tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 15:09   #1
lidzia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12

tipsy


Witam!
Mam pytanie zakupilam sobie białe tipsy po założeniu nie wiem jak mam je wyrównać żeby były równe z płytką paznokcia, czy są do tego jakieś specjalne lakiery??Piłowałam te tipsy ale ciągle widać linie łączenia, gdy pomaluje je w jednym kolorze?Pomóżcie co mam zrobić żeby to ładnie i nie widocznie wyglądało?Jak byłam u kosmetyczki to ona zrobiła to tak że nic nie było widać pomalowała je jakby żelem (nie utwardzała pod żadna lampą) także wzorek na paznokciach trzymał się baaaaaaaaaardzo długo i w ogóle bardzo to wszytko wyrównała.
lidzia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:34   #2
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: tipsy

Ja też mam tipsy tylko tyle że clear. Równiez nie potrafie spiłować widocznej linii, co jest bardzo denerwujące :/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić...
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:18   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: tipsy

Dziewczyneczki, zrobicie sobie krzywde Po za tym, to się nie będzie trzymać, takie tipsy się pokrywa żelem, akrylem, fiberglassem itd. Nie piłujcie broń Boże własnej płytki, bo ją przepiłujecie! Wtedy będzie parzyć przy każdym dotknięciu i boleć przy każdym ruchu palców, może się skończyć na trwałym uszkodzeniu paznokci, albo pleśni, grzybicy itd Szkoda pazurków! To TYLKO wydaje się takie proste!

Polecam Wam lekturę tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169045
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:47   #4
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki, zrobicie sobie krzywde Po za tym, to się nie będzie trzymać, takie tipsy się pokrywa żelem, akrylem, fiberglassem itd. Nie piłujcie broń Boże własnej płytki, bo ją przepiłujecie! Wtedy będzie parzyć przy każdym dotknięciu i boleć przy każdym ruchu palców, może się skończyć na trwałym uszkodzeniu paznokci, albo pleśni, grzybicy itd Szkoda pazurków! To TYLKO wydaje się takie proste!

Polecam Wam lekturę tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169045
ajajajaj... tylko w dupsko dac takim :P moglas bardziej nakrzyczec :P Bo ja dzis nie mam weny na krzyki na wizazanki :P
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 00:35   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
ajajajaj... tylko w dupsko dac takim :P moglas bardziej nakrzyczec :P Bo ja dzis nie mam weny na krzyki na wizazanki :P
Hihi te Wizażanki są początkujące, więc lepiej wytłumaczyć niż nakrzyczeć Aż mi się szkoda ich paznokci zrobiło, bo ja 1,5 roku temu, kiedy nie miałam pojęcia o stylizacji paznokci, też myślałam, że wystarczy przykleić tipsy, spiłować kieszonkę i będą piękne, owszem efekt wyszedł super Wyszły tipsy a`la mleczne żelki, bo pokryłam je 3-4 warstwami mlecznego lakieru nie przepiłowałam płytki, bo starałam się to robić baaaardzo delikatnie i bardzo drobniutkim pilnikiem, ale nie trzymało się to długo Na szczęście odechciało mi się takich praktyk Wtedy faktycznie przedłużanie paznokci wydawało mi się banalne...myślałam, że tylko ciapnąć żel natipsy i gotoweże żelem maluje się jak lakierem ehh.... to były czasy
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 09:07   #6
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Hihi te Wizażanki są początkujące, więc lepiej wytłumaczyć niż nakrzyczeć Aż mi się szkoda ich paznokci zrobiło, bo ja 1,5 roku temu, kiedy nie miałam pojęcia o stylizacji paznokci, też myślałam, że wystarczy przykleić tipsy, spiłować kieszonkę i będą piękne, owszem efekt wyszedł super Wyszły tipsy a`la mleczne żelki, bo pokryłam je 3-4 warstwami mlecznego lakieru nie przepiłowałam płytki, bo starałam się to robić baaaardzo delikatnie i bardzo drobniutkim pilnikiem, ale nie trzymało się to długo Na szczęście odechciało mi się takich praktyk Wtedy faktycznie przedłużanie paznokci wydawało mi się banalne...myślałam, że tylko ciapnąć żel natipsy i gotoweże żelem maluje się jak lakierem ehh.... to były czasy
haha no to ładnie tylko sie na allegro ogłaszac hahah szaalona BuŚŚka a jak nowe zakupki sie sprawdzaja? zadowolona? (tak na chwilke odchodzac od temaciku)
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:49   #7
lidzia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: tipsy

No hallo ja sobie tej metody nie wymyśliłam można ją u nas u każdej kosmetyczki zrobić, a to że odpadną to ja wiem i mi to nie przeszkadza, bo i tak w pracy nie moge mieć długich paznokci. Zakładam je jak idę na jakąś impreze.Zresztą w marcu chciałabym wybrac sie na kurs stylizacji paznokci do ASP w Krakowie, co o tym myślicie???
lidzia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 10:50   #8
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
haha no to ładnie tylko sie na allegro ogłaszac hahah szaalona BuŚŚka a jak nowe zakupki sie sprawdzaja? zadowolona? (tak na chwilke odchodzac od temaciku)
Nacieszyć się nie mogę tym wszystkim ,niestety nie mam czasu na wypróbowanie wszystkiego, bo praca i studia Ale generalnie w każdej wolnej chwili coś tworzę Najbardziej zadowolona jestem z zestawu do żeli, akrylu jeszcze nie rozpakowałam Oj chciałabym mieć troszkę więcej czasu jejku tak to jest, jak się chce coś zrobić, a nie ma z czego, to jest mnóstwo czasu, a jak ma się materiały, to czasu nie ma wcale. Wczoraj miałam mały zonk z resiną, bo okazała się stara i zglucona, ale w sumie kupię nową i po sprawie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:26   #9
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: tipsy

Chciałabym tutaj sprostować fakt, że wiem, że na tips trzeba nałożyć żel Jednak pisałam o tym, że nie potrafie spiłować krawędzi tipsa, tak aby była ona niewidoczna... No cóż nie wszystko trzeba umieć! Czytałam także na forum o metodach, aby paznokcie były mocne. Mam zamiar je zastosować i zapuścić swoje naturalne pazurki A z tipsów zrezygnuję Pozdrawiam! sylwinka
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:29   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez sylwinka1987 Pokaż wiadomość
Chciałabym tutaj sprostować fakt, że wiem, że na tips trzeba nałożyć żel Jednak pisałam o tym, że nie potrafie spiłować krawędzi tipsa, tak aby była ona niewidoczna... No cóż nie wszystko trzeba umieć! Czytałam także na forum o metodach, aby paznokcie były mocne. Mam zamiar je zastosować i zapuścić swoje naturalne pazurki A z tipsów zrezygnuję Pozdrawiam! sylwinka
brawo! Kolejne pazurki uratowane Oczywiście, że najlepiej mieć swoje naturalne piękne paznokcie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:59   #11
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: tipsy

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Nacieszyć się nie mogę tym wszystkim ,niestety nie mam czasu na wypróbowanie wszystkiego, bo praca i studia Ale generalnie w każdej wolnej chwili coś tworzę Najbardziej zadowolona jestem z zestawu do żeli, akrylu jeszcze nie rozpakowałam Oj chciałabym mieć troszkę więcej czasu jejku tak to jest, jak się chce coś zrobić, a nie ma z czego, to jest mnóstwo czasu, a jak ma się materiały, to czasu nie ma wcale. Wczoraj miałam mały zonk z resiną, bo okazała się stara i zglucona, ale w sumie kupię nową i po sprawie
Ehh... a ja to nawet nie moge sie zabrac zbey isc do husrtowni i kupic tipsy i reszte cała co sie konczy. . . Ale super ze sie tak zakupilas zazdroszcze
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.