłam już sukienkę http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...x/ladies-dress , jednak mam problem z dodatkami.
- czy w tym przypadku postawić tylko na kolczyki, czy dorzucić jeszcze bransoletkę?
- co obroni się lepiej - czarne czy cieliste rajstopy?
- czy mogę założyć do tego botki na obcasie czy koniecznie muszą być to szpilki?
Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie podpowiedzi i uwagi
Pozdrawiam
__________________
CoolVibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 16:59   #44
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka na sylwestra - jakie dodatki?

botki botkom nie równe.
w stylizacji bardziej na rockowo maja szansę się sprawdzić.
ja o tej porze roku noszę wyłącznie kryjące okazje, no chyba że biurowo-balowe okazje wchodzą w grę, ale ty piszesz o klubie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 21:31   #45
ksh92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Lightbulb Stylizacja - jakie dodatki?

Witam.
Potrzebuję Waszej pomocy!
A mianowicie, posiadam sukienkę w kolorze ecru (fason sukienki w linku aczkolwiek lamówka u mnie nie jest czarna, tylko w kolorze sukienki), do tego planuję założyć czarną szarfę (pasek), czarne dodatki oraz czarne buty. Czy pasowałyby do takiej JASNEJ sukienki czarne rajstopy, ale grube kryjące? Czy w ogóle pasują jakieś grube rajstopy do takiego kroju sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (91,5 KB, 21 załadowań)
__________________
Rób swoje

Edytowane przez ksh92
Czas edycji: 2015-12-29 o 22:31
ksh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 11:53   #46
beatkacakala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubelskieⓣⓜ
Wiadomości: 103
Dot.: Dodatki do jasnoróżowej sukienki

A dodatki do takiej sukienki https://www.zalando.pl/chi-chi-londo...1c009-j11.html też nude? jak myślicie?
__________________
beatkacakala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:25   #47
katherine897
katherine897
 
Avatar katherine897
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 2
Dot.: Stylizacja - jakie dodatki?

To zależy, jeśli sukienka jest typowo letnia, to raczej bym nie zakładała, natomiast do grubszych materiałów kryjące rajstopy pasują.
katherine897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 12:47   #48
groszkowapanna89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jaka biżuteria do swetra i kurtki z kapturem?

A ja myślę, że jakaś delikatna srebrna, np z xxx, się nada .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-26 o 19:06 Powód: Reklama.
groszkowapanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 08:19   #49
kostrzycha
Przyczajenie
 
Avatar kostrzycha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 20
Dot.: Stylizacja - jakie dodatki?

zgadzam się z osobą powyżej. Jeśli sukienka jest z delikatnego, eleganckiego materiału to będzie to słabo wyglądało
kostrzycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 14:29   #50
werkaberka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jaka bluzka i jakie buty do tej spódniczki ?

ja bym kupiła w innym kolorze<ciach_reklama> albo w paru taką spódnice.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-12 o 16:34
werkaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 08:13   #51
ewazem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 68
Co do tego ubrać?

Hej dziewczyny, kupiłam sobie tunike i nie wiem do czego ją ubrać, na gołe nogi jest za krótka. Z przodu zapinana jest na guziki, ostatni guzik jest wyżej i boki sie rozchodzą i pokazują się moje uda. Jak sie schyle widać majteczki mam dwójke niemowlaków i pewnie często bede sie schylać, podnosić. Co ubrać pod spód? Getry? Jakie buty? Dodam, że mój wiek to 35 lat.
Załączam zdjęcia w sandałach (płaskich) i balerinach (nie dobranych jeszcze kolorystycznie). Tunika może mieć rękawki 3/4, jak i można je podwinąć. Chciałabym nosić ją wiosną, latem...prosze o podpowiedz, na zdjęciach brzuszek jeszcze pociążowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085712.jpg (93,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085620.jpg (79,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085607.jpg (85,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085457.jpg (96,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085423.jpg (104,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160304_085412.jpg (105,8 KB, 61 załadowań)
ewazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 09:14   #52
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Co do tego ubrać?

Getry to według mnie służą do chodzenia po domu, szczególnie w wieku 35 lat Poza tym wkładając je do tuniki miałabyś wizualnie krótsze nogi.

Ja bym zostawiła to na porę, kiedy można założyć ciemne kryjące rajstopy, optycznie wyszczuplą Ci nogi.

Osobiście w lato chodzę w takich krótkich sukienkach/spódnicach na gołe nogi.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:02   #53
ewazem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 68
Dot.: Co do tego ubrać?

Ja też ubieram krótke spódniczki, ale ta ,,tunika,, jak koszula ma przodu guziki i jak w koszuli z przodu można rozchylić i prawie widać majteczki.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

I dziękuje o podpowiedz o rajstopach

Będę wdzięczna za inne, dodatkowe opinie
ewazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:13   #54
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Co do tego ubrać?

Cytat:
Napisane przez ewazem Pokaż wiadomość
Ja też ubieram krótke spódniczki, ale ta ,,tunika,, jak koszula ma przodu guziki i jak w koszuli z przodu można rozchylić i prawie widać majteczki.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

I dziękuje o podpowiedz o rajstopach

Będę wdzięczna za inne, dodatkowe opinie
Idź do krawcowej, niech ci dorobi dziurkę na guzik na samym dole. Koszt to jakieś 2-5 zł. Niech ci też doszyje dodatkowy guzik (być może masz go na metce, a jak nie to każdy inny podobny będzie dobry) albo sama to zrób.
Z getrami będzie wyglądało to słabo.

Tak swoją drogą mało słów mnie tak odrzuca jak "majteczki".
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-03-04 o 14:15
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 16:08   #55
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Co do tego ubrać?

Może krótkie, dżinsowe spodenki pod spód, jeśli czujesz się niekomfortowo w samej tunice?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:08   #56
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co do tego ubrać?

szorty to bardzo zły pomysł. Nie przy tym kroju, przyciągną uwagę do brzucha i bioder.. Tak jak dziewczyny radziły do krawcowej, żeby dorobila zapięcie.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 15:14   #57
agaliw
Raczkowanie
 
Avatar agaliw
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 32
Dot.: Co do tego ubrać?

Dodatkowe zapięcie to najlepszy pomysł.
agaliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 14:14   #58
Mopsik126
Przyczajenie
 
Avatar Mopsik126
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
zestawy:) co pasuje do płaszcza z zary?

czesć
w załączeniu dodałam zdjecia płaszcza na wiosnę zary. Proszę o propozycje ze zdjeciami co pasuje do niego, jaki szalik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11694913_1547144122282015_7075354601815349087_n.jpg (13,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12804360_1552154618447632_409807474_n.jpg (49,8 KB, 52 załadowań)
Mopsik126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:13   #59
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Co do tego ubrać?

Czy ona czasem nie jest na górze za mała (mam wrażenie że materiał między guzikami na wysokości biustu i jedno zapięcie niżej się rozchodzi)?

A co do problemu, to jeśli nawet krawcowa dorobi dziurkę na dole, to podczas chodzenia materiał między ostatnim a przedostatnim guzikiem będzie się rozchodził i bieliznę nadal będzie widać. Możesz zrobić to co ja zrobiłam przy koszuli: zszyć dwie warstwy materiału, ale nie łapiąc tej najbardziej wierzchniej części tak aby po prawej stronie nie było widać szycia (całą długość "spódnicy" - od paseczka w dół, wtedy będziesz bezpieczna ).
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:54   #60
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: zestawy:) co pasuje do płaszcza z zary?

nie chce mi się wklejać zdjęć, ale zwróć uwagę na dekolt bluzki, którą masz pod spodem - u modelki nic nie wystaje i wygląda to lepiej niż twój wystający tshirt (skraca ci to szyję). najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest więc coś nieco bardziej go odsłaniającego. ewentualnie - o tej porze roku sprawdzą się cienkie gładkie golfy, tylko ze względu na kolor tego płaszczyka, raczej czernie i granaty (obawiam się, że jasne stworzą bardzo mocno wiosenną stylizację, a u mnie za oknem wciąż jeszcze pogoda ku temu nie sprzyja, ale tu wiele zależy od twojego stylu i urody)

co do koszul - nie polecam klasycznego kołnierzyka, za to bluzka koszulowa z niedużą stójką noszona swobodnie (nie zapięta pod szyję) już jak najbardziej tak. nieźle mogłaby też wyglądać romantyczna koszula z kokardą pod szyją (taka bluzka ma trochę inny krój i okrągłe dekolty przy nakryciach (marynarkach/ płaszczach) nie zrobią im krzywdy).

na dół - rurki mokasyny lub niewysoka szpilka. takie płaszcze wyglądają dobrze z bardzo krótkimi sukienkami. natomiast moim zdaniem - zupełnie dziwnie będzie wygladać długość przed kolano lub midi (np. ołówkowa spódnica), choć nie wykluczam, że udane zestawienia istnieją
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-08 16:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.