Nasze książkowe grzechy cz VI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-02, 16:44   #931
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Dzisiaj w Kauflandzie widziałam kosz z książkami po ok. 5zł ale nie miałam czasu przejrzec.... może i u Was taki postawili
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 16:55   #932
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A w listopadzie wychodzi nowy Sanderosn kolejna część Archiwum Burzowego Światła - Dawca Przysięgi. Tylko nie wiem czemu Mag podzielił powieść na dwie części chyba celem wyciągnięcia więcej kasy Ja wolałbym jeden gruby tom niż dzielenie na dwa. Zaletą tego rozwiązania jest co najwyżej, że będzie łatwiej czytać, bo ręce nie będą mdlały
http://www.mag.com.pl/ksiazka/304
Pisali na forum, że SŚ miały maks gabaryt i ich drukarnia nie podoła żeby to wydać w 1 tomie. Poza tym do 2 części ma być dodatek
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 19:30   #933
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Hej! Ja dziś sięgnęłam po 'Marlene'



Ciekawa jestem czy mi się spodoba. Pierwsza część - 'Miłość w czasach zagłady' była dość interesująca, choć zgadzam się z niektórymi zarzutami odnośnie opisów seksu.
Chyba wracam na właściwe tory z czytaniem - powoli przyzwyczajam się do rytmu dnia i tego, że często muszę robić nadgodziny. Wierzę, że kiedyś los ukarze mojego szefa za zabieranie mi cennego czasu na czytanie
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 19:51   #934
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Ślub i wesele były w Polsce, bo moja Mama źle znosi podróże samolotem. Tyle, że w naszym przypadku nie mogło być mowy o innym miejscu na sesję plenerową. Za bardzo kochamy to miasto i dlatego nasz miesiąc miodowy był na Costa Brava i przy okazji połączyliśmy to z sesją.
fajnie

kolejne 200 stron Zafona za mną, wciągnęłam się bardziej, więc zwracam honor
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 21:52   #935
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teraz chciałabym pojechać do Madrytu, tam jeszcze nie byłam.
Nie żebym odradzała, ale moim zdaniem nie umywa się do Barcelony (i piszę to ja, fanka Realu).

Nie mam zupełnie czasu na czytanie, a raczej na czytanie tego na co miałbym większą ochotę, bo chwilowo dorwałam się do poradnika dotyczącego gnębiących mnie dolegliwości zdrowotnych.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 22:15   #936
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie żebym odradzała, ale moim zdaniem nie umywa się do Barcelony (i piszę to ja, fanka Realu).
Nie chcę się kłócić, ale ja Madryt kocham, a Barcelona mnie nie zachwyciła. Choć przyznaję, jak ktoś już kocha Barcelonę, to pewnie Madryt jej nie przebije
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 23:33   #937
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie chcę się kłócić, ale ja Madryt kocham, a Barcelona mnie nie zachwyciła. Choć przyznaję, jak ktoś już kocha Barcelonę, to pewnie Madryt jej nie przebije

Ja byłam w obu miastach, najpierw tydzień w Barcelonie a potem pociągiem prosto do Madrytu. Barcelona to moje ulubione miejsce na ziemi, Madryt bardzo mnie zawiódł. Może nie uderzałam w odpowiednie miejsca. Choć przyznam, że park Retiro jest super, poleżałam na trawce, popływałam łódką, zobaczyłam Palacio de cristal


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 09:45   #938
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Pisali na forum, że SŚ miały maks gabaryt i ich drukarnia nie podoła żeby to wydać w 1 tomie. Poza tym do 2 części ma być dodatek
Ale w Stanach podejrzewam wyszło jako jeden tom. Z książkami z serii Gra o tron też tak było, że w PL dzielili na dwie części, a w Stanach wychodziło jako jeden gruby tom.
Ja wolałabym w jednym tomie.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie żebym odradzała, ale moim zdaniem nie umywa się do Barcelony (i piszę to ja, fanka Realu).
Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie chcę się kłócić, ale ja Madryt kocham, a Barcelona mnie nie zachwyciła. Choć przyznaję, jak ktoś już kocha Barcelonę, to pewnie Madryt jej nie przebije
Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Ja byłam w obu miastach, najpierw tydzień w Barcelonie a potem pociągiem prosto do Madrytu. Barcelona to moje ulubione miejsce na ziemi, Madryt bardzo mnie zawiódł. Może nie uderzałam w odpowiednie miejsca. Choć przyznam, że park Retiro jest super, poleżałam na trawce, popływałam łódką, zobaczyłam Palacio de cristal
Ostatnio u fryzjera słyszałam rozmowę na temat Madrytu i zdania były podzielone, niektórzy byli zachwyceni, a niektórzy rozczarowani.
Ja muszę sama się przekonać
Ale znajomi ciągnął mnie w bardziej egzotyczne rejony - padł pomysł Afryka i się zastanawiam, no kasę by trzeba odłożyć, ale też trochę się obawiam czy tam bezpiecznie.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-11-03 o 09:48
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 16:21   #939
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Skończyłam Labirynt duchów Cudności!!!!
Aż żal, że to już koniec
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:04   #940
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ale w Stanach podejrzewam wyszło jako jeden tom. Z książkami z serii Gra o tron też tak było, że w PL dzielili na dwie części, a w Stanach wychodziło jako jeden gruby tom.
Ja wolałabym w jednym tomie.
Na pewno da się to wydać w 1 tomie, ale nie w tej drukarni, z której korzysta MAG
Ale szczerze mówiąc ja się cieszę, obie książki czytałam na tablecie, bo nie dałabym rady z takimi cegłami Gorzej tylko, że druga część ma być dopiero w kwietniu Chyba się wstrzymam z zakupem 2-3 miesiące.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:28   #941
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

U mnie okołotargowe zakupy, Zombie Chmielarza, Rdza Małeckiego oraz Morfina Twardocha tych dwóch ostatnich autorów nie znam, wszystko na Kindla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 22:14   #942
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Skończyłam Labirynt duchów Cudności!!!!
Aż żal, że to już koniec
Czytaj jeszcze raz
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 22:33   #943
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ja mam zamiar przeczytać w czasie świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 22:59   #944
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Czytaj jeszcze raz
Będę wracać teraz do wcześniejszych tomów
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 23:38   #945
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Rdza Małeckiego
Też ostatnio dostałam i sporo sobie po tej książce obiecuję, bo podobał mi się "Dygot".

Btw dostałam moje zamówienie, ale karton został w pracy. Zdjęcie prawdopodobnie dodam dopiero w poniedziałek.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 06:32   #946
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Będę wracać teraz do wcześniejszych tomów
Do niektórych ksiązek chce się wracać
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 09:01   #947
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Będę wracać teraz do wcześniejszych tomów
Ja właśnie najpierw chcę sobie przypomnieć wcześniejsze, a dopiero potem przeczytać "Labirynt duchów". Pewnie sporo mi to zajmie
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 09:16   #948
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Też ostatnio dostałam i sporo sobie po tej książce obiecuję, bo podobał mi się "Dygot".

Btw dostałam moje zamówienie, ale karton został w pracy. Zdjęcie prawdopodobnie dodam dopiero w poniedziałek.
Dużo zamówiłaś?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 09:58   #949
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Do niektórych ksiązek chce się wracać
Do Zafona zawsze

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja właśnie najpierw chcę sobie przypomnieć wcześniejsze, a dopiero potem przeczytać "Labirynt duchów". Pewnie sporo mi to zajmie
Tylko nawet sam autor pisze, że nie trzeba czytać tej serii po kolei.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-04, 13:06   #950
kate446
Raczkowanie
 
Avatar kate446
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cześć, tak na szybko wklejam wynik moich wczorajszych odwiedzin w biblio Jako pierwszą przeczytam chyba książkę Marca Levye'go "Bis ich dich wiedersehe" (tytuł polskiego wydania- "W następnym życiu"). Zaintrygowało mnie to, że ma ona bardzo rozbieżne opinie. Pomyślałam, że warto byłoby czytać więcej książek obcojęzycznych - dla samej przyjemności płynącej z czytania, ale też dla szlifowania języka( można upiec dwie przysłowiowe pieczenie na jednym ogniu). A z tego powodu, że dopadło mnie choróbsko i jestem skazana na weekend w łóżku, śpieszę wprowadzać tę ideę w życie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171104_085450.jpg (90,2 KB, 69 załadowań)
kate446 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 16:26   #951
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
]Tylko nawet sam autor pisze, że nie trzeba czytać tej serii po kolei.
Wiem, ale chcę do nich wrócić najpierw
Cytat:
Napisane przez kate446 Pokaż wiadomość
Cześć, tak na szybko wklejam wynik moich wczorajszych odwiedzin w biblio Jako pierwszą przeczytam chyba książkę Marca Levye'go "Bis ich dich wiedersehe" (tytuł polskiego wydania- "W następnym życiu"). Zaintrygowało mnie to, że ma ona bardzo rozbieżne opinie. Pomyślałam, że warto byłoby czytać więcej książek obcojęzycznych - dla samej przyjemności płynącej z czytania, ale też dla szlifowania języka( można upiec dwie przysłowiowe pieczenie na jednym ogniu). A z tego powodu, że dopadło mnie choróbsko i jestem skazana na weekend w łóżku, śpieszę wprowadzać tę ideę w życie
Popieram pomysł i zazdroszczę, że masz taką możliwość, u mnie w pobliskiej bibliotece nie ma obcojęzycznych Natomiast w swoim zbiorze mam jedną po niemiecku, ale jest tak trudnym językiem napisana, że kilka razy się do niej zabierałam i po paru stronach porzucałam
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 19:15   #952
kate446
Raczkowanie
 
Avatar kate446
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Popieram pomysł i zazdroszczę, że masz taką możliwość, u mnie w pobliskiej bibliotece nie ma obcojęzycznych Natomiast w swoim zbiorze mam jedną po niemiecku, ale jest tak trudnym językiem napisana, że kilka razy się do niej zabierałam i po paru stronach porzucałam
W bibliotekach, z których korzystam jest dość sporo książek obcojęzycznych Jeśli u Ciebie tak nie jest, spróbuj poszukać np. w...ciucholandach. Często można tam znaleźć książki za bezcen, którymi nikt nie jest zainteresowany A co do Twojej przygody z czytaniem po niemiecku - nie warto się zrażać, może faktycznie poziom języka był zbyt wysoki. Spróbuj sięgnąć po coś prostszego, na początek mogą być choćby bajki(chociaż tutaj, uwaga, nie wszystkie są proste w odbiorze). W internecie jest multum materiałów, nie musisz nawet specjalnie kupować książek. Są strony, na których możesz czytać książki online lub z darmowymi ebookami Zachęcam do poszukiwań!
kate446 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 19:32   #953
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez kate446 Pokaż wiadomość
Cześć, tak na szybko wklejam wynik moich wczorajszych odwiedzin w biblio Jako pierwszą przeczytam chyba książkę Marca Levye'go "Bis ich dich wiedersehe" (tytuł polskiego wydania- "W następnym życiu"). Zaintrygowało mnie to, że ma ona bardzo rozbieżne opinie. Pomyślałam, że warto byłoby czytać więcej książek obcojęzycznych - dla samej przyjemności płynącej z czytania, ale też dla szlifowania języka( można upiec dwie przysłowiowe pieczenie na jednym ogniu). A z tego powodu, że dopadło mnie choróbsko i jestem skazana na weekend w łóżku, śpieszę wprowadzać tę ideę w życie
Dobry pomysł
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 20:20   #954
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez kate446 Pokaż wiadomość
W bibliotekach, z których korzystam jest dość sporo książek obcojęzycznych Jeśli u Ciebie tak nie jest, spróbuj poszukać np. w...ciucholandach. Często można tam znaleźć książki za bezcen, którymi nikt nie jest zainteresowany A co do Twojej przygody z czytaniem po niemiecku - nie warto się zrażać, może faktycznie poziom języka był zbyt wysoki. Spróbuj sięgnąć po coś prostszego, na początek mogą być choćby bajki(chociaż tutaj, uwaga, nie wszystkie są proste w odbiorze). W internecie jest multum materiałów, nie musisz nawet specjalnie kupować książek. Są strony, na których możesz czytać książki online lub z darmowymi ebookami Zachęcam do poszukiwań!
Dzięki za rady, ale z niemieckim nie mam problemu, kiedyś już kilka książek czytałam Kupiłam po prostu w ciemno jakąś, a okazało się, że tam od samego początku są jakieś rozważania filozoficzne W lumpeksach kiedyś widziałam tylko po angielsku, ale szczerze przyznaję, że nie szukałam tych po niemiecku, więc może po prostu nie zwróciłam uwagi Popatrzę Dzięki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 11:18   #955
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał:

http://czytajpl.pl/2017/11/02/akcja-...ksiazek-darmo/

W tym roku ciekawe tytuły, m.in.: Springer, biografia Wandy Rutkiewicz, Shantaram, Sekretne życie drzew. A jeśli ktoś nie lubi czytać na telefonie, to niektóre są w audiobookach.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 16:25   #956
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Tak głośno o najnowszej książce Zafona, a ja jeszcze nie miałam okazji przeczytać "Cienia wiatru"
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 18:20   #957
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Labirynt duchów za mną - byłoby naprawdę dobrze, gdyby nie końcówka, ta ostatnia część moim zdaniem była zupełnie niepotrzebna, ale widocznie Zafon tak wymyślił sobie definitywne zamknięcie serii związanej z Cmentarzem Zapomnianych Książek
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 18:38   #958
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Tak głośno o najnowszej książce Zafona, a ja jeszcze nie miałam okazji przeczytać "Cienia wiatru"
Hah. Ja też nie. I w sumie w najbliższym czasie nie mam zamiaru i czasu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 12:14   #959
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Chce mi się nowego Zafona i tak dumam nad tym. Może jak będzie dobra promocja w mojej księgarni
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 12:20   #960
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

nowe nabytki
mąż zobowiązał się do czytania "brzuszkowi"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20171106_10_00_59_Pro.jpg (150,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20171106_10_01_47_Pro.jpg (160,5 KB, 44 załadowań)
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 20:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.