Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-22, 14:44   #241
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

W tym wątku wszystko jest już napisane. Jeżeli nie użył prezerwatywy to musisz zrobić badania na choroby weneryczne. Miejmy nadzieje że nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 16:23   #242
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
W tym wątku wszystko jest już napisane. Jeżeli nie użył prezerwatywy to musisz zrobić badania na choroby weneryczne. Miejmy nadzieje że nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co zostało napisane w wątku założonym przez Autorkę to nigdzie nie pada słowo że włożył jej penisa w pochwę. Autorka zaznaczyła, że do pełnego stosunku nie doszło. On ja obmacywał, łapał, kazał jej (bo było to pod pretekstem użycia siły) zrobić jemu dobrze czyli wystąpił tylko seks oralny. No ale dobrze mimo wszystko piszesz bo tu był seks oralny tylko co prawda, a też mogłoby wystąpić ryzyko, zakażenie. Autorka dla wysłanego bezpieczeństwa powinna wykonać badania na choroby weneryczne. Ja nam na myśli głównie test w kierunku HIV.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 16:45   #243
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego mój dobry związek jest niby ułudą. Nigdy nie zdradziłam swojego faceta ani nie miałam takiego zamiaru. Serio pisanie z kolegą to jest taka wielka zbrodnia? Jechajac z nim na odludzie (nawet nie wiedziałam że on tam jedzie zacznijmy) i przesiadając się do tyłu nie miałam zamiaru nikogo zdradzać. Już nie mam siły na ten wątek, bo radzę się co zrobić w tej sprawie, a dostaje rozprawki na temat posiadania czy nie posiadania kolegów czy spotykania się sam na sam. Nie widzę nic w tym złego. Może pisanie o tycłyh fantazjach było słabe, ale to nie miało na celu go zachęcenia do czegoś tylko po prostu takie zwierzenia, z koleżanką też czasem pisze o seksie ale to nie znaczy że jestem ukryta lesbijka i jej coś w ten sposób proponuję.. Za jedyne co może być na mnie zły to moja nieodpowiedzialność I naiwność myślę
Czy chciałabyś partnera do związku, który coś przed tobą zataił? Który ukrył jakieś wydarzenie, które z kolei obnażyło go, jako człowieka bezmyślnego, nierozważnego, nierozsądnego i naiwnego? Czy nazwałabyś związek z takim partnerem bezpiecznym?

A jak nazwiesz swój związek sama przed sobą, gdzie to ty jesteś tą osobą nieodpowiedzialną nadal, jako dobry?
Chłopak może zyć w niewiedzy i myśleć, że ma dobry związek ale ty już masz świadomość tego zła, że poprzez swoją głupotę osłabiłaś obraz waszego związku i teraz nazwając go ciągle dobrym jest ułudą.

W sekrety bym się na twoim miejscu nie bawiła, bo tajemnica o której wie dwoje ludzi, nie jest tajemnicą a o twojej wie, już troje.
Wystarczy, że twoja matka w pewnym momencie nie wytrzyma i zgłosi sprawę na policję albo powie twojemu ojcu i on to zrobi.

Dla własnego dobra i dobra twojego związku, który chciałabyś, żeby był naprawdę dobry, to bądz z nim szczera i skoncz tą ułudę albo zbuduj nowy z lepszą wersją siebie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:39   #244
pigwajowa
Przyczajenie
 
Avatar pigwajowa
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Ale jak ja zdradziłam niby!? Rozumiem jakby te fantazje były ohoczo pisane przez kilka dni, ale o tych fantazjach było zaledwie kilka wiadomości. Dalsze nasze tematy to jego problemy, opowiadanie o sobie normalnych rzeczy. Ta wzmianka o fantazjach to może było maks 5 wiadomości. Może jestem jakaś dziwna, ale dla mnie to nie jest zdrada. Tym bardziej że nie pisałam, że pragnę aby on to zrobił.
pigwajowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:06   #245
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Sadzę, że bardziej chodzi o brak zaufania partnera. Ja uznalabym, że to, że partner nie chce sie ze mną dzielic trudnymi sprawami oznacza, ze mi nie ufa. No ale moze Limonka ma inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to mi właśnie chodzi.

Skoro mi nie ufa, że go będe wspierać, to niech szuka partnera gdzies indziej.

Partner jest dla mnie właśnie pierwsza osobą, do której dzwonię, jeśli ktoś mnie zgwałci/pobije/okradnie. I ja też mam być dla kogoś taką osobą, albo wolę być znajomą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:11   #246
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Ale jak ja zdradziłam niby!? Rozumiem jakby te fantazje były ohoczo pisane przez kilka dni, ale o tych fantazjach było zaledwie kilka wiadomości. Dalsze nasze tematy to jego problemy, opowiadanie o sobie normalnych rzeczy. Ta wzmianka o fantazjach to może było maks 5 wiadomości. Może jestem jakaś dziwna, ale dla mnie to nie jest zdrada. Tym bardziej że nie pisałam, że pragnę aby on to zrobił.
Zdrada to by była gdybyś obiecała swojemu facetowi tego nie robić. Nikt z zewnątrz nie ma informacji wystarczających do oceny co w twoim związku jest zdradą, więc wszystkie komentarze typu "dla mnie to zdrada" można sobie wsadzić w pupę
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:26   #247
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Ale jak ja zdradziłam niby!? Rozumiem jakby te fantazje były ohoczo pisane przez kilka dni, ale o tych fantazjach było zaledwie kilka wiadomości. Dalsze nasze tematy to jego problemy, opowiadanie o sobie normalnych rzeczy. Ta wzmianka o fantazjach to może było maks 5 wiadomości. Może jestem jakaś dziwna, ale dla mnie to nie jest zdrada. Tym bardziej że nie pisałam, że pragnę aby on to zrobił.
Widzisz wogole co zlego zrobilas w relacji z tym facetem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 18:47   #248
pigwajowa
Przyczajenie
 
Avatar pigwajowa
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

AshaN tak, widzę.

1. Pisanie o tych fantazjach było niepotrzebne, teraz ma wymówkę albo jest faktycznie chory jeśli uznał to za zaproszenie. Uznaje, że za szybko zwierzam się ludziom i ze zbyt intymnych spraw. Często nowo poznanym osobom opowiadam o swoim chad i to niestety dużo osób może wykorzystać przeciwko mnie, bo już daje sygnał że można mnie skrzywdzić, zmanipulować np. Powinnam popracować nad swoją naiwnością



2. Ti, że nie urwałam kontaktu po próbie pocałunku. Powinnam to była zrobić ale sądziłam że to był jednorazowy wybryk, a ja sobie nie miałam nic do zarzucenia skoro go odrzuciłam



3. Teraz pomyślałam że jak zauważyłam że mnie gdzieś wywozi mogłam zadzwonić do partnera albo kogokolwiek. Nie wiem czemu tego nie zrobiłam.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Zrobiłam dużo złego jeśli chodzi o tą relacje ale nie widzę nic gdzie bym miała świadomie skrzywdzić partnera
pigwajowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:20   #249
kchm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Czuję się teraz fatalnie. On cały czas naciska żebyśmy spróbowali być dalej znajomymi. Pisał że próbował się zabić przez to. Ja mu mówię ciagke że nie chce kontaktu. Męczy mnie już to.
Nie utrzymuj z tym gościem kontaktu i powiedz komuś zaufanemu o tym co cię spotkało.Moim zdaniem powinnaś iść jednak na policję i to zgłosić.Proces nie będzie łatwy ale gość musi ponieść karę.A jeśli innej dziewczynie zrobi to samo co tobie to co wtedy ?
kchm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:41   #250
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez evonla Pokaż wiadomość
To, że Ty wolisz brak szczerości w związku, to nie oznacza, że innym to również odpowiada.
wolalabym zeby moj partner takich rzeczy nie robil
a jak juz by to zrobil to naprawde mi wsio ryba kto by mi to powiedzial jesli bym sie o tym dowiedziala -dokladnie o tym co zrobila autorka-to by dla mnie byl koniec relacji
nie musialby juz nic ubarwiac dla mnie to ze pisala o swoich marzeniach seksualnych jezdzila gdzies z nim ,spotykala nadal mimo ze probowal ja pocalowac i wyznawac milosc to wystarczy zeby mnie zniechecic do kontynuowania zwiazku
to czy zostala zgwalcona czy nie to juz malo wazne w tym wszystkim i czy gosciu by powiedzial ze chciala tego seksu czy nie to juz nic nie zmienia jak dla mnie zdradzilaby mnie mentalnie wiklajac sie w relacje z tym psycholem i brnac w to glebiej mimo wszelkich znakow na niebie ze facet odbiera ich relacje dwuznacznie i chce czegos wiecej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 20:29   #251
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Ale jak ja zdradziłam niby!? Rozumiem jakby te fantazje były ohoczo pisane przez kilka dni, ale o tych fantazjach było zaledwie kilka wiadomości. Dalsze nasze tematy to jego problemy, opowiadanie o sobie normalnych rzeczy. Ta wzmianka o fantazjach to może było maks 5 wiadomości. Może jestem jakaś dziwna, ale dla mnie to nie jest zdrada. Tym bardziej że nie pisałam, że pragnę aby on to zrobił.

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Ale jak ja zdradziłam niby!?
No yyy, już sam seks oralny z typem za plecami chłopaka to jest zdrada?? Powiedzmy większość ludzi kwalifikuje już taki nazwijmy to ''czyn'' jako zdradę. Jednak związek jeśli jest monogamiczny to ludzie obiecują sobie siebie na wyłączność, żadnych ''skoków w bok''.

Gdybyś przed wejściem w związek porozmawiała ze swoim chłopcem o tym gdzie stawiacie granice, na co dajecie sobie przyzwolenie, na co sobie pozwalacie, co jest zdradą w waszym związku, a co nie to może wyglądałoby to inaczej i taki seks oralny czy jakikolwiek inny seks nie byłby zdradą. No ale podejrzewam, że nie padły z waszych ust takie deklaracje, górnolotne słowa i nie tworzycie chyba poligamicznego. Bo jeśli byście tworzyli to on też musi wiedzieć, że w takim związku jest. Nie, że dla Ciebie seks oralny, klasyczny, analny nie jest zdradą dla przykładu, a dla niego jest. Wtedy macie konflikt interesów i raczej ze sobą nie rozmawiacie. Jeśli jest tylko związek monogamiczny to to czego się dopuściłaś jest zdradą. Ty oczywiście możesz sobie tłumaczyć inaczej, że nie jest (i, że dla Ciebie nie jest), no ale Twój facet powinien wiedzieć i o gwałcie który Cię spotkał i o tym, że go zdradziłaś.

Dla wielu ludzi nawet pocałunek to zdrada, a jeśli nie zdrada to po prostu występek i już partnera/partnerkę mają na cenzurowanym. Nie dziwie się. Gorzej z seksem, raz jak ktoś zdradzi może posunąć się znów do zdrady i zdradzić. To oczywiście nie reguła, zależy od osobowości, od wewnętrznych hamulców (Ty ich nie miałaś) i od tego czy ktoś ponosi konsekwencje swoich czynów, czy uczy się na błędach. Z drugiej strony możesz pozbawić kogoś życia ot tak bo chcesz i też stwierdzisz, że nikogo nie zabiłaś. Każdy se i dla siebie.

Po tym co przeczytałam dochodzę do wniosku, że jednak nie jest mi Ciebie żal. Mam wrażenie, że nie będziesz starała się uczyć na błędach i nie ponosisz bądź nie poniesiesz konsekwencji swoich decyzji/wyborów. Nie zamierzam bawić się w Twoją moralizatorkę bo to Twoje życie, mnie to powinno zwisać i powiewać jak fallus na wietrze, no ale nawet jeśli znajdziesz się ze sznurem na szyi to też byłaby to Twoja decyzja. Dobrowolna choć nie życzę Ci tego.

W przypadku gdy nie zgłosisz na policję (też masz wybór, masz prawo z tego nie skorzystać) koleś może zgwałci kolejną, kto wie? Może to tak sam chory człowiek. A Ty też chorujesz i nie musi oznaczać, że jesteś w najlepszej kondycji. Koleś może czuć się bezkarny, ale rób co chcesz. Zdradzaj kogo chcesz i zachowuj się tak jak chcesz. W końcu masz prawo. Ale potem nie jojcz, że czujesz się zwyczajnie źle bo może być tak, że jak nie pomożesz sobie to nikt już nie będzie w stanie Ci pomóc.

Cytat:
Napisane przez pigwajowa Pokaż wiadomość
Tym bardziej że nie pisałam, że pragnę aby on to zrobił.
Sick >.< Ty naprawdę jesteś chora. I to poważnie zaburzona w dodatku. Nie musisz pisać czy mówić wprost kolesiowi ''marzę o seksie z Tobą'' , ''chcę abyś mnie przeleciał'' , ''miewam fantazje o gwałcie'' aby koleś zrobił to co by chciał zrobić i albo ''spełnić Twoje fantazje'' albo Cię skrzywdzić. Po za komunikacją werbalną czyli słowami, można też przekazywać niewerbalnie komunikaty - gesty, mimika. Gdybyś go podrywała, puszczała mu oczka, trzepotała zalotnie rzęsami, uśmiechała się, dotykała go to myślisz, że jakie komunikaty byś mu wysyłała? Czyste i klarowne i tu nie chodziłoby o granie w karty czy rozmowy o pogodzie. Bynajmniej. A wracając do fantazji taka fantazja o gwałcie (już abstrahując czy ją kiedykolwiek miałaś czy nie bo nie interesuje mnie to) może przestać nią być kiedy to będzie gwałt i będzie on realny. Chyba, że wyrażasz zgodę na takie traktowanie w łóżku i dzieje się to za obopólną zgodą, wtedy ciężko zakwalifikować to jako gwałt. Wtedy tak naprawdę nie ma mowy o gwałcie. Możesz

Tak samo gdy odwrócić historię i to ten koleś, który Ciebie skrzywdził byłby ''rasowym'' gwałcicielem (na przykład recydywa, ale nie tylko) a Ty byłabyś osobą, która poznaje takiego chłopaka i zakochuje się w nim. Nie chciałabym być z kimś kto jest gwałcicielem. Ty zachowujesz się źle bo też nie wiesz czy powiesz chłopakowi, że zdradziłaś go. Możesz czuć się jak dno, jak kompletne zero (psychicznie), a myślisz, że jak on by się poczuł w chwili gdybyś mu to powiedziała? Tak samo, albo gorzej. Powinnaś mu powiedzieć, bo to jest obrzydliwe gdyby miał żyć z Tobą dla przykładu 20 lat w błogiej nieświadomości. Lepiej pogodzić się z porażką i pozwolić mu odejść. On sam zresztą powinien zdecydować bo jak na razie to Ty zadecydowałaś za niego i nadal chcesz to robić.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-08-22 o 21:01
MsN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 20:33   #252
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Autorko, porozmawiaj z psychologiem, poproś go o przygotowanie do rozmowy z chłopakiem.



Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ty po prostu jesteś/musisz być chora. Może gdybyś była desperatką, ale naprawdę nie wiem jak wielką (bardziej gdybyś była mega głębokie pato, albo wychodziła ze związku toksycznego) to może byłabym bardziej w stanie uwierzyć w taką historię i może wtedy faktycznie byłoby możliwe w Twoim przypadku pójście na coś takiego, ale nie w sytuacji gdy mówimy o świadomym stanie, wolnej woli i tak dalej.



Super! Mamy darmowego lekarza na Wizażu. Czy możemy pisać na priv z prośbą o diagnozę naszych chorób psychicznych?
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 20:38   #253
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Super! Mamy darmowego lekarza na Wizażu. Czy możemy pisać na priv z prośbą o diagnozę naszych chorób psychicznych?
Cóż za ironia. Belissima.

Autorka choruje na chorobę afektywną dwubiegunową więc polecam przeczytać cały wątek od A do Z, a nie wyrywać zdania z kontekstu.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-08-22 o 21:35
MsN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 21:34   #254
pigwajowa
Przyczajenie
 
Avatar pigwajowa
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Seks oralny uważam za zdradę. Seks oralny z tym gościem w moim przypadku był pod PRZYMUSEM, ale to nie ważne, bo przecież mimo tego to była zdrada.



Proszę o zamknięcie wątku albo usunięcie mojego konta tutaj, bo nie dostaje tutaj wsparcia, rad tylko nawiązania że sama chciałam tego gwałtu i znaleźć się w tej sytuacji. I to powoduje u mnie jeszcze bardziej chwiejną psychikę.



Dziękuję za to innym użytkownikom, którzy napisali coś sensownego i swój punkt widzenia tej sytuacji bez jakiś ataków w czyjąkolwiek stronę
pigwajowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 22:11   #255
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Autorko przecież nikt nie pisał, ze gwałt to Twoja wina. Chodzi tylko o to, ze ze względu na swoje problemy zignorowalas wiele znaków ostrzegawczych. Gwałt nigdy nie jest wina osoby skrzywdzonej, ale u Ciebie widać pewne sprawy, które wymagają przepracowania i to porządnego. Zwróć się do swojego psychiatry w pierwszej kolejności, to bardzo ważne. Mam bliska krewna z chad i wiem, ze takie sytuacje (chodzi mino budowanie kontekstu, a nie o sam gwałt) mogą mieć źródło w Twoich problemach psychicznych. Gwałt nigdy nie jest wina zgwałconej. Nikt nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do czynności seksualnych. Chocbys nawet poszła tam z zamiarem seksu z nim, to w każdej sekundzie masz święte prawo powiedzieć DOŚĆ i to należy BEZWZGLĘDNIE uszanować w trybie natychmiastowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 22:18   #256
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy to był gwałt? Jak powiedzieć chłopakowi?

Myślę, że w tym wątku wszystko już zostało napisane i powiedziane.
Zamykam na uzasadniony wniosek Autorki.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-22 23:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.