Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-01, 16:35   #1
colii
Przyczajenie
 
Avatar colii
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 25

Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?


Jest wątek o rozstaniu z facetem, to może podzielmy się DLACZEGO doszło do tego rozstania, co beznadziejnego robił ten facet albo kobieta, jakie mieli głupie zachowania, co was drażniło?
colii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 18:52   #2
DuszaNaRamieniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Jest wątek o rozstaniu z facetem, to może podzielmy się DLACZEGO doszło do tego rozstania, co beznadziejnego robił ten facet albo kobieta, jakie mieli głupie zachowania, co was drażniło?

Mój ostatni związek z chłopakiem trwał 9 miesięcy. Przez pierwsze 6 był najlepszym chłopakiem jakiego mogłam sobie wymarzyć. Jakoś zaczęło się psuć. Po pierwszych 6 miesiącach właśnie się 1 raz pokłóciliśmy. Znaliśmy się z pracy. Ostatni miesiąc związku tak naprawdę wszystko rozwiązał. Przestał się odzywać, rzadko się widywaliśmy. W końcu stwierdziłam ze mam tego dość i trzeba to jakoś rozwiązać. Oficjalnie to ja z nim zerwałam. A po 3 tygodniach już miał dziewczynę, również z tej samej firmy. Poszła z nim na wesele, na które miałam imienne zaproszenie. Minęło już 5 miesięcy jak nie jesteśmy razem, a w pracy nadal huczą, że mnie zostawił dla innej.
DuszaNaRamieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 01:10   #3
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

To może po kolei każdy związek :
1. On wyjechał do pracy do Anglii
2. Po dwóch latach miałam dość jego tresowania mnie pod siebie
3. Rozmijała nam się wizja przyszłości
4. Był strasznie nerwowy, często się klocilismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 01:43   #4
Andzia880000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 90
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Zaczęło się od tego podniósł rękę później się już bałam go,straciłam zaufanie,drugi podobnie wyzywał itd
Andzia880000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 01:53   #5
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez Andzia880000 Pokaż wiadomość
Zaczęło się od tego podniósł rękę później się już bałam go,straciłam zaufanie,drugi podobnie wyzywał itd
Widać nic Cię to nie nauczyło, bo znalazłaś kolejnego beznadziejnego faceta.

------

Byłam w 3 toksycznych związkach. Pierwszy byl typowym psychopata, drugi mial probkemy z agresja i alkoholem, a trzeci okazal sie chory psychicznie (prawdopodobnie mial chad).Od roku jestem sama i w końcu odzylam. Teraz wiem, że lepiej być samej niż z byle kim. Jeśli jeszcze mam się z kimś związać, to chce byc z facetem który będzie dojrzały, odpowiedzialny, bez nałogów, który będzie mnie szanował i pokocha mnie tak ja jego. Który będzie dawał z siebie tyle samo, ile zawsze ja daje od siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 02:05   #6
Andzia880000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 90
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Teraz poznałam odpowiedniego który mnie szanuje itd.
Andzia880000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 04:07   #7
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez Andzia880000 Pokaż wiadomość
Teraz poznałam odpowiedniego który mnie szanuje itd.
Hehe

......................... ..

1. Zaczeslismy rozmijac sie co do wizji przyszlosci. Mialam 21 lat chcialam sie rozwijac, wychodzic itp a on najlepiej zasiedzialby sie w jednej pracy ( ani dobrze platnna, ani przyjemna- sprzatal (uk))

2. Krotki zwiazek, facet krecil z kims na boku i sie rozpadlo

3. Zwiazek kilkuletni, dla mnie udany. Facet po 5 latach stwierdzil ze to nie to

4. Zwiazek 3 letni, bylismy zareczeni. Nie podobala mi sie czestotlieosc imprez partnera a konkretnie ilosc alko ktora na nich spozywal dobry czlowiek ale nie dla mnie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-02, 08:12   #8
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Bo to nie była druga połówka.
Rozstalsm się, bo poznałam moją drugą połówkę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 08:21   #9
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Bo dostała lepsza prace w innym mieście i wyjechała;
2. Bo poznałem inną;
3. Bo była zbyt słaba w łóżku;
4. Bo za bardzo mnie chciała;
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 09:00   #10
sila_spokoju
Raczkowanie
 
Avatar sila_spokoju
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 32
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Toksyk + przesadzała z alkoholem
2. Odległość która na co dzień nas dzieliła w połączeniu z różnymi oczekiwaniami poskutkowała tym że uczucie się wypaliło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sila_spokoju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 09:03   #11
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. zostawil mnie dla swojej bylej (licealny zwiazek)
2. wyjechal na studia do innego miasta
3. toksyk, kontrolujacy, obsesyjnie zazdrosny
4. inna wizja przyszlosci - chcialam wyjechac za granice, on zostac w Polsce
5. byl plastrem po poprzednim zwiazku, nie kochalam go
6. mimo wspolnych zainteresowan i duzej chemii okazalo sie, ze zupelnie inne potrzeby emocjonalne w dlugofalowym zwiazku i oboje bylismy sfrustrowani, co konsekwentnie wplynelo na problemy lozkowe. moj najdluzszy i najpowazniejszy zwiazek, terapia par, etc. niestety nie udalo nam sie pokonac wzajemnego zalu

Obecnie jestem sama od prawie roku, szczesliwa. zdarzaly sie jakies pojedyncze randki, ale nie chce wchodzic w bylejakie zwiazki, ktore potencjalnie namieszalyby w zyciu, z ktorego jestem zadowolona. Musialby sie pojawic ktos naprawde wyjatkowy
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-02, 09:18   #12
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Ja się wyprowadziłam do większego miasta i widziałam, że jemu przeprowadzka do mnie się nie uśmiecha.
2. Brak seksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 10:35   #13
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. 4-letni związek jeszcze z liceum. I w sumie w czasach liceum była dla mnie to fajna znajomość. Ale facet był młodszy o rok i chodził do technikum, więc jak poszłam na studia mieliśmy perspektywę 2 lat na odległość. Pierwszy rok był w porządku. Później zakumplowal się z takim leniwym towarzystwem, które szkołę ma gdzieś, yolo. Nigdy nie garnął się do nauki i pracy, teraz przestał robić cokolwiek i w rezultacie nie zdał maturalnej klasy, nie dopuścili go do matury. A przez cały rok walił mi ściemę (A ładnie opowiadać akurat umiał), że go motywuję, że dołączy do mnie na studiach i jest najlepszym uczniem w klasie. Dałam temu szansę, ale już bez takiego serca i zaufania. Twierdził, że tym razem to już dostał nauczkę i dla mnie zda szkołę. W Wigilię znalazłam jego kartkę z ocenami za semestr - nie zdał i to z kilku przedmiotów. Chyba wtedy przejrzałam na oczy, że tych kłamstw było znacznie wiecej i uczucie ostatecznie wygaslo. Ciagnelam to jeszcze do końca roku szkolnego, bo miałam przeczucie że jak z nim zerwę to rzuci szkołę. Zerwalam jak tylko powiedział mi o tym, że jest dopuszczony do matur.
To główna historia, ale kłamstw i mydlenia oczu było znacznie więcej.

2. Krótki związek mniej-więcej półroczny, na odległość (pracował w UK). Znajomy-przyjaciel, z którym znałam się już kilka miesięcy przed zerwaniem. Po zerwaniu zaczął działać w stronę związku, po kilku tygodniach udało mu się i pisaliśmy i rozmawialiśmy że sobą już nie jako kumple, ale jako para. Spędziliśmy razem wakacje w Polsce, ja byłam u niego w Anglii, wszystko było super. Ale po 3-4 miesiącach zauroczenie już się uspokoiło i zaczęły wychodzić wady drugiej strony, ja początkowo chciałam działać żeby przeszło to w trwalsze uczucie. Nasza pierwsza i jedyna kłótnia dotyczyła tego, że przez 3 tygodnie nie udało się nam "spotkac"na skypie, oficjalnie umówiłam się z nim na randkę w konkretny dzień i konkretnej porze. Wolał pić piwo z wspollokatorem (podejrzewam, że naduzywał alkoholu, ale z racji odległości ciężko mi było to zweryfikować). Zdenerwowałem się, napisałam co myślę, A on zerwał że mną bo miałam być bezproblemowa, a tu napędzam awantury.
Jak napisałam - to był czas że zauroczenie zaczęło przechodzić, i cóż, nie przeszło w nic dalej, więc zerwałam kontakt, wykasowalam numer i facebooka do niego.

Potem przez jakieś dwa lata byłam sama. Tzn byłam otwarta na nowe znajomości, ale nie chciałam niczego sztucznie napędzać czy wiązać się będąc nie do końca pewną. Jak poznałam mojego narzeczonego to wszystko samo poszło tak naturalnie i spontanicznie, że ciężko byłoby z tym walczyć
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 10:55   #14
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Prawie 4 letni związek, rozwijaliśmy się poglądowo przez co przestał mnie pociągać. Do tego mieliśmy inne wizje przyszłości - on chciał wyjechać na wieś, pracowac w małym mieście, blisko rodziny, ja chciałam wyjechać za granice.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 13:52   #15
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Z takich dłuższych:
1. Wyszły różnice światopoglądowe, zaczął okazywać zazdrość, beznadziejny w łóżku
2. Totalnie różne potrzeby w związku, upierdliwe próby wyciągania mnie na uroczystości rodzinne, podatność na sugestie rodziny i znajomych połączona z brakiem własnego zdania, chęć spędzania ze mną każdej wolnej chwili
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 15:18   #16
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Licealna miłość, skończyła się jak wyjechałam na studia, typ miał problemy z erekcja i nie potrafił tego psychicznie ogarnąć.

2. Jego problemy alkoholowe i wyjazd do domu (UK).

3. Odkryłam jego korespondencję z byłą w której mówił, że ja kocha. Dalej coś do niego czuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 16:39   #17
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez Wtycia Pokaż wiadomość
1. Licealna miłość, skończyła się jak wyjechałam na studia, typ miał problemy z erekcja i nie potrafił tego psychicznie ogarnąć.

2. Jego problemy alkoholowe i wyjazd do domu (UK).

3. Odkryłam jego korespondencję z byłą w której mówił, że ja kocha. Dalej coś do niego czuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. pierwszy związek na początku studiów, facet z innego miasta, typ gangsta z przeszłością próbującego sobie ułożyć życie, słabo mnie traktował, mało dbał, kumple i gry ważniejsze.
2. typ misia z bardzo niegrzecznymi kolegami...dragi, broń...próbowałam go od nich odciągnąć ale z kimś się przystajesz, takim się stajesz..zerwałam, bo miałam dość jego znajomych.
3. młodszy o dwa lata, krótki związek 5 miesięcy. oboje chyba niedojrzaliśmy i nie pasowaliśmy do siebie.
4. chłopak ze studiów, 2,5 letni związek, mieliśmy wiele wspólnego i było nam ze sobą dobrze, ale w pewnym momencie różnice w sposobie bycia zaczęły zbyt rzutować na nasz związek...on raczej leniwy, niesportowy, mało ambitny ale stateczny, ja raczej impulsywna, aktywna, lubię sport i zmiany, wyzwania. nie pasowaliśmy do siebie, ja to zakończyłam, chociaż bolało...
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 17:20   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Powodów mogłabym wymienić milion, a powodu dlaczego mój związek tak długo trwał mimo iż nie powinien - jeden.

Dlaczego doszło do rozstania, myśle, ze klasyka

- niedojrzały emocjonalnie partner
- na przestrzeni lat zdradzał mnie na różne sposoby
- często kłamał, w ostatnich latach co prawda zmienił się, ale mnie to nie wystarczyło
- on miał przy mnie kompleksy co niejednokrotnie przyznawał i na co dzień starał się je leczyć mówiąc czego nie umiem, co robię nie tak, jaka to ja głupia itp itd
- był gburem, nie potrafił się niczym cieszyć
- wiecznie siedział na kanapie grając w ps4. Tez lubię, ale bez przesady
- swego czasu był chorobliwie zazdrosny (zmyslal absurdalne rzeczy) dochodziło do tego, ze był agresywny słownie i fizycznie; to tez przeszło, ale co się stało to się stało
- nie był samodzielny, wszystko musiałam załatwiać ja. Wszystko co możecie sobie wyobrazić od po poważniejsze rzeczy
- nigdy nie zorganizował mi nic na urodziny, nie dostałam nigdy żadnego prezenty ani kwiata na nic
- dwa razy w życiu byliśmy w kinie (związek trwał 8 lat)
- odmienne zainteresowania, moje go śmieszyły, moje plany na przyszłość były dla niego żenujące
- zazdrościł mi otwartości, pewności siebie, złe się przy mnie przez to czuł
- nie podobał mi się fizycznie od wielu lat
- seks to była katorga, robiłam to z przymusu ze łzami w oczach aż w ogóle przestało do tego dochodzić
- mial małego (dla mnie rozmiar ma znaczenie) i miał na tym punkcie straszne kompleksy
- był do każdego nastawiony negatywnie, każdy był zany tylko on ekstra
- nie potrafił zachować się w towarzystwie
- nie kochałam go
- nie spełniał moich oczekiwań ani ja jego

Ogólnie pisząc to jest mi przykro, bo choć ciężko Wam to zrozumieć po tym co przeczytaliście - to jest dobry człowiek, tylko nie dla mnie. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieje, ze kiedyś umówimy się na koleżeńska kawę

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2019-11-02 o 17:21
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 17:38   #19
colii
Przyczajenie
 
Avatar colii
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 25
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

To ja też z siebie wyrzucę to, co było w moim słabe

-maminsynek, mama sprzątała mu w pokoju, szykowała ubrania, przynosiła skarpetki i bieliznę
-przemądrzały, tak jakby miał zawsze rację
-nie dość, że przemądrzały, to uparty- dyskusje z nim nie miały końca
-przestał podobać mi się z wyglądu
-nie robił w mieszkaniu nic, obok bałaganu przechodził obojętnie, pościel potrafił wyprać i wymieniać raz na pół roku
-w kłótniach nie okazywał mi szacunku, wyzywał mnie, sprawiał mi celowo przykrość mówiąc rzeczy, które mnie bolały
-nie czułam się zadbana, nie było raczej NAS, tylko JA i ON, nie stawał po mojej stronie, nie bronił mnie
-nie dotrzymywał obietnic, wiecznie dużo gadał i na tym się kończyło
colii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-02, 18:33   #20
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Uczucie umarło. Zabiła je rutyna i oddalenie się od siebie. Wkroczyła w nasze życie znajomość, która była ukrywana przede mną i nie mogłam wybaczyć tego kłamstwa. Zmieniły nam się też oczekiwania co do przyszłości po ponad 11 latach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 18:45   #21
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. To był trudny facet, był przemądrzały, musiał mieć zawsze rację, wymyślał jakieś głupoty, kłamał, był maminsynkiem, nie dbał o mnie, było u niego coraz gorzej z higieną. Wszyscy się dziwili, że z nim wytrzymuję, w końcu przestałam wytrzymywać. Pod koniec kilka razy zrywaliśmy i do siebie wracaliśmy. W końcu ostatecznie związek zakończył on, chociaż gdyby tego nie zrobił, to zrobiłabym to ja.
2. Okazało się, że ma już inną dziewczynę od 5 lat
3. On się zaczął coraz bardziej dystansować. Tak naprawdę nie wiem dlaczego. Może nie czuł tego, co ja, może pojawiła się inna.
4. Uznałam, że to nie "to".
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 18:50   #22
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
1. Bo dostała lepsza prace w innym mieście i wyjechała;

2. Bo poznałem inną;

3. Bo była zbyt słaba w łóżku;

4. Bo za bardzo mnie chciała;
Rozwiniesz pkt 4? Brzmi ciekawie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2019-11-02 o 18:51
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 18:50   #23
colii
Przyczajenie
 
Avatar colii
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 25
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87298110]1. To był trudny facet, był przemądrzały, musiał mieć zawsze rację, wymyślał jakieś głupoty, kłamał, był maminsynkiem, nie dbał o mnie, było u niego coraz gorzej z higieną. Wszyscy się dziwili, że z nim wytrzymuję, w końcu przestałam wytrzymywać. Pod koniec kilka razy zrywaliśmy i do siebie wracaliśmy. W końcu ostatecznie związek zakończył on, chociaż gdyby tego nie zrobił, to zrobiłabym to ja.
2. Okazało się, że ma już inną dziewczynę od 5 lat
3. On się zaczął coraz bardziej dystansować. Tak naprawdę nie wiem dlaczego. Może nie czuł tego, co ja, może pojawiła się inna.
4. Uznałam, że to nie "to".[/QUOTE]

jezu 1 punkt to ja znam idealnie, moze ten sam facet hahaha
colii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 18:56   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Rozwiniesz pkt 4? Brzmi ciekawie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Chciała ze mną spędzać każda wolna chwilę. Wszystko robiła dla nas mimo ze nie prosiłem o to, czesto byłem tym zaskoczony.
To tak w skrócie.Po prostu im bardziej ona się starała, tym mi się chciało mniej.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-11-02 o 18:57
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 19:22   #25
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1.związek licealny- pierwszy facet- poszłam na studia i przeszkadzało mu, że studiuję "męski" kierunek w dodatku na wojskowej uczelni i o zgrozo! mieszkam w akademiku pełnym facetów ( były 4 dziewczyny na roku i reszta facetów).

2. Długi związek... 8 lat razem, mieliśmy już zaklepane mieszkanie i mieliśmy jechać podpisać umowę przedwstepną gdy zaczęliśmy rozmawiać o miejscu na deskę do prasowania w tym mieszkaniu...od slowa do slowa wyszło, że w sumie to się wypaliło i jesteśmy bardziej jak rodzeństwo. Rozeszlismy się w zgodzie i jakimś rodzaju miłości.

3. Wielka miłość, taka z rodzaju "filmowych". Piorun sycylijski i te sprawy. U mnie trwało to jakieś 3 miesiące i powoli przeszło w miłostkę, a potem w sympatię do tego faceta.
U niego wielka miłość trwała zacznie dłużej. Lata. Trochę mi to komplikowało życie, bo facet próbował się wbić w mój poważny związek "na trzeciego". W koncu po paru latach poukladał sobie w głowie, znalazł fajną dziewczynę i się jego miłość do mnie skonczyla(albo "zawiesiła" jak to on mówi). Do tej pory mamy kontakt(raczej zdalny, bo nasi partnerzy mają obiekcje, żeby się widywać po poznaniu naszej historii, a ja sie im nie dziwię). Bardzo go lubię, cenię jako przyjaciela. Dobrze życzę i kocham jak brata (przy czym jestem pewna że przy sprzyjających warunkach moglibyśmy znów zostać parą- był idealny dla.mnie w łóżku, a charakter nadal ma fajny.

4. Pan "przelotny" bo szybko mi przeszło. Dobierał się jak pies do jeża, wydawał fajny i normalny tylko troche niesmialy...a jak już doszło do czegoś to okazało się, że on z tych co "kobietę szanują i nie dają do buzi" A w ogóle najlepiej sex po ślubie i pod kołdrą bo on nie potrzebuje! WTF? Dramat jak żyć z takim typem? To był glowny powód zerwania. Facet nachodził mnie i nie umiał pojąć powodu zerwania. Uważał, że sobie z niego jaja robię, bo "jak to tak się nie szanować i w ogole dlaczego ja tego chcę? To jest obrzydliweeee"
Jezu jakie przeboje z nim mialam był jednak nienormalny

5. Obecny mąż (i jednocześnie pan numer 2-ten od długiego zwiazku). Po roku rozłąki zaczęliśmy na nowo randkować, zmienilismy sie na tyle, że obydwoje znow sie zapragnęliśmy i udaje sie ten ogień podtrzymać juz prawie 10 lat. Nie wiem co by się musiało stać żebym z nim się rozeszła...hm..no może jakieś nagłe nawrócenie, albo pomysły jak pan wyżej.
Pomiędzy 1 A drugim było kilku chłopaków, ale to tak krótkie i przelotne znajomości, że nawet nie ma sensu o tym wspominać. Części z nich pewnie nie poznalabym na mieście.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Chciała ze mną spędzać każda wolna chwilę. Wszystko robiła dla nas mimo ze nie prosiłem o to, czesto byłem tym zaskoczony.
To tak w skrócie.Po prostu im bardziej ona się starała, tym mi się chciało mniej.
A ok. Rozumiem i znam ten typ.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 19:56   #26
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Szkolna miłość, skończyła się w zgodzie
2. Facet mnie zostawił dla innej
3. Jego matka się wtrącała i kontrolowała go, plus mówiła o mnie straszne rzeczy
4. Nie kochałam go, zdradziłam i natychmiast potem skończyłam związek
5. Facet z innego kontynentu, musiałam wrócić do domu i żadne z nas nie miało pieniędzy/możliwości przeprowadzki
6. Brak seksu, facet okazał się gejem, jesteśmy w przyjaźni.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 20:04   #27
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Mając 16 lat rzuciłam chłopaka, bo moja mama go nie lubiła i wolałam go rzucić niż jej powiedzieć, że z nim się spotykam, albo spotykać się z nim dalej w ukryciu.

Mając ok 18-19 lat rzuciłam chłopaka co był ode mnie starszy o 4 lata, bo nie poznałam jego znajomych, ogólnie mało o sobie mówił (trzeba było odpowiednio ułożyć pytanie/pytania by nie odpowiedział wymijająco) oraz na któreś z imprez u moich znajomych z jedną dziewczyną non stop gadał o jej biuście i ignorował mnie.

Jakoś rok temu rzuciłam chłopaka, który miał mega kompleksy na punkcie swojego życia (uważał że rodzice go zmusili by poszedł na studia i później pracować w biurze, a on chciał być wojskowym). Nie dało się z nim też normalnie powymieniać poglądów, bo rozmowy zawsze musiały się skończyć tym, że mu przyznam rację, albo go przekonam do mojego poglądu. Bardzo łatwo ulegał manipulacjom. Nie uważał za bardzo w przeszłości w szkole przez co pseudonauka do niego przemawiała stokroć bardziej niż nauka (pamiętam, że jak zobaczył mały strumień wody zaginany za pomocą naelekryzowanego balonika to myślał, że to jakieś czary czy paranormalne rzeczy...)
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 20:19   #28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
jezu 1 punkt to ja znam idealnie, moze ten sam facet hahaha

Heh, może Chociaż ten mój opis to taki mocno skrócony.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 20:25   #29
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 472
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Jak Wy to i ja.

1. Krótki związek w gimnazjum, chłopak za każdą rzec z którą się nie zgadzalam, miałam inne zdanie, dostawałam w twarz, w głowę, w tył głowy, po plecach. Nie brał do wiadomości rozstania, groził mi, nachodzil później jeszcze przez 2 lata. No istny dramat z nim był.

2. Gimnazjum-Liceum, roczny związek, moja największa miłość na wiele lat do przodu. Bardzo go cenilam, ale byliśmy z innych światów. Ja Dda, problemy z pieniędzmi w domu a on bogaty syn bardzo bogatej znanej rodziny. Zerwał ze mną, bo chciał się bawić z innymi. Spotykaliśmy się jeszcze 4 lata po zerwaniu, wiedział o moich uczuciach ale nie chciał wrócić.
3. Krótki związek w liceum, ogólnie chłopak miał mnie gdzies, zauważyłam że byłam sponsorem obiadów, biletów itp. Gość wyszedł z mojego mieszkania i nigdy się nie odezwał więcej. Był plastrem na 2.
4. Krótki związkek, jak jego rodzice się dowiedzieli że jesteśmy razem z dnia na dzień wyrzucili go z domu (9 rodzeństwa) nie byłam na to totalnie gotowa. Był plastrem na 2. Wyjechał za granicę a ja chciałam zostać w Pl.
5. Mój najdłuższy związek. Wspólne poglądy, zainteresowania, muzyka, klimat, wszystko. Jednak w pakiecie miałam jego mamę która zawsze była na 1 miejscu. Telefony od rodziny były po 8 razy dziennie. Nie czułam się do końca ważna. Nie lubił seksu normalnego, miał fetysz i tylko to go interesowało. Jednak mam bardzo miłe wspomnienia i szanuję go, bo jest naprawdę dobrym człowiekiem.

6. Obecnie. Nie ma między nami tylu wspólnych rzeczy co z 5. Jednak dotarliśmy się. Mamy podobne podejście do życia, nie chcemy dzieci nie jesteśmy rodzinni. Mamy święty spokój i dużo czasu dla siebie. Bardzo mi z nim dobrze pod względem lozkowym i takiego "bycia ważną".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 21:01   #30
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Brak seksu, nie czułam się dla niego ważna, później po zerwaniu okazał się bym gejem.
2. Krótki związek- typowy Piotruś Pan, w ogóle nie brał nas na poważnie, do pewnego czasu było mi z tym dobrze, potem go zostawiłam.

3.Najdłuższy, wieloletni związek.Okazał się być psychopatą i mieć problem alkoholowy.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 16:53:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.