Wrzątek i rozjaśniacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 14:44   #1
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Question

Wrzątek i rozjaśniacz


Witam
Farbowałam włosy i wyszły za ciemne, więc zapytałam się fryzjerki co da się z nimi zrobić, aby były jaśniejsze. W odpowiedzi usłyszałam : Można we wrzątku rozpuścić proszek od rozjaśniacza ( nie dolewać tej wody od rozjaśniacza) i płukać w tym głowę zaczynając od dołu i rozjasniać coraz wyżej. Zanurzyć, poczekać aż farba zacznie schodzić i zmyć szybko wodą. Czy ktoś słyszał o takiej metodzie, i czy któraś z Was robiła podobny zabieg ?
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:17   #2
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

Ja uzylam kiedys podobnej metody - ale nie dodalam wrzatku tylko goracej wody, nalozylam na cale wlosy i przetrzymalam moze 15-20 min; wszystko sie rozjasnilo rownomiernie (tyle, ze ja delikatnie masowalam pasma wlosow najpierw od polowy w dol, potem od odrostu w dol - przeciagalam delikatnie palcami po kazdym pasmie jakbym chciala czesc mieszanki z pasma wycisnac). Rozjasnienie o gora 1 ton, ale ja nie uzylam duzo proszku.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:27   #3
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

ja mieszalam rozjasniacz z odyzwka do wlosow duza iloscia zeby dobrze sie pokryly wlosy bo tak jest latwiej rozprowadzic rozjasniacz, efekty fajne ja tak zeszlam do ciemnego blondu kiedys
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:29   #4
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

Dzięki dziewczyny za odpowiedz.
Skorzystam z podpowiedzi na pewno
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:05   #5
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

ja zmieszalam kiedys z szamponem a jescze kiedys z odzywka rozjasnilo, niewiele ale rownomiernie
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:45   #6
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

A jak myślicie, jaki kolor może wyjść z bardzo ciemnego brązu, który ma taki miedziany połysk ? ;>
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:25   #7
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

to juz lepiej rozjasniacz, woda utleniona 6%, odżywka, szampon i pół szklanki wody letniej, ale nie wrzącej. Nałozyc to na włosy na kilka minut dosłownie, na 3 moze 5 i przemasowac a jak zjaśnieją, to od rauz zmywac. Odżywka ochroni troche włosy przed niszczącym działaniem rozjasnaicza a szampon pozwoli wykonac zabieg równomiernie. Zejdziesz z ciemnego miedzianego brązu do ciemnego złotego blondu. JAk potzrymasz krócej, to do jasnego złotego brazu- złoty oznacza rudy poblask.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 14:02   #8
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

hm, ciekawa metoda. ja myślę o zmianie z brązu z rudymi refleksami, na bardziej rudy kolor... zaciekawiło mnie to rozwiązanie, bo w sumie nie poniszczy tak włosów, a potem rudziejsza farba powinna mi chwycić włosy...
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 16:40   #9
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to juz lepiej rozjasniacz, woda utleniona 6%, odżywka, szampon i pół szklanki wody letniej, ale nie wrzącej. Nałozyc to na włosy na kilka minut dosłownie, na 3 moze 5 i przemasowac a jak zjaśnieją, to od rauz zmywac. Odżywka ochroni troche włosy przed niszczącym działaniem rozjasnaicza a szampon pozwoli wykonac zabieg równomiernie. Zejdziesz z ciemnego miedzianego brązu do ciemnego złotego blondu. JAk potzrymasz krócej, to do jasnego złotego brazu- złoty oznacza rudy poblask.

A może lepiej byłoby użyć wody utlenionej jakiejś słabszej, żeby nie zniszczyć włosów? Da się może jakoś pozbyć tego rudego poblasku ?
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 07:21   #10
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

mozesz uzyc wody 3%, ale rozjasni ci to po 30-45minutach o jeden ton. Lepiej uzyc mocniejszejszej i krócej trzymac, bo wychodzi na to samo.

rudy jest nieunikniony, bo to normalne stadium rozjasniania, ze po drodze, nawet do blondu jest złoty, czyli taki pomarańczowy blond.

jakbys uzyskała jasny rudy brąz, to mozesz na to połozyc popielatą farbe w odcieniu ciemnego blondu- zostaniesz w stadium brazu, ale będzie to zimny brąz. musisz tylko pamietac, ze kolor przed połozeniem popielu ma byc pomaranczowy- rudy, ale bez białego czy żołtego, bo po popielu wyjdzie zielonkawy, jak za mocno rozjasnisz.

mozesz zajrzec tez na watek o dekoloryzacji, tam delikatnymi dekoloryzatorami - tymi do sztucznego pigmentu, jak np prosalon czy renee blanche, dziewczyny sciagaja kolor i nakąłdjaa wymarzony. poszperaj, zanim sie na cos zdecydujesz, bo to zawsze ryzykowne.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:27   #11
Sanndy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wrzątek i rozjaśniacz

aaa ;d mam mały problem ;D poniewaz chciała bym ciemne rude włosy ;* Tylko miłam jasno brazowe i jak zafarbowałam ruda farbo to wyszły nie co czerwone ;/ i teraz nie wiem jak sie ich pozbyc ;/ ..
Sanndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 21:33   #12
ilonka08061987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
jak zejść z czarnego koloru na brąz??

Witam, chciałabym się was poradzić jak zejść z ciemnego brązu na jasny miedziany brąz, lub orzechowy brąz, swój naturalny mam ciemny brąz. Myślałam o dekoloryzacji, a również słyszałam o jakiś mieszankach rozjaśniających , że miesza się rozjaśniacz z wodą i szamponem czy coś takiego nie pamiętam. co to w ogóle jest i czy daje jakieś efekty?? bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
ilonka08061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.