Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-12, 16:00   #3781
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczoraj ptysia przyszla na swiat. Niestety przez moj stan zdrowia musiala byc cesarka.
3620g i 55cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 16:52   #3782
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Milawo gratulacje!
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Milawo gratuluję

Nemm, kiedy macie wizytę w klinice? Dobrze kojarzę, że to inna niż wcześniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, niestety inna, ta moja strasznie podrozala. Wizyta jest 14 stycznia więc w sumie niedługo
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczoraj ptysia przyszla na swiat. Niestety przez moj stan zdrowia musiala byc cesarka.
3620g i 55cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 21:20   #3783
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Dorotka, mi się wydaje że nawet moje myślenie nie jest prawidłowe, za bardo sobie wmowilam, że ciąża to taki cud nad Wisłą , że trudno mi nawet uwierzyć, że kiedyś we mnie będzie się rozwijać życie, że poczuje te kopniaki, że urośnie mi brzuch... To jest jakaś abstrakcja dla mnie, a dla wielu kobiet to jest coś zupełnie zwykłego, seks bez zabiezpieczenia=ciąża, gdzie tu miejsce na cud zastanawiam się czy nie powinnam iść do psychologa żeby mi uporządkował w głowie, ale prawdę mówiąc szkoda mi kasy bo jesli skończy się na invitro to trzeba mieć pieniądze.

Ale za to wykupilismy z mężem dietę dla dwojga na 6 mc(czarny piątek nam zawrócił w głowach-za takie grosze żal było nie kupic) , nie jesteśmy jakimiś grubasami chociaż kilka kg przyda się zrzucić, ale przede wszystkim chodziło nam o zdrowe odżywianie. jesteśmy na niej narazie 1,5tyg i jestesmy zachwyceni zobaczymy jak będzie dalej, trzymajcie kciuki

Mi wiesiolek kiedyś bardzo pomógł na trądzik na brodzie, dzięki niemu uniknelam silnych antybiotyków, to była moja ostatnia deska ratunku i zadziałała ;D
Ja też traktuję ciążę jako coś abstrakcyjnego, co nie wiadomo czy w ogóle mnie spotka. Odsuwam od siebie te myśli, żeby było mi łatwiej. Fajnie z tą dietą, to jakaś konkretna dieta płodności, odchudzająca, czy ogólnie zdrowa?
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dla mnie też ciąża jest w kategorii cudu, a w zasadzie ciąża i jej donoszenie. A tu szwagierka wczoraj z nowina że jest w ciąży. Heh 1,5mca po ślubie, jeden cykl. I aż mi głupio bo myślę sobie ze to mega niesprawiedliwe że ona ma na "kiwniecie palcem" a ja musiałam tyle lat czekać. I oczywiście mam zaraz wyrzuty sumienia


Ja dziś robiłam test i biało. @ miałam 5.11 więc znowu szykują się bezowulacyjne i nieregularne cykle. Dobrze ze zapisałam się do tej kliniki także pierwszy cykl nieudany.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ciąża w pierwszym cyklu to już zupełnie coś tak mitycznego jak Potwór z Loch Ness niby ktoś tam widział, ale raczej nie istnieje A tak na serio, to życie jest niesprawiedliwe, ale pozostaje nam się cieszyć z tego, że nasi bliscy nie muszą przechodzić tego co my.
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczoraj ptysia przyszla na swiat. Niestety przez moj stan zdrowia musiala byc cesarka.
3620g i 55cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje zwolniłojak księżniczka ma na imię?
zwolniło się kolejne miejsce, kto wskakuje ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 21:43   #3784
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Czasami z ciekawości przeglądam wątki mamuś, zwłaszcza świeżo po ich założeniu, i kurcze ciąża w pierwszych cyklach zdarza się dość często
U mnie w rodzinie ja jestem najmłodsza, różnica wiekowa jest dość duza, więc chociaż tyle, że nikogo za bardzo nie obchodzi moja ewentualna ciąża, no i nie dowiaduje się co chwile o radosnej nowinie u kuzynek (bo już dawno po ). Nie wyobrażam sobie nawet, jakie to musi być ciężkie
Za to FB mi od tych wieści aż płonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 23:43   #3785
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Moja stracona ciąża była w pierwszym cyklu, minęło już tyle czasu... Mam wrażenie że to się nigdy nie wydarzyło.

A dieta ze strony chodakowskiej, z założenia na schludniecie ale wiadomo że zdrowa dieta może dobrze i na płodność podziałać w trakcie trwania można ją modyfikować,ma się kontakt z dietetykiem, ustawia się parametry, schematy posiłków (np czy chcemy żeby obiady się powtarzalny) i co tydzień jest ważenie a dietetyk stosownie do efektów wrzuca jadłospis na kolejny tydzień w promocji zapłaciliśmy za dietę dla pary na 6 mc niecałe 200 zł także jak za te cenę jestem wręcz w szoku jeśli chodzi o posiłki i całą resztę. Kiedyś miałam dietę od normalnego dietetyka - taką pro zdrowotną i wprawdzie wyniki mi się poprawiły ale była strasznie droga, mało smaczna i dużo rzeczy się marnowalo.
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 05:10   #3786
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Milawo gratulacje!

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 07:43   #3787
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Wynn, widziałam, że ludzie sobie chwalą te dietę od Chodakowskiej, a cena faktycznie bardzo atrakcyjna.
Teraz tylko wytrwałości życzyć zostało

Milawo, gratulacje




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 08:37   #3788
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczoraj ptysia przyszla na swiat. Niestety przez moj stan zdrowia musiala byc cesarka.
3620g i 55cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Też byłam na tej diecie bebio. Super cenowo wychodzi na tych promocjach w Black Friday

Jestem tak rozłożona, że to jakiś dramat ️ zbijam gorączkę od wtorku w zasadzie co 4 godziny i jestem wrakiem. Dostałam dziś antybiotyk ale mam go brać w ostateczności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:42   #3789
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Sun a co dostałaś? Bo czasem nie warto się męczyć, lepiej wziąć antybiotyk, ale jak już zaczniesz to powinnaś brać jak należy, a nie tylko jak Ci gorzej...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:48   #3790
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87416029]Sun a co dostałaś? Bo czasem nie warto się męczyć, lepiej wziąć antybiotyk, ale jak już zaczniesz to powinnaś brać jak należy, a nie tylko jak Ci gorzej...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Azimycin na 3 dni dostałam. Mam uczulenie na penicylinę i pochodne. Powiedziała że poczekać z nim do jutra i póki co spróbować rozrzedzić wydzielinę innymi specyfikami. Bo u mnie jest problem z tym że mi wydzielina zalega i spływa tylna ściana gardła i jak tak dalej pójdzie to może przejść na krtań.
Dziś skonsultuję to jeszcze z ginem bo akurat mam wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:11   #3791
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Ja dzisiaj jak emerytka-cały dzień po lekarzach.
Byłam u gina, mam po torbieli na jajnikach, ale nie są duże. Muszę czekać na normalny okres i potem zrobić estradiol i progesteron. I kazał iść do endokrynologa, więc udało mi się dzisiaj też załatwić. teraz tylko ogarnąć te wszystkie badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 16:57   #3792
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Ja też traktuję ciążę jako coś abstrakcyjnego, co nie wiadomo czy w ogóle mnie spotka. Odsuwam od siebie te myśli, żeby było mi łatwiej. Fajnie z tą dietą, to jakaś konkretna dieta płodności, odchudzająca, czy ogólnie zdrowa?Ciąża w pierwszym cyklu to już zupełnie coś tak mitycznego jak Potwór z Loch Ness niby ktoś tam widział, ale raczej nie istnieje A tak na serio, to życie jest niesprawiedliwe, ale pozostaje nam się cieszyć z tego, że nasi bliscy nie muszą przechodzić tego co my.Gratulacje zwolniłojak księżniczka ma na imię?
zwolniło się kolejne miejsce, kto wskakuje ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, to świetne porównanie. Prędzej bym uwierzyła że jutro spotkam potwora niż że znajdę w ciążę od tak


Hej, ja dziś pół dnia w garach, w niedzielę mamy imprezę roczkowa

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:05   #3793
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dla mnie też ciąża jest w kategorii cudu, a w zasadzie ciąża i jej donoszenie. A tu szwagierka wczoraj z nowina że jest w ciąży. Heh 1,5mca po ślubie, jeden cykl. I aż mi głupio bo myślę sobie ze to mega niesprawiedliwe że ona ma na "kiwniecie palcem" a ja musiałam tyle lat czekać. I oczywiście mam zaraz wyrzuty sumienia


Ja dziś robiłam test i biało. @ miałam 5.11 więc znowu szykują się bezowulacyjne i nieregularne cykle. Dobrze ze zapisałam się do tej kliniki także pierwszy cykl nieudany.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ejjj jakoś przegapiłam że wy już próbujecie szkoda że się nie udało ale wierzę że jak znacie przyczynę to po wizycie w klinice wszystko ruszy z kopyta
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Wczoraj ptysia przyszla na swiat. Niestety przez moj stan zdrowia musiala byc cesarka.
3620g i 55cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milawo! Gratulacje spora ta Twoja Ptysia zdrówka dużo przede wszystkim bo to sezon fatalny dla dzidziusia
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Też byłam na tej diecie bebio. Super cenowo wychodzi na tych promocjach w Black Friday

Jestem tak rozłożona, że to jakiś dramat ️ zbijam gorączkę od wtorku w zasadzie co 4 godziny i jestem wrakiem. Dostałam dziś antybiotyk ale mam go brać w ostateczności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rany Sun szkoda mi Ciebie wiem jak umierałam ostatnio przy chorobie. Jakieś przeciwgorączkowe działały przez godzinę max 1.5 koniecznie zapytaj gina żebyś się nie męczyła

Ja pierwszy raz w tym cyklu zajrzałam do kalendarzyka i co? I dziś termin @ ale na razie cisza. Ani brzuch jakoś nie boli ani cycki nie... Znowu mnie z zaskoczenia weźmie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Ha napisałam post poszłam do łazienki i co? I plamienie chociaż jest jedzą punktualna. Ale jakoś mnie to lotto a tym miesiącu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:20   #3794
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Hej
Zajrzałam tu po długiej przerwie, a tu takie wieści

Sunshine, gratulacje W końcu doczekałaś się drugiej ciąży Życzę zdrówka i nudnej ciąży Na kiedy masz termin?

Milawo, gratuluję maleństwa, niech zdrowo rośnie

Nemmireth, powodzenia w staraniach Ja dzisiaj po raz pierwszy od porodu pomyślałam, że chciałabym kiedyś drugie dziecko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:44   #3795
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Rany Sun szkoda mi Ciebie wiem jak umierałam ostatnio przy chorobie. Jakieś przeciwgorączkowe działały przez godzinę max 1.5 koniecznie zapytaj gina żebyś się nie męczyła

Ja pierwszy raz w tym cyklu zajrzałam do kalendarzyka i co? I dziś termin @ ale na razie cisza. Ani brzuch jakoś nie boli ani cycki nie... Znowu mnie z zaskoczenia weźmie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Ha napisałam post poszłam do łazienki i co? I plamienie chociaż jest jedzą punktualna. Ale jakoś mnie to lotto a tym miesiącu

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Już wczoraj całe szczęście odpuściła mi gorączka mam nadzieję, że to już kwestia kilku dni żebym doszła do siebie

A te @ to są podstępne !


Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Hej
Zajrzałam tu po długiej przerwie, a tu takie wieści

Sunshine, gratulacje W końcu doczekałaś się drugiej ciąży Życzę zdrówka i nudnej ciąży Na kiedy masz termin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję nie wiem w sumie kiedy termin bo różnie to liczą ale jakoś po 20 sierpnia

Nie chwaliłam się chyba wczoraj, że beta ładnie znów wzrosła. Za tydzień mam pierwsze USG i będzie podglądanie czy jest pęcherzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:46   #3796
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Już wczoraj całe szczęście odpuściła mi gorączka mam nadzieję, że to już kwestia kilku dni żebym doszła do siebie

A te @ to są podstępne !




Dziękuję nie wiem w sumie kiedy termin bo różnie to liczą ale jakoś po 20 sierpnia

Nie chwaliłam się chyba wczoraj, że beta ładnie znów wzrosła. Za tydzień mam pierwsze USG i będzie podglądanie czy jest pęcherzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratuluje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 08:30   #3797
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Już wczoraj całe szczęście odpuściła mi gorączka mam nadzieję, że to już kwestia kilku dni żebym doszła do siebie

A te @ to są podstępne !




Dziękuję nie wiem w sumie kiedy termin bo różnie to liczą ale jakoś po 20 sierpnia

Nie chwaliłam się chyba wczoraj, że beta ładnie znów wzrosła. Za tydzień mam pierwsze USG i będzie podglądanie czy jest pęcherzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zaglądałam dowiedzieć się jak sytuacja u Ciebie. Bardzo ciesze się Sunshine że W KOŃCU się udało!!! Całe lato z brzuchem No pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 09:03   #3798
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Nie chwaliłam się chyba wczoraj, że beta ładnie znów wzrosła. Za tydzień mam pierwsze USG i będzie podglądanie czy jest pęcherzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 09:22   #3799
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Sun, jeszcze raz gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 09:37   #3800
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cudownie, zdrowej i spokojnej ciąży Sun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 18:47   #3801
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Hej, dawno się nie odzywałam na tym wątku.
W między czasie zrobiliśmy mnóstwo badań. Od badań nasienia TŻ, do amh, prolaktyny, toksoplazmozy, TSH, cytologię, USG itd.
Wszystkie badania w miarę ok, trochę lepiej, trochę gorzej ale doktory mowia, że szanse na ciążę sa...
W tym cyklu trzymamy się zasady co 2-3dni i zobaczymy. Chociaż tak jak czytałam Wasze wypowiedzi to dla mnie ciąża to też coś niewyobrażalnego. Cukierek w papierku za szyba...
Ten cykl TŻ chyba bardziej przeżywa niż ja i ciągle mówi, że on ma przeczucia że teraz się uda, a ja za to jestem nastawiona, że znów lipa będzie...


Milawo gratuluję rozpakowania! Może zrobiłaś mi miejsce 🤞

Sun trzymam kciuki za Ciebie i kropka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 18:59   #3802
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Ultra, chyba miałaś włamanie na fb. Sprawdź, proszę. Masz dziwne profilowe. Tymczasowo wywaliłam Cie ze swoich znajomych I zablokowałam Ci grupę. Ofc jak juz będzie bezpiecznie to do nas wrócisz, nie ma innej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:13   #3803
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Ultra, chyba miałaś włamanie na fb. Sprawdź, proszę. Masz dziwne profilowe. Tymczasowo wywaliłam Cie ze swoich znajomych I zablokowałam Ci grupę. Ofc jak juz będzie bezpiecznie to do nas wrócisz, nie ma innej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gaja sory ja poprostu nie ogarniam fejsbuka Miałam sobie zmienić zdjęcie to wrzuciłam przez pomyłkę, to co wrzuciłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:21   #3804
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Gaja sory ja poprostu nie ogarniam fejsbuka Miałam sobie zmienić zdjęcie to wrzuciłam przez pomyłkę, to co wrzuciłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha ha
Ale dziewczynom numer wywaliłaś

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:48   #3805
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Gaja sory ja poprostu nie ogarniam fejsbuka Miałam sobie zmienić zdjęcie to wrzuciłam przez pomyłkę, to co wrzuciłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahha a tu od razu ban


Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:53   #3806
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Ultra, przypale jam strażnik bąbelkowej prywatności, więc za dziwne profilowe będzie ban

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ale grupa działa jak złoto! Od razu ....aaa... zapomniałam xywy, pamiętam imię, ale wstyd. Mama Leosia wyłapała, wiadomość do mnie, ja ban I na forum. Ha! Wasza prywatność jest dobrze strzeżona, polecamy naszego fb

O dwóch milionach zdjęć uroczych bąbli nie wspomnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:07   #3807
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Ultra, przypale jam strażnik bąbelkowej prywatności, więc za dziwne profilowe będzie ban

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ale grupa działa jak złoto! Od razu ....aaa... zapomniałam xywy, pamiętam imię, ale wstyd. Mama Leosia wyłapała, wiadomość do mnie, ja ban I na forum. Ha! Wasza prywatność jest dobrze strzeżona, polecamy naszego fb

O dwóch milionach zdjęć uroczych bąbli nie wspomnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karina, miło mi Hahahaha
Teraz wyszło, że jestem za bardzo spostrzegawcza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:22   #3808
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Nie chciałam tak imieniem walić, a jak se przypomniałam, że Ty Kari to ten. ..rozumiesz #jestemwciazy #niemammozgu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:27   #3809
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Ultra, przypale jam strażnik bąbelkowej prywatności, więc za dziwne profilowe będzie ban

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ale grupa działa jak złoto! Od razu ....aaa... zapomniałam xywy, pamiętam imię, ale wstyd. Mama Leosia wyłapała, wiadomość do mnie, ja ban I na forum. Ha! Wasza prywatność jest dobrze strzeżona, polecamy naszego fb

O dwóch milionach zdjęć uroczych bąbli nie wspomnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ten wasz fejs to skarbnica bąbelków może kiedyś będzie mi dane dołączyć do was z moim własnym osobistym babelkiem

W tym cyklu @ strasznie mi się rzuca na plecy chyba zaraz padnę...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:30   #3810
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
Właśnie ten wasz fejs to skarbnica bąbelków może kiedyś będzie mi dane dołączyć do was z moim własnym osobistym babelkiem

W tym cyklu @ strasznie mi się rzuca na plecy chyba zaraz padnę...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Współczuję miałam ostatnio to samo teraz czekam na owu by odstawić wiesiołka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 15:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.