Urząd pracy - pytania uwagi, problemy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-12, 21:32   #451
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Urząd pracy - błędne oświadczenie

Mój staż trwał zaledwie 2 miesiące. Interes się nie opłacal i mój szef zamknął działalność. Czyli nie jest to dokończony staż a przerwany tak jakby nie z mojej winy :/ a kontakt z pracodawcą mam kiepski
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:12   #452
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Urząd pracy - błędne oświadczenie

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Mój staż trwał zaledwie 2 miesiące. Interes się nie opłacal i mój szef zamknął działalność. Czyli nie jest to dokończony staż a przerwany tak jakby nie z mojej winy :/ a kontakt z pracodawcą mam kiepski
Ale to również interesie również leży, żeby ujednolicić "zeznania". Jeśli nie chcesz rozmawiać z z pracodawcą to proponujęź do PUP. Zapytaj co z tym zrobić. Jeśli tak jak piszesz nie do końca wskazanego terminu pracowałaś, jakiś nadambitny urzędnik może zacząć wyjaśniać skąd różnica w datach u Ciebie i organizatora. Jakby nie patrzeć, za okres, w którym nie odbywalas stażu stypendium Ci się formalnie nie należy, ale wiadomo jak te staże wyglądają.
Jednak najlepszym wyjściem jest telefon do organizatora z prośbą/zadaniem sprostowania oświadczenia. Jesli będzie się stawiał, poinformowałabym przy tym, że to w mojej ocenie z jego strony poświadczenie nieprawdy i że oboje możecie mieć problemy z tego tytułu. On wieksze
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 10:11   #453
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Hej,


Jestem totalnie spanikowana i nie mogę znaleźć w internecie odpowiedzi na mój problem.
Otóż zarejestrowałam się w PUPie, nie ukrywam, ponieważ potrzebuję ubezpieczenia, ale nie tylko. Mam w planach własną działalność i chciałam starać się o dotację, ale na razie muszę przebimbać jeszcze nieformalnie. Problem w tym, że na pierwszej wizycie dostałam już skierowanie na rozmowę o pracę! Jak żyję żaden z moich znajomych nie dostał tak szybko oferty, tylko ja mam takie szczęście.

Jestem totalnie w czarnej dziurze. Nie mogę odmówić, ponieważ utracę możliwość ubezpieczenia na 3 miesiące, ale to jest pestka, bardziej martwi mnie to, że przez 12 miesięcy nie będę mogła ubiegać się o dotację.
Czy mając już skierowanie na rozmowę o pracę mogę sama wyrejestrować się z urzędu bez żadnych konsekwencji? Czy to już jest traktowane jako odmowa podjęcia pracy?
Czy moim jedynym wyjściem jest pójście na tę rozmowę i opcja a) palić totalnego głupa, czy opcja b) powiedzieć szczerze pracodawcy jaka jest moja sytuacja?
Boję się, że nawet jeśli będę palić głupa, to i tak będzie chciał mnie zatrudnić, ponieważ mam doświadczenie w druku i wykształcenie w kierunku grafiki komputerowej, nie jestem w stanie tak przyidiocić, żeby jakoś wyrzec się przeszłości


Pomocy!
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 14:54   #454
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Może coś z tych informacji Ci pomoże?
http://www.infor.pl/prawo/bezrobotny...edu-pracy.html
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 14:57   #455
bizbizub
Zadomowienie
 
Avatar bizbizub
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 975
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Kiedyś miałam podobną sytuację i powiedziałam prawdę


Nowa wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1234181
__________________
wymiana
bizbizub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 15:04   #456
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Tu masz jeszcze co nieco:
https://www.prawo-pracy.pl/czy_bezro...cy_-p-647.html
Polecam sprawdzić aktualną wersję wspomnianej tu ustawy.
Generalnie, żeby odmówić trzeba uzasadnić albo:
- przeciwwskazaniem od lekarza (na każdą ofertę pracy osobnym)
- czasem dojazdu wspomnianym w ustawie
- wysokością oferowanej pensji w odniesieniu do pensji o jakiej mówi ustawa
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 14:15   #457
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety, nie mam nawet gdzie znaleźć wymówki, bo praca na pełen etat za minimalną krajową (ewentualnie kilka stów więcej jeśli mam super doświadczenie), dojazd... Firma jest kilometr ode mnie.


Zastanawiałam się jeszcze nad jedną sprawą - dosyć chamską. Ale nie mam pewności, czy dobrze rozumiem.
Jeśli pójdę do pracodawcy i on koniecznie będzie chciał mnie zatrudnić, ja się zgodzę, on mi podpisze na papierze, że podejmuję się pracy, pójdę to zanieść do urzędu i tego samego dnia się wyrejestruję... Czy są w stanie nałożyć na mnie swoje kary, jeśli nie będę już miała statusu osoby bezrobotnej? W końcu odmówić nie odmówiłam, a wyrejestrować się mam prawo w każdym momencie.
Oczywiście z pracodawcą później się skontaktuję i grzecznie mu powiem, że jednak nie interesuje mnie oferta.
Czy to ma prawo bytu, czy wyrejestrowanie się w takim momencie jest, cytuję: ,, przerwaniem z własnej winy lub nie podjęciem po skierowaniu (...) indywidualnego planu działania"?
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 20:31   #458
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

A to nie jest tak że raz można czy dwa razy odmówić Urzędowi Pracy?

Dawno temu w moim mieście szukali stażysty do sprzątania, serio.. przyszło dużo osób (kobiet w większości) na rozmowę i wszystkie odmawiały, wychodziły po minucie ze spotkania. Rozumiem, że masz wykształcenie, więc jest duża szansa, że zechcą Cię wziąć, ale może zapytaj swojego doradcy zawodowego czy można odmówić przynajmniej raz?
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 20:55   #459
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Ale czemu nie powiedziałaś prawdy? Ja tak zrobiłam, poszłam do PUP żeby mieć ubezpieczenie, ale wiedziałam, że będę chciała dotację i od razu Pani powiedziałam, że mam pomysł na biznes i będę się starać o dofinansowanie. I nie wysyłała mnie nigdzie
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 21:14   #460
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Poszłam do PUPu, znaleźli mi pracę... Pomocy!

Cytat:
Ale czemu nie powiedziałaś prawdy? Ja tak zrobiłam, poszłam do PUP żeby mieć ubezpieczenie, ale wiedziałam, że będę chciała dotację i od razu Pani powiedziałam, że mam pomysł na biznes i będę się starać o dofinansowanie. I nie wysyłała mnie nigdzie
Znajomy zarejestrował się w PUP w ten sam dzień, a w następny już złożył wniosek na dz.gosp. Powiedział po prostu prawdę, nikt nie robił mu problemów.

Z kolei samo wystawienie skierowania do pracy nie jest równoznaczne z tym, że ją w ogóle dostaniesz. Takich skierowań urząd wydaje dziennie nieco więcej niż tylko Twoje. A to potencjalny pracodawca podejmuje decyzję po rozmowie z Tobą czy jest Tobą zainteresowany czy nie. Może tak być, że pojawisz się u niego i tylko podpiszę odmowę i tyle z pracy. A jakby do tego doszło, że byłby Tobą zainteresowany, to powiedz mu prawdę i problem z głowy.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 17:55   #461
AngelikaLidia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Urząd pracy, a studia od października

Hej dziewczyny.

Mam pytanie. Może któraś była w podobnej sytuacji i mi pomoże, mianowicie:

W zeszłym roku skończyłam szkołę i zrobiłam tzw. gap year i pracowałam. Złożyłam podanie na studia, wyniki są w lipcu. W międzyczasie straciłam robotę i nie mam ubezpieczenia, więc chcę się zarejestrować w Urzędzie Pracy. Są jakieś inne opcje, żebym miała ubezpieczenie? Pracować do października nie będę, bo uznałam, że ten czas spędzę na nauce, a fundusze mam.

Czy urząd pracy z automatu może wrzucić mnie na jakiś staż? Jak to wygląda? Czy mówić im, że złożyłam podanie? Help!
AngelikaLidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 17:59   #462
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Dziewczyny, pomóżcie!
Miałam umowę zlecenie, którą zakończyłam, wcześniej byłam zarejestrowana w PUP i dostałam dodatek aktywizacyjny za samodzielne znalezienie pracy. Potem miałam bez przerw następną umowę zlecenie w spółce-córce tego samego pracodawcy. Teraz przez chwilę byłam bezrobotna, więc znów się zarejestrowałam, ale PUP chce ode mnie zaświadczenia o tym, że ''pracowałam'' w ramach umowy zlecenie. Problem w tym, że pani była bardzo nieprzyjemna przez telefon i odmówiła mi wysłania na maila/epuap wzoru takiego zaświadczenia albo informacji,co ma się w nim znaleźć, jednocześnie strasząc sądem i kpa. Miała któraś z was podobną sytuację? I czy urzędnik może odmówić udzielenia informacji drogą pisemną na prośbę osoby bezrobotnej?

Edytowane przez haru_haru
Czas edycji: 2019-06-28 o 18:00
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 00:48   #463
Krwawaopiekaczka
Raczkowanie
 
Avatar Krwawaopiekaczka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie!
Miałam umowę zlecenie, którą zakończyłam, wcześniej byłam zarejestrowana w PUP i dostałam dodatek aktywizacyjny za samodzielne znalezienie pracy. Potem miałam bez przerw następną umowę zlecenie w spółce-córce tego samego pracodawcy. Teraz przez chwilę byłam bezrobotna, więc znów się zarejestrowałam, ale PUP chce ode mnie zaświadczenia o tym, że ''pracowałam'' w ramach umowy zlecenie. Problem w tym, że pani była bardzo nieprzyjemna przez telefon i odmówiła mi wysłania na maila/epuap wzoru takiego zaświadczenia albo informacji,co ma się w nim znaleźć, jednocześnie strasząc sądem i kpa. Miała któraś z was podobną sytuację? I czy urzędnik może odmówić udzielenia informacji drogą pisemną na prośbę osoby bezrobotnej?
Nie wiem co prawda, czy urzędnik może odmówić takiej sytuacji informacji (a weź udowodnij takiemu, jeśli rozmowa była przez telefon, chyba, że nagrywasz :P), ale po wpisaniu w google ,,zaświadczenie do urzędu pracy o zatrudnieniu na umowę zlecenie" wyskakują różne wnioski - ja bym wydrukowała pierwszy lepszy i z tym poszła do PUPu. W najgorszym przypadku powiedzą, że jest zły i dadzą Ci ten dobry do wypełnienia.

Cytat:
Napisane przez AngelikaLidia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Mam pytanie. Może któraś była w podobnej sytuacji i mi pomoże, mianowicie:

W zeszłym roku skończyłam szkołę i zrobiłam tzw. gap year i pracowałam. Złożyłam podanie na studia, wyniki są w lipcu. W międzyczasie straciłam robotę i nie mam ubezpieczenia, więc chcę się zarejestrować w Urzędzie Pracy. Są jakieś inne opcje, żebym miała ubezpieczenie? Pracować do października nie będę, bo uznałam, że ten czas spędzę na nauce, a fundusze mam.

Czy urząd pracy z automatu może wrzucić mnie na jakiś staż? Jak to wygląda? Czy mówić im, że złożyłam podanie? Help!
Nie wiem, czy PUP w takim przypadku idzie na rękę - ich zadaniem jest w końcu znalezienie pracy bezrobotnemu, a nie zapewnienie darmowego ubezpieczenia. Pamiętaj, że przy odmowie pójścia na staż/na rozmowę o pracę jesteś z automatu wykreślana z PUPu, z kilkumiesięczną karencją i nie możesz się ponownie zarejestrować. Ja bym poszła, zapytała, a jeśli jest tak, jak podejrzewam, to zrób to, co ja robiłam przez kilka miesięcy - jeśli oczywiście nie przeszkadzają Ci wizyty w PUPie co około 1,5 miesiąca. Zarejestruj się, a następnie wyrejestruj. Po wyrejestrowaniu jesteś objęta ubezpieczeniem 30 dni od wyrejestrowania.
http://www.pup.katowice.pl/mini/pages/view/pg_id/76
Krwawaopiekaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 20:14   #464
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Urząd pracy, a studia od października

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 21:09
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 08:28   #465
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: Urząd pracy, a studia od października

Dziewczyny postanowiłam wybyć z Polski B. za pracą... No i przydałby się hajs z bonu na zasiedlenie. Pani w moim urzędzie powiedziała, że kasa jeszcze jest i praktycznie ten wniosek rozpatrzą mi od ręki.

Jednak najpierw muszę zarejestrować się jako bezrobotna... no i muszę to zrobić w miarę szybko, bo za miesiąc chcę już mieszkać w innym mieście.


Czy z jakimiś konsekwencjami wiąże się to jeśli przy rejestracji nie 'przyznam sie' do wszystkich miejsc pracy? [po prostu dwa zlecenia chyba zgubiłam przy przeprowadzkach oraz dwa świadectwa pracy - każde tylko po 3 msc].

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

w ogole macie jakies doswiadczenia z tym bonem?


a i jeszcze jedno. juz kiedys bylam zarejestrowana w urzedzie. czy teraz roces rejestracji moze wyglądac jakos inaczej?
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 22:01   #466
rotla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 40
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Generalnie panie z urzędu są bardzo czepliwe i nic im nie umknie. Nie wiem jaka jest kara, ale wiem, że coś się podpisuje o odpowiedzialności za fałszywe info.



A jeśli skierują ją do pracy do której nie chcecie iść, wystarczy pójść na rozmowę i powiedzieć to pracodawcy prosto z mostu, przecież to tez człowiek

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Zamiast ją miało być Cię
rotla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 15:34   #467
Ola167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Praca przez urząd pracy

Hej Mam pytanie

Jest tu może ktoś, kto jest/był zarejestrowany w Urzędzie Pracy? Pojawiała się oferta pracy, ale jest tam napisane, że trzeba mieć skierowanie, co muszę zrobić w takiej sytuacji?
Ola167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 18:02   #468
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Praca przez urząd pracy

koleżanka jak jeszcze buyła w rejestracji brała skierowanie uswojego doradcy bardziej doradczyni z urzędu oczywiście , pózniej szła z tym do podpisu do wyznaczonego pracodawcy ( z urzedu dowiesz do którego kokretnie))

cv też bierzesz z sobą do pracodawcy , on podbija Ci to skierowanie albo decyduje czy Cię przyjmuje albo czy bierze pod uwagę dopiero w następnej rekrutacji lub Ty decydujesz czy chcesz odrzucić tą ofertę 9[przynajmniej u nas w powiatowym tak jest]]

jeśli nie pasuje CI tzw oferta z róznych wzgledow oddaje się do urzedu -- puste skierowanie bez podpisu zakłądu pracy wiesz , niepodpisane ,wtedy jestes zarejestrowana w uzrzedzie w dalszym ciągu , i tak do nastepnego wyznaczonego spotkania w up
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 19:28   #469
Ola167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Dzięki

Edytowane przez Ola167
Czas edycji: 2021-09-14 o 07:53
Ola167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-14, 11:01   #470
Ola167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Czy ktoś z Was wie jak to jest ze skierowaniem do pracy z PUP? Jak jedna osoba dostanie takie skierowanie to już ktoś inny nie może?
Ola167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 12:19   #471
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Ola : ))wiesz co może, moze w sensie przykładowo 3 osoby na 2 miejsca

a jakl co do czego,, zostaly wybrane 2 osoby (na 2 miejsca..)
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 21:26   #472
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Cytat:
Napisane przez Ola167 Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was wie jak to jest ze skierowaniem do pracy z PUP? Jak jedna osoba dostanie takie skierowanie to już ktoś inny nie może?
Czasem i 5 czy nawet i więcej osób dostaje, zależy od danej oferty i kandydatów na to stanowisko. Potencjany pracodawca już sam podejmuje decyzje kogo wybierze...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 13:40   #473
Ola167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Ja kiedy bym nie zadzwoniła to nigdy nie chcą dać skierowania Oferta dopiero co się pojawi, a niby już są osoby skierowane
Ola167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 20:58   #474
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Urząd pracy - pytania uwagi, problemy

Cytat:
Napisane przez Ola167 Pokaż wiadomość
Ja kiedy bym nie zadzwoniła to nigdy nie chcą dać skierowania Oferta dopiero co się pojawi, a niby już są osoby skierowane
w najblizszym czasie nie przewidują czegoś? moze napisac do nich ? bo w wiekszych miastach jakaś paranoja tak jak mówisz .
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-16 20:58:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.