Zdradzana przez męża - zbieranie dowodów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-05, 13:11   #1
angrywife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5

Zdradzana przez męża - zbieranie dowodów


Witam. Już wcześniej założyłam podobny temat jak dowiedziałam się, że mąż mnie zdradza. Były to ogłoszenia bardzo hmm konkretne na sex portalach . Wcześniej któraś z forumowiczek zasugerowała, że to nie musi być konkretny dowód ponieważ mogłam sama założyć konto.
Więc od czasu kiedy się dowiedziałam (1 września)znalazłam kilkanaście ogłoszeń w których podawał nr tel. I nazwę miejscowości w której mieszkamy-wieś. Ogłoszenia sciely mnie z nóg: spotkania w trójkącie,propozycje sexu kobietom nawet inwalidce, a nawet z mężczyznami(to jak się czułam nie poruszam ). Zlamalam hasło na jego poczcie więc czy wydruki będą dowodem dla sądu?
W jego tel. Jest dużo dowodów ale kasuje sms i połączenia. Zastanawiam się czy jest jakiś program,nawet płatny, który umożliwi odzyskanie danych. Szukałam w necie są ale jakieś podejrzane. Zależy mi aby to zrobić szybko jak będzie spał.
Proszę o radę chociaż wybieram się do adwokata. Jak pomyślę ile kasy mnie to będzie kosztowało, nie wspomnac o nerwach i upokorzeniu. Ten człowiek ze mną mieszka i nawet nie wiem jak się go pozbyć a jak pierwszy szok minął to nam swiadomosc,ze ręką w nocniku mieszam gleboko...

Edytowane przez angrywife
Czas edycji: 2016-11-05 o 13:14
angrywife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 13:19   #2
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Zdradzana przez męża - zbieranie dowodów

Życzę Ci dużo siły. Specjalista od rozwodów podpowie Ci, jakie dowody najlepiej zebrać.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 09:05   #3
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Zdradzana przez męża - zbieranie dowodów

Jak chcesz SMS lub e-maile mieć, to rób zdjęcia. Najprościej.
Albo screeny z komputera.
Nazbieraj swoich dowódow a prawnik na pewno Ci powie które z nich będą wartościowe.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:03   #4
anette277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zdradzana przez męża - zbieranie dowodów

Prywatni detektywi też zajmują się odzyskiwaniem danych z komputera, czy telefonu. Tylko, to właśnie wszystko kosztuje.
anette277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-21 15:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.