Dieta na wiele problemów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-28, 17:22   #31
Nikki898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta na wiele problemów

Dieta o ile jest odpowiednio dopasowana do danej osoby na pewno korzystnie wpływa na zdrowie. A słyszeliście o diecie, która jest budowana na podstawie genów. Niedawno na ten temat rozmawiałam właśnie z koleżanką. Ponoć wykonuje się przykładowo badania nutrigenetyczne Medistore i dzięki temu wiadomo co dana osoba powinna w rzeczywistości jeść. Coś w tym jest moim zdaniem. Bo kiedyś stosowałam jedną dietę, bo chciałam bardzo schudnąć i omal to się źle nie skończyło dla mnie. Takie są wyniki złego doboru diety. A taka oparta o geny jest w pełni precyzyjna.
Nikki898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 18:14   #32
Kolonia12
Przyczajenie
 
Avatar Kolonia12
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta na wiele problemów

Chciałabym zauważyć, że wiele osób, które się odchudzają sięgają po produkty o niskiej zawartości cukru. Uważajcie więc ponieważ takie produkty posiadają substancje szkodliwe takie jak aspartam. https://motywatordietetyczny.pl/2016...nie-slyszales/
Kolonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:32   #33
Aldonka98
Przyczajenie
 
Avatar Aldonka98
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta na wiele problemów

Czytałam niedawno o jednym ciekawym sposobie na oszukanie swojego organizmu: xxx podobno gdy będziemy spożywać potrawy ostre to nie będziemy mieli ochoty na cukier ani sól. Próbował ktoś?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-30 o 13:20 Powód: link
Aldonka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 21:49   #34
roken22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta na wiele problemów

Cześć. Ostatnio przeczytalem, ze dieta wegetariańska jest o wiele droższa od diety, w której występuję mięso, ale interesuje mnie pod jakim względem? Przecież mięso zawiera również bardzo ważne składniki potrzebne do przeżycia. Bylbym wdzięczny za pomoc w temacie.
roken22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:48   #35
izussia12
Iza
 
Avatar izussia12
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta na wiele problemów

Zgadza się powinno się unikać cukru od którego większość z nas jest uzależniona. Niektóry zamieniają zwykły cukier na trzcinowy ale z artykułu pt. czy cukier trzcinowy jest zdrowy xxx wynika że to jest to samo, wiec najlepiej przestać go używać.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-30 o 13:19 Powód: link - reklama
izussia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 07:40   #36
kamila_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dieta na wiele problemów

Cytat:
Napisane przez roken22 Pokaż wiadomość
Cześć. Ostatnio przeczytalem, ze dieta wegetariańska jest o wiele droższa od diety, w której występuję mięso, ale interesuje mnie pod jakim względem? Przecież mięso zawiera również bardzo ważne składniki potrzebne do przeżycia. Bylbym wdzięczny za pomoc w temacie.
Cześć!
Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W porównaniu do diety, która zawiera mięso, diety roślinne cechują się niższą zawartością lub brakiem cholesterolu, nasyconych kwasów tłuszczowych czy tłuszczów TRANS. Ponadto obfitują one w błonnik pokarmowy i substancje przeciwutleniające.
kamila_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:27   #37
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Dieta na wiele problemów

Ja w sumie jakiś czas temu rzuciłam mięsko bo w sumie to nie etyczne ale tez dlatego, że czułam sie jakoś gorzej a wyniki tez nie były lepsze. Teraz myślę, ze jako że nie jem juz miecha od ok. 4 miesięcy to na pół roku zrobię sobie badania krwi żeby zobaczyć czy coś sie pozmieniało.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-21, 11:09   #38
PaniZanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta na wiele problemów

Dla mnie najlepszym sposobem jest catering. Odkąd zamówiłam nie martwię się o nic;d Rozsądnie i zdrowo, jak można to czemu nie? Na xxx jest tyle diet, że nie wiadomo co wybierać

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-30 o 13:20 Powód: link
PaniZanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-21 12:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.