Mbank - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 14:16   #1
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741

Millenium czy mbank?


Posiadam konto w pko ale tam za utrzymanie karty placi sie 15 zlotych! Ja czesto jej uzywam i czasem robie tez przelewy jak robie zakupy przez internet, takze moze ktos z was ma konto w millenium lub w mbanku i powie mi, ktory wybrac, zebym nie musiala tyle kasy w to wkladac?
Jsli znacie inny bank, ktory mozecie mi polecic to prosze o propozycje
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 19:18   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Millenium czy mbank?

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Posiadam konto w pko ale tam za utrzymanie karty placi sie 15 zlotych! Ja czesto jej uzywam i czasem robie tez przelewy jak robie zakupy przez internet, takze moze ktos z was ma konto w millenium lub w mbanku i powie mi, ktory wybrac, zebym nie musiala tyle kasy w to wkladac?
Jsli znacie inny bank, ktory mozecie mi polecic to prosze o propozycje
Osobiście mam trzy różne konta w ING, a o PKO nie mam dobrego zdania po przebojach z nimi....
Wszystko za darmo, prowadzenie konta, przelewy i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Z kosztów jedynie może wyskoczyć opłata 7zł/miesięc za kartę, jak się nie zrobi miesiecznej płatności kartą za 100zł.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 22:11   #3
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Millenium czy mbank?

Ja mam konto w mbanku, bez karty i w alior sync z kartą. W aliorze mam bezpłatną kartę, przelewy, prowadzenie konta, wypłaty z wszystkich bankomatów i generalnie wszystko co mi jest potrzebne. Póki co jestem bardzo zadowolona. Bo mbank zaczyna już wprowadzać jakieś opłaty.
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 12:49   #4
Anka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 24
Dot.: Millenium czy mbank?

Jeśli nie jest ci potrzebny fizyczny dostep do placówki to polecam mbank, w innym przypadku millenium.
Anka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:03   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Millenium czy mbank?

Ja polecam Alior Sync https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 19:29   #6
Seonet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Millenium czy mbank?

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Ja mam konto w mbanku, bez karty i w alior sync z kartą. W aliorze mam bezpłatną kartę, przelewy, prowadzenie konta, wypłaty z wszystkich bankomatów i generalnie wszystko co mi jest potrzebne. Póki co jestem bardzo zadowolona. Bo mbank zaczyna już wprowadzać jakieś opłaty.
I to jest najlepsze rozwiązanie. Ja korzystam właśnie z niego (karta do konta w mBanku była, ale została zlikwidowana tydzień temu, jak podnieśli opłaty, teraz mam tam samo konto - prowadzenie za free, przelewu za free, a kartę tylko do Alior Sync - wypłaty z każdego bankomatu na free).

Konto w Millenium zlikwidowane na początku roku - naliczali mi 7zł opłat za samo prowadzenie...
Seonet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 20:53   #7
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Millenium czy mbank?

Dziekuje wam
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 21:20   #8
karol35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Millenium czy mbank?

nie wiem jakie posiadasz konto że płacisz 15 PLN ja mam konto za zero w PKO BP i nie płacę nic za prowadzenie. I dodatkowo mam 10% premii za rachunki telefoniczne
karol35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 10:10   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Millenium czy mbank?

Cytat:
Napisane przez karol35 Pokaż wiadomość
nie wiem jakie posiadasz konto że płacisz 15 PLN ja mam konto za zero w PKO BP i nie płacę nic za prowadzenie. I dodatkowo mam 10% premii za rachunki telefoniczne
to konto jest za 0 zł jeżeli twoje miesięczne przychody to minimum 1500 zł
każdy przelew jest płatny
wypłaty z innych bankomatów płatne
opłata za kratę - rocznie koło 20-25 zł już nie pamiętam
Więc to konto nie jest tanie w prowadzeniu.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 09:15   #10
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
mBank - pytanie

Założyłam konto w mBanku i jak się logowałam pierwszy raz na nie, to była taka weryfikacja tożsamości, np. pierwsze imię, miejsce urodzenia itd. Na końcu trzeba było wpisać mail, jaki się podało przy zakładaniu tego konta, ale zorientowałam się, że pracownik banku nie chciał ode mnie maila. Wpisałam więc swój mail, ale wtedy wyskoczyły jeszcze 2 pytania dodatkowej weryfikacji. Odpowiedziałam na nie i konto było już aktywne. W ustawieniach na koncie sprawdziłam jaki jest wpisany mail i okazało się, że jest to: brak@mbank.pl. Taki sam widnieje na umowie rachunku. Czy mam ten mail zmienić w ustawieniach na swój czy zostawić tak jak jest?
Zapomniałam jeszcze dodać, że na to konto namówiono mnie na uczelni, bo była taka kampania marketingowa, że dostanie się bilet do kina jeśli wypróbuje się konto mBanku.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:57   #11
Ola1289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Mbank

Mam pytanie, założyłam sobie konto w mbanku, cała sytuacja rozwija się już prawie miesiąc, kurier z umową nie może dotrzeć, czy w tej sytuacji mogę zrezygnować z tej umowy czy poniosę jakieś konsekwencje ?
Ola1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-22 14:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.