Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 20:54   #1
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717

Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?


Drogie Panie,

na jakie zabiegi kosmetyczne - o ile w ogóle - zamierzacie wybrać się przed ślubem?
Nie chodzi mi tutaj o te dzień przed czy w dniu ślubu ale wykonane z pewnym wyprzedzeniem.

Powiedzcie, czy zamierzacie może wykonywać coś w rodzaju laserowej depilacji, mikrodermabrazji, oczyszczania twarzy itp? Jeżeli tak to z jakim wyprzedzeniem? I czy wybieracie się na konsultcje do kosmetyczki aby pomogła określić co jest do "zrobienia" przed TYM dniem?
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:56   #2
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Ja sobie robilam już dwa razy zabieg kawitacytjny, Miałam mieć raz wykonywaną oxydermabrazję ale niestety maszyna odmówiła współpracy Do tego serum odzywcze na ultradzwieki, i doraznie peeling enzymatyczny.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:40   #3
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Zabiegi zależą też od rodzaju cery. Ja mam akurat problemową, z wypryskami, z przebarwienaimi. Od stycznia byłam 4x na mikrodermabrazji, od czerwca chodzę na peeling migdałowy (podobne działanie do mikrodermabrazji), byłam już 2 razy, w przyszłym tygodniu jeszcze raz, a potem przed ślubem maseczka "przed wielkim wyjściem".
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:11   #4
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Rzeczywiście wszystko zależy od cery.
Ja u kosmetyczki skorzystam jedynie z jakiś maseczek, np. z alg.
Natomiast bardziej przykładam się do pielęgnacji twarzy i ciała w domu, staram się regularnie stosować różne maseczki, peeling itd.

Konsultacja u kosmetyczki jak najbardziej jest wskazana.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:24   #5
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Zabiegi zależą też od rodzaju cery. Ja mam akurat problemową, z wypryskami, z przebarwienaimi. Od stycznia byłam 4x na mikrodermabrazji, od czerwca chodzę na peeling migdałowy (podobne działanie do mikrodermabrazji)
I są jakieś widoczne efekty tego zabiegu? Czy zmniejsza chociaż trochę pory oraz likwiduje zaskórniki i przebarwienia? Bo również się nad mikrodermabrazją zastanawiam A cerę mam mieszaną i w strefach tlustych sporo por wlasnie ;/

A jakich kosmetyków do pielęgnacji używacie w domu - kremy balsamy itp?
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:20   #6
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Fajny temat

Slub mam we wrzesniu i po troszku cos robię mniej wiecej od marca (ale naprawde nie ma tego za wiele), dopiero od wczoraj zintensyfikowałam działania
Wcześniej byłam na oczyszczaniu, 2 x na peelingu kawitacyjnym, maseczkach nawilzających.
Teraz zastanawiam się nad zastrzykiem z kwasu hiularonowego, kosmetyczka u ktorej wczoraj byłam własnie korzystała z tego zabiegu. Buzke miala cudowna!
Na pewno jeszcze 2 dni przed slubem pojde na Nieinwazyjny system wypełniania zmarszczek – Fillderma http://www.twojdermatolog.pl/fillderma.html

Co jeszcze nie wiem, zobaczymy co przy nastepnej wizycie wymysli pani kosmetyczka - dodam, ze mam 32 l (podobno wygladam na mniej )

Kremów i kosmetyków do demakijażu staram się używać z apteki - vichy/bioderma/nuxe.
Widzę znaczną poprawe!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2009-07-17 o 16:21
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 09:44   #7
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

MAIANTHEMUM
Mnie ta mikroidermabrazja b. pomogla, przebarwienia są mneij widoczne. Kiedys to bym nei wyszłą z domu bez makijażu, a teraz mogę wyjsc, nei nakładając "tony" podkładu.
Teraz w lato to raczej cieżko z tą mikrodermabrazją (nie można chodzic do solarium, wystawiac się na słońce, stosowac kosmetyków tonujących, chodzic na basen przynjamniej przez 1,5 ygodnoa itd. itp.). Dlatego też kosmetyczka poleciła mi w zamian peeling migdałowy (przy tym nei ma takich przeciwskazań: można isc na basen, chodzic po słońcu iotd. itp.), a efekt podobny. Ten peeling migdałowy ładnei zmniejsza pory.

A w domku:
to przede wszytskim kosmetyki do cery tłustek, tonik, żel do twarzy i maseczka z loreala Pure Zone, serum z loreala, DermaGenesi krem Baikaderm (świetny do cery trądzikowej); kem z Nivei q10 light.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 22:06   #8
kasiulek13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Ja bylam na dwóch zabiegach mikrodermobrazji....w przyszłym tygodniu będę mieć robiony peeling kawitacyjny...
kasiulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:33   #9
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

ja tez miałam wybrac się do kosmetyczki na jakieś oczyszczanie...czy coś w tym stylu...ale niestety jak zwykle zabrakło mi czasu ślub za tydzień wiec juz nawet o kosmetyczce nie myślę....
ale za to od jakiegoś czasu zaczęłam uzywac lepszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, po których widzę poprawę!! przede wszystkim zele i kremy do twarzy na wszelkie niedoskonałości (wcześniej la roche-posay, teraz nuxe aroma-perfection i vichy normaderm <krem matujący oraz punktowy żel na niedoskonałości> )....no i oczywiście rożne maseczki .......naparwdę widzę znaczną poprawę...chociaż po wizycie u kosmetyczki pewnie widziałabym większą....
__________________



Edytowane przez mka1987
Czas edycji: 2009-07-19 o 11:34
mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 15:14   #10
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Ja regularnie chodzę na peeling kawitacyjny. Miałam od listopada przeprowadzonych 10zabiegów mikrodermabrazji. I miedzy czasie dwa razy oczyszczanie skóry. Ponieważ miałam problemy z cerą,zaskórniki i rozszerzone pory i kilka wiekszych, bolących niespodzianek. Teraz cerę mam lux. Używam kosmetykow Clinique turnaround,serum plus peeling enzymatyczny-seria stopniowo złuszczająca,serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizing,3kroki Clinique tylko używam mydła w płynie i toniku,maskę Thalgo oczyszczającą i baaaardzo polecam maskę Clinique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ency-mask.html ta chyba najbardziej mi pomaga mi likwidowac zaskórniki. Jestem osobą szczupłą i mlodą,ale chodziłam na endermomasaż uda,posladki i "motylki" czyli masaż ręki od łokcia do ramienia,bo zrobił mi się zwis. Kiedys bardzo duzo cwiczyłam,biegałam i teraz skora straciła jędrność i była "sflaczała".A po tych zabiegach mialam tak wymodelowane nogi i posladki,ze az mój TŻ się zachwycał,że co mi tak pupę podniosło? Baardzo też polecam te zabiegi. Regularny pedicure. Miałam zrobiony makijaż permanentny ust 3lata temu i w marcu go poprawiłam. Zamierzam w sierpniu wstrzyknąć kwas hialuronowy w czoło,ale jeszcze się zastanawiam i zrobię ostatnie oczyszczanie i pozniej już tylko nawilzające zabiegi. Wszystkie zabiegi robię w salonie kosmetycznym w Krakowie na rynku,oprocz makijazu ust. na privie mogę podać adres,bo po dlugich poszukiwaniach i ciągłych zarazaniach mojej skóry i roznoszeniach bóg wie czego na mojej buzi nastała czystość I jeszcze zęby troszkę rozjasniałam paskami blendamed(nie wiem jak sie to piszę) i efekcior super,przynajmniej dla mnie,bo swoje mam nawet białe.
Problem mam tylko z włosami i to spory,bo fryzjer mi spalił włosy,bo poszłam nie tam gdzie zwykle,uzywam kosmetykow kerastase i loreala,ale marne efekty. Bede musiała sciąc włosy i przedłuzyć do tych ktore mam zdrowe,a zaraz po slubie je ściągnąć,zeby bardziej ich nie zszarpać.

A WY PODDAJECIE WLOSY JAKIMŚ DODATKOWYM ZABIEGOM?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 17:53   #11
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Ja regularnie chodzę na peeling kawitacyjny. Miałam od listopada przeprowadzonych 10zabiegów mikrodermabrazji. I miedzy czasie dwa razy oczyszczanie skóry. Ponieważ miałam problemy z cerą,zaskórniki i rozszerzone pory i kilka wiekszych, bolących niespodzianek. Teraz cerę mam lux. Używam kosmetykow Clinique turnaround,serum plus peeling enzymatyczny-seria stopniowo złuszczająca,serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizing,3kroki Clinique tylko używam mydła w płynie i toniku,maskę Thalgo oczyszczającą i baaaardzo polecam maskę Clinique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ency-mask.html ta chyba najbardziej mi pomaga mi likwidowac zaskórniki. Jestem osobą szczupłą i mlodą,ale chodziłam na endermomasaż uda,posladki i "motylki" czyli masaż ręki od łokcia do ramienia,bo zrobił mi się zwis. Kiedys bardzo duzo cwiczyłam,biegałam i teraz skora straciła jędrność i była "sflaczała".A po tych zabiegach mialam tak wymodelowane nogi i posladki,ze az mój TŻ się zachwycał,że co mi tak pupę podniosło? Baardzo też polecam te zabiegi. Regularny pedicure. Miałam zrobiony makijaż permanentny ust 3lata temu i w marcu go poprawiłam. Zamierzam w sierpniu wstrzyknąć kwas hialuronowy w czoło,ale jeszcze się zastanawiam i zrobię ostatnie oczyszczanie i pozniej już tylko nawilzające zabiegi. Wszystkie zabiegi robię w salonie kosmetycznym w Krakowie na rynku,oprocz makijazu ust. na privie mogę podać adres,bo po dlugich poszukiwaniach i ciągłych zarazaniach mojej skóry i roznoszeniach bóg wie czego na mojej buzi nastała czystość I jeszcze zęby troszkę rozjasniałam paskami blendamed(nie wiem jak sie to piszę) i efekcior super,przynajmniej dla mnie,bo swoje mam nawet białe.
Problem mam tylko z włosami i to spory,bo fryzjer mi spalił włosy,bo poszłam nie tam gdzie zwykle,uzywam kosmetykow kerastase i loreala,ale marne efekty. Bede musiała sciąc włosy i przedłuzyć do tych ktore mam zdrowe,a zaraz po slubie je ściągnąć,zeby bardziej ich nie zszarpać.

A WY PODDAJECIE WLOSY JAKIMŚ DODATKOWYM ZABIEGOM?
Bardzo proszę o namiary dokąd chodzisz
Duzo razy byłaś na endermomasażu ? I jaki koszt takiej przyjemnosci?
Tez chce sobie cos wstrzyknąć, ale mnie doradzała pani dr w centrum medycyny estetycznej, że na czoło lepiej botox natomiast kwas hialuronowy bedzie lepszy np na bruzdy nosowe..
Mocno sie właśnie nad tym zastanawiam..
A kiedy masz slub?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 21:19   #12
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o namiary dokąd chodzisz
Duzo razy byłaś na endermomasażu ? I jaki koszt takiej przyjemnosci?
Tez chce sobie cos wstrzyknąć, ale mnie doradzała pani dr w centrum medycyny estetycznej, że na czoło lepiej botox natomiast kwas hialuronowy bedzie lepszy np na bruzdy nosowe..
Mocno sie właśnie nad tym zastanawiam..
A kiedy masz slub?
tam mają pakiet 6zabiegów i wtedy 20% zniżki,nie pamietam dokładnie, ale jeden zabieg na uda i pupe chyba 80zł-100zł. Na te moje nieszczęsne motylki też 6zabiegów i 40zł ale lepszy efekt mi dało na nogi i na podniosło sporo pupę,ale takie zabiegi bolą odrazu mówiebo zwiększała siłę masażu co koleją wizytę, tam pracuje moja kolezanka,zawsze do niej chodzę,więc jak bolało to mogłam poprzeklinać
ja wstrzyknełam botox rok temu w czoło i znikneły te zmarszki ktore mi się zrobiły na czole mimo,ze wtedy miałam 22lata i kilka juz głębokich zmarszczek. oduczyłam się marszyć czoło i brwii i juz nie mialam tak agresywnej mimiki. moja dermatolog powiedziala mi to samo,ze ona ostrzykneła by mi jeszcze bruzdy nosowe. więc ja tez najpierw polecam Ci botox na czoło
a slub mam 19.09.09 na priv wysyłam Ci adres salonu.
i co Ci zaproponuje to własnie oczyszczanie twarzy i endermo w tym salonie.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:48   #13
kasiulek13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
ja tez miałam wybrac się do kosmetyczki na jakieś oczyszczanie...czy coś w tym stylu...ale niestety jak zwykle zabrakło mi czasu ślub za tydzień wiec juz nawet o kosmetyczce nie myślę....
ale za to od jakiegoś czasu zaczęłam uzywac lepszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, po których widzę poprawę!! przede wszystkim zele i kremy do twarzy na wszelkie niedoskonałości (wcześniej la roche-posay, teraz nuxe aroma-perfection i vichy normaderm <krem matujący oraz punktowy żel na niedoskonałości> )....no i oczywiście rożne maseczki .......naparwdę widzę znaczną poprawę...chociaż po wizycie u kosmetyczki pewnie widziałabym większą....
mka1987 mam dokładnie tego samego dnia ślub co ty polecam chociaż jakiś delikatny odświeżający, oczyszczający zabieg... skóra nabierze blasku no i makijaż lepiej będzie wygladac....jutro ide na peeling kawitacyjny ...polecam z calego serca
kasiulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:49   #14
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Dziewczynki a czy po mikrodermabrazji skóra się łuszczy tak jak po peelingu chemicznym? Można się później pokazać ludziom na oczy?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:48   #15
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Dziewczynki a czy po mikrodermabrazji skóra się łuszczy tak jak po peelingu chemicznym? Można się później pokazać ludziom na oczy?
zależy,czasami łuszczyła mi sie lekko skóra na nosie i brodzie,ale zawsze w ten sam dzien byłam zaczerwieniona,bo mikro to ścieranie naskórka i dobrze jest isc po takim zabiegu odrazu do domu i nie zmywać juz buzi po zamkniętym zabiegu na noc badz sie malowac,a rano wstajesz myjesz buzię,malujesz się i wychodzisz. ale to zalezy od skory,moja kolezanka po mikro ładnie wyglądała. ja straszyłam trochę,ale tylko ja o tym wiedziałam,ludzie sie nie przypatrywali
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:55   #16
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Ja regularnie chodzę na peeling kawitacyjny. Miałam od listopada przeprowadzonych 10zabiegów mikrodermabrazji. I miedzy czasie dwa razy oczyszczanie skóry. Ponieważ miałam problemy z cerą,zaskórniki i rozszerzone pory i kilka wiekszych, bolących niespodzianek. Teraz cerę mam lux. Używam kosmetykow Clinique turnaround,serum plus peeling enzymatyczny-seria stopniowo złuszczająca,serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizing,3kroki Clinique tylko używam mydła w płynie i toniku,maskę Thalgo oczyszczającą i baaaardzo polecam maskę Clinique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ency-mask.html ta chyba najbardziej mi pomaga mi likwidowac zaskórniki. Jestem osobą szczupłą i mlodą,ale chodziłam na endermomasaż uda,posladki i "motylki" czyli masaż ręki od łokcia do ramienia,bo zrobił mi się zwis. Kiedys bardzo duzo cwiczyłam,biegałam i teraz skora straciła jędrność i była "sflaczała".A po tych zabiegach mialam tak wymodelowane nogi i posladki,ze az mój TŻ się zachwycał,że co mi tak pupę podniosło? Baardzo też polecam te zabiegi. Regularny pedicure. Miałam zrobiony makijaż permanentny ust 3lata temu i w marcu go poprawiłam. Zamierzam w sierpniu wstrzyknąć kwas hialuronowy w czoło,ale jeszcze się zastanawiam i zrobię ostatnie oczyszczanie i pozniej już tylko nawilzające zabiegi. Wszystkie zabiegi robię w salonie kosmetycznym w Krakowie na rynku,oprocz makijazu ust. na privie mogę podać adres,bo po dlugich poszukiwaniach i ciągłych zarazaniach mojej skóry i roznoszeniach bóg wie czego na mojej buzi nastała czystość I jeszcze zęby troszkę rozjasniałam paskami blendamed(nie wiem jak sie to piszę) i efekcior super,przynajmniej dla mnie,bo swoje mam nawet białe.
Problem mam tylko z włosami i to spory,bo fryzjer mi spalił włosy,bo poszłam nie tam gdzie zwykle,uzywam kosmetykow kerastase i loreala,ale marne efekty. Bede musiała sciąc włosy i przedłuzyć do tych ktore mam zdrowe,a zaraz po slubie je ściągnąć,zeby bardziej ich nie zszarpać.

A WY PODDAJECIE WLOSY JAKIMŚ DODATKOWYM ZABIEGOM?

tez poproszę o namiary na priva dotyczące salonu, w którym robiłaś zabieg na czoło i ten w którym są bolące masaże

fajny wątek
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:44   #17
Maianthemum
Rozeznanie
 
Avatar Maianthemum
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 717
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez dorwos Pokaż wiadomość

fajny wątek
Cieszę się, że nie tylko mi taki temat wydał się być dość istotnym

A czy ktoś robił sobie tego typu zabiegi, głównie mikrodermabrazję w Lublinie i mógłby polecić jakiś salon kosmetyczny?
__________________
Wizaż i kosmetyki - Face Up to Make Up - FanPage


Maianthemum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:53   #18
ewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 329
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez Maianthemum Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie tylko mi taki temat wydał się być dość istotnym

A czy ktoś robił sobie tego typu zabiegi, głównie mikrodermabrazję w Lublinie i mógłby polecić jakiś salon kosmetyczny?
Ja chodzę w Lublinie do Dermixu na Skłodowskiej, tam jest dermatolog i kosmetyczka razem. Teraz właśnie chodzę na zabiegi mikrodermabrazji, ale żeby mi się po niej skóra łuszczyła to nie.

Kurcze myślałam że ja już dużo zabiegów wypróbowałam a wy tu o takich piszecie co pojęcia nie miałam hihi może podpytam moją kosmetyczkę o te inne
zaciekawiłyście mnie tymi zastrzykami kwasem h... cośtam :p na czym to polega może mi któraś to opisać?
ewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 09:08   #19
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Hej Dziewczyny ...Jest któraś z Was z Częstochowy ?
ślub mam za 8m-cy i myślę, żę bym mogła iść do kosmetyczki -dermatolog aby troszkę poprawiła wygląd mojej skóry ...Eh jak bym chciała mieć gładką buźkę często pojawiają się podskórne zgrubienia które nie są do wyciśnięcia ;/
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 11:12   #20
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kamilkaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ...Jest któraś z Was z Częstochowy ?
ślub mam za 8m-cy i myślę, żę bym mogła iść do kosmetyczki -dermatolog aby troszkę poprawiła wygląd mojej skóry ...Eh jak bym chciała mieć gładką buźkę często pojawiają się podskórne zgrubienia które nie są do wyciśnięcia ;/
no to radzę Ci iść już teraz, bo może to wymagać dłuższych fachowych zabiegów. Jak to są podskórne zgrubienia, to idź też do ginekologa i zbadaj poziom hormonów. Bardzo możliwe, że ma to podłoże hormonalne i lepiej to sprawdzić.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 08:33   #21
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
no to radzę Ci iść już teraz, bo może to wymagać dłuższych fachowych zabiegów. Jak to są podskórne zgrubienia, to idź też do ginekologa i zbadaj poziom hormonów. Bardzo możliwe, że ma to podłoże hormonalne i lepiej to sprawdzić.

Tak mówisz? no to jak bede przy okazji to zapytam...to jest tak , ze jakis czas jest dobrze a czasem wyskoczy na policzkach
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:19   #22
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kamilkaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ...Jest któraś z Was z Częstochowy ?
ślub mam za 8m-cy i myślę, żę bym mogła iść do kosmetyczki -dermatolog aby troszkę poprawiła wygląd mojej skóry ...Eh jak bym chciała mieć gładką buźkę często pojawiają się podskórne zgrubienia które nie są do wyciśnięcia ;/
Moja koleżanka ma podobnie jak Ty, pół roku przed ślubem zaczęła chodzić do kosmetyczki, która ładnie jej to oczyściła.
Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 21:37   #23
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Ja tez zamierzam sie od stycznia porzadnie za siebie zabrac..Kilka zabiegow mikro plus kwasy na pewno. Problem w tym, ze od jakiegos roku z moja skora zrobila sie tragedia..nie mam na mysli jakiegos tradziku (choc pare zaskorniokow jest) ale jakies niezidentyfikowane guzki pod skora (cysty??)..Od dziecinstwa mialam jeden na nosku, ale kiedys to strasznie meczylam i sie pogorszylo. Potem trafilam do szalonej pani dokotor, ktora wypalila mi ogromna dziure na nosie (elektrokoagulacja), gdyz stwierdzila, ze to znieksztalcone gruczoly i trzeba zamknac.. Zrobila wlasciwie jedna ogromna dziure i zamknela jeden (bo do dzis jest spokoj - choc mala blizna pozostala) ale obok znalazla sie druga..mniejsza..Potem zrobilo mi sie jeszcze kilka innych ;(
To takie wybrzuszenia jaby z lojem w srodku i czasami krwia.. :/ To uwidacznia sie jak skora pracuje - sport, stres, emocje, alkohol.. I nie wiem co z tym zrobic. Kosmetyczki sie boja ruszac, dermatolodzy przepisuja retinoidy albo adaplen, co nic nie daje. Wypalac juz nie chce, bo boje sie tych blizn (juz i tak mam 2 spore na buzi). Moze macie jakiegos sprawdzonego dermatologa i kosmetyczke we wroclawiu? Slub to wiele emocji, wysoka temperatura i tance..Przeraza mnie to. Nie dosc ze musze jakos zdzierzyc moje okolomieszkowe zapalenie, blizny i alergie to jeszcze to g... Zostalo 7 miesiecy do slubu, chcialabym w tym dniu nie myslec o tym, ze przypadkiem nie wygladam jak jakas czarownica.. Poza tym to troche tez boli :/ dziewczyny poradzcie cos prosze..

Edytowane przez soundaddicted
Czas edycji: 2010-12-17 o 21:38
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 22:43   #24
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Nigdy nie sądziłam, że to napiszę, ale naprawdę się cieszę, że parę lat temu miałam porządny trądzik. Dzięki temu szybko trafiłam do dermatologa, który wspaniale mnie wyleczył antybiotykami, maściami i oczywiście kwasami.
Wcześniej miałam niby bezproblemową cerę, ale na pewno nie perfekcyjną, jak to jest obecnie. Regularnie, (kilka razy jesienią i wiosną) chadzam na dermatologiczne pilingi kwasowe i mam idealną cerę, bez zaskórników, etc.
Przed ślubem - 23.06.2011, w maju udam się na piling i to wszystko, co zamierzam robić z twarzą. Polecam gorąco konsultację z dobrym dermatologiem, mniej więcej pół roku przed ślubem. Co do innych zabiegów to myślę, że depilacja jak najbardziej..
Pozdrawiam gorąco.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez soundaddicted Pokaż wiadomość
Ja tez zamierzam sie od stycznia porzadnie za siebie zabrac..Kilka zabiegow mikro plus kwasy na pewno. Problem w tym, ze od jakiegos roku z moja skora zrobila sie tragedia..nie mam na mysli jakiegos tradziku (choc pare zaskorniokow jest) ale jakies niezidentyfikowane guzki pod skora (cysty??)..Od dziecinstwa mialam jeden na nosku, ale kiedys to strasznie meczylam i sie pogorszylo. Potem trafilam do szalonej pani dokotor, ktora wypalila mi ogromna dziure na nosie (elektrokoagulacja), gdyz stwierdzila, ze to znieksztalcone gruczoly i trzeba zamknac.. Zrobila wlasciwie jedna ogromna dziure i zamknela jeden (bo do dzis jest spokoj - choc mala blizna pozostala) ale obok znalazla sie druga..mniejsza..Potem zrobilo mi sie jeszcze kilka innych ;(
To takie wybrzuszenia jaby z lojem w srodku i czasami krwia.. :/ To uwidacznia sie jak skora pracuje - sport, stres, emocje, alkohol.. I nie wiem co z tym zrobic. Kosmetyczki sie boja ruszac, dermatolodzy przepisuja retinoidy albo adaplen, co nic nie daje. Wypalac juz nie chce, bo boje sie tych blizn (juz i tak mam 2 spore na buzi). Moze macie jakiegos sprawdzonego dermatologa i kosmetyczke we wroclawiu? Slub to wiele emocji, wysoka temperatura i tance..Przeraza mnie to. Nie dosc ze musze jakos zdzierzyc moje okolomieszkowe zapalenie, blizny i alergie to jeszcze to g... Zostalo 7 miesiecy do slubu, chcialabym w tym dniu nie myslec o tym, ze przypadkiem nie wygladam jak jakas czarownica.. Poza tym to troche tez boli :/ dziewczyny poradzcie cos prosze..
Z tak poważnymi problemami nie ryzykowałabym z kosmetyczką, do kosmetyczki mogą chodzić dziewczyny, które mają w miarę bezproblemową cerę i jedynie potrzebują niewielkiej pomocy w stylu: niezbyt inwazyjne oczyszczenie. Koniecznie skieruj się do dobrego dermatologa, niestety nie znam nikogo we Wrocławiu. Pisałaś, że kuracje polecane przez dermatologów nie pomagają, ale trzeba pamiętać, że w przypadku kłopotów z twarzą niezbędny jest czas.
Moje leczenie trwało 1,5 roku i składało się na nie: comiesięczne wizyty w gabinecie (kwasy), regularne zażywanie antybiotyku i codzienne stosowanie kilku maści w ustalonej kolejności.
Mój TŻ też ma problem z cerą, nie ma już trądziku, ale ma duże zaskórniki, gdzieniegdzie blizny, u niego leczenie trwa już rok i na pewno nie skończy się za pół roku.. Rozmawiałam ze swoim lekarzem, w cięższych przypadkach potrzeba bardzo dużo cierpliwości. Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:16   #25
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Nie wiem czy mozna to nazwac zabiegiem kosmetycznym ale zamierzam isc na silownie od stycznia, do tego przejsc na bogatsza w owoce i warzywa diete. Przed slubem na pewno skocze do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i opalanie natryskowe. nie mam problemow z cera wiec powinno byc ok
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 18:03   #26
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------


Z tak poważnymi problemami nie ryzykowałabym z kosmetyczką, do kosmetyczki mogą chodzić dziewczyny, które mają w miarę bezproblemową cerę i jedynie potrzebują niewielkiej pomocy w stylu: niezbyt inwazyjne oczyszczenie. Koniecznie skieruj się do dobrego dermatologa, niestety nie znam nikogo we Wrocławiu. Pisałaś, że kuracje polecane przez dermatologów nie pomagają, ale trzeba pamiętać, że w przypadku kłopotów z twarzą niezbędny jest czas.
Moje leczenie trwało 1,5 roku i składało się na nie: comiesięczne wizyty w gabinecie (kwasy), regularne zażywanie antybiotyku i codzienne stosowanie kilku maści w ustalonej kolejności.
Mój TŻ też ma problem z cerą, nie ma już trądziku, ale ma duże zaskórniki, gdzieniegdzie blizny, u niego leczenie trwa już rok i na pewno nie skończy się za pół roku.. Rozmawiałam ze swoim lekarzem, w cięższych przypadkach potrzeba bardzo dużo cierpliwości. Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki.

Z tym, że lekarze nigdy nei wiedzą co to właściwie jest..Strzlają w ciemno robiąc ze mnie królka doświadczalnego i dokładając blizn :/ Mam kilka takich cyst i kosmetyczki to po prostu omijają.. Ja tylko wiem, że nerwy, temperatura to największy wróg dla mnie..bo wszytsko wtedy pracuje. Już wiele razy chodziłam do dermatologów i zwykle była to rozmowa w stylu 'no nei wiem, może tym spróbujemy"...Żeby coś wyleczyć, trzeba wiedzieć co się leczy :/
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 10:54   #27
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez soundaddicted Pokaż wiadomość
Z tym, że lekarze nigdy nei wiedzą co to właściwie jest..Strzlają w ciemno robiąc ze mnie królka doświadczalnego i dokładając blizn :/ Mam kilka takich cyst i kosmetyczki to po prostu omijają.. Ja tylko wiem, że nerwy, temperatura to największy wróg dla mnie..bo wszytsko wtedy pracuje. Już wiele razy chodziłam do dermatologów i zwykle była to rozmowa w stylu 'no nei wiem, może tym spróbujemy"...Żeby coś wyleczyć, trzeba wiedzieć co się leczy :/
Jedyne, w czym Cię mogę pocieszyć - w miarę świeże blizny można całkowicie usunąć. Po moich nie ma kompletnie śladu.
Niestety na dobrego dermatologa trzeba po prostu trafić, albo mieć z polecenia. Ja namiar na swoją znakomitą dermatolożkę dostałam od chłopaka, który najpierw leczył się u kilku lekarzy ok 5 lat z trądziku (jego twarz wyglądała jak krwawa sino-fioletowa miazga) bez najmniejszego efektu. Trafił do wspomnianej pani doktor, która wyleczyła go i zlikwidowała częściowo blizny a gdyby trafił trochę wcześniej nie zostałaby mu ani jedna.
Szukaj dobrego dermatologa, chociażby poza Wrocławiem.

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:57 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:26   #28
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Jedyne, w czym Cię mogę pocieszyć - w miarę świeże blizny można całkowicie usunąć. Po moich nie ma kompletnie śladu.
Niestety na dobrego dermatologa trzeba po prostu trafić, albo mieć z polecenia. Ja namiar na swoją znakomitą dermatolożkę dostałam od chłopaka, który najpierw leczył się u kilku lekarzy ok 5 lat z trądziku (jego twarz wyglądała jak krwawa sino-fioletowa miazga) bez najmniejszego efektu. Trafił do wspomnianej pani doktor, która wyleczyła go i zlikwidowała częściowo blizny a gdyby trafił trochę wcześniej nie zostałaby mu ani jedna.
Szukaj dobrego dermatologa, chociażby poza Wrocławiem.
Moja najświeższa blizna ma 2 lata.. (no nie licząc takich po wypryskach). I były to głębokie blizny po wypalaniu. Ja mam ogólnie tendencje do bliznowacenia, więc nie sądzę by coś pomogło teraz. DO blizn się w sumie przyzwyczaiłam, bardziej przeszkadzają mi te cysty, teraz mam małe 3 i jedna duża. póki nie jest mi gorąco to jest ok...ale w lecie? na zumbie? masakra i boli ;( Nietstety nikt znajomy nie ma dobrego lekarza, godnego polecenia :/
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 08:39   #29
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

Soundaddicted a byłaś już u kosmetyczki?Moja już ułożyła mi całą serię zabiegów.Ogólnie w większości mikro,ale np pod koniec miesiąca będę mieć mikro z kwasami, a w marcu nowość- roll cit.Tu jest coś o tym http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...it_kosmetyczny. Jest to troszkę drastyczne,więc zrobię go sobie w piątek,bo jednak po tym krew leci-natomiast efekty podobno świetne. Ja mam cerę naczynkową i koleżanka,która też ma taką robiła ten zabieg i bardzo poleca.
Jeśli chodzi o cysty to na pewno da się coś z tym zrobić. Ja miałam coś w rodzaju kaszaka i po ostatniej wizycie zniknął.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:18   #30
soundaddicted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 198
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem?

w tym sezonie jeszcze nie bylam. Mysle, ze pod koniec stycznia sie wybiore, bo chcialabym zeby tez sie zajal ktos moimi ramionami. A z tymi cystami to nie wiem co..Moze laserem?? tylko ja sie tak bardzo boje tych blizn...Poza tym kosmetyczka, ktora mnie maluje sama chciala mi ulozyc serie zabiegow. Tylko, ze ona nie jest we Wroclawiu. Wolalabym jednak wykonywac zabiegi tutaj. Dotychczas bylam kilka razy w poprzednim roku u kolezanki. Tylko ona ma male doswiadczenie, nie wiem, czy nie poszukac kogos bardziej doswiadczonego?? Moze ktoras z dziewczyn poleci kogos z Wroclawia..
soundaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-28 13:44:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.