Jak udekorować salę bez odpustu, podwórko i przykryć kolumny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-03, 22:03   #1
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689

Jak udekorować salę bez odpustu, podwórko i przykryć kolumny


Wybraliśmy salę weselną, którą nie wiemy jak udekorować.
Podoba mi się styl boho i rustykalny, ale sala nijak się ma do tego stylu. Może macie jakieś pomysły jak ją udekorować, żeby też nie zrobić odpustu. Myślę o tym,☠żeby nie dodawać już więcej koloru, jedynie biel i zieleń liści.
No i co można zrobić z tymi wściekło pomarańczowymi kolumnami?



Przy wyjściu jest zadaszony ganek i nieładne ciemne krzesła, chcemy tam powiesić trochę lampek i papierowych okrągłych lampionów. Może macie pomysł jak udekorować krzesła i siedzenia.



Na zewnątrz jest trawnik, kilka drzewek, to wszystko otoczone ścianą (kawałek ściany sali i kawałek ściany szkoły), można to również zagospodarować. Jakieś pomysły?



Co zrobić, żeby było elegancko, z klasą, nieco rustykalnie i bez odpustu?
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:46   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak udekorować salę bez odpustu, podwórko i przykryć kolumny

obawiam się, że rustykalnego klimatu to z tego nie zrobisz - tu pałac, tam wianek? no nie, to się nie zgra


postawiłabym na prostotę, kolumny można okryć kwiatami, choć to będzie droga impreza. ale szczerze powiedziawszy to w tym wystroju bardziej mnie razi zielona organza na krzesłach i stołach (wszystko jest w odcieniach złota i co ma do tego ostra trawiasta zieleń!?) i paskudna biała szmata za młodymi niż sam wygląd sali (choć to totalnie nie mój klimat).
dekoracje w odcieniach bieli, złota, miedzi powinny wpasować się w zastaną estetykę. ale dekoracje ograniczyłabym do kwiatów i świec. żadne girlandy świetlne rodem z rustykalnej stodoły i żadne beczki.

co do wejścia i obejścia - co ma być w tamtym miejscu!?
palarnia? postaw po prostu popielniczkę a nie inwestuj w kosze z kwiatami, chyba że chcesz aby goście tam zalegli na amen. ubieranie ogrodowych krzeseł w ubranka też uważam za szczyt kiczu i jestem na nie.
chcesz mieć gości w ogrodzie? jaka ma być funkcja tego trawnika?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-16 11:46:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.