Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-04, 16:26   #2671
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Margosia, mam nadzieję na możliwie jak najkrótszy pobyt. Marzy mi się pójść rano i wyjść wieczorem nastawiam się na kilka dni...
Fubizka, w dniu wypisu z kardiologii dostaliśmy od razu skierowanie do szpitala na grudzień. Pewnie zrobią morfologię, echo i rtg płuc i podepną pod pulsykometr.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 16:38   #2672
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Dzięki dziewczyny za zrozumienie. Ja jak patrzę na to urządzenie to mam ochotę rzucić tym za okno.
A wiecie co jest najgorsze? Że alarm się aktywuje po 5-6 sekundach!
Gdzie producent deklaruje, że ostrzeżenie po 15 sek a alarm po 20 (co z drugiej strony jest bardzo długo). A 5 sek przerwy w oddychaniu to ja mam czasem w sklepie jak się zamyślę gdzie jest mąka.
Producent na reklamację odpowiedział, że jest napisane, że "DO 20 sekund" a 5 sekund to mniej niż 20. Dobrze, że po sekundzie się nie odpala :/
Przez to ja nawet nie wiem czy ona nie oddycha 5 sekund czy 10 czy więcej. A to ma ogromne znaczenie w diagnozowaniu bezdechów. Jestem totalnie wkur... na to i nabawię się bankowo nerwicy.

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Margosia, mam nadzieję na możliwie jak najkrótszy pobyt. Marzy mi się pójść rano i wyjść wieczorem nastawiam się na kilka dni...
Fubizka, w dniu wypisu z kardiologii dostaliśmy od razu skierowanie do szpitala na grudzień. Pewnie zrobią morfologię, echo i rtg płuc i podepną pod pulsykometr.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki za szybkie badania i szybki wypis
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 16:41   #2673
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Jak się któraś nudzi, gdy dziecko jej śpi to zapraszam

Moje dziecko od kąpieli koło 19 do 23-24 ma czas relaksu i spokoju (nie mylić ze spaniem ciągiem), a poza tym generalnie pozostaje w ruchu.

Mojemu te ciuchy na 62 dopiero są dobre, sporo na 56 ciągle nosi. Ciekawe to.

Karmiłam go dziś w kawiarni i taka fontanna poszła, że skończyliśmy oboje mokrzy
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 16:45   #2674
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Jak się któraś nudzi, gdy dziecko jej śpi to zapraszam

Moje dziecko od kąpieli koło 19 do 23-24 ma czas relaksu i spokoju (nie mylić ze spaniem ciągiem), a poza tym generalnie pozostaje w ruchu.

Mojemu te ciuchy na 62 dopiero są dobre, sporo na 56 ciągle nosi. Ciekawe to.

Karmiłam go dziś w kawiarni i taka fontanna poszła, że skończyliśmy oboje mokrzy
To w tych godzinach jest aktywny ale nie potrzebuje towarzystwa ?

Moja ma tak rano jak jest wyspana i pojedzona ale trwa to raptem godzinę

U nas też nosimy jeszcze dużo z rozmiaru 56 itroche z tych mniejszych na 62 a lampki kończymy jedynki są na styk ale tyle tego było że muszę je dokonczyc


Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:49   #2675
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Siemka
Ale wam zazdroszczę tych długich drzemek i nocy !!!

Moja śpi po 30 min w dzień chyba na że wezmę ja na klatę to potrafi i 2 h spać.
Ciekawe czy to kiedyś minie.

Margosia wybierz tego przystojniejszeho !!!

Fubizka współczuję stresu z monitorem wiem co przeżywam jak mała odbije i nie może złapać oddechu

U nas mała jeszcze nie ma 4 kg a Wasze maluchy już takie fajne wagi mają...

Zaczęła się za to coraz częściej uśmiechać i gluzyc

Zdjęcie ulubionej pozycji do spania Załącznik 7699814

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Urocze zdjęcie
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:53   #2676
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Margosia, mam nadzieję na możliwie jak najkrótszy pobyt. Marzy mi się pójść rano i wyjść wieczorem nastawiam się na kilka dni...
Fubizka, w dniu wypisu z kardiologii dostaliśmy od razu skierowanie do szpitala na grudzień. Pewnie zrobią morfologię, echo i rtg płuc i podepną pod pulsykometr.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Kciuki, żeby trwało jak najkrócej
Ale szczęście w nieszczęściu, że macie zapewnioną kompleksową opiekę a nie musicie chodzić, szukać, załatwiać i błagać o terminy...
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za zrozumienie. Ja jak patrzę na to urządzenie to mam ochotę rzucić tym za okno.
A wiecie co jest najgorsze? Że alarm się aktywuje po 5-6 sekundach!
Gdzie producent deklaruje, że ostrzeżenie po 15 sek a alarm po 20 (co z drugiej strony jest bardzo długo). A 5 sek przerwy w oddychaniu to ja mam czasem w sklepie jak się zamyślę gdzie jest mąka.
Producent na reklamację odpowiedział, że jest napisane, że "DO 20 sekund" a 5 sekund to mniej niż 20. Dobrze, że po sekundzie się nie odpala :/
Przez to ja nawet nie wiem czy ona nie oddycha 5 sekund czy 10 czy więcej. A to ma ogromne znaczenie w diagnozowaniu bezdechów. Jestem totalnie wkur... na to i nabawię się bankowo nerwicy.


Trzymam kciuki za szybkie badania i szybki wypis
No kiepsko;/
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Jak się któraś nudzi, gdy dziecko jej śpi to zapraszam

Moje dziecko od kąpieli koło 19 do 23-24 ma czas relaksu i spokoju (nie mylić ze spaniem ciągiem), a poza tym generalnie pozostaje w ruchu.

Mojemu te ciuchy na 62 dopiero są dobre, sporo na 56 ciągle nosi. Ciekawe to.

Karmiłam go dziś w kawiarni i taka fontanna poszła, że skończyliśmy oboje mokrzy
Dobrze, że chociaż wieczory spokojniejsze..m a od 24 do rana jest źle?
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
To w tych godzinach jest aktywny ale nie potrzebuje towarzystwa ?

Moja ma tak rano jak jest wyspana i pojedzona ale trwa to raptem godzinę

U nas też nosimy jeszcze dużo z rozmiaru 56 itroche z tych mniejszych na 62 a lampki kończymy jedynki są na styk ale tyle tego było że muszę je dokonczyc


Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
My pampersy mamy 2 a dady 3 bo jest inny przedział wagowy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:55   #2677
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Wczoraj piękna chwila - spakowałam ubranka na 62 bo już były za małe, synek rośnie



Ojej, ale masz stresu z tym bezdechem.. bardzo współczuję.. mój czasem zachlysnie się jak je i nie może złapać oddechu i trwa to kilka sekund a dla mnie całą wieczność, potem łapie to powietrze z takim charakterystycznym dźwiękiem jak po podtopieniu..
U nas noszenie jest zawsze pożądane, a mi brakuje pomysłów jak go zająć żeby nie chciał być noszony wyciągnęłam zabawki po kuzynach, mały dużo obserwuje, reaguje na dźwięki i melodie, wydaje dźwięki, chyba to się nazywa głużenie, wczoraj "pogadał" sobie z babcią, była zachwycona wnukiem

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

O jak zazdroszczę, muszę pomyśleć o takim wypadzie ja byłam w drugim trymestrze ciąży na czymś takim, też prezent urodzinowy voucher tracił ważność, a nie można było tylko w pierwszym trymestrze i na końcówce ciąży, generalnie pani omijała brzuch. Z którego grudnia jesteś?
Jestem z 21.12 mój też by stracił ważność, ale mi przedłużyli ze względu na ciążę. Jeszcze mi tam coś zostało, jadę za dwa tygodnie, bo to było giga bon - od wszystkich znajomych i rodziny część wykorzystalam w pierwszym trymestrze, takie spokojniejsze rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 17:56   #2678
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 18:00   #2679
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nie pogardziła bym 4 ale musiałabym sąsiada zaprosić Piękną?
Dla mnie smutna

Za szybko rosną

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie za szybko! Przy pierwszej mi się do wszystkiego spieszyło, ale teraz zdecydowanie bardziej doceniam każdy dzień. Ona dopiero się urodziła a to już dwa miesiące minęły... Czas strasznie szybko leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Hejka Moje Maleństwo waży ok 7 kg. Raczej 7 z hakiem. Niedługo podwoi masę urodzeniową. W poprzednią niedzielę był jego chrzest Chłopak spisał się dzielnie. Wytrzymał 1.5 godziny bez jedzenia. Za to na przyjęciu karmiłam 5 razy. Czyli co godzinę Z mniej zabawnych rzeczy to Maleństwo ma katar a za niecałe 2 tygodnie kładziemy się do szpitala na badania kontrolne i już się tym stresuję :/

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Okna myj tak jak ja

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje z okazji chrztu, ja cały czas nie ruszyłam tematu z żadnej strony. Chyba musimy o tym pogadać w końcu z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Siemka
Ale wam zazdroszczę tych długich drzemek i nocy !!!

Moja śpi po 30 min w dzień chyba na że wezmę ja na klatę to potrafi i 2 h spać.
Ciekawe czy to kiedyś minie.

Margosia wybierz tego przystojniejszeho !!!

Fubizka współczuję stresu z monitorem wiem co przeżywam jak mała odbije i nie może złapać oddechu

U nas mała jeszcze nie ma 4 kg a Wasze maluchy już takie fajne wagi mają...

Zaczęła się za to coraz częściej uśmiechać i gluzyc

Zdjęcie ulubionej pozycji do spania Załącznik 7699814

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ale słodkości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za zrozumienie. Ja jak patrzę na to urządzenie to mam ochotę rzucić tym za okno.
A wiecie co jest najgorsze? Że alarm się aktywuje po 5-6 sekundach!
Gdzie producent deklaruje, że ostrzeżenie po 15 sek a alarm po 20 (co z drugiej strony jest bardzo długo). A 5 sek przerwy w oddychaniu to ja mam czasem w sklepie jak się zamyślę gdzie jest mąka.
Producent na reklamację odpowiedział, że jest napisane, że "DO 20 sekund" a 5 sekund to mniej niż 20. Dobrze, że po sekundzie się nie odpala :/
Przez to ja nawet nie wiem czy ona nie oddycha 5 sekund czy 10 czy więcej. A to ma ogromne znaczenie w diagnozowaniu bezdechów. Jestem totalnie wkur... na to i nabawię się bankowo nerwicy.


Trzymam kciuki za szybkie badania i szybki wypis
Oj, biedna, Ty to masz przeboje z tym monitorem współczuję Ci bardzo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Ogólnie dziś zostawiłam 100ml mleka, bo do tej pory Jagodzianka jadła maks 60, ale dziś wyjątkowo zjadła wszystko, do ostatniej kropli. Mąż w szoku na szczęście wytrzymała do mojego powrotu grzecznie. Rośnie mi dziecko, muszę więcej odciągać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 18:21   #2680
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

O Malinówka zaglądnęła - czeeeść oby szybko poszło w szpitalu!
Moja starsza cały czas budzi mi dziecko, które nie ma już takiego twardego snu jak zaraz po narodzeniu. Tu coś upuści, tam coś rozwali, zaraz zacznie śpiewać na cały regulator a ja zamiast coś zrobić to biegam do małej usiłując przedłużyć jej sen 🤦☠♀️
Jejku chrzciny! Jak ja to mam wszystko załatwić, nawet jeszcze nie wiem kto będzie matką. Ajajajajajjjjj
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Jestem z 21.12 mój też by stracił ważność, ale mi przedłużyli ze względu na ciążę. Jeszcze mi tam coś zostało, jadę za dwa tygodnie, bo to było giga bon - od wszystkich znajomych i rodziny część wykorzystalam w pierwszym trymestrze, takie spokojniejsze rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajny prezent !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 18:34   #2681
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki, żeby trwało jak najkrócej
Ale szczęście w nieszczęściu, że macie zapewnioną kompleksową opiekę a nie musicie chodzić, szukać, załatwiać i błagać o terminy...No kiepsko;/Dobrze, że chociaż wieczory spokojniejsze..m a od 24 do rana jest źle?
My pampersy mamy 2 a dady 3 bo jest inny przedział wagowy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Od północy to loteria. Czasem przesika pampka, czasem kupa, czasem brzuch męczy, czasem nos zapchany, czasem COŚkolwiek Je co 1-2h i tak się bujamy aż się rozjaśni.

Przez pi razy oko pierwszy miesiąc też spał w wózku to łaziłam sporo, a teraz to trochę strach, bo walczy z brzuchem albo chce jeść. Pośpi <30min. i zgaduj kiedy będzie drama...

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
To w tych godzinach jest aktywny ale nie potrzebuje towarzystwa ?

Moja ma tak rano jak jest wyspana i pojedzona ale trwa to raptem godzinę

U nas też nosimy jeszcze dużo z rozmiaru 56 itroche z tych mniejszych na 62 a lampki kończymy jedynki są na styk ale tyle tego było że muszę je dokonczyc


Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Weeeeeeeeeeź. Co ja bym dała, żeby on chciał spędzić godzinę sam na sam
Po kąpieli je, gadamy, fałszuję mu, śpi, znowu je x1-3, trzeba go przebrać x0-2, czasem nos jest do odetkania.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O Malinówka zaglądnęła - czeeeść oby szybko poszło w szpitalu!
Moja starsza cały czas budzi mi dziecko, które nie ma już takiego twardego snu jak zaraz po narodzeniu. Tu coś upuści, tam coś rozwali, zaraz zacznie śpiewać na cały regulator a ja zamiast coś zrobić to biegam do małej usiłując przedłużyć jej sen
Jejku chrzciny! Jak ja to mam wszystko załatwić, nawet jeszcze nie wiem kto będzie matką. AjajajajajjjjjBardzo fajny prezent !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybierz siebie

Jutro mamy pierwszy masaż, może mi odmieni dziecko
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 19:02   #2682
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Od północy to loteria. Czasem przesika pampka, czasem kupa, czasem brzuch męczy, czasem nos zapchany, czasem COŚkolwiek Je co 1-2h i tak się bujamy aż się rozjaśni.

Przez pi razy oko pierwszy miesiąc też spał w wózku to łaziłam sporo, a teraz to trochę strach, bo walczy z brzuchem albo chce jeść. Pośpi <30min. i zgaduj kiedy będzie drama...



Weeeeeeeeeeź. Co ja bym dała, żeby on chciał spędzić godzinę sam na sam
Po kąpieli je, gadamy, fałszuję mu, śpi, znowu je x1-3, trzeba go przebrać x0-2, czasem nos jest do odetkania.



Wybierz siebie

Jutro mamy pierwszy masaż, może mi odmieni dziecko
Kciuki są za odmianę. Może na brzuch pomoże

Ultra moja też już nie śpi tak jak kiedyś...
To były czasy
A dzisiaj to nawet chłopców osobno spać musiałam wysłać bo jak idą razem to zanim zasną zawsze zrobią impreze

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 19:39   #2683
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki są za odmianę. Może na brzuch pomoże

Ultra moja też już nie śpi tak jak kiedyś...
To były czasy
A dzisiaj to nawet chłopców osobno spać musiałam wysłać bo jak idą razem to zanim zasną zawsze zrobią impreze

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Hahaha też tAk kiedyś u nas było że jak szli razem spać to najpierw pokój fruwał odkąd tatuś ich kładzie i wozi rano do przedszkola to są tak poykaldani że ja później jak z nimi sama zostaje to w szoku jestem ! Stanowczość tatusia popłaca a miękkie serce mamusi nie

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 19:50   #2684
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O Malinówka zaglądnęła - czeeeść oby szybko poszło w szpitalu!
Moja starsza cały czas budzi mi dziecko, które nie ma już takiego twardego snu jak zaraz po narodzeniu. Tu coś upuści, tam coś rozwali, zaraz zacznie śpiewać na cały regulator a ja zamiast coś zrobić to biegam do małej usiłując przedłużyć jej sen 🤦♀️Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łącze się w bólu. U mnie to samo.
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahaha też tAk kiedyś u nas było że jak szli razem spać to najpierw pokój fruwał odkąd tatuś ich kładzie i wozi rano do przedszkola to są tak poykaldani że ja później jak z nimi sama zostaje to w szoku jestem ! Stanowczość tatusia popłaca a miękkie serce mamusi nie
Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Heh dobrze wiedzieć na przyszłość. Też myślałam, że będę kłaść dwóch razem, niech mąż się tym zajmie w takim razie
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Od północy to loteria. Czasem przesika pampka, czasem kupa, czasem brzuch męczy, czasem nos zapchany, czasem COŚkolwiek Je co 1-2h i tak się bujamy aż się rozjaśni.
Przez pi razy oko pierwszy miesiąc też spał w wózku to łaziłam sporo, a teraz to trochę strach, bo walczy z brzuchem albo chce jeść. Pośpi <30min. i zgaduj kiedy będzie drama...
Weeeeeeeeeeź. Co ja bym dała, żeby on chciał spędzić godzinę sam na sam
Po kąpieli je, gadamy, fałszuję mu, śpi, znowu je x1-3, trzeba go przebrać x0-2, czasem nos jest do odetkania.Wybierz siebie
Jutro mamy pierwszy masaż, może mi odmieni dziecko
Siebie na matkę chrzestną? Chyba nie bardzo oby masaż odmienił młodego człowieka .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

W ciąży nie miałam takiego apetytu jak mam teraz, przy karmieniu piersią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 19:52   #2685
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ja niestety zawsze usypiam dwójkę, zazwyczaj jednocześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 21:08   #2686
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja niestety zawsze usypiam dwójkę, zazwyczaj jednocześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu niestety?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 21:10   #2687
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Bo chciałoby się czasami mieć to z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 22:06   #2688
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Hej dzisiaj was trochę poczytałam w końcu.

Laura wspólczuje tak częstych pobudek...

Margosia Twoja to ma sen 🙂 moja jest tak pośrodku - najczęściej budzi się co trzy godziny teraz w nocy na jedzenie, nad ranem co jedną lub dwie

Fubizka już na Facebooku Ci pisałam, że współczuję tych bezdechow, alarmów i stresu z tym związanego 😔

My dzisiaj byłyśmy sprawdzić bioderka, Lilka chyba boi się obcych panów, lekarz całkiem sympatyczny, wziął ja na ręce i próbował ją uspokoic nawet w trakcie badania, a ta krzyczała i krzyczała. Wzięłam ją ja i momentalnie cisza 😜 na ogół taka grzeczna, a dziś najglosniejsze dziecko w przychodni 😂 Bioderka jak najbardziej w porządku. Z tematów zdrowotnych to tylko nas trochę przeziębienie rozbiera, na szczescie bardziej mnie niż ja na razie, a ona jest na tyle inteligentna, że sama dostawia się często do piersi 🙂
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 22:14   #2689
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Hej dzisiaj was trochę poczytałam w końcu.

Laura wspólczuje tak częstych pobudek...

Margosia Twoja to ma sen moja jest tak pośrodku - najczęściej budzi się co trzy godziny teraz w nocy na jedzenie, nad ranem co jedną lub dwie

Fubizka już na Facebooku Ci pisałam, że współczuję tych bezdechow, alarmów i stresu z tym związanego

My dzisiaj byłyśmy sprawdzić bioderka, Lilka chyba boi się obcych panów, lekarz całkiem sympatyczny, wziął ja na ręce i próbował ją uspokoic nawet w trakcie badania, a ta krzyczała i krzyczała. Wzięłam ją ja i momentalnie cisza na ogół taka grzeczna, a dziś najglosniejsze dziecko w przychodni Bioderka jak najbardziej w porządku. Z tematów zdrowotnych to tylko nas trochę przeziębienie rozbiera, na szczescie bardziej mnie niż ja na razie, a ona jest na tyle inteligentna, że sama dostawia się często do piersi
Serio lekarz wziął ci dziecko na ręce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 22:38   #2690
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

UltraMarryna Tak Pogadal chwilkę do niej, całkiem sympatyczny jak pisałam. Tyle dzieci przyjmował, a był zaangażowany mimo to
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 23:49   #2691
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Alicja ugryzła Martę w paluszki. Kocha ją, całuje, przytula, pielęfnuje, budzi żeby się z nią bawić, ale uświadomiłam sobie że nie mogę zapominać że ona nadal jest jeszcze malutka i nie wiadomo co może jej do głowy strzelić. Jejku jak płakało maleństwo a Ala razem z nią bo nie do końca była świadoma co uczyniła.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
UltraMarryna Tak Pogadal chwilkę do niej, całkiem sympatyczny jak pisałam. Tyle dzieci przyjmował, a był zaangażowany mimo to
Jeszcze się nie spotkałam ale w sumie mało chodzimy po lekarzach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 00:52   #2692
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Agnieszka - moja za to lubi panow i chyba ogolnie meski glos

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Alicja ugryzła Martę w paluszki. Kocha ją, całuje, przytula, pielęfnuje, budzi żeby się z nią bawić, ale uświadomiłam sobie że nie mogę zapominać że ona nadal jest jeszcze malutka i nie wiadomo co może jej do głowy strzelić. Jejku jak płakało maleństwo a Ala razem z nią bo nie do końca była świadoma co uczyniła. Jeszcze się nie spotkałam ale w sumie mało chodzimy po lekarzach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No Marta jest taka do schrupania, biedna sie zapedzila
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 04:36   #2693
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki, żeby trwało jak najkrócej
Ale szczęście w nieszczęściu, że macie zapewnioną kompleksową opiekę a nie musicie chodzić, szukać, załatwiać i błagać o terminy...No kiepsko;/Dobrze, że chociaż wieczory spokojniejsze..m a od 24 do rana jest źle?
My pampersy mamy 2 a dady 3 bo jest inny przedział wagowy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Moje dziecko dużo śpi bo my dużo spacerujemy. A ona w wózku zazwyczaj śpi. Jak jesteśmy w domu to te drzemki są często ale krótsze

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Tak, masz rację. W sumie z tego względu dali nam to skierowanie. Na echo na nfz graniczy z cudem żeby się zapisać. Próbowałam w lecie Starszaka zapisać to nie było miejsc do końca 2020 roku a na 2021 jeszcze nie zapisywali Prywatnie czeka się ok 2-3 miesięcy. Masakra!

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zdecydowanie za szybko! Przy pierwszej mi się do wszystkiego spieszyło, ale teraz zdecydowanie bardziej doceniam każdy dzień. Ona dopiero się urodziła a to już dwa miesiące minęły... Czas strasznie szybko leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Gratulacje z okazji chrztu, ja cały czas nie ruszyłam tematu z żadnej strony. Chyba musimy o tym pogadać w końcu z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Ale słodkości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Oj, biedna, Ty to masz przeboje z tym monitorem współczuję Ci bardzo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Ogólnie dziś zostawiłam 100ml mleka, bo do tej pory Jagodzianka jadła maks 60, ale dziś wyjątkowo zjadła wszystko, do ostatniej kropli. Mąż w szoku na szczęście wytrzymała do mojego powrotu grzecznie. Rośnie mi dziecko, muszę więcej odciągać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na chrzest w tym terminie zdecydowaliśmy się dokładnie 1.5 tygodnia wcześniej. Najpierw zapytaliśmy chrzestnych czy nimi będą i czy mają wolny ten dzień Potem pobiegłam do księdza. Potem szukaliśmy lokalu. Potem zaprosiliśmy gości. Ubranka dla Małego pożyczyłam od koleżanki. Sobie sukienkę zamówiłam przez internet.

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja niestety zawsze usypiam dwójkę, zazwyczaj jednocześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja usypiam dwójkę i siebie przy okazji...

Upiekłam wczoraj drożdżówki. Niestety dobre. Trzeba będzie zjeść

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 07:51   #2694
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Jak minęła noc?
Malinova, przy moim apetycie przy kp zjadłabym wszystkie twoje drożdżowki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 08:56   #2695
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Sharlotka, high five! Cały czas mam 5 kg na plusie. Umiejscowione w brzuchu.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 09:09   #2696
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Sharlotka, high five! Cały czas mam 5 kg na plusie. Umiejscowione w brzuchu.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Trochę w cyckach

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. W sumie z tego względu dali nam to skierowanie. Na echo na nfz graniczy z cudem żeby się zapisać. Próbowałam w lecie Starszaka zapisać to nie było miejsc do końca 2020 roku a na 2021 jeszcze nie zapisywali Prywatnie czeka się ok 2-3 miesięcy. Masakra!



Na chrzest w tym terminie zdecydowaliśmy się dokładnie 1.5 tygodnia wcześniej. Najpierw zapytaliśmy chrzestnych czy nimi będą i czy mają wolny ten dzień Potem pobiegłam do księdza. Potem szukaliśmy lokalu. Potem zaprosiliśmy gości. Ubranka dla Małego pożyczyłam od koleżanki. Sobie sukienkę zamówiłam przez internet.


Ja usypiam dwójkę i siebie przy okazji...

Upiekłam wczoraj drożdżówki. Niestety dobre. Trzeba będzie zjeść

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Powysyłaj nam

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Jak minęła noc?
Malinova, przy moim apetycie przy kp zjadłabym wszystkie twoje drożdżowki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gorzej niż poprzednia ale nie do narzekania

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Alicja ugryzła Martę w paluszki. Kocha ją, całuje, przytula, pielęfnuje, budzi żeby się z nią bawić, ale uświadomiłam sobie że nie mogę zapominać że ona nadal jest jeszcze malutka i nie wiadomo co może jej do głowy strzelić. Jejku jak płakało maleństwo a Ala razem z nią bo nie do końca była świadoma co uczyniła. Jeszcze się nie spotkałam ale w sumie mało chodzimy po lekarzach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedne wszystkie 3 bylyscie
Schem spania się sprawdza?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Bo chciałoby się czasami mieć to z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to lepiej, że jednocześnie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 09:46   #2697
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Byłam u pediatry z wynikami małej i są wg niej dobre i zaleca zaszczepienie dziecka DZISIAJ na wszystko.

Ja chciałam rozdzielać ale w przychodni nie ma tylu terminów do lekarzy. Masakra. Mam dziś jej podać rota przede wszystkim bo jest do 11t... A młoda ma katar...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 09:57   #2698
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Byłam u pediatry z wynikami małej i są wg niej dobre i zaleca zaszczepienie dziecka DZISIAJ na wszystko.

Ja chciałam rozdzielać ale w przychodni nie ma tylu terminów do lekarzy. Masakra. Mam dziś jej podać rota przede wszystkim bo jest do 11t... A młoda ma katar...
Pediatra chce szczepić dziecko z katarem?

Te "na wszystko" pomine milczeniem.

Pamiętaj że na szczęście to Wy decydujecie kiedy i na co szczepicie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:02   #2699
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Pediatra chce szczepić dziecko z katarem?

Te "na wszystko" pomine milczeniem.

Pamiętaj że na szczęście to Wy decydujecie kiedy i na co szczepicie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale najgorsze jest to, że jestem podstawiona pod ścianą "dzisiaj albo wcale" bo są braki kadrowe.
A katar niestety nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia :/ nawet w chpl-ach. Tak samo jak łączenie szczepionek. Więc całą odpowiedzialność musi wziąć rodzic.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:09   #2700
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ja bym zaszczepiła później.

A bo mało to dzieci ma opóźnienia w szczepieniach, a już tym bardziej później jak zaczynają chorować.

My też czekamy z szczepieniem aż odhaczymy kardiologa. Starsza miała jeszcze później bo ona miała kardiologa + nefrologa. Szczepienia nie uciekły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.