Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 18:05   #91
Sonia8809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ameliennie Pokaż wiadomość
Dzięęęęęęęki wielkie!

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

To pisać o tym kremie do rąk po każdym umyciu dłoni, przy nadpotliwości i wymienić składniki, które NIEKONIECZNIE mogą się w nim znajdować?

Napisz, nic nie zaszkodzi
Sonia8809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:42   #92
ustyna91
Przyczajenie
 
Avatar ustyna91
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: kujawsko-pomoskie
Wiadomości: 28
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cześć dziewczyny!!! Jestem słuchaczem TUK, w przyszłym roku będę miała egzamin
Można się tutaj dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy
Tak więc jak w temacie - jaki zabieg poleciłybyście osobie, która cierpi na nadmierną potliwość dłoni?
Jonoforezę?
__________________
ustyna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:52   #93
ewelina0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

witam mam pytanie czy jak deznfekuje fantom to potem wycieram go ? czy od razu przechodzę dalej
ewelina0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:01   #94
Ewa Kubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez 00marta91 Pokaż wiadomość
hej,
Tak jak piszą dziewczyny na forum - tipsy na fantomie.

były dwie pary rękawiczek-pamiętajcie ,żeby jedne przeznaczyć do dezynfekcji powierzchni i narzędzi, następnie je wyrzucić ,spryskać dłonie płynem do dezynfekcji i nałożyć drugą parę zanim przystąpicie do dezynfekcji i zabiegu na fantomie.

trzeba było dobrać tipsy i nadać kształt migdała.
zmatowić,odtłuścić tipsy.
Pomalować bazą,następnie mały palec,wskazujący i kciuk-na czarno
serdeczny i środkowy - na czerwono, na serdecznym przykleić 5 cyrkonii.
Po dwóch warstwach nałożyć topcoat, jeśli chodzi o cyrkonie, to ja przyklejałam na niewyschnięty top coat, i później delikatnie jeszcze maznęłam po cyrkoniach ,żeby lepiej się trzymały
Klientka z nadopotliwością dłoni,kruchymi,łamliwymi ,z przebarwieniami paznokcie.Zalecenia pięlegnacji domowej dotyczące nadpotliwości,przebarwień paznokci. Inne zalecenia domowe dłoni i paznokci. Składniki aktywne w preparatach do dłoni i paznokci.

Sorki ,że tak późno ale nie miałam dostępu do neta.
Powodzenia i w razie pytań się odzywajcie

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------



a i czytajcie dokładnie zadanie,żeby zgłosić gotowość komisji itd,
Dzieki Marta Ja zdaje we czwartek 05 .02. Mam nadzieje, ze nie zmienia tresci zadania Jak postepowalas z gilotyną do tych tipsów? Zdezynfekowalas je po zakonczonej pracy i odlozylas na stolik czy co znia trzeba bylo zrobic? A i powiedz jeszcze czy ta dlon to w miare plastyczne te palce miala czy raczej nie ?Pozdrawiam
Ewa Kubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 14:01   #95
Ameliennie
Przyczajenie
 
Avatar Ameliennie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ewa Kubas Pokaż wiadomość
Dzieki Marta Ja zdaje we czwartek 05 .02. Mam nadzieje, ze nie zmienia tresci zadania Jak postepowalas z gilotyną do tych tipsów? Zdezynfekowalas je po zakonczonej pracy i odlozylas na stolik czy co znia trzeba bylo zrobic? A i powiedz jeszcze czy ta dlon to w miare plastyczne te palce miala czy raczej nie ?Pozdrawiam
U mnie np. nie było gilotyny - tylko pilniki. Lepiej dezynfekować przyrządy po 600 razy, nic nie zaszkodzi Proponuję Ci nie dezynfekować dłoni po skończonej pracy - środek do dezynfekcji rozpuścił lakier... Tym bardziej, że efekt pracy podlega ocenie. Fantom był lekki, cały czas spadał mi ze stoliczka, przez to egzamin był dość uciążliwy.
Pozdrawiam!
Ameliennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 23:17   #96
00marta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ewa Kubas Pokaż wiadomość
Dzieki Marta Ja zdaje we czwartek 05 .02. Mam nadzieje, ze nie zmienia tresci zadania Jak postepowalas z gilotyną do tych tipsów? Zdezynfekowalas je po zakonczonej pracy i odlozylas na stolik czy co znia trzeba bylo zrobic? A i powiedz jeszcze czy ta dlon to w miare plastyczne te palce miala czy raczej nie ?Pozdrawiam
Nie było gilotyny to były takie zwykłe tipsy z kiosku:p tylko żeby od razu przykleić. średnio mi się kleiło,dość sztywna ta dłoń była - u mnie na dodatek chropowate ,sklejone bo fantom nie był nowy. Cała Polska ma chyba to samo,także na pewno teraz nic nie zmienią
Będzie dobrze poradzicie sobie.
00marta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:29   #97
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

A było moczenie i wycinanie skórek, czy tylko piłowanie i malowanie?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 19:44   #98
00marta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A było moczenie i wycinanie skórek, czy tylko piłowanie i malowanie?
nie ,nie było. tylko piłowanie,polerka i malowanie
00marta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 13:09   #99
Ewa Kubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Dzikuję O jeju czyli trzeba było spilowac te tipsy i nadac migdal zamiast skrocic gilotyna Powiedz czy duzo spilowalas z dlugosci i czy ten klej w miare mocny ? Buziaki

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ameliennie Pokaż wiadomość
U mnie np. nie było gilotyny - tylko pilniki. Lepiej dezynfekować przyrządy po 600 razy, nic nie zaszkodzi Proponuję Ci nie dezynfekować dłoni po skończonej pracy - środek do dezynfekcji rozpuścił lakier... Tym bardziej, że efekt pracy podlega ocenie. Fantom był lekki, cały czas spadał mi ze stoliczka, przez to egzamin był dość uciążliwy.
Pozdrawiam!
Kochana powiedz mi jeszcze prosze czy przeprowadzalyscie wywiad z ta dlonia czyli zadawanie pytan? No i to : " nie stwierdzam przeciwwskazan do wykonania zabiegu itd"
Ewa Kubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:07   #100
00marta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ewa Kubas Pokaż wiadomość
Dzikuję O jeju czyli trzeba było spilowac te tipsy i nadac migdal zamiast skrocic gilotyna Powiedz czy duzo spilowalas z dlugosci i czy ten klej w miare mocny ? Buziaki

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



Kochana powiedz mi jeszcze prosze czy przeprowadzalyscie wywiad z ta dlonia czyli zadawanie pytan? No i to : " nie stwierdzam przeciwwskazan do wykonania zabiegu itd"

Nie piłujcie dużo,tak aby egzaminator widział ,że to po prostu wykonujesz, klej był beznadziejny,łatwo może odkleić się tips.
Właściwie te tipsy są już w kształcie migdała ,jedynie troche pozadzierane więc trochę trzeba spiłować.
Wywiadu nie trzeba było,i chyba formułki ; nie stwierdzam przeciwwskazań do wykonania zabiegu też nie. W karcie klienta było tylko o zaleceniach pielęgnacyjnych przy nadpotliwości dłoni,przebarwieniach paznokci,łamliwe paznokcie, i składniki aktywne w preparatach do tych problemów dłoni i paznokci. (tak jak pisałam w innym poście)
Co do dezynfekcji to przed wykonaniem zabiegu spryskałam - nie wycierałam, a po zakończeniu zabiegu nie pryskałam już dłoni.
00marta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 18:51   #101
Ameliennie
Przyczajenie
 
Avatar Ameliennie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ewa Kubas Pokaż wiadomość
Dzikuję O jeju czyli trzeba było spilowac te tipsy i nadac migdal zamiast skrocic gilotyna Powiedz czy duzo spilowalas z dlugosci i czy ten klej w miare mocny ? Buziaki

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



Kochana powiedz mi jeszcze prosze czy przeprowadzalyscie wywiad z ta dlonia czyli zadawanie pytan? No i to : " nie stwierdzam przeciwwskazan do wykonania zabiegu itd"
Właściwie wszystko napisała Marta Nie było żadnego wywiadu, tylko kilka podstawowych rzeczy, które należało uzupełnić: zalecenia domowe, składniki aktywne, etc.
UWAGA - najwyraźniej wszystko zależy od szkoły - u mnie nie było tipsów w kształcie migdała, tylko te z kieszonką do paznokci żelowych. I z takich kwadratowych musiałam zrobić równe migdały. Piłowałam paznokcie i piłowałam...
Ameliennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 20:36   #102
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ameliennie Pokaż wiadomość
Właściwie wszystko napisała Marta Nie było żadnego wywiadu, tylko kilka podstawowych rzeczy, które należało uzupełnić: zalecenia domowe, składniki aktywne, etc.
UWAGA - najwyraźniej wszystko zależy od szkoły - u mnie nie było tipsów w kształcie migdała, tylko te z kieszonką do paznokci żelowych. I z takich kwadratowych musiałam zrobić równe migdały. Piłowałam paznokcie i piłowałam...
U mnie tak samo tipsy z kieszonką rozmiar 4...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:51   #103
Paula012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Ja miałam egzamin dziś. Nic się nie zmieniło. Wszystko było tak samo. U nas w szkole tipsy były już w kształcie migdałka, trochę poszczerbione, więc trzeba było je wyrównać. Niektóre nie pasowały idealnie, więc trzeba było piłować boki. Najgorszy był klej. Jak już się z tym uporałam to jakoś poszło.
Paula012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:37   #104
ewelina0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Ja mam jutro u mnie dziewczyny mówiły to samo co wy , mało miejsca na skł aktywne podobno ..
ewelina0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 22:16   #105
amamj
Przyczajenie
 
Avatar amamj
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cześć dziewczyny Ja miałam dzisiaj egzamin i tak samo jak powyżej opisują dziewczyny co było tak i u mnie to samo... tipsy były przeźroczyste u mnie w tym roku i w ogole gorszej jakości bo brak funduszy.... a rękawiczki były za duże i uciążliwe przy piłowaniu tipsów a o malowaniu nie wspomne... oczywiście wpadeczka z mej strony bo karte egzaminator wziął i ja zapomniałam które pomalować na ktory kolor (ze stresu) ale widziła że błędnie robie więc dała mi kartę. cyrkonie jakos przykleiłam... no cóż szkoda że moja ręka nie była idealnie czysta (przed zabiegiem) bo po za biegu swoją robotę musiałam poprawiać skórki oczyścić gdzie nie gdzie a wacików zabrakło wiec wziełam ręcznik papierowy :P skłądniki aktywne 5 napisałam kartę całą wypełniłam dyrka z egzaminatorką się coś tam żarły a dyrka naszej obronie w końcu to nie był salon kosmetyczny tylko egzamin w szkole na tanich produktach... no i ręka z takimi samymi paznokciami bez sensu... piłowanie zajęło nam ponad godzine (na migdał tak jakby dałyśmy rade) jedna dziewczyna zrobiła idealnie ształt migdała... widać było że wprawioną rękę ma a ja z moimi koleżankami mamy nadzieje że nam się udało bo nasz była nauczycielka mówiła że wypisanie całej karty dobrze to połowa zdana egzaminu... ciekawe jak to bedzie a no to co egzaminator oceniał na zabiegu jeszcze przez oke idzie i ciekawe jak wypunktują .... ale jak to u mnie z dziewczynami bywa najwyżej znowu sie spotkamy ale mam nadzieję że mojej koleżance nie zabraknie tym razem 0,5punkta... uszy do góry i bądźmy sobrej myśli wszystkie
amamj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 16:36   #106
Ewa Kubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Kochne dziewczynki dziekuje za wszystkie Wasze cenne informacje Ja zdaję jutro o 12. Mam nadzieje, ze mnie stres nie zeżre i dam rade.
duzo było miejsca na wypisanie tej pielęgnacji nadpotliwosci, przebarwien, dodatkowych i skł. aktywnych? Tzn chodzi mi o to po ile linijek bylo przypisanych do kazdej pielegbnacji?
Buziki
Ewa Kubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 17:51   #107
amamj
Przyczajenie
 
Avatar amamj
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

kochana na pewno dasz rade! a dużo było linijek na wypisanie zaleceń domowych pielęgnacyjnych i stan dloni ale na składniki aktywne chyba dwie bądz jedna nie pamiętam ale w każdym razie najmniej ze wszystkich zadań Powodzenia
amamj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:54   #108
ewelina0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Już po jestem ale nie było aż tak zle choć z nerwów za mało napisałam . a tipsy wogle nie chciały się przykleić, strasznie grube pędzelki do lakieru, a cekinki nakładałam wykałaczka heh powodzenia
ewelina0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:26   #109
Ewa Kubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Kochane dziewczynki, ja tez jestem po...zdawalam wczoraj Nie ma sie czego bac. Zadanie bardzo łatwe, pytania proste Trzeba podniesc reke aby zglosic gotowosc do opracowania palca wskazujacego przy egzaminatorze.
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu swojej pracy i licze na najwyzsze noty Z calego serca zycze wszystkim powodzenia. A kochanym dziewczynkom, ktore dzielily sie wiedza i spostrzezeniami po egzaminie wielkie
Ewa Kubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 16:01   #110
Dosiabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Dziewczyny czy jest gdzieś na forum jakaś wymiana doświadczeń dotycząca egzaminu A.61 nie moge natrafić a potrzebuje wymienić info bo będę miec poprawkę ;( nie udało się
Dosiabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 18:58   #111
ewelina0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Wiecie może kiedy będą wyniki egzaminun A62?
ewelina0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 14:30   #112
00marta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez ewelina0507 Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy będą wyniki egzaminun A62?
Już są od 27 marca.
00marta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 18:00   #113
Ewa Kubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Czesc Tak wyniki juz są. U nas od 28 marca.
Jak Wam poszło?
Ja jestem zadowolona mega !
Praktyczny zdałam w 100% a pisemny 83%
Ewa Kubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 20:54   #114
00marta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Ewa Kubas Pokaż wiadomość
Czesc Tak wyniki juz są. U nas od 28 marca.
Jak Wam poszło?
Ja jestem zadowolona mega !
Praktyczny zdałam w 100% a pisemny 83%
Gratuluje
ja pisemny też 83 % a praktyczny 96 %
00marta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:09   #115
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Gratulacje dziewczyny . Ja swój pierwszy egzamin dopiero będę pisać w czerwcu następnego roku.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:44   #116
malwirka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Czesc dziewczyny chodzę do Medycznej Szkoły za nie dlugo bede miec egzamin praktyczny nie wiem dokladnie kiedy on bedzie. Jeśli ktora kolwiek z was juz by miala egzamin praktyczny prosze was abyscie powiedzialy co było bo jest duze prawdopodobienstwo ze mozemy miec to samo
malwirka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 20:43   #117
marcylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

czy w czerwcu 2015 jest ktoś co pisze egzamin tuk A62 a może jest ktoś co dzisiaj pisał bo ponoć dziś się już zaczęły egzaminy

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Malwirka99 kiedy masz egzamin bo ja 25 czerwiec 2015 A 62 a ty
marcylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 09:11   #118
malwirka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

http://www.vinted.pl/forum/nauka-stu...owy-a62?page=3

wejdzcie sobie na to forum tu dziewczyny tez cos pisza o egazminach.
ja egzamin praktyczny mam 11 czerwca.
malwirka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 10:12   #119
historia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

hej kochane miała jeszcze któraś już egzamin w czerwcu ?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez malwirka99 Pokaż wiadomość
http://www.vinted.pl/forum/nauka-stu...owy-a62?page=3

wejdzcie sobie na to forum tu dziewczyny tez cos pisza o egazminach.
ja egzamin praktyczny mam 11 czerwca.
daj znać co i jak z góry wielkie dzięki
historia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:28   #120
NiebieskaLinia
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskaLinia
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Hej dziewczyny

Cy ktoras pisała poprawe z A61 praktyczny w październiku ?
NiebieskaLinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-26 11:29:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.